Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
Pyjamka
parabellum, bowdown.gif за Red Alert.
Red Alert >>> all
Mort
Ти играш игри?! huh.gif boxed.gif
Warrior Of Ice
И Neverwinter Nights 2 минах, за близо седмица. Отлична игра са създали момчетата от Obsidian, но си личи, че е трябвало да се доизкусурят някои неща, преди да я пуснат на пазара. Най-фрапантните проблеми са тези с изкуствения интелект и скриптирането в някои куестове, а има и доволно количество други бъгове... Но въпреки това, играта е страхотна - увлекателна, порядъчно обширна и предразполагаща към многократно преиграване.
Revenant
^дано да са управили и малко баланса че на предната с уориъри и тийфове си беше бая по-трудно отколкото с всякакви там магьосници...поне аз останах с такива впечатления...за оригинала говоря експанжаните бяха малко по-добре
Warrior Of Ice
Не знам на какво се дължат впечатленията ти, но според мен с бойци винаги е било по-лесно да се играе... В двойката също е така.
lodborg
Защо бе, доколкото си спомням за първата част имаше някакъв Sorcerer или подобен, с когото играта ставаше повече от банална, тъй като от един момент нататък, след като се нагруха с умения, става много лошо копеле. tooth.gif Мен винаги ми е харесвало повече с магьосници да пържа гадовете, но питате ли ме как минах Divine Divinity с онази мижитурка магьосника...
scion_of_storm
^Sorceress на Диаблото кърти мивки и оувъррулира всичко живо. icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат(lodborg @ Nov 16 2006, 09:45 PM) *
питате ли ме как минах Divine Divinity с онази мижитурка магьосника...

Голяма мъка е, наистина. Докато с воина директно газиш през изродите... Divine Divinity обаче е голяма игра, подсещаш ме да си я кача пак. smile.gif
InsArtTure
Мен ми прави бъг. Още в пърия град след като разбера, че трябва да вляза в подземията-завъртам едни статуи на север и екранът става черен. Това не се променя изобщо. Геймплейът продължава, но екранът е черен. hmm.gif
Warrior Of Ice
Пробвай да я пачнеш.
parabellum
to WOI:
http://nforce.nl/index.php?switchto=nfos&a...o&id=108332

smile.gif
Warrior Of Ice
Fuck yeah! metal.gif
Mort
Цитат(InsArtTure @ Nov 16 2006, 10:51 PM) *
Мен ми прави бъг. Още в пърия град след като разбера, че трябва да вляза в подземията-завъртам едни статуи на север и екранът става черен. Това не се променя изобщо. Геймплейът продължава, но екранът е черен. hmm.gif

И при мен така правеше - доколкото разбрах, защото така и нямала свестен крак. Интересно Ицо, каква версия има, че я е минал?!
lodborg
Не бе, Морт, не ти е правило така. Зебиването е далеч по-късно след телепортиране от тронната зала, а слизането в подземията минаваше съвсем безболезнено и е в доста ранен етап от играта. Явно има повече от едно "опасни" места в тази игра. Та ако Ицо наистина е минал цялата игра, приканвам го да сподели как точно го е направил, защото и на мен ми заби доста мизерно в описания по-горе момент.
Warrior Of Ice
Пичове, озадачавате ме. huh.gif Минах играта без да я пачвам и не помня да съм засядал така лошо някъде. Случвало ми се е към края, когато събера представителите на всички магически раси, да ме забие в черен екран след cutscene-a, но това се оправя след няколко load-a.
lodborg
A, e точно за този момент от играта говорех! Баш на него се забиваше. С няколко load-a казваш, ще я видим тая работя съвсем скоро... smile.gif
SteamOfBlood
Нов Heroes of Might and Magic 5 - Hammers of Fate bowdown.gif
Beerzebub
UT2004 + After Forever = click!

tongue.gif icon_headbang[1].gif
parabellum
Beerzebub, аре един Q3 или само UT си праскаш?
Beerzebub
Напоследък почти не праскам за съжаление. Не остава мноо време. Но с удоволствие ще цъкна някоя игра на Quake. Неделя примерно?
parabellum
Цитат(Beerzebub @ Nov 20 2006, 10:31 PM) *
Но с удоволствие ще цъкна някоя игра на Quake. Неделя примерно?

k, когато кажеш там. Ако още се кефиш на UT classic, може да го праснем и него, че навярно на другите ще ме изкъртиш, понеже съм малко sux0rrrrr, ама ще бъде phun. =)
Warrior Of Ice
Mark Of Chaos не оправда очакванията ми. Очаквах някакъв брутален RTS, а то се оказа посредствена тактическа игра - много далеч от най-добрите в жанра. Муден и еднообразен геймплей, скучни и зле анимирани единици... Въобще, играта не е това, което трябваше да бъде.
Mort
Цъкай Company Of Heroes - при нея горепосочените недостатъци абсолютно липсват! smile.gif
Warrior Of Ice
Отдавна я развъртях нея... happy.gif Даже я обсъдихме в настоящата тема.
parabellum
Цитат(Warrior Of Ice @ Nov 21 2006, 02:44 PM) *
Mark Of Chaos не оправда очакванията ми. Очаквах някакъв брутален RTS, а то се оказа посредствена тактическа игра - много далеч от най-добрите в жанра. Муден и еднообразен геймплей, скучни и зле анимирани единици... Въобще, играта не е това, което трябваше да бъде.

