Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
Warrior Of Ice
Left 4 Dead е просто велика игра... happy.gif

abydos
Мен въобще не ме впечатли. Най-много ме дразни, че няма никакво 'приближаване' за по-точна стрелба.
sharon
Хохо, страхотна си е. Приближаването го остави, ако ти се занимава със снайпер /вместо култовата M-16/, все ще се оправиш. Само да вметна, че наскоро пуснаха една бонус кампания, ъпгрейдваш до последна версия, качваш пача и действаш (click). devilsmiley.gif
abydos
Тц, снайпер на тази игра хич не и ходи, друго си е с автоматичните. Това най-много ме дразни в играта. За първи път Валв ме разочароват :д Вторият път ще е с Л4Д2, но няма как иначе - тя си е същата.
MetallicaAntiFan
Помпата за мене е ултимативната пушка в тази игра - можеш отдалече да цепиш кофи и от близко. Тези М-ки и снайпери са напълно безмислени, особено предвид факта, че зомбитата тичат срещу играча(вие), интересно как ще се бият със снайпер.
sharon
Тц, имам предвид ако си губиш времето с разни тактически изчаквания и разчиствания, тогава. Като идват на пълчища просто цепиш с автоматичен през мелето и си свиркаш. Eто и малко random кадри от мен (плюшените играчки винаги са ме дразнили изключително много, а по правило такава ще се намери и насред касапницата axesmiley.png ):



Скоро чакаме втората част. whistle.gif
Void KD
А бе, предложете някоя добра игра...

Писна ми вече, няма какво да се играе. suicide.gif
scion_of_storm
Neverwinter nights biggrin.gif
Etherlords
Disciples
GTA /:D/
DOTA
рандъм Fifa
Sacred
Diablo I /превърти пак, примерно/
...
блабла

D.t.A.
MetallicaAntiFan
Ей сционе, как ми се прийгра сега заради тебе Дисайпълса! пуу, да не бях влизал в тая тема сега. Айде дърпам златното издание от замундата.

Усещам, че Дисайпълс 3 ще бъде злобно осрана която трябва да излезе до края на годината. Щом са взаимствали от Хироус значи ще е нещо гадно. Сама по себе си Дисайпълс е една уникална игра, а Хироус поне според мен не може да й стъпи и на малкия пръст.

Освен това в ман1ата са пуснали отново за даунлоуд пачовете на Мodern Warfare и сега ги свалям, отделно свалям и играта щото ми се приигра мулти. Ако някой я играе, нека драсне някой сървър.
Void KD
Цитат(scion_of_storm @ Oct 16 2009, 08:39 PM) *
DOTA

А така. Варцрафт 3 в батълнет фтв!!1 Не се бях сетил
scion_of_storm
Сваляй, сваляй Дисайпълс, аз се чудя защо ъпвам с 3мб/сек biggrin.gif
MetallicaAntiFan
Тая игра има сантиментална стойност за мене. Беше първата игра която играх на първият си компютър. Освен това е невероятна, дърпам, ти сийдвай. :Д
abydos
Цитат(Void KD @ Oct 16 2009, 08:58 PM) *
Цитат(scion_of_storm @ Oct 16 2009, 08:39 PM) *
DOTA

А така. Варцрафт 3 в батълнет фтв!!1 Не се бях сетил

HoN > dota
_TNT_
Утре започва "Intel Extreme Masters Dubai". Най-големите изроди на QL (Господ - aka cooller се завръща tongue.gif) и доста отбори, чиито имена говорят сами за себе си (blood може би ще потвърди) ще участват в CS турнира. Тук ще има coverage. Must see за всеки fps фен. smile.gif
scion_of_storm
A worthy find, my friend!
Warrior Of Ice
StarCraft 2 Battle report 4
sharon
_TNT_, врътна ли това?
blame
^^ е не... крайно време е да, крайно време е да събирам стотинки за нова машинка... толкова хубав изглежда. Blizzard. wub.gif
_TNT_
Цитат(sharon @ Oct 22 2009, 11:47 AM) *
_TNT_, врътна ли това?

