Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Любими балади
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
SepulTeraHead
То всичко на Nightwish е така...
Beoulf
Цитат
liubimi baladi....tezi napraveni s mogo 4uvstvo ....i bolka...te sa nai-hubavite ,'-):


да, но за всеки е различно.

Зиги, много добре казано!
_SiegfrieD_
Цитат(Beoulf @ Mar 26 2004, 07:36 PM)
Цитат
liubimi baladi....tezi napraveni s mogo 4uvstvo ....i bolka...te sa nai-hubavite ,'-):


да, но за всеки е различно.

Зиги, много добре казано!

Еми така е-да ме прощават феновете...
alpha prime
emi horata sa dobri muzikanti no taq .... WYL4ICA ... razwalq grupata smile.gif

tarja thumbdown.gif
Warrior Of Ice
Nightwish дължат голяма част от очарованието и уникалността си именно на гласа на Tarja. Сега някак си не върви да ви обяснявам, че е една от най-добрите и разнообразни вокалистки в метъла ever, след като не отбирате, но все пак... wink.gif
alpha prime
werno mnogo sladko wie .... i mnooooogoooo prispiiiwaaaaaaa no.gif
_SiegfrieD_
Цитат(brave_new_world @ Mar 26 2004, 07:46 PM)
emi horata sa dobri muzikanti no taq .... WYL4ICA ... razwalq grupata smile.gif

