Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
sharon
Не се оплаквай, хей... Тъкмо свалих руския пач за Black Mirror II в добавка - писна ми, това е една от най-дългоочакваните такива игри за мен, така че май ще се играе по този начин, другите да се оправят. sp_ike.gif
_TNT_
Разбира се, изненадан съм, че си устискала толкова време smile.gif Бях се притеснил, че Draconis-а ще се появи чак януари (поне тогава трябваше). Наскоро нали излезе някакво уродче с немско аудио (rofl). Да беше на руски изцяло, нямаше да му простя, но ето, че бързо се появи от reloaded. smile.gif
Warrior Of Ice
Цитат(_TNT_ @ Oct 31 2009, 04:34 PM) *
Току що Torchlight беше изтрита. След като криво-ляво стигнах до последния бос на hard, играта реши да се изгаври с мен и парите за potion-и свършиха. Продадох всичко не-unique от мулетата. Парите пак свършиха. Започнах да умирам само и само да ми се напълни маната (защото с normal-attack нищо не му правя). До този момент бях умирал 3-4 пъти. Докарах го до 1/4 и след поредната смърт и влизане при него, играта реши, че трябва да започна отначало да го бия. Nice bug. Хубава игра, но да бяха помислили за баланса овреме. Стрелкинята ми беше glass-cannon. Пиех много potion-и, но и премазвах creep-овете. Такъв стил на игра ми допада. Но накрая - хоп - турбо провал. Целият loot се продава за много малко пари (аз продавах абсолютно всичко, което намирах и не ми трябваше). Щом може да се стигне до ситуация като моята, а аз не е като да не съм играл action-rpg-та, значи има нещо грешно.

Явно наистина нещо не са добалансирали, защото с Destroyer-а подобни проблеми нямах (също на hard). От началото та до самия край просто газех през трупове с много рядка употреба на поушъни. На последния бос изпих точно три. happy.gif Е, има я и дребната подробност, че към края набих нещо от рода на 100 хиляди в enchant на оръжията, но и без това развръзката щеше да е подобна.

Иначе весела игрица, радва ме доста.
abydos
С новия патч ще има балансиране на енчанта (увеличаване на шанса да ти затрие енчантите, което според мен е грешния вариант) и разни фиксове за лаг и т.н. С Vanquisher е доста по-трудно. На Very Hard, никога не съм газил до сега :д

Иначе си отказах пре-ордъра на Modern Warfare след последните глупости. 1:1 конзолен клонинг, без капка усилие да се натъкми за ПЦ.
http://i33.tinypic.com/2h2ihzl.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/7559/pcmw2.png

Май ще пуцам Left 4 Dead 2.
monolithe
Някой пробва ли новия мениджър? Аз последно играх 2008 де, така че последните две версии са ми доста любопитни.
_TNT_
^^Enchant си е имба, да.

Warrior, проблемът при мен дойде от факта, че успехът на героя ми зависеше изцяло от силата на оръжието. От един момент нататък играта просто спря да ми пуска добри пистолети. (сложих точки в treasure hunter или както там беше, но беше загубена кауза) Enchant теоритично би трябвало да компенсира лошия късмет, но изостанах с парите. Тръгне ли на зле положението, клошарията расте експоненциално и обратно - премазването като че ли също. Един приятел я мина с всички герои и твърди, че мъката се спирала с купуване на карти с ниски левъли, но при мен нещо не се получи номера.

Жалко, че няма да има мулти. Би се получил доста весел (и шарен tongue.gif) тупаник.
sharon
Цитат(abydos @ Nov 5 2009, 12:21 PM) *
Май ще пуцам Left 4 Dead 2.

Да не си я докопал вече? boxed.gif

Аз минах демото, основно колкото да видя дали има кардинални изменения тук-там - маааалко са пипнали графиката, поне енджинът позволява всякакви модификации. Има разни нови special infected, поиграли са си и със старите - примерно вещицата вече не цикли на едно място, а обикаля наоколо и чака да ти скочи. Единствено не видях tank в демото, но пък има charger, който изпълнява функцията му бегло. Вече се намират и разни доста по-примитивни оръжия, можеш да отнесеш главата на някое зомби с тиган (?!) или китара, да кажем. laugh.gif
abydos
А, не и аз си пуцам демото с разни рандом пичове. Чудя се дали си заслужава. Л4Д1 не съм играл, не ми хареса, но като се има предвид, че няма друг нов шутър тая година... Има танк. Сигурно нея ще купя.
Ако някой смята да я купува - Steam account-а ми е The _Mirror
PitBull
Risen е сила голяма, просто заплашително ме пристрасти! Верно, че аз по принцип съм си Готик-манияк, а с това си заглавие Pyranha Bytes са успели да докоснат тази група хора точно там, където ни е най-приятно.
LordZombie
Цитат(monolithe @ Nov 5 2009, 03:27 PM) *
Някой пробва ли новия мениджър? Аз последно играх 2008 де, така че последните две версии са ми доста любопитни.

