Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> "Фрактура" се счупи!, и чалга до дупка!
Demiurg
коментар Dec 22 2008, 05:22 PM
Коментар #1


Прогресиращ
****

Група: Приятели
Коментари: 562
Регистриран: 23-April 04
Град: София
Потребител N: 461



ММ свалят от ефир всичките си предавания, в т.ч. и "Фрактура".

Цитат
ММ беше медията, която ми предостави възможността да дам ефир на хората с различно мнение, докато много други се преструваха, че тези хора не съществуват.

Най-тъжното не е, че аз и колегите ми оставаме без работа, а че Идеята, която беше ММ, се превърна в нещо друго", споделя създателят и водещ на „Фрактура" Васко Катинчаров.

Зад гърба си той оставя множество рок уикенди, тематични месечни метъл нощи и 546 издания на „Фрактура".



http://news.ibox.bg/news/id_1458575272


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aggressive Perfe...
коментар Dec 22 2008, 05:29 PM
Коментар #2


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 26-November 06
Потребител N: 1692



Не хващам ММ. ===> Не ми пука. sp_ike.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Dec 22 2008, 05:34 PM
Коментар #3


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



^Това не пречи да ми хванеш 'уя.

Пълната помиаризация на България тече с все сила. Щом ще изродят единствената ни останала читава музикална медия...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 22 2008, 05:37 PM
Коментар #4


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



Проклятие... Фрактура беше едно от най-добрите и единствено по рода си предаване.


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abydos
коментар Dec 22 2008, 05:37 PM
Коментар #5


***
******

Група: Потребители
Коментари: 2603
Регистриран: 14-December 07
Град: Пловдив
Потребител N: 2481



ММ читава музикална медия? Признавам, от няколко години не съм гледал, но последно беше такава трагедия, че просто нямаше на къде повече. И качеството и пълна скръб. Ако човека толкова иска да запази предаването може да се насочи към някое радио.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Dec 22 2008, 05:42 PM
Коментар #6


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



^Като не ти е достатъчно читава (нищо, че не я гледаш), ходи гледай Планета.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abydos
коментар Dec 22 2008, 05:45 PM
Коментар #7


***
******

Група: Потребители
Коментари: 2603
Регистриран: 14-December 07
Град: Пловдив
Потребител N: 2481



Ъ-ъ... К.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ulair
коментар Dec 22 2008, 05:47 PM
Коментар #8


draugr
*****

Група: Потребители
Коментари: 1516
Регистриран: 24-December 07
Град: Нейде из мрака на Витошкия лес...
Потребител N: 2495



И това доживяхме! censored2.gif Мдам, наличието на телевизор в стаята ми се обезмисля все повече със всяка изминала година dry.gif


--------------------
Аз съм това, което ще бъдеш, което си, аз бях преди. — Sum, quod eris, quod es,ante fui.
(Туй бе написано на входа на Римските гробища)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aggressive Perfe...
коментар Dec 22 2008, 05:48 PM
Коментар #9


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 26-November 06
Потребител N: 1692



Сериозно ли някой тук гледа телевизия по повече от половин час на ден?!?!

Имате си Jew Tube. Имате си Soulseek/торенти/дискове с музика. За къв чеп са ви музикални телевизии и предавания?!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Dec 22 2008, 05:52 PM
Коментар #10


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



^^^abydos, реакцията ми е такава, защото малкото останали хора с някакъв естестски вкус в България са предимно нахакани типове като теб, които, вместо да подкрепят това, което имаме (а то съвсем не е лошо, въпроса е малко да слезем на земята), ръсят недоволство из целия Всемир как нищо не е достатъчно добро. Няма и да бъде, защото никой не подкрепя усилията на разни хора, дето не критикуват, а вършат нещо (бившите, вече, от ММ), като по този начин път се дава на разни алчни и бездарни копелета, каквито явно ще са новите собственици на ММ.
Преди не ти е било на нивото, сега още по-малко ще ти бъде.
Доволен?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 22 2008, 05:56 PM
Коментар #11


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



Ся да спрат да излъчват мачовете от Премиършип и тоя телевизор няма никва полза от него вече dry.gif


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abydos
коментар Dec 22 2008, 05:59 PM
Коментар #12


***
******

Група: Потребители
Коментари: 2603
Регистриран: 14-December 07
Град: Пловдив
Потребител N: 2481



Нещо като не е достатъчно качествено, няма какво да си кривя душата. Предаванията им бяха скучни, водещите и те (отново, това поне докато го гледах, а явно нещата не са се променили особено от тогава). Преди съм ги гледал почти денонощно, но в един момент ми писна простотия и липса на каквато и да била музика. Една Фрактура пролет не прави, а и почти никога не пасваше на вкусовете ми. Както казах - телевизията беше пълна скръб. А Фрактура може да продължи да съществува, макар и в друг формат.

