Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
Blashyrkh
Ще ми отнеме време да ги намеря, тъй като все още съм само 42 пък и съм на 1ви акт на nightmare... smile.gif
ludspamer
Цитат(Blashyrkh @ Jul 2 2008, 01:55 PM) *
еха отне ми няколко минути да декодирам това

Ако то поразправям за УоУ ще ти отнеме дни да го разшифроваш wink.gif
Warrior Of Ice
Явно не всички са доволни от това как изглежда Diablo 3 на първо време. Тук някои фенове са пуснали петиция против очевидните влияния от WoW и за връщане на по-мрачните визуални аспекти в играта.
scion_of_storm
Блеш, хофф или сингъл играеш?

Ако си в хофф драсни лично да ти метна нещица. smile.gif Титани >>> тъндърстроук според мен, дават декс/стр./лайф стийл. Аз на ама на джава, ако нямам за диадема, й слагам или Шако или Гейз на повече мана лийч.
Charged strike>>>Fury за дуели, и за босове. Оттам нататък всичко е фюри, фюри и пак фюри.

^ изключително са прави. Не ми се играе видоизменен Уъркрафт/ Уоу и на мен, ако трябва да сме честни.
wqwrrr
^^ Аз подписах петицията, впрочем. Така както са представени като сравнения, наистина изглеждат основателни, а пък малко филтри никога не са излишни.
Иначе за новината - мога единствено да се радвам, че ще издадат играта, още повече, притесненията ми за направата на MMO игра по света да Diablo се оказаха грешни и на още от същото ще се зарадвам много повече. whistle.gif
sharon
Ясно, но пък има доволно много представен материал, засягащ въпросната "darker, gothic environment", поне като разглеждах се набиваше на очи. То не, че някой ще обърне внимание на подобна инициатива, да не говорим, че тестото тепърва има да се замесва, но пък хората вече са решили да вдигат шум до бога. Отделно за споменатите ефекти, чиято визия се оптимизира според исканията - човекът не е направил нищо повече от изблендяване на тоновете и засилване на контраста. Ако решат, от Blizzard ще го направят доста по-бързо и лесно, не е като да нямат хора. Но пък и не могат да се съобразяват с ВСИЧКИ желания, а повярвай ми, че малко неща биха ме зарадвали повече от добрата стара мрачна игрова атмосфера, далеч не е като да не искам да видя това в Diablo III, живот и здраве. Ще поживеем и ще видим.
Blashyrkh
Цитат(scion_of_storm @ Jul 3 2008, 09:58 AM) *
Блеш, хофф или сингъл играеш?

Ако си в хофф драсни лично да ти метна нещица. smile.gif Титани >>> тъндърстроук според мен, дават декс/стр./лайф стийл. Аз на ама на джава, ако нямам за диадема, й слагам или Шако или Гейз на повече мана лийч.
Charged strike>>>Fury за дуели, и за босове. Оттам нататък всичко е фюри, фюри и пак фюри.

Благодаря, ама си цъкаме със съквартиранта на TCP. Освен това последния ми изпит е след няколко дни, а не съм започвал, така че ще се наложи да се поспра biggrin.gif biggrin.gif
ludspamer
Аз пък си чакам Wrath of the Lich King rolleyes.gif
LordZombie
Аз пък си чакам The Black Mirror 2 и Still Life 2 bowdown.gif
ludspamer
Са си напрайх Некромансър на Диабло 2 и му натрувах по 3 точки в Скелетон Мастъри и Скелетон Ризинг(ор уадевър^^).Са ше му земи и онова да съмонва Клей Големи.Интересно е засега, очаквах да ми е тъпо...
Blashyrkh
заеби ги трия скелети за нищо не стават. Давай на curses, а на другите просто си откривай пътя за по-напредналите. Имах един приятел дето много се кефеше на некромансъри и помня че той играеше на онова летящото черепче ( smile.gif ), Resurrection, и някакви curses
alpha prime
Цитат(LordZombie @ Jul 4 2008, 05:56 PM) *
Аз пък си чакам The Black Mirror 2 и Still Life 2 bowdown.gif

Ъ, Black Mirror 2? Звучи интересно bowdown.gif
Само дано ако се появи продължение да не е изсмукана от пръстите глупост. Представям си как съживяват с магия главния герой и ми се драйфа при мисълта
LordZombie
аз пък некротата винаги ги развивах на poison и ставаха супер мощни bowdown.gif


EDIT : Снимки то BM 2 --> http://adventurersbg.info/comment.php?comment.news.92
scion_of_storm
ако е в сингъл плейър некромансър на съмънинг е най-лесно превъртащият играта.