Аз цъкам 2009 и бих казал, че има някои хубави подобрения, но нищо революционно. Пробвай, ако искаш.
В момента играя с Хъл Сити в прослувутата битка за оцеляване. Февруари месец, а аз съм 20ти с едва 14 точки и остра нужда от победи. На 6 точки съм от спасителния бряг. Като нападатели съм закупил Били Шарп и Хуан Пабло Анхел, иначе разполагам и с Кейлъб Фолан и Даниел Кузен. Като цяло, обаче слабото звено ми е защитния вал мисля, въпреки наличието на Антъни Гарднър и Камил Зайате. Никога не е била лесна тая битка, но точно затова ми е най - сладка. Ако отпадна от Висшата Лига тоя сезон, най - вероятно ще почна нова кариера и ще се пробвам в Шотландия със Селтик или Рейнджърс.
MetallicaAntiFan
Call Of Duty Modern Warfare 2

НАЛАЗВАЙТЕ!!!

Баси... играта е 11 гигабайта, а това което свалям е рип. Сигурно удря 16-17... suicide.gif
pa®tci
KB: AP Demo evil.gif
gadabout
^KEBAP Demo?

Абе, писнА ми да бия компа на Worms, нема ли тука кой да ми излезе?
Warrior Of Ice
Днес привърших Divinity 2: Ego Draconis и общо взето съм с добри впечатления. Хубава графика, приятен геймплей и доволно интересна история. Не е толкова обсебваща, колкото Divine и Beyond, но какво пък. Larian са се опитали в някаква степен да нагласят играта според стандарта, поставен от заглавия като Nevewrwinter Nights и The Witcher - доколко се е получило, всеки може да прецени. От друга страна, драконовите превъплъщения внасят приятно разнообразие... Основният кусур е зле организираната карта - никакви напътствия кой куест с коя местност е свързан, няма автоматично следене на целите и т.н.
_TNT_
Serious Sam HD: The First Encounter макар и nuked се появи. *Fap fap fap...* icon_headbang[1].gif
pa®tci
Цитат(gadabout @ Nov 14 2009, 12:04 AM) *
^KEBAP Demo?

В Замунда-та вече излезе и пълното версие. evil.gif
abydos
http://store.steampowered.com/early-holiday
Michael
Някой друг да е пробвал Kings Bounty:Armored Princess wub.gif bowdown.gif
pa®tci
Даaaa и не знам какво ми се прееба, ама от един момент нататък като вляза в играта и през пет минути започна директно да ми изключва компа. Преинсталирах, изтрих сейвовете - НИЩО. Повече от пет-шест минути не мога да играя. mat.gif mat.gif mat.gif
MetallicaAntiFan
QUOTE(abydos @ Nov 28 2009, 09:51 PM) *

