Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
18 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> днешната младеж, що за изроди...
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:03 PM
Коментар #1


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Кво смятате за днешната младеж...за техния пропаднал начин на живот?Аз лично се отвръщавам като знам какви са децата... на по 10-11 години пушат,пият,приказват яко глупости,нямат почти някакво възпитание. mat.gif Ядосвам се щото от тея деца нищо няма да стане след години.... ranting.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 08:11 PM
Коментар #2


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



Като за не знам кой си път съм съгласна с теб и смятам да си дам мнението:)
Наистина реално погледнато с всеки изминал випуск в училище нещата стават все по - лоши! Още повече , че стават по - злобни и по-завистливи и нахални и изобщо не позволяват да им се каже истината в очите. Аз това лично съм го забелязала, защото когато моя випуск започваше гимназия всички учители казваха, че такова чудо не са виждали. Оказа се, че ние сме ангелчета пред тези , които идват сега в гимназията. И по този повод съм напълно съгласна. Да погледнем само колко процента от младежта приема наркотици, колко процента пушат и то на каква възраст . От където и да погледнем статистики, а и дори те не са нужни, защото реалния живот го показва. Всеки ден се сблъскваме с това. Та исках да кажа, че всички показатели са нарушени..На къде ни отива младежта , не знам и аз?! ranting.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Feb 28 2005, 08:12 PM
Коментар #3


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Абе.... ТИ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ БЕ?!?!?!??!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 08:14 PM
Коментар #4


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



Кой ?! Аз ли?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Feb 28 2005, 08:16 PM
Коментар #5


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Hm..... Abe ne znam, chowek kato e malyk prawi gluposti, men polojenieto na mladejda sega mi hareswa malko poweche ot predi... Otwarqt se po rano kym sweta, a ne se zatwarqt w daskalo i wkyshti, kakwo kato pushat? Koito ima wolq shte gi otkaje.....


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 08:17 PM
Коментар #6


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



Не мислиш ли, че трябва да се учат на нещо по - различно от това да пушат и пият и да се събуждат в клубове и дискотеки?! Не трябва ли да имат цели, да общуват с родителите си и да изграждат характери?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Feb 28 2005, 08:21 PM
Коментар #7


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Nightwish @ Feb 28 2005, 09:14 PM)
Кой ?! Аз ли?!

Не, не ти.
Питах носителя на всички универсални морални ценности - Dead`blue`eyes.


Цитат(Nightwish @ Feb 28 2005, 09:17 PM)
Не мислиш ли, че трябва да се учат на нещо по - различно от това да пушат и пият и да се събуждат в клубове и дискотеки?! Не трябва ли да имат цели, да общуват с родителите си и да изграждат характери?!

А ти това ли прави като беше на 11??? Или си седяла пред телевизора, гледайки някой сапунен сериал? Или си била вече яката метълка и си пила насам натам?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:24 PM
Коментар #8


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Цитат(Black Seppath @ Feb 28 2005, 08:21 PM)
Цитат(Nightwish @ Feb 28 2005, 09:14 PM)
Кой ?! Аз ли?!

Не, не ти.
Питах носителя на всички универсални морални ценности - Dead`blue`eyes.

умник на 6 години и половина съм!!!!!!!!!КИво пък ти пак търсиш с кой да се заядеш бре..ако не те кефи не пиши у тая тема..питам те за мнение ако искаш да кажеш ако не искаш..нали си знаеш
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Feb 28 2005, 08:25 PM
Коментар #9


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Не, бе. Просто се чудех мрънкалото против днешаната младеж дали не е на 15-16 примерно.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:26 PM
Коментар #10


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Цитат(Svetyl @ Feb 28 2005, 08:16 PM)
Hm..... Abe ne znam, chowek kato e malyk prawi gluposti, men polojenieto na mladejda sega mi hareswa malko poweche ot predi... Otwarqt se po rano kym sweta, a ne se zatwarqt w daskalo i wkyshti, kakwo kato pushat? Koito ima wolq shte gi otkaje.....

Е тва е хубаво да се отворят към света обаче много от тях се отварят по някъв много гаден начин..съсипват се
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:27 PM
Коментар #11


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Цитат(Black Seppath @ Feb 28 2005, 08:25 PM)
Не, бе. Просто се чудех мрънкалото против днешаната младеж дали не е на 15-16 примерно.

