Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Програми за китара
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
SharondenAdel
Ако някой знае програма която да симулира ефекти за китара?
Засега имам само 'Gquitar Rig' но ми е трудна за разучаване.... е ако имате идеи, споделяйте happy.gif
ShannonLarkin
guitar-pro има...аз нищо не й панимая на нея... hmm.gif
wqwrrr
^ В грешка си, Guitar Pro е за писане на ноти за китара.

SharondenAdel, имаш предвид нещо, което да симулира усилвател? Ако търсиш нещо лесно за опериране, можеш да пробваш Guitar FX BOX 2.5, вярно, че не вади най-качествения звук, но пък ще ти свърши работа като за начало.
ShannonLarkin
е...казах, че нищо не й разбирам де laugh.gif
SharondenAdel
ShannonLarkin аз Guitar Pro-то го имам happy.gif и междодругото не е чак толкова сложна, доколокото wqwrrr
не ми е чааакк толкова важно дали ще е много сложна или ще по-лесно стига ми най-важните неща да са лесно достъпни и най-вече държда звука дае възможно най-качествен f_1m_c7682ad.gif
Virgin_Steel
Във всички случаи е по-добре да извадиш 50 лв за един Зуум 505 отколкото да мъчиш тия за ПС-то...
SharondenAdel
да така е ама тез 50лв. няма от къде да ги извадя а и ако събирам ще ми отнемр 4 месеца, а не ми се чака..
wqwrrr
http://store1.data.bg/acid/appz/Guitar%20F...2.5_Cracked.exe

Разархивираш и пускаш екзето. Ако имаш проблеми с настройките ми пиши в скайп.
Vlad
Само дето ти тряя хубава карта на компютара за разни такива програми.Иначе като свириш нещо бързо се ебава сичко.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.