Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хора помагайте!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Capricorn
Винаги съм си мислил,че съм метъл,но тия дни започнах да слушам по-брутална музика-хардкор,тероркор,спидкор,габа.Нормално ли е един метъл да слуша такова нещо.
Crafter
Тва пък кво беше????

ебати

Аз даже не знам тва дали некъв рап smile.gif

Пич, въпроса е пак да слушаш метъл

(сори, че поста е тъп, но съм 100% заспал)
Carpathian_Wolf
T'va gabata ne beshe li nekvo tehno???ba li go, inache za razli4nite vidove core k'vo da kaja....v skoro vreme she se priiutqt pod ob6tiq znamenatel METAL, kakto tva stana s grind-a i neo-to primerno, taka 4e nema se pua6i6, metal si
PS: ma tiq estoncite dali ne gi razpilehme bggg
Warrior Of Ice
Цитат
Винаги съм си мислил,че съм метъл,но тия дни започнах да слушам по-брутална музика-хардкор,тероркор,спидкор,габа.Нормално ли е един метъл да слуша такова нещо.


Нормално е да слушаш всяко нещо, което те кефи! smile.gif
SepulTeraHead
Цитат
PS: ma tiq estoncite dali ne gi razpilehme  bggg

Помляхме ги направо. Колихме и бесихме 90 минути. Тва е.....
bggg bggg bggg bggg bggg bggg bggg bggg bggg bggg bggg
deadsoul
Capricorn , слушай това което ти харесва. Няма смисъл да се ограничаваш в някакъв стил. Можеш да слушаш винаги метал...
Peter
Цитат(Capricorn @ Sep 7 2003, 01:37 AM)
Винаги съм си мислил,че съм метъл,но тия дни започнах да слушам по-брутална музика-хардкор,тероркор,спидкор,габа.Нормално ли е един метъл да слуша такова нещо.

4ove4e, samo edno 6'ti kaja: V HARDCORE-a e istinata!!!


Цитат
skoro vreme she se priiutqt pod ob6tiq znamenatel METAL


Edva li... HARDCORE-a si ima cqla ideologiq, koqto e mnogo dale4 ot metal-a...
BELLA
Цитат(Capricorn @ Sep 7 2003, 12:37 AM)
Винаги съм си мислил,че съм метъл,но тия дни започнах да слушам по-брутална музика-хардкор,тероркор,спидкор,габа.Нормално ли е един метъл да слуша такова нещо.

това ми звучи като тъпа реклама- " леле колко съм брутален, чак сам не мога да се начудя на себе си biggrin.gif "
ооооо абе ква е тая тъпа тема........
Peter
6to be? Nqkvo brutalno e... wink.gif
black_coffin
na men mi zwuchi kato pismo do nqkoi teen westnik za reshawane na "problemite na wyzrastta".ako iskash slushai i karizma i ako tolkowa ne mojesh da jiweesh bez imidga si na "qk metal", na koeto predpolagam se kefish ,se krii tongue.gif ..mne..towa beshe zlobno. wsichko ti e nared spokoino-ne se razbolqwash ot nqkoi stranen anti-metal virus.samo trqbwa da se poizqsnish sys sebe si i da shwanesh, che muzikata e CHAST ot neshtata, koito te opredelqt i koito sam opredelqsh, a ne nqkakwi glupawi ogranicheniq i predrazsydyci.
deadsoul
Цитат(black_coffin @ Sep 8 2003, 06:52 AM)
samo trqbwa da se poizqsnish sys sebe si i da shwanesh, che muzikata e CHAST ot neshtata, koito te opredelqt i koito sam opredelqsh, a ne nqkakwi glupawi ogranicheniq i predrazsydyci.

Не само музиката е много повече. Засяга енергийните цетрове на човека и има голямо значение изобщо като цяло. всяко парче, всеки тон дори, се отразява на психиката и физически. Изобщо музиката е едно от най-възвишените изкуства ако не и най-възвишеното. Един жив организъм най-много се влияе от нея. Може да се определят много неща по това какво харесваш да слушаш и такива неща. Но това си е и друга тема, май не му беше мястото тук smile.gif ... ама. както и да е, музиката си е музика.
SepulTeraHead
^ Вярно си е тва! Музиката доста влияе на човек... подсъзнателно. Формира характер и такива глупости...*

* \m/ изразни средства \m/
Peter
Цитат(deadsoul @ Sep 8 2003, 07:57 PM)
всяко парче, всеки тон дори, се отразява на психиката и физически.

