Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Brutallica
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
shogot
В тази тема можете да споделяте мненията си за моето любимо радиошоу. Бруталика по З-Рок съществува от 2006-та и до ден днешен водещият Стоян Цонев разтърсва всяка сряда от 21 часа. Неговите разностранни вкусове правят предаването богато не само на екстремни звуци, а и на по-леки, но класически хеви/пауър парчета. Освен да споделяте мнения, можете и да давате идеи, защото съм сигурен, че драгия Дагон ще се вслуша в тях, стига да са адекватни. И в този ред на мисли искам да кажа: Ако някой възнамерява просто да се заяжда, без да се обосновава, по-добре да не пише. Всяка негативна преценка трябва да бъде поднесена по интелигентен и необиден начин.
MetallicaAntiFan
Бях слушал едно юбилейно предаване, преди около половин година. И пускаха доста разнооразни неща- от Кендълмас, та после Вишъс Догс, Слауер, Блек сабат и т.н. Не е зле като цяло.
shogot
Много добро предаване. Пуска неща от блек сабат до анаал натрак. Подбира най-добрите две-три песни от даден албум и ги пуска. Освен това предаването е информативно и то доста. И освен това (повтарям се) си кани гости-промоутъри, хора, пишещи в метъл медии. На няколко пъти беше представял и интервюта-с Том от Содом, с Джеф Тейт от Куийнсрайк. Супер е, обърни му повечко внимание на предаването, металикаантифене.
MetallicaAntiFan
Да вкарам повече разнообразие в кратуната ми. :Д Ще го чуя, оо ма то днеска, супер.
Crafter
Абе на вас двамата хрумвало ли ви е да се сближите повече и в сексуален аспект?
scion_of_storm
щурм е доста хейт тея дни.
Crafter
Уф, човече, какво му е хейта в това? Не виждаш ли, че се опитвам да помогна на инак трудно осъществимата им любов?!? Това си е най-висша форма на доброжелателност! И ако трябва да измисля една дума, с която да определя Щурма, то това би била точно тя! Доброжелателен!
scion_of_storm
което ми напомня, че ми се ходи до кенефа.
MetallicaAntiFan
Цитат(Sturmfuhrer @ Sep 16 2009, 01:36 PM) *
Абе на вас двамата хрумвало ли ви е да се сближите повече и в сексуален аспект?

Майка ти не я заменям за никой.
Preacher
За никого.

И не бъди толкова лооош...
shogot
Обръщам се първо към Металикаантифена: Не се връзвай, приятелю-всеки има правото да говори каквото си ще.
MetallicaAntiFan
Ее мама му стара, въобще, ако има неща да пише по темата да пише, омръзнало ми е да гледам хора които гледат само как да се правят на интересни. Ако няма какво да пише по темата, да не пише.
Ghost
Чудесно предаване е, слушам го, когато се сетя. Някои яки групи ги знам оттам. smile.gif
karelian
И аз така.
Хубава музика пуска Стоян Цонев (Dagon).
Diablo
Най-доброто предаване, водещият е култ! icon_headbang[1].gif Не пропускам!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.