Ебаси промоцийте... 10 евро Батълфийлда 2ката, евтиния си е, и изгодно. Най-ме стъписа, обаче, една друга оферта - Купете Тийм Фортрес през следващите два часа за 4 долара...
Вече започвам да се убеждавам, че Стийм е бъдещето за игрите. На почти всички нови игри, мултиплеърът без стийм не работи. Измислили са го, сега ще има повече хора които ще си купят играта заради това. Пример Модърн Уорфеър 2. Докато единицата, тя, още се цикли масово от пиратка, макар, че повечето кийгенове се дублират и сървърите кикват. Сега обаче Модърн Уорфеър 1 е 30 кинта, а през стийма е 50 евро, ако не се лъжа. И все пак си има недостатъци при стийма(примера на горния ред).
Тука някой играе ли Тийм Фортрес?
Michael
Ако кажеш още нещо за Modern Warfare 2 ,ще ти е за първи път.
Някой да е пробвал ''The Saboteur''?
MetallicaAntiFan
Саботьора само съм го изтеглил, нямам време да го пробвам. От трейлърите и клипчетата изглежда обещаваща игра.
winterstorms
В момента разцъквам като Torchlight бесен, не мога да й се нарадвам!
Diablo
Тъпото е че няма мулти и сингъла е малко еднообразен. Иначе здрав кютек.
MetallicaAntiFan
Ей тоя Саботьор много арен се оказа. Тежък за моята машина, но при правилни настройки го подкарах причлично. Много стилна и самобитна игра. Атмосферата поглъща още от първата среща с Шон. Като добавя и гъзарийките за оръжията и колите, лудницата става пълна. Има някое бъгче тук там, но това не прави впечатление. Пандемик оплескаха Наемниците, но Саботьора, не. Излгежда дълга, също така.
sharon
Бая дълга си е, да. Аз я разцъквам вече разни дни и няма особени признаци за финал. Иначе и от мен отнася доста хвалби относно подходите, историята, графиката и въобще всичко - доста свежо попълнение в сушата напоследък. Евала на пичовете! drinks_drunk.gif
MetallicaAntiFan
Един позитивен коментар който срещнах из интернет! Играта е страхотна. Аз стигнах до една мисия където трябва да взривя един мост по който минава блак, та се чуда има ли още много. Мисийте са доста, да не говориме, че има и хиляди неща за саботиране. За жалост е доста тежичка... Трябва да добавя един ГОЛЯМ плюс на акцента, по-специално на английският акцент, щото френският английски много ме нервира на моменти. Казано накратко относно играта - един свеж полъх. А и тази смеска между екшън, любов и състезания е някак си приятна, хах.
Warrior Of Ice
За жалост не пожела да тръгне на служебния лаптоп. Може да е нещо заради крака, но подозирам по-скоро Вистата и недъгавия й DirectX. Явно ще я играя вкъщи като взема новата машина...
scion_of_storm
1.13 beta out!
Megadeth
Кажете ФПС-та (компа ми е сравнително слаб), които да са страшни! Като влизам в играта въобще да не го правя с удоволствие, заради мисълта, че ще искам да сваля слушалките и да изтрия играта във всеки един момент!
F.E.A.R. става ли, как е тя?
Нещо със зомбита.? Или саундтрака да бъде изпълнявам от джеймс-ася?
sharon
Ба, ако ти трябва нещо със зомбита, директно хващай Left 4 Dead. Снощи врътнах втората част, че най-сетне се появи свестен рилийз + пач. Голяма зарибявка е, като че ли една степен по-трудна от първата част, с доста по-динамични методи за минаване на тази или онази кампания. Поиграли са си доста с мисиите, иначе енджинът си е един и същ, може би с едно-две подобрения. Въобще действай, няма да сбъркаш. bowdown.gif
t0xIc
Пускай Stalker-a и гледай да не се насереш като те срещне първият bloodsucker smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=dlqxFKL0l58


FEAR 2 също става ....Биошока има жестока атмосфера ,но не е чак толкова пуцалка
Warrior Of Ice
Цитат(blood @ Dec 16 2009, 11:49 AM) *
Кажете ФПС-та (компа ми е сравнително слаб), които да са страшни!

Aliens versus Predator (единицата). Няма Doom, няма дявол - това е играта. Особено мисиите с пехотинеца са откровено кошмарни.

Пробвай Clive Barker's Undying, ако не те притеснява фактът, че е с Unreal (1) енджин.

Иначе и F.E.A.R. определено си заслужава, барабар с експанжъните.
Megadeth
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 16 2009, 05:52 PM) *
ко не те притеснява фактът, че е с Unreal (1) енджин.

Е, подкарвам и последния ънрийл, ако за това да ме притеснява. Благодарско, свалям..
Warrior Of Ice
По-скоро имах предвид, че в графично отношение е доста остаряла, но пък геймплеят компенсира, че и оттатък.
MetallicaAntiFan
Христо, сега ме подсети за Пришълеца която наистина е страхотна игра. Преди около седем години как пълнех гащите на мисийте с пехотинеца... Сега, до колкото знам, има слухове за втора част?..
Warrior Of Ice
И втората излезе отдавна - също много качествена игра. Сега чакаме трета за DirectX 11.
Megadeth
A за Mafia 2 компетенцията какво ще каже?
MetallicaAntiFan
Всъщност да, трета. Не бива да не споменем и култовите филми на двете извънземни, обаче. Двата Пришълеца са страхотни, колкото до Извънземното, то май има 4-5 части, от които съм гледал една, и сега мисля да си сваля всичките, а дори и играта.
^Мафията нека излезе, ще я играя. Не знам защо, но ми напомня на Саботьора. Първата Мафия е изключителна.. поклон!
PitBull
^Хищника имаш предвид, Извънземното и Пришълеца са едно и също...

