Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Концерти и фестове
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Revenant
Предлагам да има тема, в която ако някой си търси компания за концерт или просто иска да съобщи за дадено събитие тъй като не всички имат достъп до темата с новините, да пише тук... а ако се забучи ще е много добре
така по темата - аморфис и хагард на 9-ти февруари в Букурещ + закупуване на билет за Мейдън... anybody in ?
Ulair
^Виж това е добро предложение. Ех, пари няма dry.gif ,иначе много ми се ще да отида в Букурещ, концертът сигурно ще си струва, от това което съм видял от лайфовете на Haggard ,заключавам че разочаровани няма да има (е ,освен пропусналите концерта crying.gif )
Mario
някой да знае нещо повече за ето това--> http://www.katehizis.com/direct.php?nid=6004 whistle.gif
zelatorr
Хубава темичка. На кой му се ходи в Канада за 3 Inches Of Blood? whistle.gif
Aggressive Perfector
Цитат(Mario @ Jan 28 2008, 03:45 PM) *
някой да знае нещо повече за ето това--> http://www.katehizis.com/direct.php?nid=6004 whistle.gif

Слухове. Особено като видиш къде са писани (в мега-компетентно издание като Хай Клуб...)... Е, дано се окажат истина де, но все пак... hmm.gif
ViolentBeauty
Revenant,чудесна тема, само си позволих да предложа друго заглавие! Смятам, че така е по-ясно и разбрано за какво става дума happy.gif Пък и автоматично ще избегне създаването на подобни, относно музикалната сцена у нас и близката ни чужбина!

Сега по темата, от извесно време съм си набелязала два фестивала в съседна Сърбия:

Legacy Festival 30 - 31.05.2008 в USCE, Белград, Сърбия

Obituary, Dark Funeral, Destruction, Threshold, Vader, Septic Flesh, Devian, Primordial, Inactive Messiah
Amorphis, Testament, Unleashed, Rage, Finntroll, Jorn Lande, Melechesh.

Цената на билетите за двата дни е 50-65 € , озадачаваме единствено това, че двудневните билети са лимитирани до 2500 бройки huh.gif

Castle Fest - 01-05.07.2008 в Serbia - Smederevo

Judas Priest, At the Gates, Avantasia, Sodom, Helloween, Soilwork, Dismember, Manticora, Ensiferum, Sybreed, Saturnus, Lordi, Evergrey, Expedition Delta, Innerwish, Bombarder, Consecration, ToxicDeath, Draconic и още много!

Цената на билета е 75€

Е заинтересовани, желаещи?!
Duh5
Аз, за първия по специално, но и втория изглежда добре. Проблема, с който вътрешно не мога да се преборя, е как ще се отнасят хората там с нас? Че всички ще са металяги - добре, ама все пак балканска му работа, притеснявам се...
Ludnichar
Castle Fest - 01-05.07.2008 в Serbia - Smederevo


Тва тука цепи просто! За Helloween, Sodom и Sybreed само си струва да се разкарам, ама липсата на кинтаж сигурно ще ми попречи даже да видя "Somewhere Back In Time" на живо, камо ли това! sad.gif

Иначе за сърбия - като бях там на концерта на Мейдън миналата година и за това се чудех, обаче никакви проблеми нямаше, даже един от сърбин, като ме попира от къде съм, и като му казах, тръгна да ме прегръща с думите "О, брат булгарин"! smile.gif
ViolentBeauty
^^Няма какво да се притесняваш, да ти кажа! happy.gif Като ходихме на концерта на Камелот в Сърбия не сме имали никакъв проблем с хората там! Пък и познавам доста народ (наковани и непоплюващи си) които са били по концерти там и са се върнали с нови приятели без никакви проблеми smile.gif Така че това е най-малката ти грижа!
SepulTeraHead
Metalcamp 08 - Толмин, Словения

Начало на седемдневния словенски метъл фестивал. От 3 до 9 юли на сцената му ще се изявят Ministry(ПОСЛЕДНО ЕВРОПЕЙСКО ТУРНЕ!), Helloween, Behemoth, In Flames, Wintersun, Heaven Shall Burn, Catamenia, Apocalyptica, Celtic Frost(ЕБАТИ!), Soilwork, Finntroll, Morbid Angel, Rage, Subway to Sally, Skyforger, Machinemade God , Hate, Alestorm, Penitenziagite, Staub und Schatten, Legion of the Damned, Tankard, Mercenary, Dark Fortress, The Sorrow, Gorilla Monsoon, Perishing Mankind, Brainstrorm, Fear My Thoughts, Sybreed, Drone, Herfst, Sahg, Mystic Prophecy, Korpiklaani, Biomechanical, Eluveitie, October File, Dead Beyond Buried и др.

