Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Защо избрахте прякорите си?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Morbid Freak
Защо избрахте прякорите си? На вас ли ви харесват или така ви наричат? А защо ви харесват и защо са ви наричали така? А какво означават прякорите ви??

Много въпроси много нещо.Сега ще отговоря на някои от тях а се надявам и вие да отговорите.
Freak on a leash-означава Изрод на Каишка
Такааа тва е една песен на Корн може би любимата ми smile.gif Та още от старото даско ми викаха изрод изрод и от там Freak on a Leash smile.gif И да харесва ми да ме наричат така smile.gif А вас??
punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif punk.gif
RAPTOR
Аз съм фен на авиацията от малък, баща ми е пилот ... Като малък си правих разни самолетчета, които с много фантазия леко наподибяваха нещото по-долу. Та това чудо на стелт-технологията се нарича F-22 Raptor и от там ...
Warrior Of Ice
Леденият воин е главен персонаж в сагата Хроники на Алгалорд - история, написана от Luca Turilli към музиката на групата му Rhapsody. Та въпросният герой няма име, но го наричат Warrior Of Ice, защото е душата му е чиста като лед - с други думи, идеализиран образ. Накрая загива по доста мъчителен начин, но не напразно... smile.gif
Сигурно ви се вижда глупаво, но приказките страшно ме радват.
Morbid Freak
E луд ли си стига да ти харесва няма нищо глупаво:)(Тва прозвуча май много филосвски:))
Jicata
Ми моят прякор ми е още от малък.Преди около може би 4-5 години имаше един по-голям от блока ми,който измисляше прякорите на всички от блока.Е....моят беше "жицата". Нямам представа обаче защо са ме наричали така.Е, на мен отначало прякора не ми се понрави, и не исках да ми викат така.Те не спряха де. Но откакто миналата година се хванах да се занимавам с китара реших , че тва е най-подходящият от всички прякори,които съм имал.Вече ми харесва да ме наричат така.
А за другият ми прякор - [Sic] си го измислих сам.То не е точно прякор.Просто в мирка беше регистриран ника "Jicata" и затва си измислих този.Нали съм си луд фен на СЛИПКНОТ.А и тва ми е любимата им песен. Е,тва беше.Дано не ви е доскучало. :) :) :)
Muscle_Head
Izbarah go,shtoto do sega nikoga ne sum vijdal 4ovek s moq prqkor,demek e ynikalen.Osven t'va zvy4i izrodski,nali? Dvete ne6ta,deto spored horata nqmat ni6to ob6to,daje si pre4at.
????
:blink: s dve dumi NQMAM DUMI!!!!!
Ot de da znam 6to mi e takav prqkora????
NE ZNAM!!!!
Nikoi ne mi go e izmislql...az sama go napisah.......mnoo truden vapros ste mi postavili...

be vednaj re6ih da napsuvam horata ot ISKAM (MMTV) i re6ih da ne si pi6a imeto....
ta napisah prosto ????
ta to taka si i ostana i sa vav FORUMITE na MM sam s toq nick(????)
taka si ostana i men me domarzq da go smenqm...

Egati vaprosa mi zadadohte????
falio`
abe Kiro kvo da ti kaja... :lol: moq nick doide ot mnou neshta ama obshto vzeto az qko se kefq na Rage Against The Machine i ottam donqkade..... sushto mene Jicata mi vika KU4E :D nali jica :lol: i to ima edin film deto mnou me kefi - "Bqsnoto Ku4e I Gloria" i tam go prevejdaha The Rage Dog.....
i az si vikam shto pa ne :punk:
....mda slojna rabota :huh: mai ne go obqsnih mnou dobre ama aide po jivo po zdravo :vino: :punk: :punk: :punk: :punk:
Metanoia
Щото я има ето тази група. :punk:
SepulTeraHead
Щото се кефя на Sepultura, Pantera i Machine Head.
The_Reaper
Moje i da ne vi interesuva to4no moqt nick, no az 6te riskuvam da vi dosadq. Reaper zna4i simvol na smyrtta. I nikoi ne mi vika taka, az si go izbrah, za6toto ako se bqh pisala Drugs, malko 6okira6to 6te6e da doide... smile.gif))
FuckMeJesus
nikut mi predi be6e Finsternis, koeto na nemski ozna4ava tumnina.no ne6to se pre..a, i ot ni6toto iznikna tozi nik...koeto puk ne ozna4ava, 4e sum antichristka.az sum ateistka, no nikut mi haresva...
Beerzebub
Аз пък си избирам м/у Beelzebub и Needled.
Първият ник го използвам за форуми, чат и т.н. По прнцип това е името на един демон ("Велзевул" на български).
Вторият влиза в употреба най-често при игра и той е най-грубо изкопиран от едноименното парче на Children of Bodom (Needled 24/7)!
Gandalf
ами ... прякор ми е от 12 години smile.gif А какво означава ... ами още едно от имената на известен литературен герой. Както се казва в историите за него ....

