Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
12 страници V  « < 8 9 10 11 12 >  
Reply to this topicStart new topic
> Концерти и фестове, в страната и чужбина
beyondtheblack
коментар Sep 3 2013, 11:59 AM
Коментар #271


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Цитат(Discipline @ Sep 3 2013, 12:48 PM) *
Чичакът Paul Di'Anno пак ще идва! drinks_drunk.gif
Ще се посети и тоя път.

Аз съм на Жолийн...


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rusifer
коментар Sep 18 2013, 10:43 AM
Коментар #272


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 2
Регистриран: 17-September 13
Потребител N: 4394



Войнеговци Wrong Fest

Фестът ще се проведе на 21 септември 2013 на стадиона на с. Войнеговци, София

Видео

Билети можете да закупуте от ТУК
До 14.09 - 12 BGN,
След това - 15 BGN
Също така и на място от самия Wrong Bar


The Wrong Bar proudly presents:

ODD CREW
VENDETTA SCT
Corecom
MAZE
der hunds
SOUNDPROPHET
Casual Threesome


DJ support by DJ Pop CoЯe

Как се стига: Маршрутка 46, автобус 21/22 и осигурен БЕЗПЛАТЕН транспоЯт от организаторите!

The Wrong Fest site
За повече ИНФО

the WRONG line-up:
15:30 - Doors open
16:30 - Casual Threesome
17:30 - Soundprophet
18:30 - Der Hunds
19:30 - Maze
20:30 - Corecom
21:30 - Vendetta
22:30 - ODD CREW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rostislav
коментар Sep 23 2013, 08:08 AM
Коментар #273


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 5
Регистриран: 9-March 07
Потребител N: 1942



Сори, ако има друго място за обява на концерти, но не намерих нищо по въпроса в правилата.



През декември тази година hcspirit.com става на 10 години, а веселията по този повод започват два месеца по-рано и по-точно на 13-и октомври. Това е датата, в която ще ни гостуват култовата американска банда DOG EAT DOG!
Концертът ще е в голямата зала на club *MIXTAPE 5*. Билетите са в продажба с крайно ограничен тираж - 700 броя, така че нека всеки се подсигури навреме. Цената им вече е по 30 (до скоро бяха по 25), а в случай че изобщо останат бройки на входа (малко вероятно) те ще са по 35 лева. Заедно с DOG EAT DOG ще свирят и българските групи C4 и Всеки следващ ден.
Лица ненавършили 18 години ще бъдат допускани само с пълнолетен придружител и нотариално заверена декларация.

Част от местата за продажба са офисите на M-tel, Office 1 Superstore, OMV, клуб "Строежа", бар "Петък", На тъмно и разбира се онлайн от http://web.ticketstream.cz/bgts/book.sched...p;start_group=1.

Бандата идва специално и единствено за шоуто си в България, като това е единствената им дата в Източна Европа. Поради тази причина се очаква и голям интерес от съседните държави, така че не се чуди много.

DOG EAT DOG съществуват от 1990-та година, появявайки се като поредното отроче на хардкор сцената в Ню Джърси. Не след дълго обаче започват да създават свой собствен стил и стават една от първите банди в света, които смесват хардкор и пънк с хип хоп, ска и фънк, добавяйки и саксофон. Преди две години трябваше да са хедлайнери на фестивала Elevation, който обаче бе прекратен.