Мене тва ме дърви, заради болднатите банди. Некой, ако също е в ерекция, да си каже.
RazorJack
^


Wintersun!!!!!!!!!!!!!!!
Finntroll
Korpiklaani
Tankard!!

ЕБАТИ ЗА КЪВ КУР МИ Е ВАКЕН? АЗ ИСКАМ НА ТОВА! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
pa®tci
Цитат
Metalcamp 08 - Толмин, Словения

Начало на седемдневния словенски метъл фестивал. От 3 до 9 юли на сцената му ще се изявят Ministry(ПОСЛЕДНО ЕВРОПЕЙСКО ТУРНЕ!), Helloween, Behemoth, In Flames, Wintersun, Heaven Shall Burn, Catamenia, Apocalyptica, Celtic Frost(СИЛА!), Soilwork, Finntroll, Morbid Angel, Rage, Subway to Sally, Skyforger, Machinemade God , Hate, Alestorm, Penitenziagite, Staub und Schatten, Legion of the Damned, Tankard, Mercenary, Dark Fortress, The Sorrow, Gorilla Monsoon (тия ми е много интересно да ги чуя как звучат metal.gif *GRIN* ), Perishing Mankind, Brainstrorm, Fear My Thoughts, Sybreed, Drone, Herfst, Sahg, Mystic Prophecy, Korpiklaani, Biomechanical, Eluveitie, October File, Dead Beyond Buried и др.

Само кинти да има sad.gif
RazorJack
за 4, 5 и 6 трите дни билета е 84 евро ама то тогава са основните групи .. после са някви смотани и без това
иначе билет за всичките дни е 114 евро.

ся остава само да разбера къде по дяволите е словения и как се стига до там ...

...

дам тва е почти на границата с Италия горе долу двойно колкото е пътя до Белград. мии ако някой организира автобус дотам да се обади и идвам smile.gif
SepulTeraHead
Не е толкова далече. То Сърбия и Хърватия е общо взето една магистрала права. И Словения е след това.
Ulair
Че не е далече не е ,ама като няма пари no.gif ! Лично аз май ще трябва да се огранича само с концертите в страната през тази година. Иначе си струва, фестивала със сигурност ще е култов!!!
Mort
/Edit: Ся е мой ред да болдвам biggrin.gif

Начало на седемдневния словенски метъл фестивал. От 3 до 9 юли на сцената му ще се изявят Ministry(ПОСЛЕДНО ЕВРОПЕЙСКО ТУРНЕ!), Helloween, Behemoth, In Flames, Wintersun, Heaven Shall Burn, Catamenia, Apocalyptica, Celtic Frost(ЕБАТИ!), Soilwork, Finntroll, Morbid Angel, Rage, Subway to Sally, Skyforger, Machinemade God , Hate, Alestorm, Penitenziagite, Staub und Schatten, Legion of the Damned, Tankard, Mercenary, Dark Fortress, The Sorrow, Gorilla Monsoon, Perishing Mankind, Brainstrorm, Fear My Thoughts, Sybreed, Drone, Herfst, Sahg, Mystic Prophecy, Korpiklaani, Biomechanical, Eluveitie, October File, Dead Beyond Buried и др.

Ся вече и аз съм доволно еректирал biggrin.gif
Revenant
и колко илиза това удоволствие 200 евро ???
7 дена на палатка и аз не бих издържал dry.gif
RazorJack
да, ше имаш достатъчно сирене да си слагаш на пържените картофи laugh.gif

иначе то първия и последния ден не се броят (откриване и закриване) така че са 5 вечери концертите, като само 3 от тях са интересни и само за тях може да се иде па и по евтин билета така.
Divine Assassin
Тамън може да се съчетае с MAGIC CIRCLE FESTIVAL на MANOWAR 9-12 юли в Bad Arolsen Германия...
Demiurg
Eй го сайта на МеталКамп:
http://www.metalcamp.com/nav.php?id=43&...=en&subid=0

Ако не се преебе нещо работата, мислим с жената да направим една метална отпуска на чист словенски въздух. А това, че ще съвпаднат датите на отпуската с фестивала -> ми случват се и съвпадения !!! icon_headbang[1].gif

Така че сбирайте кинти, че да сбираме група за там !!!
Demiurg
Темата леко нагоре - потвърдили са и OPETH !!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

-
RazorJack
ЩЕ СЕ САМОУБИЯ! suicide.gif

в шибаното дребно немско село, няма и 15 хиляди жители където бях последните 3 дни, вижте какви групи ще идват скоро! а ние тука може само да мечтаем ...