Ккое ми е нахаканото? Освен, че си имам някакви стандарти и критерии към разни неща и когато не се покрият не мога да подкрепя нещо, само за идеята. Кофти, че спират, но все пак трябва да има резултат и приходи. А явно тези предавания не носят достатъчно такива. Бизнес - какво да се прави.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Dec 22 2008, 06:04 PM
Коментар #13


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



Добре, имаме разминаване във вижданията на фундаментално ниво. Не си струва да спорим.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 22 2008, 06:28 PM
Коментар #14


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



За наше огромно съжаление, предаването “Фрактура” ще бъде свалено от телевизия ММ.

Водещият Васко Катинчаров разпространи в медиите прощално изявление:

“Скъпи зрители на телевизия ММ,

Точно десет години и половина след старта на предаването за рок музика Фрактура то преустановява излъчването си в ефира на телевизия ММ. Поради новите виждания на собствениците на медията абсолютно всички предавания по ММ ще бъдат свалени от екран на 31 декември и през 2009 година ще върви само 24-часов музикален плейлист.

Аз и моите колеги сме давали най-доброто, на което сме способни, защото за нас ММ винаги е била една идея, която твърдо сме отстоявали през всичките тези години. Воденото от мен предаване Фрактура беше безпристрастно и съм се старал то да отразява обективно целия рок живот в България през последните 10 години. Множество рок уикенди, тематични месечни метъл нощи и 546 издания на Фрактура доказаха, че рок феновете в България имат нужда от своето телевизионно рок предаване.

ММ беше медията, която ми предостави възможността да дам ефир на хората с различно мнение, докато много други се преструваха, че тези хора не съществуват. Най-тъжното не е, че аз и колегите ми оставаме без работа, а че Идеята, която беше ММ, се превърна в нещо друго. Телевизията беше неизменна част от развитието на българската музика и сега потърпевши ще бъдат предимно рок и алтернативните групи и изпълнители, които няма да намират това поле за изява, което Фрактура им гарантираше.
Благодаря най-вече на вас – зрителите, за това че давахте стимул на мен и моя екип да правим това предаване. Благодаря на групите, промоутърите, колегите си и на хората, които по един или друг начин подкрепяха Фрактура през тези десет години и половина. Искрено се надявам съвсем скоро отново да се видим с вас някъде в телевизионния ефир.

С уважение:
Васко Катинчаров”

В последното издание на предаването “Фрактура” ще има премиера на новия клип на MACHINE HEAD, като самата песен е кавър на IRON MAIDEN. 

Акцентът в шоуто ще падне върху три концертни изпълнения на RAGE AGAINST THE MACHINE. 

Специални гости в студиото ще бъдат уебмастерът на метъл-портала www.katehizis.com, промоутърите от ART BG за предстоящите концерти на SODOM, GRAVEDIGGER и LORDI и мениджъра на столичния The Club. Освен това ще бъде излъчен кратък документален филм за българската група FYELD и ще бъдат повторени интервютата с кмета на Каварна Цонко Цонев и филма за METALLICA, в който музикантите представят обстойно последния си албум. 
 
В предаването ще присъстват и клипове и концертни материали на TRIVIUM, MOTORHEAD, FIVE FINGER DEATH PUNCH, Bryan “Head” Welch, U.D.O. и много други.

Предаването ФРАКТУРА се излъчва по ММ в неделя от 22:00 ч.

В неделя срещу понеделник ще бъде и последната тематична рок нощ в ефира на телевизия ММ. Този път тя ще бъде изцяло посветена на най-емблематичните рок балади от последните 30 години. Началото на нощта ще бъде поставено точно в 00:00 ч. и ще продължи до 06:00 сутринта. В “ROCK BALLADS NIGHT” зрителите на ММ ще видят разтапящи сърцето песни на AEROSMITH, METALLICA, DEF LEPPARD, NAZARETH, KISS, GUNS ‘N’ ROSES, BON JOVI и много други. 22-рата рок нощ отново е организирана от водещият на “Фрактура” Васко Катинчаров, който по този начин затваря последната страница от едно цяло десетилетие хубава рок музика по ММ !!


