Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: И от мен метъл рамо
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Karazhan
Жена-полицайка ? Звучи много секси wub.gif Добре дошла и приятно прекарване тук !
Wolfheart
^Ееее, не пренебрегвай програмистике, моля

Иначе добре дошла и тука smile.gif Надявам се да не ме глобяваш, ако тръгна да карам по обратната посока на еднопосочна улица smile.gif
Dragontear
Владо ...да не би да си решил да се опитваш да караш .... mellow.gif blink.gif
Wolfheart
Не само да се опитвам evil.gif

А и от други хора знам, че във Велико Търново не се намират много лесно знаците, включително и този:

Makiki
Привет и от мен bye.gif
telia
Makiki ,надуши и ти яката тема за представяне sp_ike.gif icon_headbang[1].gif Привет, метъл привет!

Wolfheart, не съм от КАТ. А ти от Търново ли си?
На кого му звучи секси, а? Хм, ще я видим тая работа smile.gif
ludspamer
Здрасти.И аз слушам Металика, но повече се кефя на Ози. bowdown.gif .Велик човек....
Иначе, причтно постване
telia
Ама аз не слушам Metallica. С тях започнах.
pa®tci
Цитат(Dragontear @ Jul 3 2007, 02:30 PM) *
Боби на теб никой не ти чете постовете защото избичва в аватара ти laugh.gif happy.gif

Ъ? о.О
ludspamer
Цитат(telia @ Jul 3 2007, 07:28 PM) *
Ама аз не слушам Metallica. С тях започнах.

Ооо...аз май пак не съм разбрал mellow.gif
telia
ludspamer, а какво друго не си разбрал? sp_ike.gif

Dragontear, драго ми е да те видя на линия! icon_headbang[1].gif
pa®tci
Цитат(telia @ Jul 4 2007, 10:47 AM) *
... Dragontear, драго ми е да те видя на линия! icon_headbang[1].gif

той пари за линия нема, кара я на херца
telia
E, от сутрин до мрак ли я кара тъй? bowdown.gif sp_ike.gif
conguestadors
Добре дошла и от мен. Г. Оряховица е хубав град, аз ходя често там и някой ден може да се видим на по бира. drinks_drunk.gif
Mago De Oz
Е, колежке и от мен едно голямо ЗДРАСТИ! Аз съм в София, жандармерия, и както Боби Працала каза, верно съм (де)градирал бивш военен. По ново му ще те правим ИНСПЕКТОР wink.gif И май си по-старша от мен, язе съм си прост милиционер, дет' се вика smile.gif И още нещо общо , дръж да не паднеш - И аз съм в отпуска по БАЩИНСТВО хахаха, без майтап smile.gif Тя жената по-богата, по-учена, повече пари вади, язе кво' да правя на работа, а наздраве drinks_drunk.gif
telia
Леле, човече! Ами с тия наши заплати, така е. Аз не бързам да се връщам още. Детенце да поотхвръкне, че работата е сложна, знаеш. Няма после отпуска през седмица-две.
Mangalf
Цитат(magodeoz @ Jul 9 2007, 09:09 PM) *
Е, колежке и от мен едно голямо ЗДРАСТИ! Аз съм в София, жандармерия, и както Боби Працала каза, верно съм (де)градирал бивш военен. По ново му ще те правим ИНСПЕКТОР wink.gif И май си по-старша от мен, язе съм си прост милиционер, дет' се вика smile.gif И още нещо общо , дръж да не паднеш - И аз съм в отпуска по БАЩИНСТВО хахаха, без майтап smile.gif Тя жената по-богата, по-учена, повече пари вади, язе кво' да правя на работа, а наздраве drinks_drunk.gif


брей... ти голяма жена си си намерил бре smile.gif
Eddie_The_Beast
малко късно ,но здравей съгражданке
zelatorr
По-добре късно от колкото никога. Здравей и от мен Татяна. openwidehug.gif
\\m//
Ха, сори, че чак сега пиша, ама чак сега те забелязах! blink.gif Та, така де, много се радвам да видя "едно момиченце, чиято детска мечта се е сбъднала"! laugh.gif Моята мечта също беше да стана полицайка (е, и все още ми се иска, ама за сега хич не действам по въпроса dry.gif ), много ми се искаше и в АМВР да кандидатствам, но тъй като не обичам литературата, се отказах! Кой знае, може пък след време наистина да си осъществя желанието! wink.gif

Тъй като си полицайка, която слуша метъъъл metal.gif (а повечето полицаи сигурно са чалгари), искрено ти желая успехи в работата и да не се ядосваш с началници и т.н.! biggrin.gif
nikoi
Предполагам, много мразиш Marduk!?
Во Царствии Твоем
Съмнявам се да мрази. Може би просто не харесва, мрази е прекалено силна дума, "хеле" пък за музика smile.gif
И да, добре дошла! Интересно как съм те изпуснал, когато си писала по темата smile.gif
Discipline
^
Ми може би, защото темата й е от има-няма 2-2.5 години smile.gif

ПП. Здрасти и от мен
telia
От къде я изровихте тая тема?!

nikoi, че защо да ги мразя? guitar.gif

Tokio Hotel, китарката ти е хубавка. Радвам се, че ме забеляза, аз от кога те гледам whistle.gif
nikoi
Telia, прочети си легендата за Tiamat. Там Marduk убива Tiamat, разсича го на две половини и с едната сътворява небето, а с другата земята.
telia
Нищо общо с мразенето, nikoi. Нито по отношение на групи, нито намразвам някого или нещо, като чета легенди.
nikoi
Целта на изказването ми не бе от сериозен характер, а по-скоро шега, въплътена във факти. Извинявай, ако е прозвучало язвително.
Preacher
Не, но беше смешно.
Сериозно.
Смисъл... смях се, давай все така, в същия дух!
Йеееей.
the_mess
Do not encourage him,you fool!!!!
Danny47
Съседите ми вдигат много шум... ще ги отведеш ли? rolleyes.gif
cherryjam
Колежке здрасти и от мен отдавна не бях влизал във форума затова чак сега те поздравявам .
Аз съм в София ист предполагам го знаеш. Малката има ли вече любими изпълнители. biggrin.gif
telia
Ти ли си другия колега?
cherryjam
Къде е ставало на въпрос? Може и аз да съм.
KTULU
ЗДРАСТИ... ЕДНА ЖП НИНДЖА СРЕД МВР-ХОРАТА laugh.gif
ludspamer
СПРИ СЕ БЕ
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.