Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Killing Joke
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Подсетих се покрай Sybreed за тази тооолкова велика банда. Чуваше се нещо и за нов албум преди доста месеци, че щял да е в памет на Пол Рейвън, но напоследък баси тишината? Някой друг тук кефи ли им се? Все пак става въпрос за майката на всички индъстриъл банди и на половината останали...
SepulTeraHead
... Ма вие верно ли? Смешна работа! blink.gif
blame
И след като бе тъй възмутен за никаквото внимание се жертвах да ги чуя. tongue.gif
Вярно, от тази темичка разбирам за групата, но останах много приятно изненадана. Специфична музика, но доволно задушевна, носят си атмосферата и въздейсват по един бавен и запомнящ се начин. Няма да изброявам имента, но от това, което чух бих казала един много приятен букет от най-доброто в няколко известни и изложили се банди. Ще се слуша още. smile.gif
SepulTeraHead
Е аз толкова мрънках, нямаше как просто хахах. Първият едноименен и Pandemonium са най-яки!
Twilightfall
Едноименният (от 2003та) е нещо уникално, "Pandemonium" също е як, а от останалите не съм слушал почти нищо.

'03 ме кефи на макс, все пак.

SepulTeraHead
http://hotfile.com/dl/50470033/0fb22a0/Kil...P_2010.rar.html

Първата им нова музика от 2006 насам. Първата песен е мега яка, другите май не чак толкова, амао то при ЕР си е нормално да не е всичко гениално...
Twilightfall
^ свалям моментално, че много ми се е прислушало нещо различно.

Наскоро "дадох възможност" на "Hosannas from the Basements of Hell", но някак не ме грабна особено (с малки изключения).
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.