-----------
А най-последният бил наречен от елфите Митрандир, Сивия странник, защото не спирал на едно място и не дирел ни богатства, нито поклонници; вместо туй кръстосвал неспирно Западните земи от Гондор до Ангмар и от Линдон до Лориен...
----------
"Недовършени предания" Дж. Р. Р. Толкин
Sw1tched
я, всички си имат някви гениални прякори само аз копирам разни групички...трябва да наваксам с материала и да напиша нещо по-оригинално.
Pe6o
Ами моя идва от една песен на Моторхед! Дет Ор Глори! Там се пее за Штурмбанфюрер, ама айде!
t0xIc
t0xIc
0=ni6to,nezna4itelen,nula
I="i"[toest "Аз"]
s edna duma "Az Sum NEzna4itelen"
a i Токсичен mi zvu4i qko)

Ps-o6te edna pri4ina ...zaribqvam i zarazqvam s idiotski idei:)
blood_freak
wink.gif Moq Nick blood_freak idrwa ... ot... i az ne znam ot kade idwa... ima 1 pesen na KoRn-Freak On A Leash ,demek Izrod Na Kaishka .. ta i ot tam freak ... a twa .. blood .. ide.. ot .. Kruw ..
shot mnoo me kefi .. pesenta na Slayer-Blood Line
i taka.. reshih da gi swurja dwete.. s edna "_" -dolna chertichka .. i se poluchi moq nick blood_freak t.e. кървъв_изруд . Ta twa mi e nicka za foromite i w mIRC
inache .. prqkora mi e Peshaka [kazwam se Petar] .. moje bi ot tam nqkade idwa.. i az ne znam tochno .. no taka me narichat priqtelite mi ..
moje bi e .. i ot twa.. che predi chesto hodeh pesha wink.gif
Injudicator
V 6-ti klas edin ot moq klas me nare4e ''sifon''.togava mnogo se qdosah.ot tagava mnogo hora(ot minalq klas)me nari4at tak.nika mi e takav,za6toto ''sifon''me drazni,a sif e po-priemlivo.puk i tova mi doide parvo na uma. tongue.gif
Peter
Mene puk me domurzq da si izmislqm nick za foruma... laugh.gif cool.gif
_SiegfrieD_
Хареса ми как звучи-някак победоносно.
Warrior Of Ice
На мен ми напомня легендата за Нибелунгите - Зигфрид, който изковал строшения меч на баща си, убил Фафнир, освободил Брунхилда, и т.н.
_SiegfrieD_
biggrin.gif Същото
Peter
Ebavaite se, ebavaite se... rolleyes.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 24 2003, 10:08 AM)
На мен ми напомня легендата за Нибелунгите - Зигфрид, който изковал строшения меч на баща си, убил Фафнир, освободил Брунхилда, и т.н.

biggrin.gif кой е тоя филм бе.

Петре не ставаше дума за теб бе човек
bgm
Това е част от немската средновековна митология. Впрочем, точно от легендите за Нибелунгите идва вдъхновението на Вагнер да напише операта "Пръстенът".
Crafter
Хубав прякор, но не показва, че си момич smile.gif

Аз моя го избрах, щото... абе Империал Фридрих от Бойна Слава ми го сложи като титла преди и след тва реших и да е ник!
Izpoved
От една легенда

без СТРАХ го казвам....


може би някой знае.може би никой няма да разбере...
но си остава Завинаги
veshticata
Моя идва от ролевите игри-щото все с такива типажи играя и приятелите ми зеха да ми викат вещица или witcha. И щото мязам на вещицъ у глъътъ... biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(veshticata @ Jul 30 2003, 05:38 PM)
И щото мязам на вещицъ у глъътъ... biggrin.gif

Еми то и аз.Дълга черна коса и зелени очи-най-добрите белези отличавачи една вещица rolleyes.gif
ISTORIK
ISTORIK

Ami, v 1996 si go izmislih za mIRC...

Taka si mi i ostana za forumite:
(daobg.com/
anime.ludost.net/
kidsbg.com/
clubs.dir.bg/
i tak dalee...)