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ta' Zhal
коментар Dec 22 2008, 06:41 PM
Коментар #15


But what I thought I could control took hold of me instead...
****

Група: Потребители
Коментари: 957
Регистриран: 20-February 08
Град: София
Потребител N: 2604



Цитат(LordZombie @ Dec 22 2008, 06:28 PM) *
Специални гости в студиото ще бъдат уебмастерът на метъл-портала www.katehizis.com, промоутърите от ART BG за предстоящите концерти на SODOM, GRAVEDIGGER и LORDI и мениджъра на столичния The Club.

WTF?
Лорди у нас? Гатуй и детуй? Ще е много хубаво, ако е така де.


--------------------

Цитат(shagrathkz @ Jun 14 2009, 11:21 PM) *
За разлика от теб аз не съм позьор,и както преди казах извън блек метала слушам само 3 групи.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
_TNT_
коментар Dec 22 2008, 07:04 PM
Коментар #16


Knight
*****

Група: Потребители
Коментари: 1361
Регистриран: 1-April 05
Град: София
Потребител N: 784



6 март, мисля. В Христо Ботев.


--------------------
In his head a thunderous
Cry of desperation
Tearing voices from his past
Scream for his attention
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Dec 22 2008, 07:23 PM
Коментар #17


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Жалко наистина. "Фрактура" беше единственото телевизионно предаване за музика, което съм следил някога. Напоследък му изтървах края, но така или иначе Васко заслужава тотален респект за просветителската дейност, която развиваше в продължение на десет години. Случващото се с ММ не е особена изненада; надявам се в даден момент да се появи някаква смислена алтернатива.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 22 2008, 07:28 PM
Коментар #18


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



Имаше някаква телевизия MAD TV дето я управляваше Роро, ма нито съм я слушал, нито я имам като цяло де.
Иначе тая Неделя мисля да се сбогувам с Фрактура както му е реда, предаването е после до 6 часа Rock Ballads Night.


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twilightfall
коментар Dec 22 2008, 07:44 PM
Коментар #19


Non Serviam
********

Група: Потребители
Коментари: 5600
Регистриран: 1-July 07
Град: Плевен / Велико Търново
Потребител N: 2189



Цитат(LordZombie @ Dec 22 2008, 05:37 PM) *
Проклятие... Фрактура беше едно от най-добрите и единствено по рода си предаване.

Абсолютно...

Преди, когато нямах нет го чаках с ебати нетърпението, пък и в последствие го гледах, когато го хвана... много, много жалко...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 22 2008, 07:47 PM
Коментар #20


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



!!!

Мама ви де'еба,
че спряхте Фрактура
'ко ви видя,че ви утрепа
на Азис да лапате кура

Педерасти шибани,травестити
умрете в адска агония
зверски изнасилени,пребити
сълзи за вас не ще роня

След 10 години в ефира
изкуствено омъртвена
не ще почивате вий на мира,но
Почивай в мир Фрактура


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad
коментар Dec 22 2008, 08:37 PM
Коментар #21


лайно
*****

Група: Потребители
Коментари: 1536
Регистриран: 18-August 05
Град: софия
Потребител N: 904



Аз телевизия не гледам много, а фрактура сигурно от 2-3 години хич даже не съм си го пускал и съответно няма да ми липсва много. Но всичко това в ММ е пълна простотия. Жалко не само за фрактурата, от която съм видял доста групи преди и съм си се кефел на клипчета га нямаше нетове, но и за останалите предавания, въпреки че сега даже не знам какви има. Пък и колко готини уйкенда съм изгледал... абе кофти ама какво да се прави.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Clayman
коментар Dec 22 2008, 10:43 PM
Коментар #22


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 242
Регистриран: 18-October 08
Град: Sofia
Потребител N: 3054



Е няма такива селяни ММ стана ще стане супер помиарска телевизия от рода на City


--------------------
I never seem to understand.
The time, the place, and who I am.
Define a way to stay alive,
It’s like I’m living a lie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sgoh
коментар Dec 23 2008, 12:19 AM
Коментар #23


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1257
Регистриран: 25-January 07
Град: Ъуей фром дъ биг шит ривър
Потребител N: 1800



От 2 години някъде не съм го гледал, следователно не ми пука. Едно време ми беше любимо предаване.