tarja thumbdown.gif

Зависи-ако пее по-ниско се търпи...
````````
Ама понякога прекалявате. Не става дума само за Nightwish а за всички групи които плюете из разните му теми. Абе като не ви харесва...няма да го слушате и толкова. Аз не харесвам Nirvana да речем. И не слушам. нищо че им имам доста от песните. Какъв е проблема!? Виела ...ми ок. Вие пък недейте да виете...
giggle
za vuprosnata "vul4ica" mat.gif
bez neq nqma6e da ima nightwish...dori i na nqkoi ot vas da ne go boli dali gi ima ili ne.tva 4e ne vi haresvat..vupros na li4no mnenie,ne e nujno da gi zakopavate ... ranting.gif
_SiegfrieD_
Цитат(```````` @ Mar 26 2004, 08:55 PM)
Ама понякога прекалявате. Не става дума само за Nightwish а за всички групи които плюете из разните му теми. Абе като не ви харесва...няма да го слушате и толкова. Аз не харесвам Nirvana да речем. И не слушам. нищо че им имам доста от песните. Какъв е проблема!? Виела ...ми ок. Вие пък недейте да виете...

Едно нещо не мога да разбера-значи някои групи можем да си ги плюем дружно и това дори се поущрява(става въпрос за нео-групите-не,че аз съм им фенка,но има много хора,които ги слушат),а ако някой си отвори устата и каже,че някоя от известните "true"групи(Manowar.Nightwish,Iron Maiden и т.н) не му харесва или си изкаже мнението всички му се нахвърлят.Така например става и в metalbg ако кажеш нещо против Marilyn Manson или Slipknot например...Нали все пак форумите за за това да изразяваме лично мнение в тях,а не да вниаваме постоянно да не обидим някого(в случая това става ако кажем,че любимата му група не ни харесва).Е вярно е трябва да се спазва добрия тон и да не се впускаме в обиди докато изразяваме мнението си.
Warrior Of Ice
Ясно, всеки има право да изразява свободно мнението си. Само че не разбирам този извратен стремеж всеки постоянно да изтъква колко презира дадена група или стил. Предполагам, че повечето от вас знаят мнението ми за нео "метъла", но това не значи, че във всяка тема за Korn, Godsmack, или която и да е друга такава група съм тръгнал да цапам. Щом не ви харесва дадена музика, не се чувствайте длъжни да я обиждате - просто замълчете и оставете на феновете да обсъждат, още повече когато нямате нищо смислено за казване (коментари от типа "Тия са много зле" или "Ония са педали" са си чиста проба елементарно мислене). Познаваме се, знаем си вече вкусовете - оттук нататък е самоцелно парадиране.
_SiegfrieD_
В някои случаи не става въпрос за плюене,а просто за изказване на лично мнение.Аз лично не се стремях да обидя никого с поста ми за Nightwish и Manowar и не виждам какво толкова лошо казах.Е,има и хора,които малко попрекаляват,но това си е в реда на нещата.Просто не трябва да се обиждаме един на друг като си знаем вкусовете.Така или иначе няма да се разберем пък и човек не винаги може да си замълчи за нещо...
Ataegina
По-вероятно е всички да сте прави - всеки по своему.
В критиката няма нищо лошо - всеки е пристрастен и, особено тук, не може да бъде напълно обективен. Но и трябва да се прави разлика между критика и: "ей тая не ме кефи".
и все пак наистина прекалява найт[г]у(и)шката - няма разнообразие.

Queen - Who wants to live forever - sushto e prosulzqvashta
$$Waffe
Цитат
(коментари от типа "Тия са много зле" или "Ония са педали" са си чиста проба елементарно мислене)

Аха, и на мен въобще не ми хареса статията за гейовете Manowar! Все пак за някой хора те са THE BEST. Аз лично предпочитам трашчето, ама за балади спокойно мога да кажа:

Manowar - Master of the wind
Black Sabbath - Changes
Pantera - Cemetery Gates
SepulTeraHead
Цитат
Аха, и на мен въобще не ми хареса статията за гейовете Manowar!

Хехехе!
Като ч видях оная снимка не можах да се сдържа.

Иначе:
Nightwish r0x0rz my b0x0rz!
alpha prime
zabrawih baladite na iced earth ... naistina wliki
MountainQueen
Мдаа, ще се опитам да не повтарям много от вече написаните песни... Ето какво ми изникна на първо четене:

Savatage - Believe, When The Crowds Are Gone, All That I Bleed, Sleep, Handful of Rain, Alone You Breathe, One Child, This Isn't What We Meant, Not What You See
Dream Theater - Another Day, Surrounded, Wait For Sleep, Silent Man, Hollow Years, Through Her Eyes, Lifting Shadows off a Dream
Queensryche - Silent Lucidity, Anybody Listening, I Don't Believe in Love, Eyes of a Stranger
Ахат - Монолог, Походът, Дървото
Annihilator - Sounds Good to Me
Yngwie Malmsteen - Like An Angel(For April)
Steve Vai - Silent Within, I'll be Around
Spock's Beard - June
Pink Floyd - Wish You Were Here
Marillion - Kayleigh
Judas Priest - Beyond The Realms Of Death, Before The Dawn
Alice Cooper - Hell is Living Without You, Love's A Loaded Gun
Wasp - The Idol, Hold On To My Heart
Anathema - Eternity
Skid Row - 18 and Life, I Remember You
Crematory - For Love
Extreme - More Than Words
Да не говорим за класици в това отношение като Whitesnake и Bon Jovi...

Очаквайте включване tongue.gif (A Lot More To Come guitar.gif )
falio`
Цитат($$Waffe @ Mar 26 2004, 11:11 PM)
Pantera - Cemetery Gates

headbang[1].gif
Peter
V momenta tazi balada mi e ljubima:
The Best Ballad On Earth
icon_headbang[1].gif tongue.gif
giggle
lacuna coil - swamped
just another day...your shame is gone..I can't believe I let it go wink.gif wink.gif
alpha prime
Цитат
lacuna coil - swamped


mnoo dobri ne6ta im 4uh .... tiq mi wlezoha pod kojata
$$Waffe
Имам едно въпросче. Откъде мога да си сваля нещо дуумърско, освен Сабат нищо не мога да намеря, а съм се зарибил яко? Ае кажете ако знаете, моля.
Warrior Of Ice
Аз бих ти препоръчал Doomsword - напоследък здраво съм зациклил на тях. Правят епичен дуум, има ги в онлайна.