DOG EAT DOG
No Fronts - http://www.youtube.com/watch?v=c_FAGSiyiR4
Who’s The King - http://www.youtube.com/watch?v=w3w-3iRoy58
Rocky - http://www.youtube.com/watch?v=73Y7IHs_K60

Подгряващите банди можеш да чуеш на следните линкове:
C4
https://www.facebook.com/c4sofia
http://youtu.be/fW6kaiH_jWo

Всеки Следващ Ден
https://www.facebook.com/vsekisledvashtden
http://youtu.be/aVuWTAvYRwY

Facebook event - https://www.facebook.com/events/558141624246702/

Who's The King?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Sep 28 2013, 05:47 PM
Коментар #274


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



От първия концерт до последния... I surrender... wub.gif

http://img809.imageshack.us/img809/2921/lypu.jpg


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
crowie
коментар Sep 29 2013, 11:07 AM
Коментар #275


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 3
Регистриран: 29-September 13
Потребител N: 4400





https://www.facebook.com/GothicFestSofia
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Oct 2 2013, 09:57 PM
Коментар #276


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Утре Пол Ди'анов, на 12.10 - Artillery, после Madball, Master и Hobbs Angel of Death. А догодина Iced Earth и Warbringer. Добре ли е? suicide.gif


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Oct 3 2013, 09:12 AM
Коментар #277


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



ARTILLERY в Румъния ли, къде?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
samoth
коментар Oct 3 2013, 09:15 AM
Коментар #278


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 56
Регистриран: 22-April 08
Град: София
Потребител N: 2720



Цитат(Rusifer @ Sep 18 2013, 11:43 AM) *
Войнеговци Wrong Fest

Фестът ще се проведе на 21 септември 2013 на стадиона на с. Войнеговци, София

Видео

Билети можете да закупуте от ТУК
До 14.09 - 12 BGN,
След това - 15 BGN
Също така и на място от самия Wrong Bar


The Wrong Bar proudly presents:

ODD CREW
VENDETTA SCT
Corecom
MAZE
der hunds
SOUNDPROPHET
Casual Threesome


DJ support by DJ Pop CoЯe

Много ме е яд, че го пропуснах това. Тази година бях веднъж на някакви български дет метал банди, ходих и на Рамщайн - още по-яко от първия път! Бон Джоуви влязох на полупромоция - уникален лайв и бях и на Паркуей Драйв - средно се изкефих...


--------------------
We're the problem,
but we're also the solution.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Oct 3 2013, 11:13 AM
Коментар #279


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Цитат(pa®tci @ Oct 3 2013, 10:12 AM) *
ARTILLERY в Румъния ли, къде?

В Букурещ. Билетът е 30 кинта от Стойчо. И транспорт ще има уреден. Ако си навит побързай. smile.gif


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 3 2013, 12:07 PM
Коментар #280


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Цитат(Discipline @ Oct 2 2013, 10:57 PM) *
Утре Пол Ди'анов, на 12.10 - Artillery, после Madball, Master и Hobbs Angel of Death. А догодина Iced Earth и Warbringer. Добре ли е? suicide.gif

Да кажеш за Дианов... Аз не мога да пропусна Жо, сърце не ми дава.

За мен се очертава Самуил на 25-ти, моята мъртва невеста на следващият день, после идва сатир на кон, после Амет ще празнува 20 години с тъмна безметежност. А, и неговите съотечественици преди туй у нас!


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Oct 4 2013, 06:49 AM
Коментар #281


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



Пропускам го това ARTILLERY, с тия албуми последните не си заслужават пътя и парите.

Иначе довечера:

OCTOBER RITUAL
FUNERAL DOOM IS FUNERAL!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Oct 5 2013, 01:38 PM
Коментар #282


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Цитат(beyondtheblack @ Oct 3 2013, 01:07 PM) *
Да кажеш за Дианов... Аз не мога да пропусна Жо, сърце не ми дава.

За мен се очертава Самуил на 25-ти, моята мъртва невеста на следващият день, после идва сатир на кон, после Амет ще празнува 20 години с тъмна безметежност. А, и неговите съотечественици преди туй у нас!

Дианов много добре! Тоя път беше без бастун wink.gif Мейдъни, работи, Рамонес за финал. ПсувА някакъв човек, че викал Фиър ъф дъ Дарк, ама яко го нахлеби, искаше да се бие с него. icon_headbang[1].gif ИстЕнски пънкар, дори и на 55. Евала му.