Taka e. Kato slu6am qk Hardcore prosto otvutre mi idva da pravq qko mele i mo6ing i stage diving i... abe izob6to da kolq i besq punk.gif brickwall.gif icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Цитат(Peter @ Sep 9 2003, 01:38 PM)
Цитат(deadsoul @ Sep 8 2003, 07:57 PM)
всяко парче, всеки тон дори, се отразява на психиката и физически.

Taka e. Kato slu6am qk Hardcore prosto otvutre mi idva da pravq qko mele i mo6ing i stage diving i... abe izob6to da kolq i besq punk.gif brickwall.gif icon_headbang[1].gif

хмм звучиш като невинно и миролюбиво създание в сравнение с някой блек-ар (за справка warrior of ice headbang[1].gif laugh.gif )
Warrior Of Ice
Е, аре саа, хора досега не съм колил (не че не ми се е искало)... laugh.gif ...само свине!

Сериозно, блекът не ме избива на агресия, по-скоро - на размисъл.
widowmaker
е, ами пич...не е нормално
Peter
Цитат(Sw1tched @ Sep 9 2003, 02:14 PM)
хмм звучиш като невинно и миролюбиво създание в сравнение с някой блек-ар (за справка warrior of ice headbang[1].gif laugh.gif )

Mi te black-arite... abe... kakto i da e...
SepulTeraHead
Мене ми иде да....
LET FREEDOM RING WITH A SHOT GUN BLAST!!!!!!!
COME WITH A GUN!!!!!!!!!
YOU WANT WAR - YOU'L GET IT, COME HERE AND BITE THE BULLET!!!!!!!!!
bobz
Men puk mnogo me sumniava, 4e v Hard-core-a ili v koito i da e stil vuobshte e istinata. Istinata e v muzikata bez ograni4enia - kakvoto ti haresva - tova slushash i posle vuobshte ne mojesh da mi dokajesh, 4e si po-umen ili po-dobur ot men, samo zashtoto slushame razli4na muzika!
feb
mat.gif
SepulTeraHead
Естествено, Бобз... Човек може да е супер пич и да слуша най-безумната и долна чалга, а някой друг може да слуша само Machine Head и Insmouth(като мене w00t.gif ) и да е пълен тъпак(като..... unsure.gif )
black_coffin
Цитат
Не само музиката е много повече. Засяга енергийните цетрове на човека и има голямо значение изобщо като цяло. всяко парче, всеки тон дори, се отразява на психиката и физически.

prawa si.nqmah nikakwo namerenie da omalowajawam muzikata.prosto ne mi hareswa horata da se opredelqt samo i edinstweno po towa dali sa "metali" ili weche ne sa metali, zashtoto slushat hardcore i t.n...nqkakwi gluposti.prosto slushash towa, s koeto se chuwstwash kakto iskash ,s koeto se chuwstwash sebe si i tolkowa, a ne mislish neprekysnato "metal li sym ili ne sym..."

Цитат
блекът не ме избива на агресия, по-скоро - на размисъл
dosta tochno ..dokolkoto se otnasq i do men syshto..
Crafter
Цитат(Peter @ Sep 7 2003, 10:08 PM)
Цитат(Capricorn @ Sep 7 2003, 01:37 AM)
Винаги съм си мислил,че съм метъл,но тия дни започнах да слушам по-брутална музика-хардкор,тероркор,спидкор,габа.Нормално ли е един метъл да слуша такова нещо.

4ove4e, samo edno 6'ti kaja: V HARDCORE-a e istinata!!!


Цитат
skoro vreme she se priiutqt pod ob6tiq znamenatel METAL


Edva li... HARDCORE-a si ima cqla ideologiq, koqto e mnogo dale4 ot metal-a...