Също така Candlemass са задължителен материал, както и Witchfinder General, Trouble, Saint Vitus, Solitude Aeturnus... Paradise Lost и Cathedral също имат някои попадения.

Започни с тези, пък ако ти допаднат - питай за още. wink.gif
Beoulf
Правилно!
Nightwish не струват.

вярно, че пее добре, та чак се улива. но не е за този стил.
вярна, че музиката им е на много високо ниво, технична е.
но 2-те взети заедно някак си не става.
Jicata
Ozzy Osbourne feat. Lita Ford - Close My Eyes Forever wub.gif
Ozzy Osbourne - Dreamer
Metallica - The Unforgiven, Nothing Else Matters, Fade To Black wub.gif
Guano Apes - доста тяхни песни (Livin' In A Lie, Never Born, Rain....) wub.gif
Stone Sour - Bother (бива)
за тези се сещам..
giggle
guano apes punk.gif punk.gif punk.gif


Guano apes - Rain, Don't you turn your back on me w00t.gif w00t.gif
i kumba ya samo deto ne e balada ma kakto i da e klipa e dosta zabaven biggrin.gif biggrin.gif
giggle
Цитат(brave_new_world @ Mar 27 2004, 07:45 PM)
Цитат
lacuna coil - swamped


mnoo dobri ne6ta im 4uh .... tiq mi wlezoha pod kojata

da i na men 6toto.. tongue.gif
devilsmiley.gif
Sw1tched
Цитат(Jicata @ Mar 28 2004, 11:11 PM)
Ozzy Osbourne feat. Lita Ford - Close My Eyes Forever wub.gif
Ozzy Osbourne - Dreamer
Metallica - The Unforgiven, Nothing Else Matters, Fade To Black wub.gif
Guano Apes - доста тяхни песни (Livin' In A Lie, Never Born, Rain....) wub.gif
Stone Sour - Bother (бива)
за тези се сещам..

hehe jicata rulz яки песнички..хах kumba ya rulzz too

311 - Love Song.mp3 wub.gif wub.gif
Carpathian_Wolf
COF - The Graveyard By Moonlight(ne 4e ima ob6to s balada de)
Summoning - Where Hope And Daylight Die
Hypocrisy - Deathrow(tva e nomer 1 v klasaciqta) i Roswell 1947, ako priemem 4e e hmmmm......Death-balada
biggrin.gif
Drummer
Iced Earth - Dracula
Metalium - Metamorphosis
Rammstein - Mutter
Zealot
Ozzy Osbourne - Dreamer
Gotthard-Heaven
_SiegfrieD_
Цитат(Drummer @ Mar 29 2004, 08:05 PM)
Iced Earth - Dracula
Metalium - Metamorphosis
Rammstein - Mutter

Mutter на Rammstein наистина може да мине за добра балада като се има предвид въздействието й.Пък и няма никакви лигави изцепки-това ми харесва.
_SiegfrieD_
Mystic Circle-The Wings Of Death
Не знам колко от вас ще го приемат за балада,но като се има в предвид целия албум "Open The Gates Of Hell" си е истинска приспивна песничка wink.gif
Sw1tched
балади..хмм..новата балада на Metal-world project wub.gif wink.gif
Crafter
wub.gif wub.gif wub.gif
alpha prime
Thunderstone spread my wings
btw ima li ka4en nqkyde nowiq im album ???
Sunforger
Аз пък не мога да разбера,защо никой никога не казва в защита на блека-всички си го хранят,тука само зиги,блъъд фрийка и още 2-3 да си защитаваме любимия стил.Ама иначе,когато Найтуиш засегнати направо...пфу...готик романс...готик романсът е отврат...чисия готик си е друго нещо...Афтър Форевър,Тристания...важното е да има БРУТАЛЕН мъжки вокал и колкото се може по-малко женски и сичко ще е наред...Колкото до Рамщайн...не целя да обидя никого,няма и да го сторя,но за мен индъстриала не струва-не съм чувал нито едно соло в индъстриал група...всъщност нищо индъстриално не ми харесва...
Warrior Of Ice
Аз ли бъркам някъде, Сатире, или заглавието на темата наистина е "Любими балади"? wink.gif
Sunforger
Що ве,не съм объркал темата,не ме карайте да я преглеждам пак,ама нали имаше спор за Найтуиш тука.Или нещо съм се объркал.Аз напоследък бая се обърквам.I'm so confused.
alpha prime
добре .. отговарям
тва тука забравих емотиконите които показваха 4е се 6егувам ... сори
giggle
tristania - angina...zdraaaavo
after forever - my pledge of allegiance ...тоже icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Sunforger
Баси,колкото и уудващо да е,струва ми се че Найтуиш имат малко балади.
_SiegfrieD_
Цитат(Satyr_ @ Apr 9 2004, 12:56 PM)
Баси,колкото и уудващо да е,струва ми се че Найтуиш имат малко балади.

Еми на мен почти всичко тяхно ми се струва балада...
Sunforger
Баси,тез от найтуиш забиват много яко,ама женския вокал понякога направо ми бърка в здравето...Ако водещ вокал беше Марко Хиетала...
Warrior Of Ice
В новото EP "Nemo", има една песен - "Planet Hell", където гласът на Марко доминира. Като прибавим самата композиция и оркестрациите, се е получило страшно парче! icon_headbang[1].gif
Sunforger
Гласът на Марко е нечовешки просто...дано занапред все така да преобладава неговия глас
...
T.M.F.
Metallica - Fade to Balck
Jimi Hendrix - Little Wing
Alice In Chains - Down In A Hole
Nightwish - Dead Boys Poem
Pantera - Planet Caravan
Skid Row - Wasted Time
Testament - Return To Serenity
Joe Satriani - What Breaks A Heart
Accept - Amamos La Vida
Scorpions - Send Me An Angel
Rainbow - Self Portrait, Catch The Rainbow
Deep Purple - Fingers To The Bone
Red Hot Chilli Peppers - Soul To Squeeze
Judas Priest - Before The Dawn
Down - Stone The Crow

hmm, dosta
SepulTeraHead
Цитат
Alice In Chains - Down In A Hole

Амин!
Цитат
Pantera - Planet Caravan

На Black Sabbath е.
Цитат
Testament - Return To Serenity

Амин!
Цитат
Down - Stone The Crow

Велико!
_SiegfrieD_
Цитат(Satyr_ @ Apr 9 2004, 08:57 PM)
Баси,тез от найтуиш забиват много яко,ама женския вокал понякога направо ми бърка в здравето...Ако водещ вокал беше Марко Хиетала...

Абсолютно на същото мнение съм.Песните,където пее и той са далеч по-добри(освен Over The Hills And Far Away)...
T.M.F.
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 10 2004, 06:36 PM)
Цитат
Pantera - Planet Caravan

На Black Sabbath е.

Да, така е. Изпълнението на Pantera ми харесва повече обаче.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.