Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: nighwish vs manowar
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
alpha prime
tyi kato twa sa 2 ot nai obi4anite grupi4ki naprawo me zasyrbqha prystitena napi6a taq tema tongue.gif
Warrior Of Ice
Аман от безсмислени теми... Групите са твърде различни, за да бъдат сравнявани пряко. Не гласувам, защото и двете са ми еднакво любими.
SepulTeraHead
И на мен са ми "еднакво любими"...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 27 2004, 03:37 PM)
И на мен са ми "еднакво любими"...

абе кат`ше е женско да е жена макар и не по кожени гащи wub.gif laugh.gif
Сериозно...в Nightwish намирам много повече изкуство..нз
MountainQueen
Много се вживявах в песните на Manowar до преди 3-4 години. И сега им се кефя, но вече не ме възторгват както преди.
Та исках да кажа, че Manowar са класици и все пак гласувам за Nightwish tongue.gif .
_SiegfrieD_
Не виждам нищо ама нищо общо между тях и затова ако гласувам ще гласувам за това коя група ми е "по-симпатична".Не са ми баш еднакво любими и двете както казват някои хора тук.Каквото и да си говорим Nightwish по-мога да ги търпя,но не мисля да гласувам...
Peter
Nito ednata, nito drugata, ni6to 4e sa tolkova razli4ni kato stil... tongue.gif
giggle
i dvete mi haresvat..ama nqkak si se kefq 4e nightwish imat pove4e glasove.. biggrin.gif
Crafter
БЕзсмислено сравнение!
Твоя смерт
И двете "групи" просто си плачат за газова камера
Sw1tched
Цитат(Твоя смерт @ Mar 27 2004, 11:01 PM)
И двете "групи" просто си плачат за газова камера

yee you're the truestest metalestest и възвишеността ти не търпи съществуванието на формални групи, които не боготворят смъртта и сатаната, а живеят в заблуждения. не може ли да оставиш "нас овцете да си пасем" хех не че слушам която и да е от групите ама по принцип..в момента слушам 311 - Love Song и имам чувството че дори и такива низки същества като хората могат да заслужават нещо различно от смърт и газова камера
Warrior Of Ice
Както и очаквах, пускането на тази тема до нищо смислено не доведе... wink.gif

Locked.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.