Иначе и аз давам глас за Ъндайнг, невероятна игра, ако някой знае нещо друго с подобна тематика, да се обажда веднага.

F.E.A.R. го играх преди време, има яко психарски моменти, а и AVP добре стряска, поне 2ката, 1цата не съм пробвал. Абе което и да вземеш, доволен ще останеш.
MetallicaAntiFan
Най-сетне ще видя пълен ъпдейт на солджъра от тийм фортрес! До два дни се очаква, след това... безсънни нощи.
PitBull
Абе вчера много се надразних. Качих си Black Mirror, отдавна слушам всевъзможни хвалебствия за нея и я почнах. И верно, зарибих се яко, минах първи Chapter, но тъй като винаги трябва да има катран в меда, ме изхвърля веднага след като почне втори Chapter. Понапсувах я и я разкарах, иначе беше обещаваща.

Други хорър адвенчъри в същия стил, anyone?
sharon
Играта е жестока, една от най-любимите ми от адвенчърите. Никога не ми е правила проблеми, дори преди месец си я врътнах пак покрай втората част. Може да е нещо от рилийза, помня, че онзи в Арена нещо беше прецакан. Тествай от thepiratebay, ако ти се занимава.

Класиката Dracula: Origin не е за испускане, а наскоро обявиха и продължението. Иначе пробвай Memento Mori, историята е страхотна и доволно мрачна на моменти. Далеч е от постижението на Black Mirror, но определено си заслужава. Въобще беше една от приятните изненади напоследък.
LordZombie
Цитат(PitBull @ Dec 17 2009, 08:39 PM) *
Абе вчера много се надразних. Качих си Black Mirror, отдавна слушам всевъзможни хвалебствия за нея и я почнах. И верно, зарибих се яко, минах първи Chapter, но тъй като винаги трябва да има катран в меда, ме изхвърля веднага след като почне втори Chapter. Понапсувах я и я разкарах, иначе беше обещаваща.

Други хорър адвенчъри в същия стил, anyone?

Still Life, NiBiRu the age of secrets, Syberia I, II, Tunguska, Post Mortem (тя е 1st person)...
PitBull
^ Сибирията хорър ли се водела? Не че съм я играл много, но не знаех, че ставало дума за такива неща.

Мерси за предложенията иначе. Ще намеря квото има, бих могъл да пробвам и с Black Mirror отнякъде другаде, но четох из нет-а че хора с оригиналната игра са имали същия проблем, така че едва ли ще се занимавам. Dracul-ите съм ги набелязал отдавна, но те са сума си, човек не знае откъде да почне, но щом sharon препоръчва Origins от него ще се тръгне.
sharon
^^ Е, Still Life тандемът си е доста по-криминално насочен (дай мнение за втората част), докато Nibiru е чисто конспиративна, Syberia пък да не я сравняваме въобще. На същия принцип може да споменем и Art of Murder и The Chronicles of Mistery, но те са по-встрани от идеята на Огледалото. Ако не друго, то след някакво време ще се появи Alter Ego от създателите на Black Mirror, така че има какво да чакаме. wub.gif
LordZombie
^^
Аз съм я играл и от оригинален диск и от нета и, като изключим един дефект с черен екран при версията от нета, други проблеми нямах.
Сиберията не е хорър, но пък е адски добра.

^
Двойката още не съм имал възможността да я играя, защото като я инсталирах ми правеше някакви проблеми и трябва да изтегля някой друга версия, но ще видим кога ще е това. Пък и не се знае дали ще ми тръгне.
Но определено BM 2 ще го чакам с огромно нетърпение да излезе английска версия, ако още не е, де.
sharon
Аз BM2 си я подкарах с русификацията, че от един момент нататък чакането ми дойде твърде много. Английската версия трябваше вече да е изтекла, но сега берат ядове и с официалната премиера. Тя пък ще се забави доста повече от обявената новогодишна дата, причината се корени в проблемите на HMH Interactive, които обявиха несъстоятелност неотдавна:

"...Black Mirror 2" и "Gray Matter" ще се забавят с около месец и ще се появят съответно в края на април първата и края на май – втората."
t0xIc
Не ,че искам да звуча като хейтър - какъвто съм, ама за чий давате такива тъпи препоръки, наистина?
Цъкайте класики като MoNkey Island 3, Grim Fandango, Broken Sword 2 и т.н...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.