Вдигаш мас скелети + мастъри + меджита + ревайвка, а от кърсовете вдигаш само Амплифай демидж и по-късно Айрън мейдън. Винаги ме е кефело как се самоубиват като ти бият скелетите с мейдъна ;р И една точка клей голем, де, докато не стигнеш до файър голема примерно.
Hellbound
И като му макснеш Corpse Explosion, гледаш как всичко на екрана пада от 2 взривени трупа. bowdown.gif
Arq
Аммм...като не много навътре с игрите имам малък въпрос за играта в сървър...Цъкам Диабло 2(решена съм че ще я превъртя) Expansion Set...версията ми е 11b. нямам идея къде да си намеря сървър, още по-малко за тази версия...някой да ме посъветва?



От друга страна играя Tales of Pirats http://top.igg.com/main.php
Доста зарибява в началото...smile.gif
zelatorr
Ако ти е оригинална играта си играеш в Батъл.нет, ако ли пък не ползваш http://www.headoff.com/ ако все още съществува. Виждам обаче че там версията е 1.09б. А пък най-якото е ако се съберете група познати хора и си направите ваш си сървър без други досадни натрапници. smile.gif
Arq
ок с един приятел искаме да си играем само двамата. въпросът е как да си направя сървър значи... unsure.gif

иначе играта ми не е оригинална а само Expansion Set-a..
zelatorr
Трябва един оит двама ви да е с реално IP. Ако ти си с реално IP което е нешо от сорта на 89.Х.Х.Х а не 192.168.0.Х , пускаш играта избираш "Other Multi Player" след това TCP\IP и след това HOST GAME и си избираш герой и почваш. Следователно твоя приятел избира JOIN GAME а не HOST. Когато направиш игра горе в десният ъгъл пише ИП-то ти. Той трябва на напише това ИП и да даде JOIN. Панимайш?
Arq
Панимаю smile.gif bowdown.gif Благодаря ти България! laugh.gif

МНого мерси найстина! Ще черпя drinks_drunk.gif
zelatorr
Можем да заформим някоя друга игричка тези дни... smile.gif
pa®tci
Мен па ми се играе на "Чичо Доктор"
stage
Некромансера ми 80 лвл:



Arq
Цитат(zelatorr @ Jul 20 2008, 11:28 PM) *
Можем да заформим някоя друга игричка тези дни... smile.gif

ако искаш да играеш с мен ще умреш от скука laugh.gif а и малко късно го прочитам това. Боже доживях да видя Беил и прегазих Мефисто на фона на Kamelot bowdown.gif
Twilightfall
Цитат(scion_of_storm @ Jul 4 2008, 09:05 PM) *
ако е в сингъл плейър некромансър на съмънинг е най-лесно превъртащият играта.

Вдигаш мас скелети + мастъри + меджита + ревайвка, а от кърсовете вдигаш само Амплифай демидж и по-късно Айрън мейдън. Винаги ме е кефело как се самоубиват като ти бият скелетите с мейдъна ;р И една точка клей голем, де, докато не стигнеш до файър голема примерно.

АХАХАХАХХА човек, убиваш ме като почнеш да редиш такива "термини"! :Д :Д :Д

И не само ти де, който почне да ги реди...
scion_of_storm


Ема няма как, сещаш се ;] А Айрън мейдън е най-метълския curse от всите игри icon_headbang[1].gif bowdown.gif
ludspamer
Дали някой не може да ми препоръча някой сървър за дота, в който се играе повечко енфо?Шот в хофф-а се играе само дота и ТД, енфо от дъжд на вятър.Че само дота месеци наред си омръзва...

И бтв ТД/ТТД яко съкс puke.gif
_TNT_
Цитат(Stormrider @ Jul 25 2008, 03:11 AM) *
Цитат(scion_of_storm @ Jul 4 2008, 09:05 PM) *
ако е в сингъл плейър некромансър на съмънинг е най-лесно превъртащият играта.

Вдигаш мас скелети + мастъри + меджита + ревайвка, а от кърсовете вдигаш само Амплифай демидж и по-късно Айрън мейдън. Винаги ме е кефело как се самоубиват като ти бият скелетите с мейдъна ;р И една точка клей голем, де, докато не стигнеш до файър голема примерно.

АХАХАХАХХА човек, убиваш ме като почнеш да редиш такива "термини"! :Д :Д :Д

И не само ти де, който почне да ги реди...