Гърците, които свириха с него също бяха неочаквано яки, много ми допаднаха. Супер приятен готик. guitar.gif


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Медаров
коментар Oct 5 2013, 02:09 PM
Коментар #283


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 115
Регистриран: 21-November 07
Град: със сигурност не е париж
Потребител N: 2442



Цитат(pa®tci @ Oct 4 2013, 07:49 AM) *
Пропускам го това ARTILLERY, с тия албуми последните не си заслужават пътя и парите.

Иначе довечера:

OCTOBER RITUAL
FUNERAL DOOM IS FUNERAL!

Чудех се къде да убия време до полунощ, та и аз се занесох. Не слушам много такава музика, ама тия Оbsidian Sea ги гледам за 3-4и път и са ебахти изродите станали. Толкова корав традиционен дООм и от чужди групи рядко се чува. Май свириха 1-2 нови песни, на едната се едно ти носят ковчега към дупката. Доволен! Другото, което ме учуди колко много хора имаше - мислех, че ще сме макс 20 глупака.


--------------------
14 Words: "We must secure the extinction of all people and no future for any children."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Oct 5 2013, 04:55 PM
Коментар #284


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



Мен традиционният дуум не ми допада особено, но момчетата си забиха добре. Покуфях си и на тях доволно. Виж, UPYR обаче ме изкривиха! Адски изродско изпълнение, верно, само четири песни, едната от които кавър ("Black Sabbath" на Black Sabbath), но изпълнението им беше помитащо - особено барабаните ковяха брутално на място. Адски добре са напипали кога да сменят темпото и ритъма в парчетата, а самото им изпълнение беше просто страхотно. После си говорихме малко с тях и обясняваха как се били спекли и сдухали, от което им направих извода, че за фюнеръл дуум банда даже малко се бяха спекли и другия път трябва повече. biggrin.gif

Другото нещо, освен цифрата хора (буквално беше фраш), което може да се спомене, е невероятно добрият звук - нямам спомен да съм чувал по-добър звук в клуб в България.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tireheb
коментар Oct 5 2013, 04:56 PM
Коментар #285


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 75
Регистриран: 5-September 13
Потребител N: 4388



Цитат(Медаров @ Oct 5 2013, 03:09 PM) *
Цитат(pa®tci @ Oct 4 2013, 07:49 AM) *
Пропускам го това ARTILLERY, с тия албуми последните не си заслужават пътя и парите.

Иначе довечера:

OCTOBER RITUAL
FUNERAL DOOM IS FUNERAL!

Чудех се къде да убия време до полунощ, та и аз се занесох. Не слушам много такава музика, ама тия Оbsidian Sea ги гледам за 3-4и път и са ебахти изродите станали. Толкова корав традиционен дООм и от чужди групи рядко се чува. Май свириха 1-2 нови песни, на едната се едно ти носят ковчега към дупката. Доволен! Другото, което ме учуди колко много хора имаше - мислех, че ще сме макс 20 глупака.

мен доста ми аресаха и тея първитв.. UPYR xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 5 2013, 04:57 PM
Коментар #286


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Цитат(Discipline @ Oct 5 2013, 02:38 PM) *
Дианов много добре! Тоя път беше без бастун wink.gif Мейдъни, работи, Рамонес за финал. ПсувА някакъв човек, че викал Фиър ъф дъ Дарк, ама яко го нахлеби, искаше да се бие с него. icon_headbang[1].gif ИстЕнски пънкар, дори и на 55. Евала му.

Гърците, които свириха с него също бяха неочаквано яки, много ми допаднаха. Супер приятен готик. guitar.gif

Мда... дай сетлист?!
Аз не дойдох, защото като знаеш как някой е пълна свиня, се губи цялата романтика... От друга страна, четох че свирил 5 парчета от Килърс, което е юбер-култ. Преди това същото издание бе дезинформирало, че щял да изпълнява само от 80-та.
Между другото, никакъв пънкар не е, ами най-тъпо bully... Така де, поддържам тесни приятелски връзки с пънкарите от Брадфорд (по-истински от това няма накъде) и всички са супер мили хора. Не знам дали ти е известно, че пънкарлъкът се свързва и преди всичко с благотворителност и милеене за ближния... но стига лирични отклонения.
(П.П. Капка ремонтира ли си тоалетните??)

