Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Блекар и още нещо
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Grimash
Привет ви,готини хора !!
Аз съм Тони и съм от Плевен,но вече от около седмица живея във Варна,за постоянно.Именно това е и причината да си направя акаунт тук,с надеждата,че ще успея да се запозная с хора,чиито интереси съвпадат с моите.Още не мога да свикна с промяната,от малък град в голям град.Точно за това безкрайно бих се и радвал,ако се намери ентусиаст който да е съгласен да ме разведе насам натам,да ми подскаже как стават нещата тук и прочие.Бирен сезон сме все пак,бъдете милостиви !! drinks_drunk.gif whistle.gif . За себе си мога да кажа много неща,но на този етап намирам за достатъчно да спомена,че съм музикант.Занимавам се с китара от около 6/7 години guitar.gif ,минал съм през безброй стилове докато открия собственото си звучене.Тук е време да спомена,че музикалните ми вкусове са изключително богати.Започне ли се от класическа музика,блус,рок енд рол,70-те до олд скул траш/дет метъл icon_headbang[1].gif ,обожавам добрата,стара норвежка школа блек метъл blackmetal.gif ( Darkthrone,Burzum,Immortal,Satyricon,Enslaved + още,но тези бидейки ми любими).Харесвам и модерна музика,но това вече зависи от определени фактори.Като цяло вярвам,че винаги могат да бъдат придобити нови познания в каквато и да е област ( позната/непозната ) , за това в никакъв случай не твърдя,че съм всезнайко и винаги ще остана отворен към нови идеи и предложения.Също така си търся и хора с които да сформирам банда,имам достатъчно идеи за авторска музика,реализирани и не чак толкова,проекти с чужденци чрез "онлайн колаборация",в момента се работи върху дебютен албум на трио,в което отговарям за китарите,отново чрез същия метод.Общо казано,мога да споделя още неща за себе си,за това ако има въпроси - с радост ще отговоря. metal.gif
Warrior Of Ice
Здрасти, Тони, добре дошъл! smile.gif Има варненци из форума, нищо, че малко са се покрили. happy.gif
Myst
Добре дошъл!
В Плевен е по-яко от Варна, жалко, че си се преместил tongue.gif
Успех с намирането на другарчета, пък софийските ще ви дойдем на гости tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.