Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Да ви се представя
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Diablo
Здраво, металисти! Казвам се Сашо, на 17 години съм. Живея в София и от една година слушам метъл. Почнах с групи като Black Sabbath, Iron Maiden, Manowar, но сега слушам повече блек и дет. Пия, не пуша, губя си времето с компютърни игри и футбол. И така...
scion_of_storm
Proceed, hero, into terror's lair...
Megadeth
Уникална личност си :>
Crafter
Абе, вие двамата не спирате да се заяждате с новодошлите. Ай, стига, дайте малко по-отпускарско.

Уелкъм, Дяволе! Започнал си много качествено и би било прекрасно ако не се набутваш изцяло в 1-2 стила. Приятно прекарване тук!
Во Царствии Твоем
Ако съдя по аватара ти, си третата ревизия на Диабло (всички май го очакваме с интерес). Добре дошъл!
Megadeth
Цитат(Sturmfuhrer @ Oct 3 2009, 06:55 PM) *
Абе, вие двамата не спирате да се заяждате с новодошлите. Ай, стига, дайте малко по-отпускарско.

Прото, което се заяде с мен се изказа brickwall.gif
Chimera
Велкъм, Сашо на седемнадесет! Тук ще намериш много нови любими групи, както и ще се запознаеш с още много Сашовци happy.gif

Приятно писане!
scion_of_storm
Цитат(Sturmfuhrer @ Oct 3 2009, 06:55 PM) *
Абе, вие двамата не спирате да се заяждате с новодошлите. Ай, стига, дайте малко по-отпускарско.

?!?!?
telia
Щурмеее, а ти колко отпуски изкара до сега? rolleyes.gif
Добре дошъл, малък Сашо!
Crafter
Моля?
LordZombie
Бтв, само мен ли ме дразни думата метълист ? Звучи ми някак, не знам, зле.
pungent_stench
Цитат(LordZombie @ Oct 6 2009, 12:16 AM) *
Бтв, само мен ли ме дразни думата метълист ? Звучи ми някак, не знам, зле.

Като машинист, малко. :Д

Привет и от мене. Припомни ми как едно време циклех Диабло 2, докато слушах Мейдън ...
Anomandur
Привет и от мен smile.gif
Сиело
Вие добре го приветствате, ама аз така като го гледам, той хич не се задържа наоколо. ;]
Diablo
Благодаря за посрещането!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.