Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Концерти и фестове
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
panou
Обмисляме с един мой приятел да отидем в Солун на концерта на Opeth (11 ти април). Ако някой иска да дойде с нас, тъй като имаме две свободни места в колата, да ми звънне на 0886277159. Пътуваме на 11ти сутринта и се връщаме на следващия ден. Чао.
sharon
Цитат(pa®tci @ Feb 26 2009, 03:27 PM) *
Amon Amarth
Brainstorm
Einherjer
Hollenthon
Lake Of Tears
Primal Fear
Sirenia
Trail Of Tears

Човек, стига изброявал, че... brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif Браво на румънците иначе, ние тук когато организираме нещо подобно ще се застрелям. censored2.gif
ZerraX
Има надежда да отида на тоз фест в Румния, т.е. зависи от средствата събрани около бала. Би било страхотно да видя и чуя някой от любимите си групи. Пък после на 21 август да се разбия на Finsterforst в Стара Загора.
Arcturus
Нашият Калиакра Рок Фест тази година се очертава смехотворен на фона на това, което румънците са организирали. Не че имам нещо против Dream Theater, но вече съм ги гледал на живо, пък Motley Crue в никакъв случай не са подобаващ хедлайнър. Иска ми са да отида, че Hollenthon, Amon Amarth, Blood Red Throne (suicide.gif) и сие едва ли ще припарят по-близко до нас идните години, ма нещо парите свършиха.
Майка им румънска, надминават ни вече по всички параметри.
RazorJack
Цитат(ZerraX @ Mar 15 2009, 08:52 PM) *
Има надежда да отида на тоз фест в Румния, т.е. зависи от средствата събрани около бала. Би било страхотно да видя и чуя някой от любимите си групи. Пък после на 21 август да се разбия на Finsterforst в Стара Загора.

ееееее баш тогава ли беееееееее...
кво после те са по едно и също време!
Finsterforst и мен много ме кефят ама тогава определено предпочитам да съм у румънско... началото на следващия месец си поръчвам билет smile.gif даже ако има други навити от тука може се организираме нещо да пътуваме комплект с коли а и при мен май ше има 1-2 свободни места в колата...
ZerraX
^ мамка му сега видях, че е от 20ти T_T не знам защо бях решил, че ще е в началото на август T_T. Абе има време до тогава. Ще се реши след изпитите xD
momtchil
здравейте

мисля да ходя на фестивала във Вакен (очевидно не тази година) и ми се иска да задам няколко въпроса към хората, които са ходили преди.
1. как стои въпроса с транспорта до там? (средства, цени, време)
2. до кога горе-долу свършват билетите? гледам за тази година са изчерпани още от декември 2008... а особено като се има предвид, че 2010 им е юбилей, сигурно от сега трябва да си запазя място smile.gif
3. кога трябва да се отиде, за да си на предните редове?
4. има ли организирани групички от БГ?
5. колко излиза горе-долу целият престой там?

знам, че звучат малко тъпо, а и че на някои има отговори в нета, но ми се иска да чуя мнение първа ръка. благодаря
beyondtheblack
"Hi Diana

Thank you very much for your interest to our festival
here is the dates for each band
17th July Friday
Arch Enemy
L.A Guns

18th July Saturday
Paradise Lost
Rotting Christ

19th July Sunday
Amon Amarth

and we will send information about tickets asap on our myspace page and webpage

this year we want to promote the festival in Bulgaria and Greece too and may be we will arrange a tour from there now I am working on it if you think you can help us (to give some contact or anything) please let us know

hope see you and many Bulgarian metalheads at our festival

Adil
Uni-Rock Open Air Festival"

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=372322456
DevilWish
Продавам билет за концерта на Slipknot, който ще се състои на 17.06. от 21:00ч. в Белград, в огромната зала Белград Арена. Билета е купен от Eventim, но ми пропадна отиването. Билета е за най-хубавите места и следователно е от най-скъпите. Купен е за 74лв., аз бих го продал за 50лв. С него върви и касовата бележка, която е доказателство за автентичността му.

За контакти оставете лично съобщение.
pa®tci
Лоши новини. Това, което достигна до мен като инфо е, че досега на повечето от големите банди (IMMORTAL, HOLLENTHON, AMON AMARTH) не са преведени никакви пари, а организаторите се оправдавали със слаба продажба на билети, на която разчитали да платят хонорарите.

Съкс яко...



kikk4o
Само да не стане като AC/DC в Букурещ
Ghost
И на мен ми изглеждаше прекалено добре, за да е реално. И все пак е факт, че е могло да стане, докато тук...
max.666
На 26.04.2009г. в клуб ''Fans" ще има концерт на групите "Bolg", "Dark Inversion" ,"Erevos" (Greece) и "Maphorion"(Greece)
Който иска да заповяда .....
www.myspace.com/bolgbg
www.darkinversion.com
www.myspace.com/erevos666
www.myspace.com/maphorion

цена:8лв.
depravity
radokoja
Пичове, продавам един билет за концерта на AC-DC в Белград! Ако можете, съдействайте ми! Има място в колата и за пътуването до там и обратно!
Dragontear
Продава се един билет за концерта на AC/DC в Белград

Билета е за трибуни (Sector H) и включва и пътуването с влака (Rock N Roll Train)

Цена 200 лв

Ако сте заинтересувани пишете Лично съобщение или
GSM: 0898 281 207
Demiurg
Някой за Metalcamp ?


