Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: WITHIN TEMPTATION с акустичен албум
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
sharon
Холандските симфонични метъли WITHIN TEMPTATION ще издадат акустичния си албум "An Acoustic Night At The Theatre" на 2-ри ноември. Дискът ще включва песни от миналогодишния ноемврийски концерт, състоял се като част от тогавашното турне на бандата. Акустичният запис ще предшества следвщия им дългосвирещ албум, който ще бъде издаден през 2010-та.
whissey
Страхотна новина!
Като се има в предвид какво издадоха миналата година се съмнявам дълбоко, че ще бъда разочарована от техен запис, особено на живо. Така че изданието се очаква с огромно нетърпение!
sharon
Ето я обложката, съдържанието е както следва:

01. Towards The End
02. Stand My Ground
03. Caged
04. All I Need
05. Frozen
06. Somewhere (feat. Anneke van Giersbergen)
07. The Cross
08. Pale
09. What Have You Done (feat. Keith Caputo)
10. Memories
11. Forgiven
12. Utopia (feat. Chris Jones)
Kristina___
Ee супер,определено ще се чуе. rolleyes.gif
Aresius
Бравос! smile.gif
Само ми е много чудно как ще звучи в акустичен вариант песен номер 9!
Ех и Аникето ако я нямаше в Somewhere нещата щяха да са идеални. Колкото и да и харесвам гласа, винаги като гледам песента от Черната симфония имам чувството, че щеше да звучи много по-добре без нейното участие.

БТВ. Утопия?! Каква е тази песен?
whissey
^ What Have you done ще звучи по този начин: http://www.youtube.com/watch?v=ZP16s8J8X34 според мен... Може би малко по-бавно. Зарадвах се, че и Keith Caputo участва, защото Шарън попринцип изпълнява песента без него (по участия става въпрос).
А Utopia е нова песен, балада. Гласът на Chris Jones не ми допада особено, но се надявам да се е получило добре.
sharon
^^ Всъщност е сингъл, но ще намери място и в акустичния като допълнителна песен. Още не се знае какво точно ще представлява, ясно е само, че в момента снимат клип към нея. Ще се появи след някое и друго време, ще видим. Това за Анеке в "Somewhere" все едно съм го казала аз, хах.
Aresius
Цитат(sharon @ Sep 20 2009, 03:08 AM) *
Това за Анеке в "Somewhere" все едно съм го казала аз, хах.

А, добре. Бях останал с впечетлението, че май аз съм единствения на който не му се нрави много нейното участие в песента. smile.gif

Нещо тук не ми е съвсем ясно - това студиен акустичен албум ли ще бъде или концертен. От първия пост на темата се разбира, че ще е концертен, но пък сега от друга страна има нова песен на която снимат клип, което леко ме обърква smile.gif

Иначе ако не съм го споменавал досега - Уитин Темптейшън са любимата ми група с женски вокал и въобще една от най-любимите ми групи. Обожавам гласа на Шарън. Чакам с нетърпение следващия им студиен албум. Дано да е подобен на последния - по-тежък и по-мрачен smile.gif
sharon
Този си е концертно-акустичен, записът е от изпълнение от края на ноември 2008-ма като част от тогавашното турне "Theatre Tour". Турнето беше прекъснато поради раждането на второто дете на Sharon и Robert, сега ще го довършат, като крайна дата е обявен април 2010-та. Предстоящият дългосвирещ (не акустичен или лайв) албум също ще се появи тогава, в момента са записали само 3-4 демо версии към песните. Колкото до "Utopia", влиза като бонус в "An Acoustic Night At The Theatre", но доколкото разбрах ще я включат и в новата тава догодина.
Aresius
OK. Благодаря ти, sharon, за разяснението. smile.gif

Второ дете?! Това не го знаех unsure.gif
Да им е живо и здраво. И ако и то пак е момиченце, дано да е наследило прекрасния глас на майка си, че след двадесетина години да ни радва rolleyes.gif
sharon
Тц, момче. tongue.gif Може да се впише с нещо от сорта на ръмжащите изпълнения на Robert отпреди години, обаче.
sharon
Трейлърът е качен тук.
whissey
"Utopia" звучи страхотно! w00t.gif Доколкото мога да си направя извод от едни 20 секунди. Все пак признавам, че преди имах притеснения относно дуета; сега мисля, че ще бъде нещо красиво - както всяка тяхна песен, разбира се!
Другите откъси не мисля, че има нужда да коментирам - както винаги са на ниво, не че очаквах нещо друго от Within Temptation. happy.gif
Aresius
От новата песен нищо не можах да разбера, но е ясно, че ще е акустична и ще е хубава, разбира се rolleyes.gif
Ако с албума излезе и ДВД на концерта, никак няма да им се разсърдя smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.