Нали ти казах вече няма смисъл да се чудиш знаеш... 6 и половина
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 08:30 PM
Коментар #12


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



На 11 когато бях...правех толкова много неща, че просто ти е бедна фантазията:
1) спортувах
2) свирех на пиано
3) ходех на курс по рисуване и посещавах СИП по литература и Математика
4) ходех на курс по английски
и си учех уроците за училище и бях отличничка без 5 в дипломата!
Така, че не на мен тези работи за телевизори и сапунки..
Не не съм слушала метъл още, малко по - късно се запознах с този вид музика, но мога да те убедя, че нито съм имала представа от дискотеки, нито нищо..Твърдя, че съм отраснала и съм възпитана много добре.А днешната младеж..едва ли някога ще има някакви цели и т.н.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Feb 28 2005, 08:40 PM
Коментар #13


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Misylta mi e che ne biwa da bydat gledani kato pod pohlupak...az kato bqh na 11 ucheh dosta, i sega e taka, bqh mnogo nawyn, i sega e taka... Prosto na 11-12 sq weche se sblyskwat s pyrwite trudnosti, i zaradi mnogoto slobodiq se ogywat.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:43 PM
Коментар #14


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



И аз като малък си учех доста..винаги съм излизал,бил съм във всякакви компаниии нямам проблем сега.Обаче да за тези деца,които са гледани доста изкъсо след това като заминат нанякъде да учат например и според мен им е доста трудно щото тепърва виждат проблемите видяни от нас по-рано.Обаче тва че съм излизал не ме е подтикнало да друсам,да се напивам постоянно и е такива и знам кво що е и имам напредстава,а на тях може им е по-интересно и тука се получа грешката в това че са гледани много строго... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 08:44 PM
Коментар #15


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



Жалко просто, че не осъзнават колко много са важни знанията и , че трябва да учат за да успеят...това е огромна грешка на родителите!
А и с много млади родители..не се получават нещата..някак си на какво ще те научи един много много млад родител.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:47 PM
Коментар #16


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Ами аз например също не съм от тези,които се прибират и хващат книгите със огромно желание,но си знам,че трябва да поуча щото после мен си ме чака.Не е до оценки обаче уча за себе си и после имам по-голям шанс аз да успея.Не съм цъфнал и вързал,но се стремя,а те и стремеж нямат hmm.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Feb 28 2005, 08:49 PM
Коментар #17


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Ахахахахах. Ама ти си ебати пенсионерката. Чесно!
Ако това предлагаш на днешната младеж, по-добре от сега да си слагат изкувствените чинета и да мрат.


.........

Абе не искам да се зачждам, обаче като бях на 11 ги имаше същите индивиди около мене. От ляво и от дясно ми разправят разни хора "Залягай над учебниците" или ми говорят за някакви си мечти, които е трябвало да има, а аз съм нямал, нямал съм и никакви амбици и прочие.
На 11 прекарвах по-голямата част от деня в компютърни клубове, играейки Starcraft или Quake.
На 11 имах същите оценки, каквито имам и сега - 4-ки, 5-ици, тук там някоя 6-ица... Нищо особено и нищо фатално в същото време, защото никога не ме е греело за тези работи.
На 11 мразех хората, които се ядосват, че имат 5-ица по нещо, колкото ги мразя и сега.

........

Някъде на 15-16 осъзнах, че всички сме различни и е тъпо да съдиш другите. Ти може да си ходила на уроци по пиано например, но това в никакъв случай не е удачно за мене. Вин аги е имало хора, които посвещават живота си на някаква цел, които сякаш се състезават със всичко, както и хора като мен, които просто си живеят и не им пука за нищо. Примерно някой като теб, би определил някои от нещата, които са ми се случили преди години като ебати провалите. Аз обаче не съжалявам за нищо.

........

Та мисълта ми е, че не трябва да се съди днешната младеж. Не трябва да с еправят и коментари от сорта на "нищо няма да излезе от тях". Просто хората са прекалено различни. А и още едно нещо - и преди години е имало и утрепки, както и хора като теб, така и сега пак има доста хора като теб, които ходят на уроци по шиене на гоблени, вместо да пият на 11.

..........

И аз не знам кво исках да кажа.......


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 08:54 PM
Коментар #18


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Цитат(Black Seppath @ Feb 28 2005, 08:49 PM)
На 11 мразех хората, които се ядосват, че имат 5-ица по нещо, колкото ги мразя и сега.



Аз обаче не съжалявам за нищо.


..........

И аз не знам кво исках да кажа.......

