Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Привет,от дълбините на ада.
Kamelot
коментар Jan 29 2012, 11:31 AM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 9
Регистриран: 7-January 12
Потребител N: 4199



Здравейте.Казвам се Иван,на 14год. Живея в гр.Раковки,уча в гр.Пловдив в Образцова математическа гимназия "Академик Кирил Попов'',гр.Пловдив.Слушам метъл от малък. Най-вече слушам black и death,но признавам и останалите стилове!Любимите ми групи са;Burzum,Mayhem,Korozy,Marduk. icon_headbang[1].gif Също така,доста слушам и ; Judas Priest,Metallica,Iron Maiden,Illnath,Manowar,Slechtvalk,Immortal,Evanescence,Forest of fog,Deicide,Nargaroth,Kamelot и etc.Любимите ми изпълнители са: Per yngve ohlin,Oysteni Aerseth,Jorn Stubberud( Necrobutcher,басистчето.)Messiah,Varg vikernes,Sven Erik Kristiansen(Maniac).От скоро имам и китара,на която все още се уча,докарвам някой акорди на skillet.. excl.gif Любимите ми албуми са; De Mysteriis Dom Sathanas — (1994) ; Out From The Dark — (1996)(записана през 1990) ; Grand Declaration of War — (2000) ; Chimera — (2004) ; Ordo Ad Chao — (2007) ; 1993 - "Det som engang var" ; 1994 - "Hvis Lyset Tar Oss" ; 1996 - "Filosofem" ; # 1997 - "Dauði Baldrs" ; 1999 - "Hliðskjálf" ; 2010 - "Belus" ; 2011 - "Fallen" ; 1996 - "Dunkelheit" ;. Общо взето-т'ва е.
Поздрав за всички с : Marduk-Steel inferno! icon_headbang[1].gif


--------------------
YEAHAHAHA!satanism.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thrashard
коментар Jan 29 2012, 03:30 PM
Коментар #2


Долна чорба
****

Група: Потребители
Коментари: 894
Регистриран: 17-May 11
Град: София Hate City
Потребител N: 4095



Щом признаваш и другите стилове, всичко е ок, че се притесних drinks_drunk.gif http://www.youtube.com/watch?v=Ry5q6FMybiQ


--------------------
Stay positive!!! Negative HARDCORE is the real positivism.
ПО ПЪТЯ СИ СМЕ ПОЕЛИ
УЛТРАСИ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ
ЕДИН ДО ДРУГ СМЕ СТРОЕНИ
ПОЛУДЕЛИ И СМЕЛИ
ЗА ЧЕСТТА НА РОДИНАТА
ЗА ЦСКА И ДРУЖИНАТА
ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕМ ТУК
ВИНАГИ ЕДИН ДО ДРУГ!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Jan 31 2012, 10:40 PM
Коментар #3


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Добре дошъл! smile.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Jan 31 2012, 10:53 PM
Коментар #4


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Втория дом на блъда е точно зад математическата гимназия блока. :>


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kamelot
коментар Feb 2 2012, 08:24 PM
Коментар #5


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 9
Регистриран: 7-January 12
Потребител N: 4199



Ъъъъ^^Кой е блъда,бро? metal.gif


--------------------
YEAHAHAHA!satanism.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Feb 2 2012, 08:28 PM
Коментар #6


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



ас


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 09:26 PM