Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Привет
Scanspeak
коментар Dec 11 2012, 08:17 PM
Коментар #1


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 74
Регистриран: 6-December 12
Град: София
Потребител N: 4310



Здравейте и от мен,

ново попълнение, но опитно smile.gif Прослушах по-тежка музика през 1996-а, Металика, Мейдън, Кренбърийс. След това дойде първият ми албум на Мейдън - Fear of the dark и Hammerfall - Glory to the brave, по-късно Rhapsody, като толкова ги харесвах, че композирах рингтонове за Нокиа по техни песни ( свирех на пиано по това време ) и ги качвахме на неофициалния сайт на бандата в България. Беше дело на един пич, чийто координати за съжаление нямам...По-късно открих магията на блек метъла като предпочитах Satyricon, Immortal, Dimmu Borgir - българските Korozy - както и музиката на Nightwish от готик сцената.
В днешно време слушам предимно готик и фолк метъл, Van Halen, Deep Purple както и старите ми познайници Immortal и Hammerfall. Много ми допадат последните два албума на Within Temptation.
Освен метъл слушам много класика и опери - ходя от време на време и на двете - както и акустичен джаз, new age и мноого обичам фолк - скандинавски, ирландски, руски и германски.
Не ходя облечен както би се предполагало, даже съм доста далеч - ако ме видите през деня или когато съм по работни срещи...biggrin.gif Както и да е, радвам се, че съществува това място и че вече съм в редиците.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Dec 12 2012, 08:18 AM
Коментар #2


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Добре дошъл и приятно прекарване наоколо! smile.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sharon
коментар Dec 14 2012, 05:06 PM
Коментар #3


Oryctolagus Cuniculus
*********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 7672
Регистриран: 10-January 06
Град: София
Потребител N: 1112



Привет и от мен. bye.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Dec 14 2012, 05:19 PM
Коментар #4


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Здрасти майна ;>


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Possessed
коментар Dec 15 2012, 05:53 PM
Коментар #5


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 418
Регистриран: 14-December 12
Потребител N: 4312



icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Plastik
коментар Feb 5 2013, 03:26 PM
Коментар #6


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 6
Регистриран: 23-January 13
Потребител N: 4323



Здрастееее


--------------------
Производител на дограма предлагащ както пвц дограма така и алуминиева дограма с доказано качество.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 24th April 2024 - 03:41 PM