Не знам за тва но днеска в училище дънеше яко МОТОРХЕД! Познай кой беше виновен smile.gif smile.gif smile.gif Междудругото има некъв полуметъл от 9 клас... той се накефи на гласчето на Леми smile.gif
Capricorn
Цитат(BELLA @ Sep 7 2003, 10:09 PM)
Цитат(Capricorn @ Sep 7 2003, 12:37 AM)
Винаги съм си мислил,че съм метъл,но тия дни започнах да слушам по-брутална музика-хардкор,тероркор,спидкор,габа.Нормално ли е един метъл да слуша такова нещо.

това ми звучи като тъпа реклама- " леле колко съм брутален, чак сам не мога да се начудя на себе си biggrin.gif "
ооооо абе ква е тая тъпа тема........

Просто бях попитал дали е нормално да се мислиш за метъл и да слушаш музика която ти харесва точно толкова колкото метъла,че дори и повече.
Peter
Цитат(bobz @ Sep 9 2003, 09:03 PM)
Men puk mnogo me sumniava, 4e v Hard-core-a ili v koito i da e stil vuobshte e istinata. Istinata e v muzikata bez ograni4enia - kakvoto ti haresva - tova slushash i posle vuobshte ne mojesh da mi dokajesh, 4e si po-umen ili po-dobur ot men, samo zashtoto slushame razli4na muzika!
feb
mat.gif

Da tova e taka. Suglasen sum.
deadsoul
Цитат(black_coffin @ Sep 9 2003, 05:41 PM)
prawa si.nqmah nikakwo namerenie da omalowajawam muzikata

A, to az si zadylbah, ponqkoga prosto go prawq nesyznatelno...
black_coffin
Цитат
Просто бях попитал дали е нормално да се мислиш за метъл и да слушаш музика която ти харесва точно толкова колкото метъла,че дори и повече.

ne se misli za metal togawa.mizli se za sebe si i slushai kakwoto ti hareswa.slushash tejka muzika kato cqlo i tolkowa
FireMaster
Ами Слишаи Сичко Което те кефи excl.gif close_tema.gif
SoulThief
Интересна тема...Та, защо ти е такъв проблем, че си започнал да слушаш друг стил музика? Идеята на музиката е да ти харесва, без значение дали е рап, техно, метъл и т.н. Освен, ако въпросът не опира до там, че не искаш да си разваляш досегашния имидж на метъл.
Svetyl
НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ КОГА Е ПУСНАТА ТЕМАТАААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
wqwrrr
Не съживявайте толкова стари теми. Щом никой вече не пише, значи каквото е имало да се казва е казано.
По темата:
Добре, аз да речем, слушам кънтри, джаз, фънк, блус и по-лигави балади, трябва ли да значи, че не мога да наричам себе си метъл?
Slash
Хора, помогнете! Целунах момиче, да не се превърна в момиче? help.gif
Wolfheart
^.... или тя да не се превърне в момче!
Wintersunset
Защо такива стари теми не се изпращат в архива... в смисъл... тя от 2003 все пак оО
SteamOfBlood
^&^^Има нещо вярно в думите ви!Тук трябва да се пишат "Проблемите" ни laugh.gif ! ph34r.gif Хора,помагайте...Станах нинджа...А си мислих,че Светъл е единственната devilsmiley.gif !
dambov
не разбрах целта с която е пусната темата,но виждам че доста стара и едва ли има какво да се казва повече
KingSlayer
За старите теми принципно не е баш така. Една тема може да се е забила надолу защото можеби е изчерпана за времето си. Но пък по-новите юзери, естествено биха могли да искат да пишат по нея. Ако направят нова тема тя ще бъде автоматично заключена поради дублаж. За това до като ровят из форума намират подобни стари теми и нормално се отбелязват в тях.
Тъй си е. Новите юзери вадят старите теми biggrin.gif Аз в началото поне 3-4 съм вадил отгоре smile.gif

ЛОГИИИКА батко! Как ще вадиш стара тема, когато си я чел 100 пъти. Обратното, щом я четеш за първи път начи нема как да не изплува отгоре....Начи стига сте роптали за старите теми sp_ike.gif
Е бах се в логиста кви глупости пиша laugh.gif ша ма извините, ама съм на каса и на Ministry icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif
InsArtTure
Мне, тотално прав си. Аз също съм твърдо за копането на стари теми, стига те да не са тъпи. happy.gif
KingSlayer
Иначе Ministry слушаш ли icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.