Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Duel of the titans
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
bgm
Naposledak se zagledah w dwete butilki mliako na wratata na hladilnika...na ednata wialo se sineeshe nadpis Bor-Chwor...chist wkus, bez konserwanti, w mandrata im rabotiat kwalificirani hranitelni experti.Ot drugata strana na barikadata stoi mliakoto Purshewitza...dobro, no malko mu kuca opakowkata.Bor-Chwor e moiat estestwen izbor, za 1 godina pazarniat mu dial se e uwelichil s 10% i izmestwa po-skupia predstawitel na Danone.

Kogato me pitaha w magazina kakwo mliako shte iskam, gordo otsiakoh Bor-Chwor, s koeto wnesoh smut iz potrebitelite.ALL, HEIL BOR-CHVOR, MORTALS!!!!! ph34r.gif
_SiegfrieD_
Бор-чвор-каквоооо?
Аре Пършевица го знам ама другото...
Абе тая тема трябва да я запомня за да я имам впредвид когато догодина попълвам анкета 2004 и графата "Най-тъпа тема".
bgm
AGENTITE NA PURSHEWITZA SA NAWSIAKADE>>>>>>>>>>>>>>>>> thumbdown.gif
_SiegfrieD_
Цитат(bgm @ Jan 10 2004, 01:10 AM)
AGENTITE NA PURSHEWITZA SA NAWSIAKADE>>>>>>>>>>>>>>>>> thumbdown.gif

Добре плащат мандрата няма спор!КУПУВАЙТЕ САМО ПЪРШЕВИЦА! headbang[1].gif
icon_headbang[1].gif TRUE BULGARIAN CATTLE MILK !!! icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jan 10 2004, 02:21 AM)
TRUE BULGARIAN CATTLE MILK !!!

laugh.gif biggrin.gif laugh.gif ... headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Считайте темата за официална, посветена на глупостите такава. Тук няма да ги трия. wink.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 10 2004, 01:08 PM)
Считайте темата за официална, посветена на глупостите такава. Тук няма да ги трия. wink.gif

значи всички ще спрат да постват тук за да пълнят с глупости темите където не трябва
Peter
Ebati tupata tema...
Da jivee spama!!! tongue.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Peter @ Jan 10 2004, 03:58 PM)
Ebati tupata tema...
Da jivee spama!!! tongue.gif

Да живей!
SepulTeraHead
И кво са?
Peter
Mi po4va6 da pi6e6 gluposti tongue.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Peter @ Jan 11 2004, 03:46 PM)
Mi po4va6 da pi6e6 gluposti tongue.gif

Еми аре-какво чакате!
Peter
Emi sega ne se se6tam ni6to dostatu4no prosto i maloumno... tongue.gif 6te se nameri ne6to...
SepulTeraHead
КАтро ни казаха че може да правим глупости изведнъж спря да ни е интересно. Гадно...
Peter
Mi... are togava nqkude drugade...
Za6to po-dqvolite nikoi ve4e ne pi6e veseli ne6ta vuv foruma na SME... sad.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 11 2004, 11:22 PM)
КАтро ни казаха че може да правим глупости изведнъж спря да ни е интересно. Гадно...

не го ли предрекох sad.gif? ..ми то насила тъпотия не става ..трябва да ти идва отвътре smile.gif) само в лигавата тема сме сериозни
Warrior Of Ice
Цитат(Peter @ Jan 11 2004, 10:30 PM)
Za6to po-dqvolite nikoi ve4e ne pi6e veseli ne6ta vuv foruma na SME... sad.gif

Защото форумът на SME е един труп в напреднал стадий на разложение...
SepulTeraHead
Да му пикам на гроба.
Peter
Цитат
Да му пикам на гроба.


icon_headbang[1].gif
I vse pak neka uvajavame murtvite: Da mu uriniram na groba!
alpha prime
kiselo mleko elena (mnoo dobro za airan smile.gif ).... tongue.gif
Peter
Abe si4ko stava, samo da ne e Danon. Te sa zle.
SepulTeraHead
Danon са гадни Френски империалисти!
Hansi
И даже ни учат как да правим кисело мляко. mat.gif Ами да вземем ние да ги научим как се прави коняк например. wink.gif
falio`
Цитат(Hansi @ Jan 13 2004, 07:03 PM)
И даже ни учат как да правим кисело мляко. mat.gif Ами да вземем ние да ги научим как се прави коняк например. wink.gif