...

а пък за това като си помисля и направо ми иде да се разрева sad.gif



искам там по дяволите! а тука някви смотани kiss и metallica? при това най вероятно ще са с калпава организация като на maiden, ще чакам 3 часа да влеза и 2 часа да си взема бира и накрая да видя 15 минути от концерта е не мерси. mat.gif явно ако искам свесни концерти трябва да ходя в германия ...


бтв е поне си купих много яка тениска на Turisas от един метъл шоп там в швабско icon_headbang[1].gif
traektoriq
Някъде из нета

Е, кои събития ще посетите?
lodborg
Ще посетя концерта на Kemelot, иначе Legacy Metal Festival изглежда просто убийствено!
Wrath_Child
Цитат(lodborg @ Mar 15 2008, 08:41 PM) *
Legacy Metal Festival изглежда просто убийствено!

Че чак и леко невероятно. Още си търкам очите! Такива групи, толкова наблизо, на такава цена...
Wolfheart
В сайта липсва концерта на Jon Oliva's Pain в Солун на 11-ти май.

Какъв срам!
alpha prime
Сериозно съм се замислил за Мейдън в Румъния. Засега съм говорил с двама и ни трябва 4-ти човек да се тръгва от България с кола от Търново. Засега нещата са в зародиш, но ако не мине котка път сме там smile.gif
ludspamer
Цитат(traektoriq @ Mar 15 2008, 07:34 PM) *
Някъде из нета

Е, кои събития ще посетите?

Е са отивам на Токио Хотел biggrin.gif

Ма май от изброените отивам само на Онслоут. То след 2 седмици някъде icon_headbang[1].gif
Revenant
^^pick me, pick me !!
ViolentBeauty
Такам, вече всичко е уредено! Така, че след месец Нели ще пътува за Германско да гледа всичко това bounce8.gif
Ludnichar
Разгеле, взех си вече билета за "Somewhere Back In Time" в Букурещ! 4 август ще е деня тая година! icon_headbang[1].gif

@alpha prime, дано и вие успеете, няма да е за изпускане! smile.gif
alpha prime
От къде мога да проверя за билети ? Дай някакво инфо къде да проверя smile.gif
Ludnichar
Ами не знам! На един от тия дето ще ходим, някакъв негов познат ходил до букурещ и ни взе билети!
За съжаление аз лично нямам никакво инфо, което да ти дам, освен че все още има билети... mellow.gif
alpha prime
Може и да съм пълен нърд, но никъде не успявам да си намеря сайт, откъдето да проверя за поръчка на билети. Кажи ми поне ориентировъчна цена
Ludnichar
75 леи, което е около 39-40 лева!

Обаче ние начин за поръчка по нета не открихме! unsure.gif
RazorJack
аз съм много нещастен че си изпуснах pagan fest-а преди 2 дена crying.gif

разбирате ли какво е това всичките ти любими групи да излязат на една сцена и ти да не можеш да отидеш crying.gif crying.gif crying.gif

хм то май още не е късно ... като се замисля май будапеща е най близо до тук на 14-ти

http://www.nocturnalhall.de/tourdates/Vorb...paganfest_e.htm
Revenant
Та има ли навити за Муунспел в Букурещ на 17 май whistle.gif
Javor
Здравейте, не съм писал тук от сума ти години, но да питам и в този форум.

На 11ти Юли ще ходя в Букурещ на концерт на Judas Priest. Концертът се провежда в рамките на B'estfest и освен Judas същия ден ще свирят Primal Fear, Ross The Boss, Thunderstorm и Wisdom. Цената на билета е 50 лева, като се купува на място. Засега сме двама човека, които се срещаме в Русе и ще пътуваме с моята кола натам, ще гледаме концерта, ще спим в един хостел за 12 евро и ще се прибираме на следващия ден. Тъй като имам още 2 (3 ако се посгъчкаме малко) места в колата - ако някой проявява интерес да свирка. Цялата работа излиза 50 лева за билет + 23 лева за спане + максимум 20 лева пътни (бензин / газ и "дружеска" такса за Дунав мост). За хората в Русе предполагам излиза почти толкова евтино, колкото и да посетят концерт в София whistle.gif
nikki
CARCASS в Букурещ на 5 септември - ако има желаещи сигнализирайте ми bowdown.gif
nikki
упс имам грешка, подведен съм no.gif
pa®tci
Имаше слух за това, ама нещо не сработи с промоутъра wink.gif
ViolentBeauty
Драги съфорумци, знам че е рано, ама Нели вече реши каква ще е фестивалната дестинацията следващата година happy.gif
След лека чуденка, която днес вече не беше такава, победителя е....Metal Camp - Словения!
Фестивала ще се проведе от 3 до 7 юли 2009 година, а цените са от 89 до 124 евро!
Ето и групите потвърдили за сега happy.gif и уверявам ви това е САМО малка част

