Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Баш ми е драго!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Motorhead4life
Здравейте братя и сестри по музика! Аз съм Даниел от София. Не мога да се похваля, от малък слушам рок или метъл, но откакто прослушах музиката я уважавам и защитавам с цялото си същество! Любимата ми група е Моторхед - най-великите! Слушам най-вече хард рок, хеви и траш. Свиря на китарка, но така е не ставам добър в това. Регистрирах се във форума защото.. ми защото никога не съм бил във форум и се чудя какво ли е. Ще се радвам да се запознавая с хора които като мен обичат вечната музика! icon_headbang[1].gif
Megadeth
Хай. Добре дошъл, форумите са гадно място, да знаеш xd
Во Царствии Твоем
Добре дошъл, радваме се, че още един чиляк е решил да се Жертва в името на рок-а smile.gif
the_mess
Motorhead са култ, indeed.
Welcome!
telia
А на мен ми е само "баш"!
Здравей!
LordZombie
Привет !
Crafter
Здрасти, Даниеле! Добре дошъл си тук. А аз ще ти споделя, че когато бях на 13 слушах само Motorhead и твърдях, че всички други музиканти са педали. За голямо мое щастие, това се промени. Та се надявам присъствието ти тук, да ти покаже, че на този свят има толкова много по-интересна и по-смислена група от моторените тикви.
Motorhead4life
Ами незнам защо си решил, че слушам само тях?! huh.gif Слушам доста групи и не виждам проблем в това Motorhead да са ми любимци?!?! Не те разбирам...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.