Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: MW balad
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Sw1tched
linka e http://free.demonnet.org/users/sw1tched/ba...balad_probe.mp3
mitkofen
priemame vsekvi mneniq

soloto e guitar.gif dulgo mojebi


a sounda e na novata mi kitara za 6Olv
s BG adapteri
she q snimam skoro
ako ne vqrvate guitar.gif
falio`
mnogo e dobro...kato izmislime kupleti i pripevi she stane super
kajete kato po4nete da pravite nqkvi takvia neshta, za da sloja i az nekvi drums...
Sw1tched
Цитат(mitkofen @ May 2 2004, 03:22 PM)
a sounda e na novata mi kitara za 6Olv
s BG adapteri

boxed.gif boxed.gif boxed.gif
-------

kakto i da e mislia 4e towa shte e naj -dobre da e wtorata 4ast na pesenta, w na4aloto po tiho i semplo, a za kraq ne znam..weroqtno pak wsi4ko zatihwa i postepenno namaliawa broq na instrumenti..towa mi e kato koncepciq w momenta
---------
i zadylzhitelno zaribiawasht pripew biggrin.gif ..samo 4e triabwa tekst spored men za da se sledwa emocionalnata kartina cool.gif
SepulTeraHead
Това трябва да е средната част на песента/солото. Измислете баладичен мотив за куплетите и някъв по-тежък за припева. Може да е втежнена версия на някой от рифовете които са под солото.
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ May 2 2004, 03:47 PM)
Това трябва да е средната част на песента/солото. Измислете баладичен мотив за куплетите и някъв по-тежък за припева. Може да е втежнена версия на някой от рифовете които са под солото.

amm..towa do 0:20 ne stawa li za baladi4en motiv, imam oshte 3-4 takiwa drynkanici..a za pripewa ne znam..shto za wokal shte imame i ottam kwi zhici da mu wkarwame smile.gif
SepulTeraHead
Нали ще е мацка, вкарвайте и нещо друго....
mitkofen
Цитат(Sw1tched @ May 2 2004, 02:42 PM)
Цитат(mitkofen @ May 2 2004, 03:22 PM)
a sounda e na novata mi kitara za 6Olv
s BG adapteri

boxed.gif boxed.gif boxed.gif
-------


ami verno be s adapteri ot edin HRANOV ot plovdiv guitar.gif

oti se chudish blink.gif blink.gif
bgm
а текст? laugh.gif wub.gif
mitkofen
ami q kaje te de za txt
mitkofen
ami voice trea predi txt mai a wub.gif
Crafter
И да не забравяме басовото соло...
_SiegfrieD_
Честно да ви кажа-очаквах по-лошо нещо wink.gif
falio`
Цитат
Честно да ви кажа-очаквах по-лошо нещо 

podcenqvash a??? smile.gif shtom nadvishava o4akvaniqta na horata tva e dobre headbang[1].gif

textovete - bgm moje da gi pishe... wink.gif
Sw1tched
Цитат
Честно да ви кажа-очаквах по-лошо нещо 
-----------


podcenqvash a???  shtom nadvishava o4akvaniqta na horata tva e dobre 

textovete - bgm moje da gi pishe... 

Всъщност това е лошо щото Мария мрази балади, т.е не сме се справили biggrin.gif ..Абе хора не си мислете, че задължително ще са някви лубофни текстове wub.gif ...One на Metallica доколкото знам също е балада, но не мисля, че се пее на такава тематика wink.gif. Пишете за ужасите на воината ако щете, измислете нещо icon_headbang[1].gif
Beoulf
може да пишете и за трагичната съдба на лошите християни.
това е тъжно.
bgm
Samo kazhete tema.... devilsmiley.gif
gad
sounds nice smile.gif
Crafter
Цитат(bgm @ May 3 2004, 01:45 PM)
Samo kazhete tema.... devilsmiley.gif

А може ли да е за тва как...
абе представи си тъмна улица, в която убиват някъв човек?
_SiegfrieD_
Цитат(Beoulf @ May 3 2004, 11:02 AM)
може да пишете и за трагичната съдба на лошите християни.
това е тъжно.

И за горящите църкви...
Бъзикам се.Ако ще е балада да не е на любовна тематика-много е лигаво.Има много направо покъртителни балади,които нямат нищо общо с любовните разочарования.Например баладите на Rammstein-Mutter,Seeman,Das Klavier,Wings Of Death на Mystic Circle.The Unvorgiven на Metallica не знам дали се води балада,но май и то не е на любовна тематика...Абе въобще могат да се намерят и други теми...
SepulTeraHead
Може да е за нещо сериозно. За дичицата дато се издавиха. За малолетните дето убиха няква друга малолетна. Или за тея дето умряха пред Индиго. Или за тая дето уби детенцето си и после викаше че били някви мафиоти....

ЗА ДЕЦАТА!!!!!!!!
Ataegina
na men mi haresa, no naistina mu lipsva glasec.
a inache na men ne mi zvuchi kato balada.
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ May 4 2004, 12:39 PM)
Може да е за нещо сериозно. За дичицата дато се издавиха. За малолетните дето убиха няква друга малолетна. Или за тея дето умряха пред Индиго. Или за тая дето уби детенцето си и после викаше че били някви мафиоти....

ЗА ДЕЦАТА!!!!!!!!

Това вече го има!
RAPTOR
Баладата на джойнта biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.