
На 11-и май в аудио-визуалната “Фрактура” ще бъде направена премиера на новите клипове на Hellyeah, Enthrallment, Timo Tolkki’s Avalon и The Dillinger Escape Plan.
Пред камерите на Васко Катинчаров ще застане Aaron Rossi (Ministry) и ще бъде излъчен репортаж от участието на Udo Dirkschneider на “Metal Allstars”. Ще бъде излъчен концерт на Ghost и ще си припомним, какво казаха Behemoth за родните фенове.
Зрителите ще научат последните музикални новини от седмицата, в рубриката “Караоке” ще пеят заедно с Kansas, а класическата песен ще бъде на Yngwie Malmsteen. Клипове и концертни песни на Aerosmith, Laibach, Delain, Vulgar Bulgar, Sevi, Insomnium и Queens of the Stone Age също ще намерят място в настоящото издание на шоуто.
Предаването “Фрактура” се излъчва по телевизия Диема в неделя от 24:00 часа с пълно повторение всеки петък от 00:30 часа.