Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Употребяваш ли наркотици
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
MustFeedBlooD
Преди много се кефех на цигари ама ми омръзнаха и ги отказах , но алкохола няма да го оставя drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
Гласувах за IRC понеже компът си остава най-голямото ми пристрастяване.Цигари употребявам,но само в компанията на пушачи и не мога да каже,че съм пушачка.Мога да контролирам пушенето си без проблем.Алкохол с удоволствие,но не всякакъв и гледам да не прекалявам,че иначе лошо...Наркотиците за мен са едно от най-гнусните неща подходящи само за негри така,че-ДОЛУ НАРКОТИЦИТЕ!Кола(Light естествено понеже съм много дебела:P доста често пих наподледък,че чак имам чувството,че кръвта ми се е газирала:)
t0xIc
Opotrebqvam da myhahahaha
az si misleh 4e sum zle s pravopisa:)
ina4e ve4e samo na joint taka 4e qvno NE smile.gif
_SiegfrieD_
BTW пише се "употребявам" ако не се лъжа... wink.gif
MustFeedBlooD
Цитат
че кръвта ми се е газирала


ахахаха как изглежда газарина кръв
Sw1tched
Цитат(MustFeedBlooD @ Jan 6 2004, 07:28 PM)
ахахаха как изглежда газарина кръв

punk.gif газарина punk.gif
MustFeedBlooD
хахахадобре ве fish.gif
RaPaR_4aLgOmRaZeC
PC Games ama i alkohola ne e za podcenqvane kato nagana edna vodka.
Deicide
hei MustFeedBlooD kude si zabrawil kafeto bre chowek za kude sme bez kafe s cigarka sutrin smile.gif))) inache dolu narkoticite sus pulna sila mat.gif
alkohola ot wreme na wreme na wreme e naprawo polezen icon_headbang[1].gif
Beoulf
Цитат
Преди много се кефех на цигари ама ми омръзнаха и ги отказах , но алкохола няма да го оставя 


това е убииствено изказване!
_SiegfrieD_
Аз досега не съм чула цигарите да са омръзнали на някого-аз се влюбих в тях от първото дръпване,но сега гледам да не практикувам в тоя студ.Но не мога да каже,че са ми омръзнали.Е свят широк-хора всякакви...
blood_freak
маи са пропуснати два много важни "наркотика"

*СЛУШАНЕТО НА МЕТЪЛ
*ГЛЕДАНЕТО НА ТОЗИ ФОРУМ

ако ги имаше може би за някои от тях щях да гласувам.
Sw1tched
Цитат(blood_freak @ Jan 8 2004, 04:55 PM)
маи са пропуснати два много важни "наркотика"

*СЛУШАНЕТО НА МЕТЪЛ
*ГЛЕДАНЕТО НА ТОЗИ ФОРУМ

та ако ги имаше тея, другите щяха да са излишни
SepulTeraHead
КОРАБА СЕ АКУСТИРА СРЕД МОРЕ ОТ АЛКОХОЛ
ЕКИПАЖА СЕ ГИПСИРА КАПИТАНА БЕШЕ ГОЛ
ВСИЧКИ БОЛНИ ОТ ПРОКАЗЗА, БЕЗ СЪМНЕНИЕ ЗА СПИН
НЯКОЙ СМЕЛО СЕ ИЗКАЗА ЧЕ НЕ МУ Е ХУЯ СИН...

РАКИЯ И БИРА И ВОДКА И РОМ
ПИЕМЕ ВСИЧКО ДАЙ ОДЕКОЛОН!
MustFeedBlooD
Xа ха ха ха ха
Цитат
НЯКОЙ СМЕЛО СЕ ИЗКАЗА ЧЕ НЕ МУ Е ХУЯ СИН...
добре ве между другото алкохола май натделя над всичко drinks_drunk.gif наздраве !
_SiegfrieD_
Цитат(Sw1tched @ Jan 8 2004, 04:25 PM)
Цитат(blood_freak @ Jan 8 2004, 04:55 PM)
маи са пропуснати два много важни "наркотика"

*СЛУШАНЕТО НА МЕТЪЛ
*ГЛЕДАНЕТО НА ТОЗИ ФОРУМ

та ако ги имаше тея, другите щяха да са излишни

Да-много сте прави.А и *Слушането на прекалено много Black Metal
*Мързелът
MustFeedBlooD
E вий ко искате тука то туй да не ви е мандра ????
Sw1tched
Цитат(MustFeedBlooD @ Jan 8 2004, 10:33 PM)
Xа ха ха ха ха
Цитат
НЯКОЙ СМЕЛО СЕ ИЗКАЗА ЧЕ НЕ МУ Е ХУЯ СИН...
добре ве между другото алкохола май натделя над всичко drinks_drunk.gif наздраве !

Пияници гадни *Хлъц* drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Ами тва е нормално! Всички(освен Петър) пият.
_SiegfrieD_
Еми негов избор.Какво лошо има?
SepulTeraHead
Дори не съм и намеквал че има нещо лошо.
Jicata
Не посочих нито един от "наркотиците". Защото пия алкохол само с приятели и то не много често, обичам да хапвам семки, но ми дразнят гърлото, games си джиткам понякога.....така че ЧИСТ СЪМ - никакви наркотици!!!
Sw1tched
Цитат(Jicata @ Jan 9 2004, 08:32 PM)
ЧИСТ СЪМ - никакви наркотици!!!