Българската тема във форума на фестивала:
http://www.metalcamp.com/forum/viewtopic.php?t=5928
Neurosis
имам шибани изпити човече иначе щях да дойда sad.gif много ме е яд,ебати бандите са тая година,то и всяка една е така де ама айде.Приятно Прекарване на тези които ще ходят на МетълКамп.
Twilightfall


o.O

Т'ва пък откъде изкочи?

В официалния сайт не пише нищо (или ми трябват очила, нз).
sharon
Как, от Горгон отдавна тръбят насам-натам за това нещо O_o Май даже и Gothica щяха да идват за (ако не се лъжа) трети път по повод същото събитие, но не знам дали не се разсъхна работата с тях.
Despair
Доколкото разбрах, Gothika идват отделно, на 14-и юни (за втори път, предполагам, но знам ли и аз).

А за другото събитие знам, откакто започнаха да тръбят - от толкова отдавна се надявам да видя основната група, а и всички останали. Дано наистина оправдаят очакванията ми!
rock_fen
Продавам 2 билета за концерта в Белград (26.05.09).
За голямо мое съжаление няма да мога да отида да ги гледам на живо!
Билетите са купени директно от EVENTIM Viena и са на цена 121,50 Евро/билета (НИКАКВА надценка)- седящи места, директно до сцената.
Не са обвързани с транспорт и хотел, което дава доста свобода според мен. Ако имате желание и възможност, да видите живите легенди АС/DC- търсете ме на тел. 0899 842 084.
Neurosis
ПРОДАВАМ БИЛЕТ ЗА AC/DC - Цена 130лв., билетът не включва пакета за Рок'н'рол трейнт, но пък всеки ден има автобуси до Белград. телефон за връзка-0897904277
dark_destroyer
Ае Изкам да попитам дали във варна ще има някакъв концерт? Гледам само умрялата софия има концерти crying.gif Изкам и аз да дивея devil.gif guitar.gif metal.gif icon_headbang[1].gif
Megadeth
^Пътувай?
Ulair
Такаам, значи следното: За ''Thrash Till Death'' феста в Каварна ще ходим с кола няколко души (ясно е, че е с цел оптимизиране на разходите). Имаме засега две свободни места, така че, ако някой още не си е уредил транспорт поради една или друга причина, може да ми пише на Skype: nazgul_13, или пък да ми Дзвънне един телефон: 0886698454
Ulair
^Офертата за двете места У колЪтЪ все още е валидна. За по 30-тина лв на човек ш'ви закараме от София до Каварна, а може и обратно!
nikoi
Не зная за вас, ала аз от около 2 месеца съм се сдобил с билет за концерта на Dimmu Borgir и в момента това е най-важното предстоящо събитие в живота ми.
Discipline
Евала ти праим на прическата.
turbalan
Клуб "3 Уши" открива сезона с THRASH GENOCIDE.
Coprostasis ( www.myspace.com/coprostasis )
Chainsoul ( www.chainsoul.net )
4лв
22:00

KiddRock
ZZ Top - За първи път в България:
http://www.eventim.bg/portal/bg/muzika/har...y/zz_top/57811/
KiddRock
Да попитам, някой знае ли някакви подробности за концерта на RAGE и Sabaton?
Постер, сетлист нещо такова.. Концерта е след 1 месец, а още не намирам подобна информация.
turbalan
Ако има някой от Дебелец, Велико Търново и наоколо може да заповяда

jaky
Традициония рок концерт „Градът и Аз” в Южния парк по случай празника на София и 40 години WOODSTOCK.
15.09.2009 начало 16:00 часа.
С групите:
Порок
Str8head
Polinero’s band
Tak’n
Nightmare
Елинор
Балканджи


Chimera
Хаа, Балканджи, Str8ahead и Tak'n, яко happy.gif
ZerraX
Екстра. Кажи-речи ми е близо. Най-вероятно ще мина.
Demiurg
Гледам, че тук пишете за концерти у нас, та реших да се разпиша и тука, дано има ефект.
Тази неделя (вдругиден) свирим у Фенса, заедно с момчетата от Light the Torch, та ако на някой му се слуша мелодик дет (вносно-кавърен и домашен, нашенски), да заповяда! Правим приятни нещица като Death, Dark Tranquillity, Insomnium, Amon Amarth, а и нашите авторски вървят в такава насока.

Gabana
От 17-и до 19-и септември на мини-турне в България тръгват хърватите от ASYLUM BEDLAM. Съпорт на концертите ще бъде група Gabana от Пловдив.
Двете групи имат общи концерти на сръбския фестивал Plana demo fest 2009 и Balkan youth festival 2009.

Ще бъде от изключителен интерес за феновете на Мерилин Менсън, Рамщайн, Depeche mode.