Е това е нищо, питай го за frames и breakpoints да видиш к'во става. tongue.gif
The Torn Prince
Бе майсорче съм на Gothic абсолютно всичко части и ся съм се запалил по World Of Warcraft
ludspamer
^Брао на тебе?Къв клас си?Къде цъкаш?Поразкажи малко smile.gif
The Torn Prince
Цитат(ludspamer @ Jul 25 2008, 11:23 PM) *
^Брао на тебе?Къв клас си?Къде цъкаш?Поразкажи малко smile.gif

Ми някво зарибих се като почнах в някф пиратски сървър уж да я пробвам ама някво реших че ако ще се играе ще е в оригиналния и сега се хванах да работя за да си я купя и платя за няколко месеца напреде. Иначе пробвах Undead Rougue & Blood Elf Paladin и си е маса имбата за хора които не са party player-и
ludspamer
Роуг фтв icon_headbang[1].gif
Иначе по-конкретно-в момента е най-изгодно да си напрайш роуга на Субтлети+Асасинейшън таланти, шот след ТБЦ Препарейшъна не ендва куулдауна на адреналин ръш.Само дето аз цъкам в един пиратски който е бъгнат с талантите и препарейшъна ми ендва куулдауна на адреналин ръша icon_headbang[1].gif (т.е. в момента съм на комбат+субтлети)
Сега съм най-якия роуг под лвл70 в целия сървър(шот сички си мислят че най-яко е да си на субтлети но не и в този сървър)
The Torn Prince
http://krowow.ku4e.com/
Пробвай тука ако ти се занимава, не сме много хора ама поне всичко работи wink.gif
gadabout
^^ Баси, ако разбрах какво каза... boxed.gif
ludspamer
^^Ама ни близлайк ли сте, кфо е дификултито за лвл-инг?
^Не ти и тряя happy.gif
The Torn Prince
Цитат(ludspamer @ Jul 26 2008, 01:17 AM) *
^^Ама ни близлайк ли сте, кфо е дификултито за лвл-инг?
^Не ти и тряя happy.gif

Оф мразя го тва "Не можете да пускате мнение толкова скоро след предишното", не мога да си разгърна таланта...ама май се отплесваме от темата.
Сървърчето е близлайк да и е някво прилично не е некф зор с левелите ама не е някф фън сървър дето 1 ден игра и отиваш да бориш Илидиан
ludspamer
С удоволствие бих поцъкал с вас ама не знам дали ше имам нерви..шот скоро дигнах лвл64 в един друг близлайк с 300 зора а нямам нерви за лвл70.Ше видим де, не съм играл скоро така че може да заформим нещо wink.gif

Бтв преди да ни затриеш от спам( icon_headbang[1].gif ) да ти кажа, че горните 2-3 мнения не се цитират, ами се посочват с ^, ^^ и т.н.
The Torn Prince
ееее
що не се цитират...така не могат да се правят пирамидки dry.gif
Twilightfall
Цитат(gadabout @ Jul 26 2008, 12:28 AM) *
^^ Баси, ако разбрах какво каза... boxed.gif

Родна реч, омайна, сладка ... :О

По темата: лудия спамер си намери гадже. afro.gif
The Torn Prince
Ревнуваш ли? tongue.gif
Twilightfall
Не.
ludspamer
^Hell no, викаш whistle.gif
Crafter
Последните няколко дни се заформиха приятни игри на Heroes III с драгите съфорумци Gadabout, TNT и Stormrider. Случайно да се намират още почитатели?
crazyfan_metal
Аз цъкам Уейк ъф годс само, но съм малко слаб smile.gif. Къде играете - хамачи?
Crafter
Дам.
pa®tci
Аз пък си дръпнах DISCIPLES II че ми се доцъНкНа guitar.gif *в чакане на III* metal.gif
RazorJack
Цитат(Sturmfuhrer @ Jul 25 2008, 11:40 PM) *
Последните няколко дни се заформиха приятни игри на Heroes III с драгите съфорумци Gadabout, TNT и Stormrider. Случайно да се намират още почитатели?

оо ми аре да те пробвам бе smile.gif Само си сложи Gold версията (дето е най нова и дето е на 2 диска и събира всички експанжъни в едно) щото е несъвместима с другите версии.

никакъв wake of gods щото само преебава баланса

видях кви портове трябва да се пренасочат и играя без проблеми директно през нета няма нужда от хамачи.
stage
One fucker less.

Vistrix's down.





http://i99.photobucket.com/albums/l297/law...icture008-1.png
http://i99.photobucket.com/albums/l297/law...icture010-1.png

http://img140.imageshack.us/img140/693/spoopicture051oa7.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/4329/sp...cture060rj6.jpg

Hells Bells заедно с Faceless убихме Vistrix вчeра вечерта. Снимките са както и мои, така и на другите хора от рейда.
Така повечето от нас получиха достъп до Т2. rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Тия дни разцъквам Devil May Cry 4 - много приятен third person, с чудесна next gen графика и типичния за серията хумор. Разбира се, не е от класата на Legacy Of Kain серията, но е доста разтоварваща и забавна.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.