Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Петък 13-ти!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Beoulf
Hail!
та идва митичния петък, кажете какви коварни и пъклени планове замисляте?
къде ще се озовете?
коя ще ви е жертвата (освен бирата, разбира се)?
_SiegfrieD_
Имам кандидати...
Sorrow
аз пък тогава имам рожден ден... това за петък 13-и е абсолютна измишльотина...
Sunforger
Аз планувах да се саморазправя с една коза и навярно ще го сторя...
elen
Sorrow, какво съвпадение..и аз съм родена петък 13ти ;-)))

но за съжаление този точно ще съм на работа и няма да успея да отсрамя повода :-/
_SiegfrieD_
Еми абсолютна измишльотина е .просто е съвпадение от обстоятелства-Христос е разпнат в Петък,а Юда е бил 13-стия на тайната вечеря.И като се събере Петък и 13 носело нещастие.
Чувала съм,че на този ден се събирали 12 вещици,а 13-тата бил самия Сатана....
Както и да е-чух,че този Петък 13 Cradle of Filth влизали в студио за записите на новия си албум Nimphetamine(мисля,че така се пише).
SepulTeraHead
Дори не бях забелязал, защото бях твърде зает да мисля как 14ти е събота( wub.gif )....

Тва носи нещастие = оправдание да не ходя на даскало....
Morbid Freak
Twa sa ebati glupostite dosega ni6to lo6o ne mi se e slu4valo nito na petyk 13 i predpolagam nqma i da mi se slu4i
Ataegina
daaaaaaa - bravo Winchester Widowmaker, dobre, che podseti.
Petuk 13 - trqbva da se otpraznuva, zaduljitelno e...
dano mi mine muskulnata treska, za da moga da bqgam po-dobre ot izchadiqta...
btw i az sum rodena v petyk
Beoulf
Цитат
аз пък тогава имам рожден ден... това за петък 13-и е абсолютна измишльотина...


какво знами това 'измишлъотини са'?!?
какво искаш да кажеш с това?
че нищо не се случва ли???
не те разбирам.
сигурно си се пообъркала - да, това ще да е.
не мисля че трябва да се обосноваваш - просто кажи - ще го проспя проклетия ден и точка!
на кого му пука дали са бабини деветини или не!
сипете гръм и мълнии!
Sunforger
Важното е да има Goat Horns!
Svetyl
Abe Darksteel s koq koza shte se samorazprawqsh brq?
````````
В петък (без значение дали е 13) ще се раздават валентинките от училище....... тежко и горко на милото момиче което ще получи 13 валентинки ... нали Светъл:))
Svetyl
Da ama ne sa ot mene smile.gif
Da wi kaja chestno naistina ima ludi hora. Shtom wyw wtornik edin priqtel me potyrsi w 22:30 da me pomoli dnes da doida do tqh w 07:30...
Az otidoh i toi mi wrychi 13 walentinki... I wsichkite za edno momiche...
Eeeh liubow liubow smile.gif
Svetyl
Propusnah da spomena che kogato napyhah s 300 zora tiq walentinki i improwiziranata poshta bezmalko da se skysa... biggrin.gif
Morbid Freak
Svetyl golemi ste lubov4ii be smile.gif
ni6to lo6o de
Svetyl
Kakwo prikazwash Morbid Freak...W Ruse ima dwe osnowni grupi hora:
Pensioneri-okolo 2/3
Wliubeni-ostatyka ot 1/3
Morbid Freak
Pa da ne ste malko wink.gif
Beoulf
затова ли създадох проклетата тема?
за да си приказвате за любофф и рози?
моля, имайте уважение - създайте си тема :
'любовта' в сайт за подобни неща.
Svetyl
Spoko nqma da ti prikazwam poweche w temata! Izwinqwai che syshtestwuwam mat.gif
Sunforger
Важното е да има касаплък и да мрът неверниците-християни.
Beoulf
Svеtyl, няма страшно - не си виновен за последното.
какво да се прави.
но ти не се притеснявай, просто се съсредоточи върху най-важното и ще мине.
Morbid Freak
Svetyl ne6to mnoo lesno se zasqga6 mi se struva othlabi malko be brat4e drinks_drunk.gif
anonimna_dx
Мен ме кефи "петък 13".Много якичко ми минава деня.... wub.gif w00t.gif и се надявам и този да е в същия дух... wub.gif И разбира се че ще го почета подобаващо...В тази насока на мен вторник 13 ми е много кофти ден(поне последния така беше huh.gif sad.gif )
Jicata
Петък 13 винаги ме кефи повече от другите (обикновени) дни. Винаги ми е било яко през този ден. Все нещо интересно става smile.gif Та и днес така icon_headbang[1].gif Още повече преди Св. Валентин wub.gif
Svetyl
Smqtam kato izlqza ei sega (sled 20-ina minuti). De shto ima cherna kotka da izchakam da mi mine pyt, de shto ima stylba da mina pod neq, de shto ima hmm stylb da mina ot drugata strana... Abe wyobshte iskam istinski petyk 13-ti tongue.gif
darkness
Наистина и на мен днес ми беше по-готин ден от повечето петъци, но като цяло не е много успешен - ако сте гледали новините - някакав BG кораб (Хера май) се преобърнал в Босфора и не са открили жеви за сега, пожар пък избухнал в бургаско пристанище.............................
Morbid Freak
Ako trqq da gledam novinite trqq non-stop da se sduhvam a twa korabite i pojari6tata seki den stavat teq ne6ta taka kakto pi4a Linin(ili Stalin)twa e edna statistika hehe
A kolkoto do men az minah pred sumati koli i edin kamion i 6tom vi pi6a sega ni6to mi nqma
Sw1tched
Поздрав за всички фаталисти punk.gif , които мислят, че днес ще им се случват гадости. Аз викам да вървим в противоположната посока на общоприетото суеверие, че на 13-ти стават най-много и големи глупости. drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif

Ако все пак ви се случат някви тъпотии или яки неща може да ги напишете тука пък после темата да изчезне SPARK
Beerzebub
Еми да е честит на всички...

И най-вече на Дес, че се сети да го направи лично... wink.gif icon_headbang[1].gif wub.gif
Svetyl
На петък 13-ти съм с двойни сили! smile.gif
````````
Петък 13 и математика.... аз не че съм суеверна:") Ама....
Всъщност мога да кажа математика+който и да е ден = ужас!!!
Crafter
Петък 13 smile.gif СУпер, тва е перфектният ден за учене...
Angermeans
Стига си ебавал момичето бе, прост метълист ! biggrin.gif
SepulTeraHead
Обаче имате ебати ниските цели...... честно!