blush.gif нещо съм запецнал на едно място, а не ми се гледа walkthrough. Ти мина ли я? Малко ме издразни на няколко пъти, че е pixel-hunting. А и почти в началото ми се бъгна и не можех да продължа, но след рестарт се оправи. Иначе ме радва много. smile.gif
sharon
Не, още не съм я подхванала, че приключвам разни други. Точно щях да питам дали рилийзът е добър, или да чакам някакъв друг. mellow.gif Щом казваш, че е добра, значи ще се тества непременно. cool.gif
_TNT_
Рилийзът е ок, един приятел я изигра и нямаше никакви проблеми от началото до края. Препоръчвам ти да махнеш hardware acceleration (right click -> settings в игра), ако ти бави играта. (flash is not cool mad.gif) Настрой се психологически за pixel-hunting-a и "пробвай-всичко-навсякъде", защото има забутани (поне за мен) неща. Не мисля, че ще е особен спойлър, така че ще ти кажа къде се бъгна при мен, защото не си струва да изгубиш часове заради такава глупост. Количката с релсите.. smile.gif
sharon
Хаха, добре, тихо сега! tongue.gif Колкото до pixel hunting-a, покрай всичките 38752385 адвенчъри съм свикнала до ужасна степен - по навик претърсвам всичко навсякъде, че даже по няколко пъти. Така че поне това няма да е проблем, останалото ще го мъчим.
Michael
http://www.gametrailers.com/episode/gametr...6?ch=1&sd=1
Двойката ще е нещо невиждано...
MetallicaAntiFan
Ако кажеш още нещо за Биошок 2, ще ти е за първи път.

Някой играл ли е Blade Of Darkness?
Vendo
Machinarium-a доста цепи. Махнал съм акселератора и пак не се играе нормално.
PitBull
Цитат(MetallicaAntiFan @ Oct 23 2009, 12:26 PM) *
Някой играл ли е Blade Of Darkness?

О да, брутална бойна система и много атмосфера! Задължителна е за всеки фентъзи-фен според мен.
abydos
Torchlight - Zamunda - 10 секунди след официалното излизане на играта.
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - 5€
Airin Of Ancelot
Цитат(abydos @ Oct 27 2009, 12:11 PM) *

Ето това много си заслужава!
_TNT_
Цитат(abydos @ Oct 27 2009, 12:11 PM) *
Torchlight - Zamunda - 10 секунди след официалното излизане на играта.

*налазва*
Музиката приятно напомня Д1. wub.gif
sharon
^ Ааа! w00t.gif Пиши ме и мен.

Врътнах Machinarium днес, голяма зарибявка e. biggrin.gif Никакви проблеми, вървеше си перфектно. Наистина не се мина без една-две циклаторски идеи на места, но се преживяват. Доволна съм! happy.gif
Vendo
^Твърде кратка беше sad.gif
abydos
Цитат(_TNT_ @ Oct 27 2009, 03:12 PM) *
Цитат(abydos @ Oct 27 2009, 12:11 PM) *
Torchlight - Zamunda - 10 секунди след официалното излизане на играта.

*налазва*
Музиката приятно напомня Д1. wub.gif

Няма как иначе - един композитор е правил музиката за D1, D2, D2:LoD, WoW, WoW:BC biggrin.gif Сега почвам да я свалям от Стийм. Игричката ще кърти. http://www.giantbomb.com/quick-look-torchlight/17-1551/
_TNT_
Поиграх един-два часа. Страхотно.

Ето така се прави интерфейс. Всичко реагира моментално и ръцете ти лепнат за клавиатурата. Няма безрайно еднообразно ходене и епизодично млатене (Sacred 2..). Млатене, магии, скилове. Ебаси яката изненада!
scion_of_storm
Аха, в Диабло форумите отдавна се обсъжда. Ще я разцъкам като имам време :>

D.t.A
MetallicaAntiFan
QUOTE(Airin Of Ancelot @ Oct 27 2009, 01:28 PM) *
QUOTE(abydos @ Oct 27 2009, 12:11 PM) *

Ето това много си заслужава!

