Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: RETURN OF THE KING!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
SepulTeraHead


ХА!

Не съм умрял. Не съм се загубил. Не съм забравил за този форум.
Сега ще ви надуя главите наново!


icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

П.С. Боби, готино е с LAN

П.П.С Me > You

П.П.П.С Me > Farscape >>>> You

П.П.П.П.....СС На първата снимка е баш кралят! icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
icon_headbang[1].gif All hail the king of spam! icon_headbang[1].gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 8 2004, 06:50 PM)
Не съм умрял. Не съм се загубил. Не съм забравил за този форум.

Ей жалко...аз тъкмо си мислех....
bgm
Iaki charshafi icon_headbang[1].gif
alpha prime
hehe .. birena butilka i sreden pryst ... sloji edni 6iroki ga6ti i edna kyrpa i si perfect r&b gaze tongue.gif
Sw1tched
леглото здраво ли е бе..масата разбрах че още се държи след намесата на импровизараните дърводелци. Абе вече и записвачка имаш може да си подхвъляме един rewritable диск насам натам smile.gif
SepulTeraHead
Цитат
hehe .. birena butilka i sreden pryst ... sloji edni 6iroki ga6ti i edna kyrpa i si perfect r&b gaze  tongue.gif

Всъшност и тези панталони не са никак прилепнали. Имам една кърпа на Ахат. Може да я сложа нея. icon_headbang[1].gif R&B icon_headbang[1].gif
Цитат
леглото здраво ли е бе..масата разбрах че още се държи след намесата на импровизараните дърводелци.

Днеска гледах как майка ми си беше сложила караката на масат а тя скърцаше измъчено. Ама не рухна! Иначе кревата е като нов, направо е като друга. Всъшност аз го смених с тоя от стаята на брат ме(който е абсолютно същия, но здрав).
Цитат
Абе вече и записвачка имаш може да си подхвъляме един rewritable диск насам натам  smile.gif 

Ами ОК! Ако можеш да сваляш от mm.gen.wazzup.net ми качи направо дискографиите на Testament и Death Angel, щото аз от там не мога да дърпам нещо, а тя работи яко ме изкушават.
Цитат
Iaki charshafi  icon_headbang[1].gif

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Beoulf
Цитат
СС На първата снимка е баш кралят! 


амин!
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 10 2004, 09:20 PM)
Цитат
Абе вече и записвачка имаш може да си подхвъляме един rewritable диск насам натам  smile.gif 

Ами ОК! Ако можеш да сваляш от mm.gen.wazzup.net ми качи направо дискографиите на Testament и Death Angel, щото аз от там не мога да дърпам нещо, а тя работи яко ме изкушават.

ми и аз не мога, Сашо ме кара да си свалям някви работи от там ама дава file requested does not exist mad.gif . Потърси по-хубаво все някъде тря`а ги има
Warrior Of Ice
Споко, Сефане! Имаш ги от мен дискографиите на тези групи... punk.gif
SepulTeraHead
^ icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Като се видим(ако Боби не усоети плановете отново... hmm.gif ) ми ги носи заедно с Биму Доргир Gay Cult Gaymargedon...
Sw1tched
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ми аз очаквах варианта за 18:30 да е ако всички го одобрят, а ...бе кво се оправдавам виноен съм boxed.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.