Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
pa®tci
Еее, сам си я изяде, да те не заеба!
AXTUNG! Wehrwolf
Цитат(_TNT_ @ Jun 11 2009, 06:48 PM) *
<много храна> Punkbuster е най-тъпото шибано нещо, което някой програмист, някога е написал. Как може от нищото - абсолютното нищо, да се преебава по всевъзможни начини и да ме изхвърля? Пожелавам на тези, които са го съчинили, да умрат в дълбока мизерия. Благодаря за вниманието. </много храна>

За коя игра ти прави проблеми?
На мен по едно време на Wolfenstein : ]
_TNT_
^ За quakelive. Все още не мога да разбера каква е логиката, която ръководи този боклук. В даден момент решава и се смазва да ме изхвърля, на другия ден се оправя.. Както и да е, нахраних ги обилно във форума им, и така. Как може да сътвориш Екшънът и да го провалиш с такава помия...
Rebel
Напоследък зациклих яко на доброто старо Diablo II icon_headbang[1].gif Дано тройката излиза по-бързо!
sharon
Има да си чакаме доста, според мен. Първо трябва да си довлачат червата със StarCraft-а, още един (или два, както се чува) експанжън на WoW... Ще се работи паралелно с Warcraft, поне са отделни екипи. Но да, ще мине известно време, аз затова и избягвам да влизам в сайта там.
Rebel
Някой да е пробвал е protype? Такова нещо от Bioshock насам не е излизало! bowdown.gif
scion_of_storm
Starcraft 2 - края на тази година
Диабло 3 - края на другата/средата на по-другата
Warcraft IV
WoW II

това им е програмата, само очакванията за стар и диа ги попълвам аз.
Warrior Of Ice
Цитат(Rebel @ Jun 18 2009, 08:51 PM) *
Някой да е пробвал е protype? Такова нещо от Bioshock насам не е излизало! bowdown.gif

Лъскава игрица е, но геймплеят става леко еднотипен в един момент. Иначе бойната система е чудна - като овладееш контролите, можеш да правиш наистина красиви неща с Алекс.
pa®tci
http://zamunda.net/details.php?id=178390&hit=1












... сега остава и да ми тръгне на щайгата...
scion_of_storm
Питанка относно гарена: идея защо като аз правя само на един конкретен човек не му се показва, дори при два тънъла? :/

оправих се.
Rebel
Има слухове, че на тазгодишния Blizzcon ще анонсират Warcraft IV. А дано, след толкова години чакане.
Warrior Of Ice
Те да извадят Starcraft 2 и Diablo 3 първо, че не ми се чака още години... wink.gif
Megadeth
Aйде чатърчета, пробвайте се.
abydos
71 думи. средна работа, на латиница пиша по-бързо.
Баси тъпата държава. Няма никъде сносен и на разумна цена файт стик. Как да съм конкурентен СФ4 играч с клавиатура?
_TNT_
В момента играя Trine. Играта е чудесна! Готина фентъзи атмосфера с лека самоирония и много приятни заигравки с физиката. Управлението (както в демото споменават) е повече от прилично и редките изнервящи моменти се дължат по-скоро на непослушните везни, кашони и зъбни колела. За жалост нямам джойпад, за да пробвам мулти-то, което би било още по-забавно.
Rebel
Наскоро четох, че са прекратили работата по новата AvP. Жалко, тази игра имаше потенциала да стане абсолютен хит hmm.gif
abydos
Закриха работата по РПГ играта, не по шутъра.
Во Царствии Твоем
Някой фен на RF Online MMORPG ??
На 16/07 стартира нов сървър с новия ьпдейт на играта... Сега за сега, това е най интересната ПВП игра (f2p), която съм играл... Жалко , че мениджъмнт-а и е пълна скръб... censored2.gif
stage
Аз пък понеже съм Funcom фанбой rolleyes.gif
чакам с нетърпение следващото им заглавие след
Anarchy online, и сегашното Age of Conan (което още разцъквам) smile.gif

