Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Датски Дет Метъл
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
MetallicaAntiFan
Днес прелушвам датски групи, в момента съм на Illdisposed - "Four Depressive Seasons". И тъй като слушах новият им албум който нещо не ми допадна, но все пак ще го чуя пак, си помислих, че в общи линии това е групата като цяло. Да, ама, не! Не съм очаквал такава злоба от тези момци... хорово грухане, ядене на кози, много плътни и тежки барабани и страхотни рифове. Невероятно!

Следва да преслушам Konkhra, Exmortem и Panzerchrist. До колкото знам танковете трябва да издадат тази година албум.

Към темата ще добавя и Hatesphere, които също са невероятни, "To The Nines" е изключителен съвременен дет/траш.

Сега вие сте наред, споделете мнение.

А, същевременно бих желал да препоръчате нещо от тази сцена което си заслужава се чуе.
Discipline


Задължителни от Дания.
gadabout
На Konkhra нищо не им е като Spit or Swallow, според мен, а новия комай е също толкова добър, макар и различен.
The Cleansing тая година ми хванаха ухото.
Slow Death Factory неслучайно и те разбуниха духовете.
Usipian си струват и таман се показаха и се скриха.
Corpus Mortale и те важАт.
_Moonshield_
Цитат(MetallicaAntiFan @ Nov 15 2009, 02:51 PM) *
А, същевременно бих желал да препоръчате нещо от тази сцена което си заслужава се чуе.

Autumn Leaves
http://www.youtube.com/watch?v=pBrEH4NeCIE
...ако си фен на добрия стар мелодет. smile.gif
2+2=0
Dominus и Iniquity също.
MetallicaAntiFan
Corpus Mortale, Autumn Leaves и другите не съм ги слушал, но ги тегля веднага щом седна на "баш" компа. Сега съм на един лаптоп с малко хард, така, че не става.
До момента оставам изумен от чутото, което беше - Illdisposed и в момента Konkhra.
Новият Illdisposed е много приятен запис.
sepulturatr
Полша>>>>>Дания

...откъм дет метъла!



edit:Poland>All
winterstorms
Добра сцена имат датчаните. Малка, но силна. Konkhra са добри, но повече харесвам Illdisposed, Corpus Mortale и Exmortem. Compos Mentis пък комбинират стиловете по много сполучлив начин.
MetallicaAntiFan

Ето нещо ново от Дания - много приятен тех дет с доста прогресив влияния.
Void KD
Цитат(winterstorms @ Nov 23 2009, 09:07 PM) *
Illdisposed

Ето тези най-много ми харесват, от групите които изброи. Dawn of Demise също така не са зле.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.