Blah... Значи не е голяма загуба, понеже и без това си качих Medieval II, която е доста стабилна. Култ.
Mort
Цитат(Mort @ Nov 21 2006, 03:22 PM) *
Цъкай Company Of Heroes - при нея горепосочените недостатъци абсолютно липсват! smile.gif

Пак нещо съм изпуснал hmm.gif .
Beerzebub
Преди време ви споменах за нашият опит да създадем предаване геймърско телевизионно предаване. То се казва "Game Zone" и се излъчва всяка последна неделя от месеца със съдействието на "МРЕЖ@ТА". Ако, съвсем случайно, сте изпуснали двете ни издания до момента, сега имате уникалния шанс да поправите тази непростима грешка... smile.gif

Game Zone 01 (29.10.2006)

Game Zone 02 (26.11.2006)

Засега не подхождайте с твърде високи очаквания, но не си спестявайте градивната критика...
stage
Не сме го пропуснали icon_headbang[1].gif
Доста добре се справяте според мен, особено с класацията ви biggrin.gif tongue.gif

Всъщност, не разбрах вие ли я правите или се гласува някъде boxed.gif
alpha prime
Flatout 2 icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Empire interactive продължават силната серия след Ford racing 3 и Ford Street racing
Vermic
Lort Of The Ring The Battle For Middle Earth The Rise Of The Wich-King и като цяло стратегий smile.gif
Magesnik
Heroes of Might and Magic 2 и 3
Chicken Invaders-1,2,3
Starcraft Broodwar

така тези сега са ми най-присърце. smile.gif
Warrior Of Ice
Не знаех, че има и Chicken Invaders 3! ohmy.gif
Magesnik
Има има,много е добра в торентс.линкос я има. smile.gif
scion_of_storm
Усещам как Ицо трескаво търси торента biggrin.gif Бтв, аз смятам да се върна към Диабло 2, като вече е в процес това tongue.gif И старкрафта ще подхвана, че Хироуса ми поомръзна...
Wolfheart
Цитат(Magesnik @ Dec 11 2006, 07:24 PM) *
Chicken Invaders-1,2,3

Омръзва за отрицателно време.
Друго си е емулатор за житонки MAME32 или CALLUS с около хиляда игрици. Добра гимнастика за пръстите и няма оттърване.
scion_of_storm
^Мамето е ултимативното просто bowdown.gif Спомням си преди как играех на него и редица емулатори за други неща. Владее!!! bowdown.gif
Warrior Of Ice
Cadilacs & Dinosaurs icon_headbang[1].gif Ех, каква тръпка бяха тия автомати с ръчки...
scion_of_storm
^А това е най-лудата игра при Мамето. Лелей каква зарибявка беше, не е истина rolleyes.gif
stage
bowdown.gif l2 c5 bowdown.gif
stage
цък
Ех тук един хубав сървар започнах. Който иска да идва.
Има 3-4 българи вече icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Тия дни по стар коледен обичай завъртях за пореден път Soul Reaver-ите барабар с Defiance. Нямам какво да кажа, което вече не съм казвал - LoK е поредица уникум, феномен в гейм индустрията! Скоро идва ред и на Blood Omen 2. icon_twisted.gif
InsArtTure
Оумън 2 wub.gif

Като стигнеш до града с белите духовници и високите къщи, прави шотове. wink.gif
Iron Maiden
За мен най яките игри са поредицата Metal Gear Solid ако въобще някой я е чувал...
Firag
Харесвам доста игри >:)
Baldur's gate 1/2 и expansion packs към тях
Icewind dale 1 + expansion , Icewind Dale 2
Planescape Torment
доста време играх World of Warcraft в сървъри Ravenholdt и Haomarush (WoW-Eu blizzard) , бях като китайче >:) ставах в 12-1 , играех до 3-4 без спиране dry.gif (през лятото , през другото време играех доста също :Р ) , непрепоръчвам на никой който има желание да почва да я играе , да го прави >:) като наркотик е , и при това доста силен smile.gif
Morrowind + expansion packs , както и останалите игри от The elder scrolls smile.gif (без The Elder Bugs : Buglivion , той е доста зле...)
Medival : Total War
Blood Omen 2
KOTOR 1 + 2
както и много други =)
FallenAngel
Аз напоследък се зарибих по Flat Out 2. Много весела игричка smile.gif
Beerzebub
Одавна не бях се заигравал...
Тия дни обаче ми се доцъка и минах Prey. Страхотна игра! Невероятни идеи! Честно казано малко и трябваше да измести Half-Life 2 от челната позиция за мен. Наистина много малко.
SteamOfBlood
Дееба...Тегля си Fly For Fun...ЦЯЛ ДЕН!Сега ми се тегли ш*бания пач! laugh.gif
Vermic
^Пак ли ве,стига ще вземеш да се зарибиш,като фен на ЛОЛ...

Кефя се на Българските игри и те са само 3 за сега, тези на който се кефя, Келтски крале, Картаген и Рицари на Честа много готини игри според мен. bowdown.gif bowdown.gif
Warrior Of Ice
^ Пробвай Tzar. Поне за мен това е най-добрата българска игра, а и една от най-качествените реалновремеви стратегии изобщо.
Iron Maiden
^ Да , играта е една от малкото качествени български игри които си заслужават наистина....
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.