Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Абе хора, не ви разбирам.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
[MP5]PATRIOT
A we hora ne vi razbiram. Zna4i ot temite koito pro4etoh predi tova razbrah 4e si mislite 4e vsi4ki vi se smeqt i vi mislqt za ne6to po razli4no ot tqh. TOVA NE E VQRNO. Prosto nqkoi si pravqt pogre6ni vpe4atleniq za vas kato vi vidqt za parvi pat(sigurno nqkoi si kazvat "Gledai go sa toq e Metal i sigurno ne e ured."). NO NE VSI4KI. A kak 6te te priemat zavisi ot tova kak se darji6 sas drugite ako celi6 da gi otbqgva6 te nqma da mogat da si sazdadat pravilno vpe4atlenie.
Vpro4em poznavam mnogo metali deto imat mngo dobri vzaimotno6eniq sas drugite to bilo rapari, 4algari, techno maniaci i dr. A i tezi koto gi poznavam ne mislq 4e sa ne6to po razli4no ot mene. Daje nqkoi sa mi nai dobrite priqteli.

PS:Sas tozi post ne celq da ubijdam nqkoi i spored mene ne sam obidil nikoi. Ako nqkoi se 4uvstva ubiden neka da iztriqt tazi tema. A vpro4em ima mngo heitari sas zamagleni misli koito ne priemat nikoi stil osven tozi koito te slu6at.
SepulTeraHead
Край! Така ни обиди че веднага ще те баннем! Adios, amigo!

j/k

Това което казваш по принцип е вярно. Мене примерно никой не ми прави никакви проблеми заради метъла. Най много с някй да нямаме за какво да си говорим, защото той слуша рап примерно и аз представа си нямам от неговите глупости.

Ама доколкото знам на Мария и правят някви мизерии тея от даскалото и. Ама тва май е нормално защото тя е по-малка, а те по-малките са по-тъпи(тея другите от даскалото имам предвид. Не се съдри, моме!).
anonimna_dx
Цитат
A vpro4em ima mngo heitari sas zamagleni misli koito ne priemat nikoi stil osven tozi koito te slu6at.

Да прав си.
Цитат
4e si mislite 4e vsi4ki vi se smeqt i vi mislqt za ne6to po razli4no ot tqh. TOVA NE E VQRNO. Prosto nqkoi si pravqt pogre6ni vpe4atleniq za vas kato vi vidqt za parvi pat(sigurno nqkoi si kazvat "Gledai go sa toq e Metal i sigurno ne e ured."). NO NE VSI4KI. A kak 6te te priemat zavisi ot tova kak se darji6 sas drugite ako celi6 da gi otbqgva6 te nqma da mogat da si sazdadat pravilno vpe4atlenie.

Да, но стига да можеш да им го покажеш.Ако те предварително са решили -че ти за нищо не ставаш, че си един по-долу от тях(да не бъда вулгарна) и ти какво- ще се мъчеш да ги обеждаваш че не си?Вярно- ако смяташ че ще те разберат и понякакви причини ти пука за тях си заслужава...
Но не смятам че да се заклеймят хората по това какво слушат или не, все пак хора всякакви и вкусове различни. smile.gif Което пък е добре, защото пък и не бива всички да сме еднакви. tongue.gif
Цитат
Vpro4em poznavam mnogo metali deto imat mngo dobri vzaimotno6eniq sas drugite to bilo rapari, 4algari, techno maniaci i dr. A i tezi koto gi poznavam ne mislq 4e sa ne6to po razli4no ot mene. Daje nqkoi sa mi nai dobrite priqteli.
И при мен е така... w00t.gif headbang[1].gif
SepulTeraHead
Цитат(anonimna_dx @ Jan 10 2004, 10:53 PM)
Цитат
Vpro4em poznavam mnogo metali deto imat mngo dobri vzaimotno6eniq sas drugite to bilo rapari, 4algari, techno maniaci i dr. A i tezi koto gi poznavam ne mislq 4e sa ne6to po razli4no ot mene. Daje nqkoi sa mi nai dobrite priqteli.
И при мен е така... w00t.gif headbang[1].gif

То всъшност това е нормално. Повечето метъли са над това да се карат с някой заради подобни глупости. Виж има разни войни рейвъри срщу рапъри, рапъри срещу чалгари и прочие.
bgm
Woabshte ne mi puka, da znaete, znam, che mnogo wi kefi da ste uber razlichni, buntari i t.n.No ne me gree towa.

Za awtora, nishto ne razbrah ot temata, a i si oprawi prawopisa.

Schluss damit.
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 11 2004, 12:01 AM)
Цитат(anonimna_dx @ Jan 10 2004, 10:53 PM)
Цитат
Vpro4em poznavam mnogo metali deto imat mngo dobri vzaimotno6eniq sas drugite to bilo rapari, 4algari, techno maniaci i dr. A i tezi koto gi poznavam ne mislq 4e sa ne6to po razli4no ot mene. Daje nqkoi sa mi nai dobrite priqteli.
И при мен е така... w00t.gif headbang[1].gif

То всъшност това е нормално. Повечето метъли са над това да се карат с някой заради подобни глупости.