to4no taka. da im pokajem koi e nai-dobriq laugh.gif nai-qko za mene e Zdravec. i sinqoto i bqloto sa super qki
anonimna_dx
На мен пък ми харесват "Чех"- от 2% масленост w00t.gif и 3% са яки. Има едни много фалшиви, puke.gif но им забравих наименованието(което не е голяма загуба)
Peter
Danon = komersialni kapitalisti!!! tongue.gif
xskacorex
Фибела управлява... има и едно "На баба" ама е неядливо... Фибелата е с 2% масленост!!!
alpha prime
zna4i kakwo mi razprawq edin awer za ot zlatnite ryce na baba :za6to nqma kiselo mqlqko "ot zlatnite ryce na dqdo " ,a samo ot zlatnite ryce na baba ... za6toto ako ima6e "ot zlatnite ryce na dqdo " 6te6e da e bita smetana ... kakto i da e ...
bor chwor 1% e super qko .... ama we4e sprqha da go praat obezmasleno sad.gif
\m/ obezmasleno kiselo mqlko \m/
$$Waffe
Не ми пука за тъпото кисело мляко. Дайте айрана на сам. punk.gif
anonimna_dx
Да ви кажа да знаете: ако обичате халва(от тази кафявата) и кисело мляко то трябва да опитате кисело мляко("Чех"2%) и натрошена халва смесени в купичка.... wub.gif w00t.gif направо и самата купичка да оближеш.... wink.gif tongue.gif wub.gif
Пробвай те ако ги ядете... tongue.gif
alpha prime
Цитат
Защото форумът на SME е един труп в напреднал стадий на разложение...

ne sym wlizal ama ne moje da e po-zle ot foruma na mm ....
xskacorex
\m/ ХАЛВА \m/
\m/ КИСЕЛО МЛЕКЦЕ ФИБЕЛА \m/
\m/ ОВЕСЕНИ ЯДКИ; МЮСЛИ \m/
\m/ ХРАНААА \m/

headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Danone за пиене > Your sorry ass
Liquid
Аз мисля, че няма за кво да спорим - Пършевица ис дъ Бест.

Зиг Хайл!
Пършевица юбер Аллес! punk.gif
Sunforger
Пършивеца,пършивеца юбер алес!Зиг Хайл Пършивец!

Бор-чвор сакс.Ол хейл Пършивеца.
Morbid Freak
4akaite malko za kiseli mleka li sporm smile.gif
haha veselo icon_headbang[1].gif
Twa bor-chvor ne sym go 4uval tyi 4e Pyr6evica
Liquid
Pyrshewica.hit.bg

Сайтът за всеки истински фен на Пършевица. headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif
Peter
Цитат
Да ви кажа да знаете: ако обичате халва(от тази кафявата) и кисело мляко то трябва да опитате кисело мляко("Чех"2%) и натрошена халва смесени в купичка....  направо и самата купичка да оближеш....   
Пробвай те ако ги ядете...


Tva sigurno e novata recepta za rqdko 6tastie... laugh.gif wink.gif
anonimna_dx
hahahhaha tongue.gif
Ne e wqrno- daje mnogo si e wkusno... wub.gif Probwai i 6te razbere6 za kakwo goworq... wink.gif tongue.gif
Peter
Moje, ama ne6to ne sum mnogo navit tongue.gif 6te izluja nqkoi predi men da se jertva, puk ako stava i az 6te probvam laugh.gif wink.gif
Liquid
Аз много обичам със сладко от вишни - става перфектно. Виж с халва не бих пробвал boxed.gif
anonimna_dx
Защо се така скептични към тази вкусна комбинация? blink.gif huh.gif
Аз съм я пробвала скоро по няколко пъти в седмицата и нищо ми нямаше като страничен ефект- сериозно говоря! освен че много ми хареса... wub.gif biggrin.gif
Е ваша воля.... smile.gif tongue.gif wink.gif
Liquid
Цитат(anonimna_dx @ Feb 23 2004, 11:13 AM)
Защо се така скептични към тази вкусна комбинация? blink.gif huh.gif
Аз съм я пробвала скоро по няколко пъти в седмицата и нищо ми нямаше като страничен ефект- сериозно говоря! освен че много ми хареса... wub.gif biggrin.gif
smile.gif tongue.gif wink.gif

ма то се свиква.
ти първите три месеца мое да не си излизала от тоалетната, но след това вече нищо ти нема smile.gif
Sunforger
Определено е особено вкусна комбинация.За всички които им е омръзнало да живеят,а не искат да си режат вените...
Peter
Hahahahaha... E, stiga ste se ebavali de.... wink.gif tongue.gif
anonimna_dx
Що?То не пречи wink.gif tongue.gif Но нали трябва да сме отворени към нови усещания, преживявания и т.н....Човек винаги трябва да се развива...Щом това смятате...Ас си знам моето становище... tongue.gif w00t.gif smile.gif wink.gif evil.gif
Liquid
Дам, има и хора дето обичат екстремни преживявания puke.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.