Ходих на Жо, нищо не разбрах, понеже Никола Малмстийн бе решил да провали целия концерт с тъпите си арпежи и безумно усилен маршал.

"Ето че и рок-фенът може да се почувства вече бял човек. Време беше, след като мина 40-те и наближи 60-те... Шегата настрана, това беше горе-долу възрастта на посетилите на 3-ти октомври откриването на клуб "Джой стейшън" в Студентски град - в което няма нищо лошо, разбира се! Просто ми се ще и ние в по-долната граница на този диапазон, пък и още по-младите, да си имаме хубав клуб, където са слушаме примерно пост-блек, прог-метъл, електро-метъл... ей така на спокойствие, без дежурните страдащи от хиперактивно разстройство.
Но стига лирични отклонения. Клубът надминава всички очаквания. На слизане от таксито ме посрещна ярко огрян вход, напомнящ лъскаво кино, с огромен афиш: "Днес: Joe Lynn Turner". Пристъпих навътре с леко свито сърце - подгрявайки за концерта, бях позакъсняла, и си мислех, че за мен място пред сцената няма да има. Макар да ми се искаше да се юрна към нея, нямаше как да подмина белите луксозни тоалетни току срещу главния вход; а след като любезни хора ми скъсаха билета, също толкова бели маси попаднаха в полезрението ми, заедно с кокетна сцена. Няма как това да е основната сцена, помислих си - та пред нея няма никой, а е вече 20.25 часа... Отправих се към бара, където за 3 лева получих голяма бира и пакет чипс (!), и се информирах, че именно тук ще излезе звездата.
Самия Джо мернахме в 20.40, когато и група хора малко по малко се събра пред сцената. Хора в изключително приятен контраст с лъскавината на заведението. (Е, възрастният господин с анцунг можеше да се облече повече в тон с дамата си с копринена пола...)
Та така, комфорт без претенция. Дискретни маси, като тези за седящи са едва на порядъчно разстояние от сцената; закачалки до масите; не на последно място - видеостена!...