Днеска ми е някво тъпо. Жена ми е болна и май няма да се виждаме. мене ме мързи освен това...
alpha prime
ебати петък 13-ти тряя да ми слагат последното лекарство в зъба хехе няи мноу да ме заколи зъбаря
ivomag
На мен работният ден ми мина и то без никакви проишествия! w00t.gif Само дето колегите ми сите бяха изнервени,но кой ли им обръща внимание!
````````
Абе петък 13 си е просто ден.
А такава яка тренировка се получи. Скоро знайте ли какви мускули ще имам:"))
InsArtTure
Мен неска ми е добър ден. Дано не е, защото е петък 13, иначе няма да се повтори скоро wink.gif

Цитат
Днеска ми е някво тъпо. Жена ми е болна и май няма да се виждаме. мене ме мързи освен това...

Е що па не ходиш ти да я видиш-тва ме уби huh.gif Освен ако не е под някаква карантина sad.gif
anonimna_dx
петък 13.. wub.gif tongue.gif много ми допада този ден.... w00t.gif миналата година когато бях в София на петък 13 денят ми бе многоо хубав.. и си намерих 2 четирилистни детелинки. Тази година(днес де) денят също ми бе приятен.. на обед купих торта и разни такива и се почерпихме... wub.gif tongue.gif Единственият кофти момент бе когато отивайки в CBA да си купя чипс(хихихи evil.gif ) някво неможах да си намеря портмонето.., а вътре ми бяха всички документи и пари?!?! ph34r.gif и някво си помислих че съм ги забравила и гледайте само как по най-бързия начин а зсе връщам да си го потърся с надеждата да е там, защото иначе съм го загубила huh.gif . И стигам аз там и нямаго... boxed.gif обръщам раницата ... и пребърквайкия се оказва че то си е седяло там ама пъхнато дет и аз незнам как.... blink.gif И.. това бе само кофтито случка... punk.gif evil.gif
````````
Ето ви и една статия по лсучая, която намерих: click
Alekto
Den kato vsi4ki ostanali.Dori moga da kaja, 4e svur6ih u4udva6to mnogo rabota dnes. blink.gif
Sw1tched
Аз спах до късно и се мотах в парка из природата wub.gif , як ден.
Vaskes
Хубави неща днес: изкарах шестица по литература
Лоши неща днес: съвсем си преебах акаунта в battle.net и тригодишният ми братовчед събори дисковете с анимациите по LotR и Hobbit и стъпи върху единия от тях (Lord of the Rings Cartoon CD1)... надявам се, че само той е смъртоносно ранен, но откъде да изкопая пак анимацията... не че е кой знае какво, де smile.gif
rage`girl
Този петък 13 беше най-най-най-най-най- якия в живота ми. biggrin.gif Най-после си изтеглих филмчето, което исках да гледам, тръгнах се едно момче, с което исках да ходим и като ми казаха, че бившия е катастрофирал онзи ден с колата( devilsmiley.gif ) направо получих оргазъм devilsmiley.gif evil.gif ее нищо му няма ама се ще има втори път axesmiley.png

Наздраве drinks_drunk.gif
Ro6ava GarGa
^ ХАХААХАХАХ...честито...аз подобно...проспах половината ден...гледах як филм...и после разбрах че са ошамаросали един тип devilsmiley.gif
никога не съм чувала за хора на които на 13ти петък да им се е случвало нешо много лошо...по скоро обичаиното...някои да има да разкаже нещо?smile.gif
rage`girl
Ами миналата година бяхме с една приятелка и аз я бях оставила з амалко да отида да си взем ацигари.Беше вечерта около 10-11.Като се върнах двама се опитваха да я изнасилят.Добре че в магазина срещнах един познат и го извиках при нас да пием.Просто незнам какво щеше да стане. hmm.gif
kartofa
Муахахаха! devil.gif
Thrashard
Ебати филмарите ахахахахахахаха
gordost
Малей, 2012 определено ще е фатална - свършва на петък 13!!! icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.