The Secret World
сайт плюс трейлър:
http://www.darkdaysarecoming.com/

http://www.vg.no/bildespesial/spesial.php?id=5346

концепт арт biggrin.gif

таз снимчица също изкефи:
http://www.imageno.com/ynn6gd27vtwzpic.html

Is that a headless monster at the urinal?
__________________
Во Царствии Твоем
Secret World изглежда blink.gif
Интересно ми е броячът на сайта им показва, кога ще пуснат тази услуга за играчи ли ??? ако да...изглежда ще трябва да почакаме 3 години smile.gif
stage
е аз АоC я чаках близо 5 години openwidehug.gif
pa®tci
Днеска-утре, мисла да си залеба нова видео карта (благодарение на Шибания Печо Мух, му го тура) и да се фърлям на Overlord II под звуците на EX DEO. metal.gif
Ghost
С каква се сдоби? smile.gif
sharon
Цитат(_TNT_ @ Jul 11 2009, 05:46 PM) *
В момента играя Trine. Играта е чудесна! Готина фентъзи атмосфера с лека самоирония и много приятни заигравки с физиката. Управлението (както в демото споменават) е повече от прилично и редките изнервящи моменти се дължат по-скоро на непослушните везни, кашони и зъбни колела. За жалост нямам джойпад, за да пробвам мулти-то, което би било още по-забавно

С Мort наскоро обсъждахме Trine и си казах, че ще я пробвам. Май ще ми хареса, така като гледам клипчето, а и в момента се чудя какво да подхвана. Ще драскам натам по-подробно, мерси за поредната препоръка. happy.gif
Crafter
Цитат(blood @ Jul 10 2009, 03:04 AM) *
Aйде чатърчета, пробвайте се.

Не схващам връзката с темата, но на първо четене направих 72. Втория ми опит достигна до 80 (което се води второ място в класацията на сайта), а ако потренирам малко със сигурност ще стигна до 85. Интересно ми е какви резултати ще постигнат другите от форума.
_TNT_
^^ Забелязал съм, че харесваш PoP серията, та това е още една предпоставка да харесаш и Trine (паркурът не е толкова много и засукан, де, но това ми се нрави smile.gif). Аз не можах да се отлепя от играта - дано ти хареса поне толкова колкото на мен. smile.gif
sharon
Преди броени минутки я врътнах след буквало залепяне за монитора в продължение на няколко часа. laugh.gif Хареса ми много, и тримата герои се допълват добре, пипнали са местата за комбинации доста успешно. Впечатлиха ме конструкциите на магьосника към даденото ниво exp - може да не е боеви герой, но с малко старание буквално помиташ разни изливащи ти се скелети чрез създаденото, ако ти се занимава. Иначе споменатите от теб зъбни колелца са чудни, блокират се много лесно и заспиват. Забавна игрица, кратка и зарибяваща, носи разни олдскуул геймърски спомени оттук-оттам, с разликата, че графиката вече е извън всякаква критика. Плюс е и това, че при все повтаряемостта, музиката е много приятна и далеч не толкова ангажираща, колкото очаквах (въпреки че в момента титулярните мелодийки звучат в главата ми ph34r.gif ).
Между другото, чак след превъртането се зачетох - много финландски разработчици, много нещо. Не подозирах. Справили са се съвсем достойно! happy.gif

edit: Като стана дума за осъвременяване на разни класики...

pa®tci
К'о това ве? blink.gif
sharon
Доста време се говореше за новата версия на Golden Axe, явно вече е факт. Гледах разни превюта, съдържа твърде малко от запазената марка на оригинала, който си датира от началото на 90-те с все продължението, все пак. Навремето ги цъках много и двете, екстра са си.
scion_of_storm
И трите Златни брадви са легендарни.
Во Царствии Твоем
Няма ли някой фен на RF ONLINE? Новият сървър вече е факт! Ако си падате по много PVP-та елате да се повеселим заедно - сървър Owen (раса accretia). Ако нещо решите да поразцъкате, обадете се или ударете една бележка за съпорт smile.gif
pa®tci
^^^ Знам за "Golden Axe"-ата ве, макар и никога да не съм и се кефил чак толкова много. Кажи за кога и е датата на излизане. tongue.gif
MetallicaAntiFan
Тук някой играл ли е Monkey Island? Датира от началото на 90те като до този момент има пет издадени игри като последната е от този месец и е римейк на първата игра с подобрена графика и звук - нещо уникално smile.gif
sharon
Цитат(pa®tci @ Jul 19 2009, 07:47 PM) *
^^^ Знам за "Golden Axe"-ата ве, макар и никога да не съм и се кефил чак толкова много. Кажи за кога и е датата на излизане. tongue.gif

Пичовете казват октомври. Трябва да я оптимизират, обаче, в случая са наблегнали на Playstation + Xbox кретенизмите, но поне пише, че ще я изкарат и за PC.
Warrior Of Ice
Цитат(_TNT_ @ Jul 11 2009, 05:46 PM) *
В момента играя Trine. Играта е чудесна! Готина фентъзи атмосфера с лека самоирония и много приятни заигравки с физиката. Управлението (както в демото споменават) е повече от прилично и редките изнервящи моменти се дължат по-скоро на непослушните везни, кашони и зъбни колела. За жалост нямам джойпад, за да пробвам мулти-то, което би било още по-забавно.

