Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
SpiritCrusher
Здравейте! Казвам се Йордан, на 24 години (почти 25). Живея в градче в Централна Северна България на име Летница. С някои от потребителите се познавам от виртуалното пространство (с Warrior Of Ice и Sturmfuhrer сме бъбрили в mIRC), а с някои като SepulTeraHead се запознахме съвсем случайно и на живо в Каварна преди месец, непосредствено преди Twisted Sister да излязат на сцената.
Иначе съм икономист по образование, а тенисист по призвание smile.gif Към настоящия момент съм общински служител. Навремето (1992-1993) благодарение на няколко "батковци" се запалих по банди като Metallica, Slayer и Megadeth. Иначе списъкът с любими групи е по-дълъг. В общи линии това е, което мога да споделя за себе си, ако ви интересува нещо повече, питайте wink.gif
TerminalFrost
Здравей!

Хубаво представяне... И си фен на Death, една от най-любимите ми групи, въпреки, че отдавна съм минал на по-лека музика. Приятно прекарване във форума!
emerald
Тракийското съкровище от Летница! Извинявам се, това ми беше първата асоциация.

Добре дошъл и приятно писане. smile.gif
SpiritCrusher
Добре заварил! Благодаря за топлото посрещане! Явно някои от вас са внимавали доста в часовете по история wink.gif
blame
Централна Северна България? Нищо не ми говори градчето,би ли ме ориентриал спрямо Търново примерно къде горе-долу се намира? smile.gif (аз май не внимавах много в историята близките няколко години sad.gif )
Добре дошъл!
SpiritCrusher
На запад от Търново се намира, на около 60 км от старопрестолния град. На 40 км от Плевен, в югоизточна посока. На 30 км от Ловеч, в северозападна посока. Бях ли достатъчно обстоятелствен? smile.gif
blame
Определено да, намерих го на картата дори. Очаквах да е нещо по-планинско като каза централна,но предполагам,че пак е симпатично. smile.gif
scion_of_storm
Едно от малкото грамотни представяния въобще tongue.gif Добре дошъл, гледам си фен на Death smile.gif. Spirittt Cruuuuuuuusheeeeeeeeer icon_headbang[1].gif openwidehug.gif
sepulturatr
Добре Дошъл bye.gif
Приятно постване ....

П.С.400-ен пост wub.gif
Warrior Of Ice
Привет! smile.gif
MadHatter
Пронто! Приятно пребиваване sp_ike.gif
`Xandria`
Добре дошъл тук! bye.gif
stage
Айде и аз да ти се изредя biggrin.gif Привет openwidehug.gif
п.п. Манолор шал рул дъ ърт! icon_headbang[1].gif
Rodd1ck
Цитат(SpiritCrusher @ Oct 6 2006, 12:29 PM) *
а тенисист по призвание smile.gif

Хехе, може да разцъкаме, само да не си много добър.. rolleyes.gif
Slash
Добре дошъл! А така... изповядващ религията на американския метъл. icon_headbang[1].gif
InsArtTure
O, позабавил съм се. Здравей. bye.gif Кое може да пречупи духа ти?

Кога ще ни водиш в Летница? rolleyes.gif
SpiritCrusher
Когато пожелаете, аз съм гостоприемен домакин, а и ми е навик да приемам гости. Само майка да не лудне metal.gif

Загубата на най-близкия за мен човек би ме разстроила доста. Това би могло "да пречупи духа ми" sad.gif

Stay strong and hold on tight...Spirit Crusheeeeeeerrr icon_headbang[1].gif
Slash
Ей, забравих да те питам - какво мислиш за Into Eternity? Ако не си ги слушал, чуй този албум:
http://smeshnika.data.bg/Trash,Dead,Black%...f%20Ashes-Promo


... Баш по темата, по ника ти и по аватара ти е. smile.gif icon_headbang[1].gif
Wolfheart
Добре дошъл smile.gif

^Мишо, почвай направо с Evergrey smile.gif
SpiritCrusher
Slash, имам два албума на Into Eternity - едноименния дебют и Buried In Oblivion . Определено доста ми се нравят, прогресив дет-а, съчетан с чисти вокали, който правят ми хареса от първо слушане.
Благодаря за албумчето smile.gif smile.gif
conguestadors
Добре дошъл и от мен. bye.gif
SpiritCrusher
Цитат(Rodd1ck @ Oct 7 2006, 12:08 PM) *
Хехе, може да разцъкаме, само да не си много добър.. rolleyes.gif

Не знам колко съм добър, но след спечелена от мен точка противниците отронват с въздишка "too good" smile.gif smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.