ASYLUM BEDLAM/GABANA MINI TOUR:

17.09. четвъртък 22:00 ч.
клуб PUZZLE, Пловдив

18.09. петък 22:00 ч.
клуб JAM, Стара Загора

19.09. събота 21:00 ч.
клеб КДК, Хасково

цена на билетите за трите концерта: 6 лв.


ASYLUM BEDLAM е индъстриъл метъл група от Хърватска. Създадена през 2007 г., групата се състои от петима членове: Psych0active (вокали), Mental_Uther (пиано), Toxic Steamer(китара), Mr.Deflorator (бас) и Electric Fetus (барабани). Имат в дискографията си издадени едно EP - Left to parasite (3 песни) и демо албум Madman industry (8 песни). И двете издания могат да се свалят свободно в итернет.

ASYLUM BEDLAM свирят тъмна и енергична музика с електронни влияния. Изпълняват авторска музика, в която личат влияния от индъстриъл, готик и шок-рок сцената.

Butterfly Dance / "ASYLUM"- Video

http://www.youtube.com/watch?v=ZuxGINxyUYA


Още инфо за ASYLUM BEDLAM/GABANA

http://myspace.com/asylumcro
http://myspace.com/gabanamusic
ludspamer
Някой беше ли на Градът и Аз в Южния парк?

Счупих се, по дяволите, преграхнал съм като от Содом icon_headbang[1].gif

Тия Tak'n се оказаха ебаси яките.Свириха кавъри на Металика, Ейс ъв Спейдс, и изведнъж вокала излиза и вика "Ае пичове, слушате ли Рънинг Уайлд?"И ние с един приятел отпред направо изтрещяхме!А на Breaking the Law....охохох!
(между другото една от класа ми ходи с вокала им:0)
А като излязоха Елинор!Там тотално се довърших...

ГРАД ПОКВАРЕН!!

ГРАД ИЗГУБЕН!!!

icon_headbang[1].gif
Chimera




Водещи:
Буги Барабата и Пецко

Диригент в свободното време:
Румен Рачев

Групите:
Петък - 18 септември
* Буги Барабата Бенд
* Обратен Ефект

Събота - 19 септември
* Васко Кръпката
* Пецко
* Б.Т.Р
* Сигнал

Неделя - 20 септември
* Блус Трафик
* Милена Славова
* Уикеда
* Епизод

RazorJack
абе как да го иба се стига до тая игликина поляна?
Chimera
Цитат
Драйв-гид: Направо по бул. България, детелината, Боянските гробища, квартал Бояна,ул. "Беловодски път", само направо по пътя в посока "Златните мостове", на три километра след Тихия кът, точно преди разклона за Копитото, завой надясно (Следи за табела - "За хижа Иглика") и след около 500 метра се излиза на Игликина поляна.

Организаторите са предвидили и маршрутка за превоз до Игликина поляна на посетителите на феста, която ще тръгва от площад Руски паметник.

Като транспорт може да се използва и маршрутка №10 Банкя - Златните мостове, която минава през Руски паметник, бул. Цар Борис ІІІ, ул.Александър Пушкин. Последната маршрутка тръгва 18:00 часа от Руски паметник.

smile.gif
turbalan
Този петък, 09.10, в клуб "The Box" ще се проведе концерт с участието на софийските хардкор пънк Rejection и Melekh и дет метъл Coprostasis
Вход 6лв. начало 20:00
Заповядайте и благодарим за подкрепата
SepulTeraHead
Хах. Яката комбинация icon_headbang[1].gif
Mor Galad
Ходих на благотворителния концерт организиран във Варна за починалия басист на Symbolic. По принцип не съм върл фен на този тип музика, но Symbolic определено си ги бива. Представят се страхотно на живо, а и вокалът им е много приятен и забавен човек. Имаше и други групи, от които най-добре впечатление ми направиха варненците от Silver. Правиха само кавъри, но вокалът им имаше много добри, според мен, гласови качества.
renegadebg
Концерт на група Ренегат в клуб "Angel Heart" в събота на 14.11.2009 г. със
специален гост Звезди
Reno The
Продават се билети за концерт на Рамщайн в Прага на 25.11. Сори, знам че концерта е скоро, но и аз сега разбрах че няма да ходя sad.gif Билетите са 2, вече са в България и няма да ви таксуват за транспорт и да се чудите дали ще пристигнат или не. Цената на един билет 132 евро. Знам, че е висока, но това е цената е висока, но това е цената, която аз платих и е почти сигурно, че няма да размисля за нея. Местата са седящи, баш до сцената (заради което се получи и оскъпяването). Попринцип предпочитам да продам двата в комплект, но при мнооого голям интерес - отделно. От Варна съм, пращам по куриер. За въпроси и т.н. - лични съощения!
Reno The
Хора, някой да ги взима вече! Цената пада на 200 евро за двата!! Местата са супер! Баш в дясно от сцената!
Reno The
Предпоследна оферта - 2та за 350 лв.
Beyond the Grave
Хаха, оптимист!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.