Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Най-добър не метъл албум на годината?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SepulTeraHead
Нали правихме тема дали слушаме нещо друго освен метъл. Известна част от нас отговориха с "да". Така де - кой е най-якия албум извън Метълската категория.

Аз лично не мога да реша между 311 - Evolver и The Offspring - Splinter. Като се замисля везните леко се накланят към 311. Много са яки тея пичове.

П.С. Осъзнавам че това можеше съвсем спокойно да го добавя при голямата анкета за 2003-та, но забравих тогава. В подфорума "метъл" има няколко подобни теми, така че мисля че не е чак такова престъпление.
t0xIc
osven 311 i na Massive Attack ne e lo6 albuma..Special Case[Pesenta ne praha] e dosta qka smile.gif
Sw1tched
Hatebreed - The Rise of Brutality

бе то си има метъл ама..айде
SepulTeraHead
Аз имах предвид неща които по-принци са по-встрани от това което слушаме, ама ба ли го...
MustFeedBlooD
хмммм по встрани от това което слушаме ? Mоже би Offspring - Splinter
Warrior Of Ice
Enigma - Voyageur

Не успяха да надминат "The Screen Behind The Mirror", но пък е добър албум... smile.gif
alpha prime
sega sigurno 6a ma celite s kamyni ....
ypsurt pop folk mi haresa brutal e smile.gif
SepulTeraHead
Спокойно, няма да си сам под обстрела!
И на мене ми хареса много. Спомням си как си дадох последните пари за тоя диск. Заслужаваше си! Много е як! Аз Ъпсурт си ги слушам още от едно време...
Warrior Of Ice
Без да си кривя душата заявявам, че и на мен ми допадна въпросният албум на Ъпсурт - личи си, че въобще не се взимат насериозно. Е, има и някои типични за БГ рапа простотии, но какво пък... smile.gif

P.S. Да сте чували нещо около Хитрите мечоци?
SepulTeraHead
Цитат
P.S. Да сте чували нещо около Хитрите мечоци?

Да! Чувам доста смях от всички наоколо винаги когато слушаме тяхна песен. icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Имах предвид нов албум и т.н. smile.gif icon_headbang[1].gif
alpha prime
oswen twa sega kato nqmam muzika u nas se natykwam ot wreme na wreme na nqkoi dobyr rap nqkoi par4erta na spens kefi me i ritym basow (tolkwa e typa 4e sa nabiwa na u6i)
brave_new_rapper
SepulTeraHead
Абе тая музика всъшност не е чак толкова лоша. Само не знам защо най-популярни стават именно най-гадните работи от нея...
Warrior Of Ice
Цитат
Само не знам защо най-популярни стават именно най-гадните работи от нея...

Положението е същото, както и с всяка друга музика - най-елементарното и най-лесното за възприемане е най-популярно... макар винаги да има изключения. smile.gif
SepulTeraHead
Като се замисля - така е. И в нашите среди се получава горе-долу така.
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 9 2004, 07:40 PM)
Цитат
Само не знам защо най-популярни стават именно най-гадните работи от нея...

Положението е същото, както и с всяка друга музика - най-елементарното и най-лесното за възприемане е най-популярно... макар винаги да има изключения. smile.gif

да не давам спорни примери ама просто 1-вото което ми дойде на ума са Дефтоунс - като инструментал може ида не е сложно ама ако ми кажеш че са лесни за възприемане..а групата е известна и то никак малко. е ти каза
Цитат
макар винаги да има изключения

ама трябваше да го кажа.


Цитат
par4erta na spens kefi me i ritym basow (tolkwa e typa 4e sa nabiwa na u6i)

ее чак пък толкова брутъл..аз най-много на някоя песен на Еминем да се накефя и на 3-тото слушане да ми се гади от нея.
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Jan 9 2004, 06:49 PM)
да не давам спорни примери ама просто 1-вото което ми дойде на ума са Дефтоунс - като инструментал може ида не е сложно ама ако ми кажеш че са лесни за възприемане..

Поне за мен въобще не са трудни... То при тях има тооолкова за възприемане! wink.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 9 2004, 07:59 PM)
Цитат(Sw1tched @ Jan 9 2004, 06:49 PM)
да не давам спорни примери ама просто 1-вото което ми дойде на ума са Дефтоунс - като инструментал може ида не е сложно ама ако ми кажеш че са лесни за възприемане..

Поне за мен въобще не са трудни... То при тях има тооолкова за възприемане! wink.gif

нямам предвид възприемане като възприемане на посланията на текстовете а в музикалния смисъл..всеки "нормален" човек би си казал "егати подлудяващия джангър за побъркани", изобщо не някакво мелодично или нещо което някой от стадо би си тананикал..с изключение на digital bath..която пък си е и много яка smile.gif
Jicata
Еми аз супер-много се кефя на следните пънк албума, които излезнаха през миналата година: Blink-182 - "Blink-182", NOFX - "The War On Errorism" и Rancid - "Indestructible". Много са яки. Кефят ме максимално. punk.gif punk.gif punk.gif Още не съм чул новия на The Offspring - Splinter. Но сигурно и той ще е готин. punk.gif
Ъпсурт винаги съм ги уважавал laugh.gif Голям майтап правят, много ме кефят текстовете им. biggrin.gif
alpha prime
Цитат
нямам предвид възприемане като възприемане на посланията на текстовете а в музикалния смисъл..всеки "нормален" човек би си казал "егати подлудяващия джангър за побъркани", изобщо не някакво мелодично или нещо което някой от стадо би си тананикал..с изключение на digital bath..която пък си е и много яка 

maika mi wyzpriema kato jangyr dori i bon jovi smile.gif a tq e ot redowite hora za koito rokyt e prosto... jangyr wink.gif
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Jan 9 2004, 07:07 PM)
нямам предвид възприемане като възприемане на посланията на текстовете а в музикалния смисъл..всеки "нормален" човек би си казал "егати подлудяващия джангър за побъркани", изобщо не някакво мелодично или нещо което някой от стадо би си тананикал..с изключение на digital bath..която пък си е и много яка smile.gif

Аз тъкмо в музикален аспект говорех, Боби. wink.gif Ако си мислиш, че ме интересуват "задълбочените" лирически откровения на подобен род групи - лъжеш се...
SepulTeraHead
Абе в интерес на истината вокалите са адски странни. Мене ме нержират понякога. Затова не са ми особенно любима група.
Sw1tched
именно при по-голямата част от хората са дразнещи осен при тези на които им действат по специален начин..да не говорим че китарите също много често са досадни за повечето хора
bNd
Metallica - St. Anger
Svetyl
Ъпсурт-Поп Фолк (мухахахахаха) biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif tongue.gif
_SiegfrieD_
Linkin Park-Meteora wink.gif
Morbid Freak
Muse - absolution mnoo dobro album4e
mnoo hora gi smqtat za pedali oba4e muzikata deto pravat mnoo me radva
Beyond the Grave
За 2008 е TV On The Radio - Dear Science.
Discipline
За 2008:

- The Likes Of Us (Argy Bargy)
- Old Pride, New Glory (Discipline)
Airin Of Ancelot
Може би новият на Engima...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.