Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
eLeS
Живо-здраво и от мен. Ам...какво да спомена... рових се днес из нета и изведнъж ме прихвана да се регистрирам в някой музикален форум и ето ме тук. За чалга форуми (може и да има такива(сакън)) не ставам. Нещо за мен... ами графичен дизайнер съм в Хиполенд, от Стара Загора съм, но в един етап на живота ми станах Софиянец. Със Стара Загора вече ме свързват само спомените ми и тамошните ми приятели. На 30 години съм, женен с мъничко дете smile.gif Друго не се сещам какво може да е от полза запредставянето... ако нещо изникне, ще съобщя wink.gif
Chimera
Добре дошъл!

Занимаваш се с графичен дизайн, яко! Скоро ще съм ти колежка, хахах.
Музикални предпочитания, може би профил в ласт.фм?
sharon
Привет, колега! bye.gif Приятно мотаене наоколо, сподели разни други интереси.
Rolf
Добре дошъл във форума!
eLeS
Имах и профил в Last.fm, ама как бешее....аммммммм...а сетих се: http://www.last.fm/user/stpp
Друго за интересите ми: рисувам, ама не съм го правил одавна. Имам профили в почти всички АРТ сайтове. Имам си собствен портал за изкуство (в подписа ми е), но е затворен от известно време за ъпдейт. Това за момента се сетих smile.gif Отворен съм за въпроси, ако има такива wink.gif

...и добре заварили smile.gif
gadabout
Здрасти, пич!

Кийп ъп да гууд уърк енд уелкъм!
Warrior Of Ice
Привет и от мен!
eLeS
Ами добре заварили. Приятно кътче сте си спретнали smile.gif
blame
Здрасте, графичен дизайн, идеално. smile.gif
Дай някое портфолио, или профилче от въпросните сайтове, народа иска зрелище. rolleyes.gif
Во Царствии Твоем
Добре дошъл, млади татко smile.gif
Void KD
Хелоу.
Сиело
Имаш много яка снимка в ласт.фм - ако си ти, супер.
Пушиш ли и ако да, какви цигари.. (любим въпрос)
И сподели нещо повече за чадото!

smile.gif дано се задържиш наоколо.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.