--------------------
Live forever or die in the attempt
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Dec 23 2008, 08:51 AM
Коментар #24


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



Цитат(Aggressive Perfector @ Dec 22 2008, 05:48 PM) *
Сериозно ли някой тук гледа телевизия по повече от половин час на ден?!?!

Имате си Jew Tube. Имате си Soulseek/торенти/дискове с музика. За къв чеп са ви музикални телевизии и предавания?!

Я по мирно бе, пъпка на фъстък. Навремето ММ беше флага на хеви метъла по БГ телевизията, те точно с тази музика пробиха, задържаха се на ефир, но в последствие завиха към мейнстрийма за да стане това, което е сега. Като си толкова (малък и) отворен, я ми посочи друга БГ телевизия в която в 12:00 на обяд да пускат CANNIBAL CORPSE, SLAYER и BENEDICTION? Найш колко ми дреме на уя, че си расъл в епруветка (или па беше саксия blink.gif) и по-далеч от тубата, спейса и брат му не си виждал. Преди да даваш такива крайни мнения за нещо, на което не си присъствал (поради ред обективни причини) се постарай да се информираш префварително, щото ставаш на палячо.




ПП Кур за (новата) ММ - Катинчаров for President! bg.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aggressive Perfe...
коментар Dec 23 2008, 11:33 AM
Коментар #25


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 26-November 06
Потребител N: 1692



^Гледах Фрактура РЕДОВНО от... някъде 5-6 клас, тогава немах нито нет, нито кой да ми записУва ЦеДета. После след няколко години едно че взе да ми писва ПРЕДАВАНЕТО ЗА МЕТЪЛ ХАРДКОР МУЗИКА, и друго, че ми спреха ММ. Да, с тва предаване до голяма степен се зарибих по тежкото, ама вече ми е през уя кой кога бил пускал Слаксер и Цанибал. Повечето музикални клипове ме дразнят сериозно, за другите си има еврейската туба. Майспейс е гейщина.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fewgtg
коментар Dec 23 2008, 05:18 PM
Коментар #26


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 45
Регистриран: 16-June 08
Град: Varna
Потребител N: 2802



Леле как ще спрат единственото свестно предаване по тоя ефир. От него разбрах за доста групи, които в последствие ми станаха едни от любимите...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Dec 23 2008, 05:24 PM
Коментар #27


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Кофти работа, големи спомени има с тая "Фрактура" (и въобще с включванията на Васко). dry.gif
Просто неделя преди си беше празник заради това предаване. За тематичните уийкенди да не говорим, хехе. А и за колко банди сме научили от него...


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Night
коментар Dec 23 2008, 05:37 PM
Коментар #28


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 479
Регистриран: 6-February 07
Град: Варна
Потребител N: 1849



Какво толкова като са го спрели? Не съм го гледала изобщо (изключая 2-3 пъти които само съм засичала по 5-10 минутки), съмнявам се да е било нещо особено интересно и да съм пропуснала кой знае какво. Който се интересува, от интернет може да си намери нужната информация без да се налага да слуша досадни водещи.
ааа, пропуснах факта, че е много вълнуващо да гледаш 1 час тъпотии, които не те интересуват, 'щото накрая щели да пуснат новия клип на Кредъл blackmetal.gif


--------------------
"No! this face is only a mask a wicked ornament,
Illuminated by an exquisite grimace,
Look and see, atrociously contoroled,
The real head, and the sincere face
Turned back under the shadow of the face which lies."
Charles Baudelaire
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
коментар Dec 23 2008, 06:09 PM
Коментар #29


метъл
*******

Група: Потребители
Коментари: 3123
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 963



За човек, който слуша и се интересува от метъл от цяла една година, две седмици и три дни, сигурно си права. Само че по времето, когато Интернетът не беше нито толкова масов, нито толкова бърз, Фрактура беше нещо наистина ценно.


--------------------
We live to fight the hand of doom,
We got the pride to strike a fool,
Vain glory be my wicked guide...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Dec 23 2008, 06:29 PM
Коментар #30


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Обаче колко е лесно да си интелигентно циничен, забелязвам аз. Яко е, а? :Р

Предаването е ценно, наистина. Имаше време, когато нямах нет и го гледах.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 08:12 PM