винаги има нещо което да е "наркотик", при теб може да е китарата например guitar.gif
Souldestroyer
pri men e muzikata(tva vkliuchva muzika i kitarata mi smile.gif
ama i kam shokolada mai sam pristrasten, ako edin den ne hapna neshto sas shokolad i shte otkacha w00t.gif
_SiegfrieD_
И аз бях така със сладкото,но се отказах.
alpha prime
beden wremenno prebiwawa6t student w tyrnowo gleda ma4 ,lyupi semki i pie bezalkoholno ... za druf\go nema pari smile.gif wajnoto e da futbol i semki da ima smile.gif

glasuwah za semki
\m/ CEMKu \m/
xskacorex
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 9 2004, 10:39 AM)
Ами тва е нормално! Всички(освен Петър) пият.

...освен Peter и мен...
SepulTeraHead
Добре де. Има и такива като вас. Идеята ми беше че алкохола е на особенна почит в наща родина. За разлика от тревата, която всъшност не е особенно по-вредна.

Аз пуших доскоро. Един път така препуших... стана ми адски зле. Мислех че може и да умра, по дяволите! Обещах си повече да не го правя. За сега се справям(1-2 месеца).
bgm
Цитат(Abbath @ Jan 17 2004, 10:38 AM)
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 9 2004, 10:39 AM)
Ами тва е нормално! Всички(освен Петър) пият.

...освен Peter и мен...

Mda, i az sum taka.
alpha prime
w bylgariq decata ot malki gi u4at da piqt ... po dqwolite w bozata ima alkohol ... koe dete ne obi4a boza s bani4ka i taka ot 0,5 % alkohol sled godini se minawa prez 5 % i sestiga do 40gradusowata dqdowa rakiq .....
alkohol suxx puke.gif
Sw1tched
Цитат(brave_new_world @ Jan 17 2004, 03:28 PM)
w bylgariq decata ot malki gi u4at da piqt ... po dqwolite w bozata ima alkohol ... koe dete ne obi4a boza s bani4ka i taka ot 0,5 % alkohol sled godini se minawa prez 5 % i sestiga do 40gradusowata dqdowa rakiq .....
alkohol suxx puke.gif

Аре стига егати, не всеки който пие от време на време е хроничен алкохолик drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Примерно аз не съм.
_SiegfrieD_
Алкохолизмът е болест,която се развива в по-зряла възраст.При нас за алкохолици не може да се говори biggrin.gif
````````
За сведение.Заявявам категорично че не обичам баничка с боза.ДОри често пъти съм против баничките въобще...От лятото не съм пила спирт.Всъщност еиднствения алкохол от август месец на сам който съм пила е виното на нова година...Всъщност единствения наркотик който употребявам е irc.Безболезнен и без последствия.Почти.............

No marihuana!:)))
_SiegfrieD_
Абе и аз не обичам боза и никога не съм обичала,но баничките не са лошо нещо tongue.gif
Beerzebub
Чувствам как на следващия протест ще се дерем: "НЕ на бозата!"...
````````
Няма лошо:)) купон да става...и да се вика нещо....Днес се сетих за абиъюренския бал който спредстои..... като знам че познавам 1/2 от завършващите....smile.gif)ех...и после лятото...Нещо ме е прихванало.Мнго ми се иска да дойде лятото..не знам заради ваканцията или за това с колко хора ще се видя:))



Не на бозата!:)))
_SiegfrieD_
Аз пък не ща моят абитурентски бал да идва!Както винаги класът сигурно пак ще се разцепи пък и няма да се примиря с идеята,че могат да ме заведат на чалгатека-е все пак имам цели 2 години де-много неща се променят за такъв период от време.Но не мисля,че бих променила мнението си за чалгатеките...
Sw1tched
wse edno pyk ima sila na sweta koqto da te nakara da otidesh na 4algoteka mellow.gif
_SiegfrieD_
Прав си - по-скоро бих умряла!!! wink.gif
Beerzebub
К'во лято ви погна?
Дотогава ми остава да довърша сегашната сесия, после II-ри семсестър и сесия след него, после практики и чак след това - ваканция!

ПП. Едната от практиките е "Геоложко картиране", 1 седмица в нек'ви бунгала край Лютиброд... Малии колко ще се пие drinks_drunk.gif fuck you icon_headbang[1].gif !!!
````````
Нека да е лято!
Само да е лято....
дълго като есен,
топло като гръд.
Волно като вятър...
мило като песен..
Нека да е лято
цял живот!



;"))
_SiegfrieD_
Аз като яка блек метълистка се уча да харесвам зимата!Понеже в родна Норвегия си е доста студеничко... wink.gif biggrin.gif
SepulTeraHead
Факт:
Лято >>>> Пролет > Есен >>>> Зима
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 22 2004, 12:03 AM)
Факт:
Лято >>>> Пролет > Есен >>>> Зима

Май малко си пообъркал реда... wink.gif
SepulTeraHead
Не, не съм... Мразя Зимата. Обичам Лятото. Обичам жегата.
xskacorex
Предпочитам да измръзвам от студ... отколкото да се потя като прасе в летните жеги!!!
SepulTeraHead
Баш обратното!

Топла бира с фасове в нея >>>>>>>> това да умираш от студ!
_SiegfrieD_
Аз предпочитам да е някъде около 20 градуса-нито горещо,нито студено...
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jan 23 2004, 10:55 PM)
Аз предпочитам да е някъде около 20 градуса-нито горещо,нито студено...

i az mnogo neshta predpo4itam ama nikoj ne me pita..stud definetly doesn't rule
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.