Важното е че каза без значение знаеш или не.Аз също не ги харесвам тези хора.Ми всеки е пробвал много неща,аз също съм пробвал доста неща и съм видял,че някои не са редни и съм спрял с тях(не говора за пиене и цигари)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 08:59 PM
Коментар #19


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



Не те разбирам, по една единствена причина..това, че искаш да си като всички останали и да нямаш цели..най - лесно е да живееш по този начин. Да не те вълнува нищо и да мразиш хората около себе си, които се стараят да постигнат нещо в този живот.
Да, аз не се срамувам от този си начин на мислене и от това, което съм, защото смятам, че с много труд , човек може да постигне нещо в този живот, а не да стои и дните му да минават ето така просто , да пие и да не помни какво е правил или да е посредствен ученик и да се задоволява само с това, което може да направи, без да си напрегне сивото вещество в мозъка.
За това на теб ти се вижда всичко , което казвам, като пенсионерско...Извинявай много, обаче това, че аз мисля по този начин, не означава, че съм някаква с чине и т.н. Просто съм човек, който иска това българско общество да се развива и да има някакъв напредък. Ако всички са като теб и по цял ден стоят в клубовете или пък пият на 11, то България няма да съществува след години..Това ли наричаш морал?! Как ще възпитаваш детето си по - късно?! Като му позволяваш постоянно да прави това, което иска и няма да има никакви задръжки ли?! Или ти не мислиш за това?! Няма ли да ти е хубаво, ако детето ти постигне нещо в живота си и се реализира и ако ти каже, че то е най - доброто в клас или е спечелило някаква награда и се гордее със себе си...ТОва аз наричам да уважаваш себе си и да знаеш за какво живееш..Какъв е смисъла на твоя живот?! Можеш ли да ми отговориш?!

П.С. ако сега ти дам един гоблен, сериозно се съмнявам дали ще можеш да избродираш и един бод от него..защото това не е никак лесно..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Feb 28 2005, 09:04 PM
Коментар #20


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Леле тук направо война настана. На 11 слушах метъл (рок по-скоро), пушех си, пиех си, ходех на училище и не ми пречеше да искарвам хубави оценки, както и до ден днешен. Важното е какво ти е в главата и какво възпитание са ти дали родителите. Според мен именно липсата на малко по-сериозна родителска намеса прави днешната "младеж" такава каквато е. Не съдя никой всеки може да се скапва живота по какъвто начин иска (това прозвуча сатанинско) ама така е. Аз съм оптимист като поодраснат идиотчетата и откажат дрогата може и да се очовечат. И като видиш някое надуто лапе с размъкнати гащи, с цигара в устата, водка в джоба и псувня в устата - подмини го, ако те напсува - спукай го от бой...


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 09:11 PM
Коментар #21


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Ми точно ама дрогата според мен е най-скапаното..... имам познати наркомани имам познати дето се закачиха скоро... познавам и 2 които умряха.... няма смисъл да се стига до там no.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightwish
коментар Feb 28 2005, 09:14 PM
Коментар #22