Играта е много весела; жалко само, че е толкова кратка. Дано й направят продължение, защото геймплеят е страшно зарибителен и свеж. Всъщност единственото, което ме подразни, беше последното ниво - садистично трудно, преигравах го доста пъти...
sharon
Аз подхванах Necrovision уж на шега, а работата стана дебела... Тотална щуротия с доволно много масовки и груби стрелкови разправии с пълчища undead нацисти. laugh.gif Като добавим и всевъзможните мутанти, които щъкат из нивата, картинката става напълно колоритна.
_TNT_
Радвам се, че ви хареса играта. smile.gif

sharon, магьосникът е много готин - стават страшни майтапи с телекинезата. smile.gif В геймспот (трудно се намира ревю, с което да съм съгласен с тях tongue.gif) разправяха как едва ли не било минус, че може по всяко време да сменяш героите... та от това произлизат доста от яките комбинации.. Добре са се справили финландците - аз не успях да бъгна играта, а с тази свобода на физиката има мегдан за недомислици.

Warrior, мен последното ниво ме вбеси - играх го мноого пъти (да не кажа солидна част от цялото време прекарано с играта беше на това ниво) - аз по принцип на този жанр доста се изнервям, де, и се изкефих, че до края не съм строшил нищо наоколо...
sharon
То беше доста грубо, да. Аз също преигравах маса време, вбесих се, изпих един чай, хайде после пак... Не е като да не се минава, но трябва доста време, за да запомниш кое къде е, че и да си готов за поредния номер на онзи кретен, който само ти втъжнява живота. И много здрави нерви, наистина.
Ако попаднеш на още нещо от този сорт, сигнализирай! whistle.gif
Airin Of Ancelot
Цитат(sharon @ Jul 21 2009, 10:30 PM) *
Аз подхванах Necrovision уж на шега, а работата стана дебела... Тотална щуротия с доволно много масовки и груби стрелкови разправии с пълчища undead нацисти. laugh.gif Като добавим и всевъзможните мутанти, които щъкат из нивата, картинката става напълно колоритна.

Tази игра ми прилича на нещо средно между BloodRayne и Painkiller, ще взема да я пробвам. happy.gif
Warrior Of Ice
Определено има атмосфера в Necrovision, а и графиката е учудващо лека, щом тръгна добре и на служебния лаптоп. Музиката на The Protagonist беше доста приятна изненада... icon_twisted.gif
MetallicaAntiFan
Аз почти превъртях Bionic Commando. Много добра и оптимизирана,а главният герой се озвучава от Майк Патън. Тази година Капком разбиха кочината просто...
abydos
Аз пък си купих Braid онзи ден. Голям кеф си е.
Atrocity
http://www.youtube.com/watch?v=Vpuv7VPb2rA Обичам старкрафт! laugh.gif
Warrior Of Ice
Мда, корейците са болни копелета...
scion_of_storm
ахахахахахахах


АААА
ПЛЕЙГУУУУУ
ПЛЕЙГУУУУ ГАААА!
pa®tci
Кажете някакъв шуутър тип "Half Life" или "Dead Space", с ясна представа къде трябва да ходиш и какво да правиш по нивата. Нещо опитах и S.T.A.L.K.E.R., и Fallout (3), обаче ми куцеят откъм тая страна АДОВО. Супер "рандъм" ми идват и чисто не мога да се потопя в действието. dry.gif

Чудех се и за Witcher, че ми го хвалеха преди време... ама май му иска 10ГБ, а нещо не ми се отпускат толкова много.
abydos
F.E.A.R. 2?
Frightmare
Цитат(pa®tci @ Jul 26 2009, 04:15 PM) *
Кажете някакъв шуутър тип "Half Life" или "Dead Space", с ясна представа къде трябва да ходиш и какво да правиш по нивата. Нещо опитах и S.T.A.L.K.E.R., и Fallout (3), обаче ми куцеят откъм тая страна АДОВО. Супер "рандъм" ми идват и чисто не мога да се потопя в действието. dry.gif

Чудех се и за Witcher, че ми го хвалеха преди време... ама май му иска 10ГБ, а нещо не ми се отпускат толкова много.

Такава игра от новите няма, освен Дед Спейс и ФИЪР двойката. Tака че трябва да се върнеш назад във времето и да си припомниш DOOM 3. tongue.gif
pa®tci
DOOM пък ми е изключително противна; иначе F.E.A.R. евентуално бих го пробвал, да.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.