В такива импресии и възклицания се изниза времето до появата на Джо на сцената само пет толерантни минути след обявения час.
Как да не идва през ден този човек, след като феновете на Рейнбоу и Пърпъл пееха заедно с него всички текстове; някои бяха донесли плочи; млади девойки го дърпаха в ъгъла (което явно най му допадна)...
Още отначало, обаче, нещо наруши предвкусваното от мен удоволствие. При все, че концертът очевидно беше на вокалиста Джо Търнър, отпред чувах предимно китарата на Николо Коцев. Изобщо, макар нищо да не разбирам от озвучаване и да не искам да споря, за мен беше от първостепенна важност едно: не си чувах певеца! Факт е, че "Фобос" никога не заглушиха Джо, но пък и самото озвучаване в клуба според мен не беше в ред. Има доста отзиви на доволни хора, които или не са били пред сцената до мониторите, или това е първият им концерт въобще; или, що се отнася до Джо, не са били примерно на феста във Варна с перфектно озвучаване...
Дано клубът предложи по-нататък все по-качествени изяви.
Апропо, концертът бе напълно разпродаден при цена на билета 38 лева. Едва след края му обозрях публиката и разбрах колко добре бе посетен; схванах, обаче, и защо се потих като прасе през целия концерт. Беше адски топло! От време на време се правеха бегли опити да се разхлади публиката отпред, но и тук клубът има какво да се поучи. Най-абсурдно за мен бе светенето в лицата на публиката с прожектор, което хвърляше в тъч и фотографите. Но, както и да е, цялостните ми впечатления са повече от положителни.
Не чувайки обаче Джо, се унесох във въздишки и догадки - кой ли му е пластичен хирург, па перукер, па къде си прави зъбите... ама колко добре му стои кадифяната блузка, след като страшно е отслабнал от лятото насам... Е, черните очила през половината от песните ми дойдоха вповече, но какво да се прави. Поза, която, при подобаващо озвучаване, е наистина завладяваща. Мен вадещият душата с памук тембър плюс италиански чар ме грабна едва на Can't let You Go (слава богу, парче което не дава много пространство за изява на виртуозни китаристи...). През по-голямата част от сета Джо отправяше почит я към Дио, я към колегите си от Пърпъл, като парчетата бяха доволно "тежки" - и макар Търнър да влиза в обувките на Дио идеално, липсва ми мелодичното му амплоа. Нещо повече, на няколко места той загатна и за изкушението си от соул-музиката - би било чудесно тези импровизации да бъдат разгърнати. Highway Star пасва повече на Metal Church, отколкото на crooner-a от Ню Джързи...
Сетът малко се различаваше от обичайния му, но като цяло бе рутинен. Но комплейнтс, дет' се вика - очакваме пак Джо другия месец, а защо не и в "Джой стейшън", които ще са си изгладили детайлите. Към това желание добавям и пожелание за успех на клуба. Надявам се да ни изненадват все по-приятно и да видим повече от любимите си легенди.
Ако трябва да бъда наистина смела в мечтите си, бих се надявала на реализация на една идея, витаеща от години в клубното пространство... Клубен концерт на Халфорд - пък ако ще и с цена на билета няколкостотин лева. Осемстотинте души снощи, прежалили близо 40, са достатъчен атестат за нуждата от подобна музика и пространство."



--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alfons_prime
коментар Oct 7 2013, 04:26 PM
Коментар #287


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 29
Регистриран: 7-October 13
Потребител N: 4407



No offence .. D'ianno в хола да ми пее, ще излезна да пия кафе някъде. Музикален папагал до мозъка на костите си
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Oct 7 2013, 09:00 PM
Коментар #288


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Нещо такова беше сетлистът на Дианов.
http://www.setlist.fm/setlist/paul-dianno/...e-13c7d181.html

Please take me away, take me away, so far away


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 8 2013, 02:35 PM
Коментар #289


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Цитат(alfons_prime @ Oct 7 2013, 05:26 PM) *
No offence .. D'ianno в хола да ми пее, ще излезна да пия кафе някъде. Музикален папагал до мозъка на костите си

Никакъв офенс няма, ако просто не ти харесва бай Андрюс. Но 'аргументът', че бил музикален папагал, е глупост - точно обратно, силата му е (беше) че е абсолютно самороден сингър. После бай ти Фишер цяла група Келтик фрост направи от чист плагиаризъм.

@Discipline - ами супер... почти съжалявам, че не отидох - ама като знам с каква досада ги пее тия песни...
То бая концерт е бил иначе. Как му беше гласът?

СО ФАР АУАЙ! smile.gif


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alfons_prime
коментар Oct 8 2013, 02:44 PM
Коментар #290


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 29
Регистриран: 7-October 13
Потребител N: 4407



Откакто е напуснал Мейдън живее на гърба на килърс ... Колко години? Времето показа, че Блейз е повече музикант от дъртия Пол wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 8 2013, 04:00 PM
Коментар #291


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Е да, в този смисъл е папагал. Какво да прави, като хем няма талант на композитор, хем го мързи не в червата, а не знам къде...


