Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
> Лично Литературно Творчество, Какво пишете?
InsArtTure
коментар Jan 20 2005, 07:45 AM
Коментар #1


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Значи темата е за личното творчество, било то проза, лирика или всякакви подобни.
Тук ще намерите част от моите писания. Има стихотворения и започнатата ми книга. Имайте предвид, че повечето неща са на Английски език.
Папката Кристиан съдържа неща на един съученик, не мои.

Кажете ако нещо ви е изкефило и давайте своите.


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
Frik
коментар Apr 12 2012, 08:55 PM
Коментар #2


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 227
Регистриран: 30-January 07
Потребител N: 1821



Сега е друго. Вече си възкръстнал от смъртта, но пак ти се умира. Този път завинаги. Само, за да си далеч от нея, далеч от погледа и, далеч от омразата и или страха и. Отново си влюбен, този път по-силно от всякога. След като известно време се беше правил, че не ти пука, беше се преструвал, че ти е все тая, нали глупако!?
Пък и в крайна сметка защо трябва да слагаме пак тази маска на задоволство, на примиреност, на спокойствие? Защо да се преструваме? Защо?
И ето, че иронията пак се показва в цялата си грозна, разядена и кървава същност. Ти уви отново лежиш мъртъв там някъде, отново си прекалено влюбен, че да разговаряш, да гледаш, да слушаш, да дишаш дори.

Без да искаш стана, нали?
Ти всъщност нямаше нищо към нея, но тя те привлече ей така без нищо на онази репетиция от нищото, нали ?
ЛЪЖЕЦ!!!
Спри дотук! Спри и продължавай с мизерното си съществуване, продължавай да се преструваш, че всъщност видиш ли една усмивка е всичко, което ти трябва. Ти я обичащ, Боклук, тя те мрази.
Именно затова си мъртъв, защото си непотребен никому, защото тя те ненавижда, а ти и пречиш!!! Хаха.

И ето сега е момента да си спомниш запалената цигара, докато гледаш червената, апокалиптична луна и докато си мислиш: “Абе, аз наистина ли се влюбих?” Отговорът е ДА, да, да, да, ти наистина се влюби и също толкова наистина умря. Умря за НЕЯ. Умря за себе си. Умря и за луната.
Умря за тази луна, в чието отражение ти виждаше нейното красиво, нежно и студено лице.

Умрял си и за цветята, които бяха почти толкова красиви като усмивката и, но сега и те увяхнаха. Почерняха, почерняха като лицето ти, когато разбра, че тя не те иска, тоест иска те, но те иска мъртъв в краката й.
Не се надявай, надеждата този път умря преди теб. Толкова си жалък, когато се надяваш. Банално е. Искрено, но банално. Тъжното е, че никога не можеш да си позволиш да разбереш дори дали можеш пак да я имаш. Хаха, нещастник, все едно някога си я имал.

А тя още притежава душата ти, затворена в един червен гербер, напоен със сълзи.
Там в твоята детска, наивна, глупава, болезнена красива луна.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
InsArt†ure   Лично Литературно Творчество   Jan 20 2005, 07:45 AM
Kasiel   Цитат(scion_of_storm @ Jun 25 2011, 03:34...   Jun 26 2011, 11:34 AM
Sile   ^Харесва ми!   Jun 26 2011, 11:42 AM
Добри   Ами Реших тук да пусна няколко от мен писани. Дано...   Aug 12 2011, 02:09 PM
metalheart1993   *** *** *** Мисля че беше лято, видях те и поми...   Aug 22 2011, 10:50 AM
LordZombie   ^Имаш нужда от редакция в ритмичен план, иначе има...   Aug 23 2011, 12:20 AM
metalheart1993   ^ Не знам просто написах това което това милих и ч...   Aug 23 2011, 03:34 PM
scion_of_storm   Я да вийм... Сирия нека хоризонтите замлъкнат ...   Aug 23 2011, 08:01 PM
scion_of_storm   Бог да закриля светците Когато небосвода се стова...   Sep 21 2011, 03:00 PM
Sile   Браво! Земя без пътища Ние крачим из пожари ...   Sep 21 2011, 08:47 PM
telia   Мисли Прецеждайки лъчи през синевата, слънцето ня...   Sep 23 2011, 09:33 AM
Chapter   Карнавална Песен Ех, какве се случка случи тук на...   Sep 23 2011, 09:40 AM
scion_of_storm   Вълкът на зимата Прави това, което смъртта шепне ...   Oct 16 2011, 09:10 PM
Sile   Последно това... В гарваново Леко иронично, нен...   Oct 19 2011, 02:08 PM
Sile   Домино Мъртва в тишината лежа, сгушила сянката с...   Nov 5 2011, 12:07 AM
Sile   Ефимерен космос Тази нощ ми е някак геометрична.....   Nov 25 2011, 04:16 PM
scion_of_storm   Трамвай петица напоследък скитам из нощния трансп...   Dec 21 2011, 11:07 PM
LordZombie   Гробищно Аз какво съм? Познай! През нощта с ...   Dec 22 2011, 12:04 AM
Sile   Жена Докосвай я с шоколадова душа! О, пускам ...   Jan 11 2012, 10:32 PM
Frik   Сега е друго. Вече си възкръстнал от смъртта, но п...   Apr 12 2012, 08:55 PM
Warrior Of Ice   Съвсем бях забравил за тази тема. Ето няколко неща...   Dec 3 2018, 09:42 AM
17 страници V  « < 15 16 17 >


Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 2nd June 2024 - 01:02 AM