Ми и аз принципно нямам проблеми със съучениците си примерно, но когато чуя задръстените им коментари за "музика за побъркани и душевно болни" и отричане на всичко на което не можеш да си друсаш задника или щракаш с пръсти ми с ебърка в мозъка направо. На няколко пъти в Информатиката си пуснах "моя" музика която самият аз едвам чувах през колоните, а тея като ме нагънах с "спри тая лудница...пусни азис"...е не се случи нито първото нито второто но успяха да ме инервят mat.gif
SepulTeraHead
Спомням си веднъж у един приятел пуснахме Pnatera. То ние едвам го чувахме, а като понечих да увелича ми каза нещо от сорта на "по-тихо че ще се карат съседите". no.gif

П.С. Стьопата, кой друг!
_SiegfrieD_
Хех-те и на мен ви викат,че съм слушала музика музика за психари и постоянно ми рекламират най-новите кьочеци или ми пускат неква гадна турска чалга да видя как ще отреагирам,но аз гледам да не им обръщам внимание и да се разправям.Просто е много глупаво и наистина ми е под нивото.Досега имаше само един път,когато с едно момче пуснахме по-твърда музика и това беше касетка на Godsmack,която той носеше.Резултатът беше,че повечето се изнесоха,а останалите в стаята ни гледаха все едно сме някакви опасни душевно болни склонни към насилие.Накрая влезе и учителя(джазмен) и веднага спря музиката.Миналата година,когато още имахме музика даскалицата(която не е в ред) не пропусна да ни дръпне една огромна реч за това как металът и нискочестотната музика ти правели мозъка на каша и разправяше какви ли не ужасии,които се случвали по концертите(масови кланета например).Хора-какво да ги правиш...
Относно познанствата си миналото лято не рядко се срещах с момиче,което слуша чалга и друго,което сега иска да стане RnB звезда.Никога не сме се карали относно музика.
alpha prime
Цитат
Хех-те и на мен ви викат,че съм слушала музика музика за психари и постоянно ми рекламират най-новите кьочеци или ми пускат неква гадна турска чалга да видя как ще отреагирам,но аз гледам да не им обръщам внимание и да се разправям.Просто е много глупаво и наистина ми е под нивото.Досега имаше само един път,когато с едно момче пуснахме по-твърда музика и това беше касетка на Godsmack,която той носеше.Резултатът беше,че повечето се изнесоха,а останалите в стаята ни гледаха все едно сме някакви опасни душевно болни склонни към насилие.Накрая влезе и учителя(джазмен) и веднага спря музиката.Миналата година,когато още имахме музика даскалицата(която не е в ред) не пропусна да ни дръпне една огромна реч за това как металът и нискочестотната музика ти правели мозъка на каша и разправяше какви ли не ужасии,които се случвали по концертите(масови кланета например).Хора-какво да ги правиш...


az taq daskalica .... mnoo bih si pogoworil s neq .... mat.gif kakto ida e idioti wsqkakwi ... ignore them dokolkoto moje smile.gif

ta az da se pohwalq imah daskal fen na maiden mnoo mi sa radwa6e smile.gif a w unito edin ot prepodawatelite kat ma widq 4e slu6ami malko dc mi dade podpis pryw a si4ki zubra4i wisqha cqla lekciq smile.gif
SepulTeraHead
Това ни е най-готината черта на всички метъли - кефим се винаги като видим себеподобни. Случвало ми се е хиляди пъти някой напълно непозната да ми каже не улицата нещо от сорта на "Napalm death, яко!". Малко сме - трябва да се подкрепяме.
_SiegfrieD_
Да аз например страшно много се кефя като видя някой себеподобен на улицата.Всеки случай това си е и малкото успокоение,че не си единствения луд в този град.Аз например в моя чалгарски квартал нямам щастието да срещам такива като мен и ми е малко гадно:(Наистина трябва да се поддържаме,защото не е леко да си от "малцинството".Имам чувството,че в даскало някои хора въобще не са и виждали метъл през живота си(къде са расли не знам...)-някои са любопитни,други приятелски настроени,трети смешни(като оня дванайсетокласник дето като ме види тия дни по коридорите все се опитва да ми набута в ухото слушалки,от които се чува дива чалга.Ще ме учи да слушам "музика" човека:).Но има и някои доста злобно настроени индивиди(от женски пол най-вече),които смеят само да ти говорят зад гърба(днес например рзбрах,че неква моя адашка от дванайсети клас е напсувала цялата "метълска раса" и е казала,че ако има такова като мен вкъщи ще го изгони(добре,че наш'те не мислят така:).Нерядко съм чувала за откровенни издевателства над такива като нас-дъвки в косата например.Не мога да разбера какво е това отношение на някои хора към нас(не всички са такива).Аз например ако видя рейвър или даже истински RnB фен страшно му се кефя.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.