Blind Guardian
Dimmu Borgir
Edguy
Kataklysm
Destruction
Sodom
My Dying Bride
Legion Of The Damned
Die Apokalyptischen Reiter
Graveworm
Sonic Syndicate
Keep Of Kalessin
Hollenthon
Equilibrium

Желаещи?! shifty.gif
scion_of_storm
Отсега виждам My dying bride подгряващи на Sodom! >.0

Иначе супер лист, лол. :р
Ludnichar
Цитат(ViolentBeauty @ Dec 30 2008, 11:09 PM) *
Blind Guardian
Sodom
Die Apokalyptischen Reiter
Graveworm

Сууууупер... blink.gif

Но мойта дестинация ще е тази: smile.gif
Urungela
OBSCENE EXTREME 2009 16-17-18 юли


Вярно, че има доста време, но смятам, че темата ще е полезна за такива неориентирани душици като мене, които от сега събирам пари и се готвят в най-лошия случай да тръгнат сами за Чехия rolleyes.gif
Ако някой е имал невероятното щастие да присъства миналата или друга година bowdown.gif , моля да сподели с какво е пътувал, колко пари са му били нужни (поне за пътя, пиенето винаги се намира whistle.gif ).
Знам, че има и организирани екскурзии с автобус от София ...Как се уговарят тези неща? unsure.gif

Накратко - НАДЪХАЛА СЪМ СЕ metal.gif и търся подкрепа под формата на информация .
Vlad
Това за рейса за пръв път го чувам. Предната година година бяха само 7-8 човека на феста и тая година няма да са кой знае колко. Разпитай там тия дето бяха. Надявам се и аз да мога да дойда тоя път защото само като гледам групите за са... suicide.gif Иначе аз ще ходя и тая година на тва:
http://brutalassault.cz/en/
Предните две години се събирахме по 20-тина човека и е много добро. Прави се в една крепост и е лудница. Стиловото разнообразие е доста по-голямо и има групи като Крейдъл и разни подобни на които да пиинеш бирички drinks_drunk.gif
Urungela
Мда, и това звучи доста добре, особено като се има предвид, че е август месец и вероятно ще съм приключила с изпитите drinks_drunk.gif
pa®tci
Румънците ни задминават с пълна пара:

Цитат
Here are some info:
The festival will last 4 days.The ticket will cost 270 Lei if you'll buy between 12 Feb - 30 Apr, 300 Lei between 1 May-31 Jul, 350 1 Aug- 19 Aug and 400 Lei at the entrance.There will be no tickets for one or two days, only for the whole period(4 days).The price includes camping space, access to shower, and ecological toilets.
The festival will start at 20 August.
You can buy tickets here : http://www.eventim.ro/portal/ro/muzica/ ... air/48106/
(Bilete=Tickets)

There will be 60 bands, and the first confirmed bands are :

Agathodaimon
Amon Amarth
Ancient Rites
Blaze Bayley
Brainstorm
Cirith Gorgor
De Profundis
Eastern Front
Einherjer
Ghamorean
Hanzel Und Gretyl
Hollenthon
Lake Of Tears
Moribund Oblivion
Onslaught
Paul Di'Anno
Primal Fear
Sinner
Sirenia
The Cold Existence
The Revenge Project
Theatres Des Vampires
Trail Of Tears

Очаква се и MY DYING BRIDE да потвърдят участие.
ludspamer
Хоули шит! Лейк ъв Тиърс, Амон Амарт, Ейшънт Райтс, ЕЙНХЕРЖАР?! Тука нищо такова нема suicide.gif
pa®tci
Още потвърдили банди:


Цитат
Immortal, Lacrimas Profundere, Macbeth, Dew Scented, Blood Red Throne, Stormlord, Vendetta.

no.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.