Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: untitled
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
ping_pong_bitches
Здрасти на всички. Казвам се Иван, на 24 години съм от Бургас biggrin.gif малко като такова ми звучи. Слушам всякакъв вид китарна музика от по-леките видове до най-неприятните. К'во друго...обичам да готвя, да спортувам, не обичам да чупя орехи, намерих си друг начин, но това ако някой се интересува може да пита допълнително
Vendo
Какъв е начина? Какво спортуваш? Може ли близък кадър на кецовете? Изглеждат добри, но не съм сигурен каква е шарката. Иначе здрасти.
ping_pong_bitches
Моделът на кецовете е Puma Tommie Smith Suede


Спортът е Bodybuilding, а схемата за орехите - вкарваш върха на острие в процепа между двете половини на ореха, след това завърташ и си готов : ))
Chimera
Добре дошъл, о, мистични орехотрошачо! ph34r.gif Първото, което ми дойде на ум бе свързано с тази реклама , но аз редовно мисля на такива честоти, тъй че carry on...

Обичаш ли тенис на маса? :р
ZerraX
Здрасти и прятно прекарване тук.
btw тез кецове по-скоро са марка White power xD
monolithe
Здрасти, градски. Поздрави и приятно писане във форума!
ping_pong_bitches
Цитат(ZerraX @ Nov 17 2009, 02:20 PM) *
Здрасти и прятно прекарване тук.
btw тез кецове по-скоро са марка White power xD

И аз си падам саркастична личност, но още в самото начало искам да се дистанцирам от всякакви расистки асоциации smile.gif
ZerraX
Не, нищо лично, просто доста странен модел кецки тъй като ръчицата е 1 към 1 със символа на WP
Иначе изброй някои любими групи.
ping_pong_bitches
Не знам какво значи WP, може би white power? Но така или иначе не знам какво е това

Любими групи страшно много, както и стилове. Ще бъда кратък, тъй като след тези, които ще изброя сигурно ще останат в пъти повече ненаписани ...Slayer, Orgy, Last Hope, Pantera, Chimaira, Tool, Lamb Of God, Metallica, Madball, Black Sabbath, Templestowe, Korn, Death, Hatebreed, Death Angel, Soulfly, Down, Rage Against The Machine, Machine Head (при тях стриктно първият и последните два албума)... общо взето не плащам "данък обществено мнение" и слушам каквото ми харесва, без значение стила. Има много много още групи, но в момента се радвам безспирно на новия Throwdown, както и на последните два албума на Cannibal Corpse, тъй като най-после чух от тях агресия вкарана в някаква посока и идея ; )
gadabout
Я, Лешникотрошачката!
С последните Канибали малко си се пообъркал, ама няма да се заяждам за глупости.
Здрасти и добре дошъл.
Megadeth
Ако ше стоиш, тряа прослушаш Скид Роу и да станеш гадже с циончо и аби, нема друг начин :>>>
ping_pong_bitches
Защо? (Имам предвид и двете части на въпроса ти) smile.gif
gadabout
Да, а също така да започнеш да чукаш трупове на мъртви котенца и да слушаш vbernekrosadistikgrind-o-sperm'n'cybershitgore.
Иначе не съм ти приятел!
Megadeth
Цитат(ping_pong_bitches @ Nov 17 2009, 10:09 PM) *
Защо? (Имам предвид и двете части на въпроса ти) smile.gif

Тука е така biggrin.gif


gadabaute в менсиз ли си бре?
ping_pong_bitches
funny guyzz biggrin.gif
blame
Идеята за орегите ме кефи, ще се пробва!
Добре дошъл и забавлявай се. smile.gif
Поздравления,че слагаш снимка още преди да сме си поискали! tongue.gif
sgoh
Цитат(ZerraX @ Nov 17 2009, 03:37 PM) *
ръчицата е 1 към 1 със символа на WP




а също и

ping_pong_bitches
Моделът на кецовете е направен в чест на Tommie Smith - златен олимпийски медалист от Мексико'68 (доколкото помня дисциплината e 200м бягане с препятствия)


Chimera
^ Всичко хубаво, само дето такава дисциплина няма по това време. wink.gif
ping_pong_bitches
Да, правa си, става дума за спринта на 200 метра -> http://www.youtube.com/watch?v=CVFWEhqUAPw
Daddy`s Girl
" Здрасти на всички. Казвам се Иван, на 24 години съм от Бургас малко като такова ми звучи. "
като какво ти звучи?! biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.