Samiyat nick - name (ne bih go narekal "pryakor")
idva ot istoricheski dostoverniya fakt, che sum
istorik, po obrazovanie (visshe) i po profesiya.
Prepodaval sqm vav FEG - Plovdiv - vkl. na frenski sqm prepodaval predmeta.
hab. MpeHa
Moia pa idva 6toto sam v hab. Team
hab zna4i Heavy Armed Beatles, koeto nqma ni6to ob6to s John Lennon i The Beatles, a po-skoro s Beetlejuice, ama ne e i toi i taka natataka...
A MpeHa idva ot tam 6toto Gosho Godzilata po priakor Jojobata e s nick hab. KycTyp, a Booble_ e s nick hab. PuI5a, a Tzoki_ e s nick hab. XaMcua
Peter
Цитат(hab. MpeHa @ Aug 2 2003, 01:37 PM)
Heavy Armed Beatles

hahahhaha... basi qkoto, ne znaeh 4e zna4i tva... punk.gif
BELLA
mmm ami tuk si izpolzvam istinskoto ime, ina4e nika koito polzvam e bendida- tova e trakiska boginq prototip na artemida, polzvam go ot okolo 3 godini
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Aug 6 2003, 11:33 AM)
mmm ami tuk si izpolzvam istinskoto ime, ina4e nika koito polzvam e bendida- tova e trakiska boginq prototip na artemida, polzvam go ot okolo 3 godini

Гати якото хем никой да няма като твоя nick хем така да се казваш и всъщото време да звучи добре smile.gif
alpha prime
sq ... e twa e wypros ... basi emi prosto taka ... zeh si albuma brave new world i se napisah taka w irc i nika si ostana brave_new_world w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Ed_Hun†eR
tva 4e brave new world e welik album si e istina oba4e nekvo ne zvu4i za nick mnoo po dobre si e da si se krusti6 ne NEKOI IZROD Ed_HunteR робокоп
alpha prime
emi ko da napraa toq nik mi e w irc ot mnoo wreme a i me kefi prewoda na bg .. prekrasen now swqt ...
Sw1tched
Цитат(brave_new_world @ Sep 4 2003, 09:16 AM)
emi ko da napraa toq nik mi e w irc ot mnoo wreme a i me kefi prewoda na bg .. prekrasen now swqt ...

hmm ne e li smel now swqt...de da znam ne sym po tozi tip metyl, ne razbiram
alpha prime
ne e ... imeto na albuma brave new world e citat ot shakespeare mislq ... no ne sym siguren 99% sym siguren
widowmaker
Winchester Widowmaker
Spirit Crusher
Прякорът ми е заглавие на песен на една от любимите ми групи, даже НАЙ-ЛЮБИМАТА - DEATH! bowdown.gif
synchu
откъде да знам.... blink.gif

айде лека нощ, деца....

wink.gif
hab. MpeHa
brave_new_world idva 6toto kato opardime peikite v madara i si4ko izglejda brave i new
deadsoul
По принцип в IRC се пиша _deadgirl_ , но звучи много материално, което ме дразни. За това и в форума се написах така - deadsoul. И двата прякора съм си ги измислила аз. Иначе като бях малка ми викаха всички Zorro, незнам но предполагам че идва от името ми - Зорница. Но това беше много отдавна. На последък ми викат Факличка, защото имам склонност към пироманството smile.gif Още като съм била на две години съм запалила къщата. На училище най-често ми викат госпожица Метал, което ми звучи тъпо, но не избирам аз... Последното, което са измисли беше BIGmother, защото един път бях много гладна и се наплюсках като свиня, лсед това бяхме на някакъв купон и ми стана тежко, че родих една Pizza smile.gif)))
Нищо особено...
alpha prime
Цитат
brave_new_world idva 6toto kato opardime peikite v madara i si4ko izglejda brave i new

ti li si weeeeeeeeeeeeeeeee shopin prydliw rolleyes.gif rolleyes.gif
Carpathian_Wolf
Mi na shtot ne mojah po-typ da izmislq:) ne be ima edin album na Graveland kazva se Carpathian Wolves, ama i ot nego ne idva de, shtoto za toq album chuh sled kato si izmislih tva zaglavie...be trebashe da e neshto s Carpathia, pa ponee v IRC CarpathianForest ne se subira i are vednaga ne6to gorsko treba6e da e, puk az vulcite mnogo gi ta4a i areeee Carpathian_Wolf....ina4e i Carpathia i Forest pootdelno pak sa moi nickove...of be az normalen li sum kvo se obqsnqam... brave_new_world kvo me zaribi i ti po toa forum da te ... wub.gif
Inferno
Цитат(brave_new_world @ Sep 4 2003, 09:36 PM)
ne e ... imeto na albuma brave new world e citat ot shakespeare mislq ... no ne sym siguren 99% sym siguren

Идва от едноименната книга на Алдъс Хъксли... Препоръчвам ти я.
Btw - тя е любима и на Брус Дикинсън icon_headbang[1].gif
alpha prime
Цитат
brave_new_world kvo me zaribi i ti po toa forum da te ... 

hahahah nema ti pusna w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Arthas
Moqt prqkor idva ot igrata Warcraft 3. lamo.gif Glavniqt undead pi4 tam se kazva taka...Podqvolite trqbva da spra s tva PC ohmy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.