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
samoth
коментар Oct 9 2013, 10:44 AM
Коментар #292


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 56
Регистриран: 22-April 08
Град: София
Потребител N: 2720



Някой навитак за Avenged Sevenfold идния месец? Подгряващи са им Device и Five Finger Death Punch


Nov 08 - Hovet - Stockholm, Sweden

Nov 09 - Oslo Spektrum - Oslo, Norway
Nov 11 - Falconer Salen - Frederiksberg, Denmark

Nov 12 - Sporthalle Hamburg - Hamburg, Germany

Nov 14 - Zenith - Munich, Germany

Nov 15 - Jahrhunderthalle - Frankfurt, Germany

Nov 17 - Ruhrkongress - Bochum, Germany

Nov 19 - Ziggo Dome - Amsterdam, Netherlands

Nov 20 - Zenith Paris - Paris, France

Nov 22 - Stadthalle - Vienna, Austria

Nov 23 - Forum - Milan, Italy

Nov 25 - Pavelo Olimpic - Barcelona, Spain

Nov 26 - Palacio Vistalegre - Madrid, Spain



--------------------
We're the problem,
but we're also the solution.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Oct 10 2013, 09:09 PM
Коментар #293


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Цитат(beyondtheblack @ Oct 8 2013, 03:35 PM) *
@Discipline - ами супер... почти съжалявам, че не отидох - ама като знам с каква досада ги пее тия песни...
То бая концерт е бил иначе. Как му беше гласът?

СО ФАР АУАЙ! smile.gif

Мии, не като през '81 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Малко поиздишаше, повече врещене и така. Аз съм доволен като цяло.


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 11 2013, 01:18 AM
Коментар #294


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Абе и аз щях да съм доволна на перуките и протезите, които посетих, ако не бяха некои български виртуозни китаристи... Жалка нашата работа - групата му чисто кръчмарска, зове се Кикимора, но оня се изживява като Ингви Малмстийн... (Поправка - Малмстийн направи великолепен албум за Търнър)
http://theothersidezine.wordpress.com/2013...1%83%D0%B1-joy/


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Oct 11 2013, 10:05 AM
Коментар #295


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Българският Ингви ми е крайно несимпатичен, та не бих го коментирал/гледал.

Жулиена го гледах на концерта за Джулай морнинг в Бургас тая година, ама направо щях да заспя. Твърде много клиширан и овехтял рок ми идва. Така че - не мерси. smile.gif

Утре отиваме до Букурещ малко на трашарийка, че и едни приятели ще подгряват, та предполагам ще е доста доволна забава. biggrin.gif



--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alfons_prime
коментар Oct 11 2013, 01:56 PM
Коментар #296


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 29
Регистриран: 7-October 13
Потребител N: 4407



Ако някой е пропуснал Masterplan в Пазарджик, те ви снимки Masterplan @ U-rock festival smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 11 2013, 11:12 PM
Коментар #297


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Кючеееек!!! Кака ви Дяна накара едни турци до мен да скандират за Естарабим, и израилтяните естествено я изпяха! На всичко отгоре си хванах и метро... абе....... \\m//


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Midnightsun
коментар Oct 12 2013, 12:06 AM
Коментар #298


virtual sentinel
****

Група: Потребители
Коментари: 692
Регистриран: 28-February 08
Град: София
Потребител N: 2612



И "Нолата" ми изпяха. Почти по същия начин - взех да викам за нея, подсетиха се и други, и накрая си я получих.
Много готин концерт за ценители, без "мъгъли".
Айде поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=lZUcWngEtcM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Oct 12 2013, 01:18 AM
Коментар #299


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Беше ВИЛИКО....

Дай сетлист?


http://www.youtube.com/watch?v=mESl-y8_CkM...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=WaYS6zwTpQA...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=o-J9gLqgSrA...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=MvU6HJZFxtU...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=zYmyLi7uls4...eature=youtu.be


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Midnightsun
коментар Oct 12 2013, 12:49 PM
Коментар #300


virtual sentinel
****

Група: Потребители
Коментари: 692
Регистриран: 28-February 08
Град: София
Потребител N: 2612



Сетлистът не го следих, кефех си се на каквото дойде. Освен "Нолата" ми изсвириха "Сапари" и "Брадърс" без да ги подсещам. smile.gif

Много хубави клипове! smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 страници V  « < 8 9 10 11 12 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 05:29 PM