....
****

Група: Потребители
Коментари: 617
Регистриран: 17-February 05
Потребител N: 747



Това е едно от най - страшните неща..но най - лошото е , поне така мисля аз, че се започва лесно, защото я да се изфукат пред приятели, я нещо друго и така се започва. Още повече, че вече навсякъде има такива, които продават. Лошо е , че се започва понякога и от любопитство..Честно казано, щастлива съм, че майка ми успя да ме възпита и съхрани такава каквато съм..и не съм опитвала никакви такива неща.. wub.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
````````
коментар Feb 28 2005, 10:45 PM
Коментар #23


Дихание
*****

Група: Потребители
Коментари: 1362
Регистриран: 4-September 03
Град: Русе
Потребител N: 254



Ало!? Вие на колко години сте? НИЕ сме българската младеж! Децата на 10 са новото поколение, след нас... осъзнавате ли се колко смешно съдите и говорите.

Аз не по- малко сериозно мисля за бъдещето си и за случващото се, за реализация и т.н. Всъщност много сериозно говоря за песпективите си и за случващото се около мен и това хора, които са ме виждали ще го потвърдят. Ама почвате да ставате налудничеви. Да съдите родиелите как възпитават децата си, а в нито един пост по - горе не видях някой да е оценил грижите положени за него. И това е въпрос на вътрешно осъзнаване, а не да кажеш аз обичам родителите ми как са ме възпитали.

На 10 съм била .......4 клас. Като цяло от 1-4 клас в училище се справях перфектно, а обожавах да излизам. Във всяка свободна минута. Като се сетя колко глупави лапетии сме били... не, не глупави.. просто лапета, като всички деца. И сега децата са си такива. И преди е имало едни такива дребни устати, дето мяра нямат, не е от скоро това. Е сега малко повече висят в залите,ама преди нямаше толкоз компютри и се шляехме на улиците.

5-7 клас. Да го сложим еидн период на израстване и учене на шмекерлъци в даскало. Оформяне базистен характер и много глупави разъждения като цяло. И Боже...колко бяхме устати ама. И сега са устати.

Смея да твърдя, че все още сериозното израстване е лятото след 7 клас. Гаджьоци, пушене, сериозно пиене и тем подобни. (Е на нас, на моя клас, ни се случи лятото след 8, ама да речем че това леко се е променило)

8-10 клас е някво сериозна депресия в някоя от годините и след това се наблюдава някакво израстване. Някакси така ми се струва. Това си е пубертета баш.. природен закон..кое може да го промени?

И ето...от тук нататък можем да говорим за днешната младеж. Поне над 16 ми е мисълта. Каквото и да правят, децата просто няма да порастват преди тая възраст. Защото аз в младеж това влагам, не може да нарека деца на 10 годишна възраст младежи. Бъркам ли? В смисъл може и да бъркам. Аз съм само на 16..

И сега.... кой колко може да каже за младежта? Щото аз не мога да си изказвам личните наблюденията и да дрънкам глупости кой как си възпитава децата и кой колко учи. Вие сметка на връсниците си държите ли? Щото аз не. Аз си гледам моята работа и моето учене и гледам да хвана мижавата стипендия, щото може да са 21 лева, но това си е някакъв мижав стимул.


Sorry за много писане, ама така ми дойде отвътре


--------------------
Ако някой се опита да ме засенчи, просто ще го оставя да слънчаса...
http://www.myspace.com/dihanie
http://dihanie.atakmim.com

http://d1hanie.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pi4
коментар Feb 28 2005, 10:47 PM
Коментар #24


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 560
Регистриран: 19-November 04
Град: München
Потребител N: 667



Цитат(Dead`blue`eyes @ Feb 28 2005, 08:03 PM)
Кво смятате за днешната младеж...за техния пропаднал начин на живот?Аз лично се отвръщавам като знам какви са децата... на по 10-11 години пушат,пият,приказват яко глупости,нямат почти някакво възпитание. mat.gif Ядосвам се щото от тея деца нищо няма да стане след години.... ranting.gif

kvo pyk ti puka za tia deca, ostavi gi da pravjat kvot iskat, ebati, sjakash slusham djado mi.... chuj se samo! sramota no.gif


--------------------
no more credits from the liquor store
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 10:50 PM
Коментар #25


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Ми и аз бях отличник от 1 до 4 клас...ама после не съм отличник въпреки че не съм много зле в училище.Е говориме за тези 10 годишни споменал съм го мисля..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pi4
коментар Feb 28 2005, 10:56 PM
Коментар #26


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 560
Регистриран: 19-November 04
Град: München
Потребител N: 667



pyk az bjah typ izrod, dvojkadzhdia, povtarjach, strashilishte za roditelite, izgoniha me ot kyshti, spjah na ulicata, postojanno pieh, do smyrt, vyrgali nasam, natam, ne pusha obache, kradjah, kakvoto namereh, za malko da vljaza v zatvora, edvam se otyrvah...
pyk zavyrshih universiteta (su) nakraja. chak togava bashta mi me prizna


--------------------
no more credits from the liquor store
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Feb 28 2005, 10:59 PM
Коментар #27


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Интересно си израстнал честно казано...ами добре е ,че те е признал wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ataegina
коментар Feb 28 2005, 11:05 PM
Коментар #28


XX
****

Група: Потребители
Коментари: 897
Регистриран: 4-December 03
Град: София
Потребител N: 342



днешната младеж няма да прокопса - всички ще измрат, кой от дрога, кой от рак на белия дроП в ранна възраст, цироза на черния дроП... други от несериозно отношение към географията, историята(ще нарече някой ирландец - "англичанин"...). кой от нервно разстройство - от кафето -.... и човечеството ще изчезне.


--------------------
[color=orange]snishki v gryf
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dead`blue`eyes
коментар Mar 1 2005, 12:12 AM
Коментар #29


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 240
Регистриран: 11-January 05
Потребител N: 715



Ти направо я съсипа тая младеж wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pi4
коментар Mar 1 2005, 12:34 AM
Коментар #30


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 560
Регистриран: 19-November 04
Град: München
Потребител N: 667



Цитат(Ataegina @ Feb 28 2005, 11:05 PM)
днешната младеж няма да прокопса - всички ще измрат, кой от дрога, кой от рак на белия дроП в ранна възраст, цироза на черния дроП... други от несериозно отношение към географията, историята(ще нарече някой ирландец - "англичанин"...). кой от нервно разстройство - от кафето -.... и човечеството ще изчезне.

ochakva se kym 2050 naselenieto da dostigne 20 mlrd.
kitajcite shte sa mizerno malcinstvo, vsjakakvi indijci (pakistan, bangladesh i t.n.) shte se razseljat po vsichki kontinenti, predgradie na lagos shte im poveche zhiteli ot balkanskia poluostrov+ungaria.
slava bogu, dotogava shte sym puknal w00t.gif


--------------------
no more credits from the liquor store
Go to the top of the page
 
+Quote Post

18 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 07:23 AM