Определено, 10 кинта ще ги дам, предвид факта, че при пиратката хабя толкова много нерви по бъгове, ъпдейти, качествени релийзи, кракове и още сумати бъгове. Сигурно трябва да се плаща с дебитна карта..
eLeS
Vendo
abydos


/thread
scion_of_storm
http://www.puppyparadise.com/images/Breeds/pug.jpg]
MetallicaAntiFan
Баси, т'ва е през стийм сигурно... Аз се изръсих 40 кожи, но си струваха парите, изключителна игра! Между другото, ако някой я играе нека каже някой сървър да поцъкаме заедно. smile.gif

От тийм - шутърите в мултиплеър Enemy Territory Quake Wars е много добра, нея също я имам. Много сносен шутър. Имаше един такъв Волфенщайн ако не се лъжа, енеми територи?
abydos
Steam - The_Mirror, ако някой иска да адва. Имам ТФ2 и Торчлайт, скоро и КоД:МВ2.
_TNT_
Току що Torchlight беше изтрита. След като криво-ляво стигнах до последния бос на hard, играта реши да се изгаври с мен и парите за potion-и свършиха. Продадох всичко не-unique от мулетата. Парите пак свършиха. Започнах да умирам само и само да ми се напълни маната (защото с normal-attack нищо не му правя). До този момент бях умирал 3-4 пъти. Докарах го до 1/4 и след поредната смърт и влизане при него, играта реши, че трябва да започна отначало да го бия. Nice bug. Хубава игра, но да бяха помислили за баланса овреме. Стрелкинята ми беше glass-cannon. Пиех много potion-и, но и премазвах creep-овете. Такъв стил на игра ми допада. Но накрая - хоп - турбо провал. Целият loot се продава за много малко пари (аз продавах абсолютно всичко, което намирах и не ми трябваше). Щом може да се стигне до ситуация като моята, а аз не е като да не съм играл action-rpg-та, значи има нещо грешно.
scion_of_storm
Аз днес го разцъквам, до 12 левъл герой стигам. И аз съм тоталния глас кенън biggrin.gif Не е лошо, ама нещо прекалено набързо стават нещата сякаш.

Колко нива/подземия има? Май е на принципа на Диабло 1 като гледам...

Днес тъй или инак съм у нас, ще взема да я допоразцъкам :>

D.t.A.
_TNT_
Броят на нивата би бил спойлър. Ако искаш, може на PM да ти пиша. smile.gif "Вдъхновенията" от Д1 и Д2 са доста. Добра е смесицата от магии и скилове. Внася комбинативност.

Едит: V Непредсказуемостта не е от силните страни на играта. wink.gif
scion_of_storm
Хаха, остави тогава, след някакво време ще открия сам :д Накрая финалния бос ще се появи като г-н Диабло от Диабло 1 и ще ми изхвръкнат гълъбите :>

Иначе - да. Уникат засега не съм видял, ама и до дънджън 6 няма какво да очаквам особено. Ш'се види :]

D.t.A.
t0xIc
Dragon Age и новият Call Of Duty излязоха, утре си префлашвам бокса smile.gif
the_mess
http://www.youtube.com/watch?v=46PfegxX1ls...player_embedded
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sharon
Абе, защо никой не казва, че ТОВА се е появило?!?! brickwall.gif

Налазих демото на Left 4 Dead II, заради което Torchlight ще почака малко... happy.gif
_TNT_
Да, програмата за новите игри стана много натоварена. laugh.gif Expansion-a на Sacred 2 също е налице. Чудя се дали да го пробвам. Още ме боли сърцето обаче как ми се изтри 70 lvl High Elf-a с всички items от рънене на босове... Вчера сложих Dragon Age-а, ама нещо много муден ми идва, май няма да се заигравам.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.