Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Блекар и още нещо
Grimash
коментар Jun 17 2013, 08:58 AM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 1
Регистриран: 17-June 13
Град: Варна
Потребител N: 4373



Привет ви,готини хора !!
Аз съм Тони и съм от Плевен,но вече от около седмица живея във Варна,за постоянно.Именно това е и причината да си направя акаунт тук,с надеждата,че ще успея да се запозная с хора,чиито интереси съвпадат с моите.Още не мога да свикна с промяната,от малък град в голям град.Точно за това безкрайно бих се и радвал,ако се намери ентусиаст който да е съгласен да ме разведе насам натам,да ми подскаже как стават нещата тук и прочие.Бирен сезон сме все пак,бъдете милостиви !! drinks_drunk.gif whistle.gif . За себе си мога да кажа много неща,но на този етап намирам за достатъчно да спомена,че съм музикант.Занимавам се с китара от около 6/7 години guitar.gif ,минал съм през безброй стилове докато открия собственото си звучене.Тук е време да спомена,че музикалните ми вкусове са изключително богати.Започне ли се от класическа музика,блус,рок енд рол,70-те до олд скул траш/дет метъл icon_headbang[1].gif ,обожавам добрата,стара норвежка школа блек метъл blackmetal.gif ( Darkthrone,Burzum,Immortal,Satyricon,Enslaved + още,но тези бидейки ми любими).Харесвам и модерна музика,но това вече зависи от определени фактори.Като цяло вярвам,че винаги могат да бъдат придобити нови познания в каквато и да е област ( позната/непозната ) , за това в никакъв случай не твърдя,че съм всезнайко и винаги ще остана отворен към нови идеи и предложения.Също така си търся и хора с които да сформирам банда,имам достатъчно идеи за авторска музика,реализирани и не чак толкова,проекти с чужденци чрез "онлайн колаборация",в момента се работи върху дебютен албум на трио,в което отговарям за китарите,отново чрез същия метод.Общо казано,мога да споделя още неща за себе си,за това ако има въпроси - с радост ще отговоря. metal.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Jun 17 2013, 09:00 AM
Коментар #2


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Здрасти, Тони, добре дошъл! smile.gif Има варненци из форума, нищо, че малко са се покрили. happy.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Myst
коментар Jun 17 2013, 10:45 AM
Коментар #3


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 79
Регистриран: 26-April 13
Град: София
Потребител N: 4363



Добре дошъл!
В Плевен е по-яко от Варна, жалко, че си се преместил tongue.gif
Успех с намирането на другарчета, пък софийските ще ви дойдем на гости tongue.gif


--------------------
Yes, we got the groove, got the beats, got the bass, baby!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 08:39 AM