Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как релаксирате...?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
noel_f
Слушам метъл или гледам телевизия. Ако съм много напрегната, си играя с китайски релаксиращи топчета или си правя масаж с масажора. Пия и чай от маточина, но той попринцип е вреден, ако се прекалява с него, и затова го пия само от време на време.
ludspamer
Релаксирам...с една чикия rolleyes.gif
Шегувам се, разбира се-обичам да релаксирам с музичка и студена бира!
Twilightfall
Цитат(usmif @ Aug 16 2007, 09:39 AM) *
Страхотен начин за почивка след дългия работен ден е да вземеш да четеш една хубава книга на тиха музика за съпровод. wink.gif

Same here. ;]
А музиката за бекграунд е нещо на Жан Мишел Жар.

Разбира се има и други начини - просто да слушаш музика, да гледаш филми или телевизия, но последното го правя много, много рядко.
Alti
Пускам си музика и си лягам wink.gif Това ми действа много добре smile.gif
Но ми е най-добре когато съм с един специален човек wub.gif Тогаз съм в рая и забравям за всичко
Aggressive Perfector
Цитат
Как релаксирате...?

С Napalm Death. devil.gif devil.gif devil.gif
pa®tci
Напоследък трудно, но предимно с HEROES V...
Lanfear
Цитат(DAEMONAXIA @ Aug 16 2007, 02:32 PM) *
smile.gif Аз примерно релаксирам с рисуване...разбира се и музиката ми действа релаксиращо,но това е 24 часов релакс при мен..Най -добре релаксирам във ваната,има едни "вълшебни "масла за вана,с успокояващо"надрусващ"ефект
след това съм като нова wink.gif

Хей! Това сякаш аз го казах smile.gif!
Обичам и просто да си седна с чаша червено вино...
Гледам когато мога да избягам от смрадливата София някъде на зеленко... wub.gif
TerminalFrost
Свиря, гледам филми, излизам с приятели, събираме се в нас... И колкото и да е смешно да го казва мъж, редовно практикувам шопинг терапия из софийските молове (:
gadniq-spamer
Ами просто мързелувам...седя си в леглото ,докато съвсем тихичко съм си пуснал някоя баладка и гледам тавана,така мога цял ден.А иначе се успокоявам като отида на риба,по-точно на някой язовир,седна си на столчето,и гледам тъпо... mellow.gif
Dead_Girl
Вися на компа, слушам музика... седя сама... някъде, пиша разни неща...
thrash_girl
Аз релаксирам като си правя дълги (често пъти са самотни) разходки из парка. Понякога си пускам музика, сядам на леглото и заспивам....Когато рисувам също релаксирам. smile.gif
Mwintersun
еми тръгва се на де очо ти види и без ограничения или се сбираме цяла глутница гладни за простотия вълци
Aglarana
"Дългите самотни разходки" май не са ми по вкуса и не ми изглеждат интересни, а по-скоро скучни.
thrash_girl
^Не са толкова скучни колкото изглеждат. smile.gif
Aglarana
^ Не, че ме убеди...
pa®tci
Цитат(thrash_girl @ Apr 22 2008, 07:04 PM) *
^Не са толкова скучни колкото изглеждат. smile.gif

Напълно съгласен. С музика или без, доста е приятно от време на време една такава разходка, гарнирана с паркиране да поседнеш някъде за едно известно време, пейчица или от сорта smile.gif
usmif
Особено, ако си с фотоапарат и мислите си ...
Lanfear
^ ^И аз тъй мисля
Иначе напоследък общо взето трупясвам и спя...
Wolfheart
^^ Апаратчето е идея. Винаги може да се заснеме нещо ново из старите пейзажи.
scion_of_storm
Прекрасни са въпросните разходки. Особено ако е по-мрачно времето. smile.gif
ludspamer
Цитат(usmif @ Apr 22 2008, 07:32 PM) *

Особено ако си с лаптопчето си с безжичен нет....
(не че имам такова brickwall.gif )
Wolfheart
След като по цял ден работя пред компютър, само лаптоп ми трябва suicide.gif
Twilightfall
Цитат(scion_of_storm @ Apr 22 2008, 07:35 PM) *
Прекрасни са въпросните разходки. Особено ако е по-мрачно времето. smile.gif

Определено.
И да заредиш плеъра/iPod-а (за който има пари да се вземе, щото аз нямам и съм с плеър) с нещо подходящо... абе, безценно е. smile.gif
Mwintersun
Цитат(usmif @ Apr 22 2008, 07:32 PM) *

oсобено като има папаратче и е некфо мрачно, и роса лекинко, и съм голям каприз
иначе като цяло една разходка винаги идва добре събираш си мислите..може и да ги сбиеш, а и понабиеш dry.gif
btrend
Напоследък съм леко социопат. Преди релаксирах с приятели,на по бира ..сега не искам да чувам и виждам хора, когато съм изморена biggrin.gif Напоследък ходя по разни йоги, действа ми наистина много добре. А последната ми страст е тайладския масаж... Простоооо няма такъв релакс. В Лозенец си намерих страхотно място и всяка седмица приключвам с по един масаж.
LordZombie
пънк
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.