Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Как релаксирате...?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Eddie_The_Beast
Примерно аз обичам да се просвам на компа,да си включа някоя чат програмка и да си говоря с приятели..
Другия начин е да се наспя хубаво..
FallenAngel
Опъвам се на леглото и си пускам индианска музика wub.gif
zelatorr
Чувстам се релаксиран ако се разходя хубаво на свеж въздух. happy.gif
ViolentBeauty
Много относително е това, аз да си кажа! Пред компа, в леглото, с хора, сред природата, зависи какво ми е липсвало много време rolleyes.gif
zelatorr
Цитат(ViolentBeauty @ Jul 31 2007, 06:52 PM) *
С хора в леглото, с комп сред природата!

laugh.gif
ViolentBeauty
Това и аз си го помислих laugh.gif И вярвай ми сигурно ще е най-релаксиращото!
Eddie_The_Beast
^Дали...не е..наистина една разходка в гората е нещо незаменимо...
Danny47
Няколко дюнера, семки, 4 литра Кола, зрънчо и поне 3GB филми sp_ike.gif ... другият метод е, когато свиря на барабани. Наистина е релаксиращо и забравям за всякакво гадно ежедневие и проблеми. Наистина тонизиращо! smile.gif

ЕДИТ: Скоро обмислям да ида на вилата и да се разхождам из Балкана по цял ден! tongue.gif
scion_of_storm
Музика, книги.... smile.gif
И мислене о.О
луда`калинка
Хоризонтирам се някъде на тъмно с МР3-то или пускам някоя комедия на DVD-то. Разходките също помагат. Или ще си сипя една ментичка с много лед и безакълно и ще зяпам TV. happy.gif
SharondenAdel
Релаксирам като се излегна на леглото и гледам телевизия или сядам на компютъра пускам си някоя отпускаща музика и започвам сладък чат с приятели rolleyes.gif
traektoriq
Като всеки себеуважаващ се метъл. whistle.gif . ходя на салса..това е начин да изкараш много ненужна агресия.

И без бурен смях за съжаление няма места къде да се учи пого например...
Mago De Oz
релаксирам с хубав секс, хубава музика и хубава храна, но най-вече със сина, като си играем заедно...сега сме на ниво как се куфее...... icon_headbang[1].gif
telia
Не релаксирам. Може след време пак да започна. По настоящем не.
Mago De Oz
що бре, кво ти пречи ?
telia
Аз си преча, брато. Тренирам се за световния глад.
Mago De Oz
и аз тренирам....100м вита баница, 2 x 100 със салатка и за финал една пържолка 45 номер, че ми е голям......крака smile.gif
stage
лъскам
Beerzebub
Хах
Кратко, ясно, доказано...

И понеже ме гони скуката, пуснах думата лъскане в гугъл:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board...panded&sb=5
Mago De Oz
^ icon_headbang[1].gif bowdown.gif
Virgin_Steel
лягам си на леглото, фатам си мандолината, пускам на акустичен ефект лек овърдрайф и почвам да дрънкам безцелно докато просто се отпусна и заспя...
Nickolleta
Мм, ето една тема за хубави неща в общия форум. cool.gif
Релакс: В компания, или без. Излежаване, четене, пускане на любима... или непречеща музика tongue.gif
И... пушене на наргиле. wub.gif
InsArtTure
Цитат
лягам си на леглото, фатам си мандолината, пускам на акустичен ефект лек овърдрайф и почвам да дрънкам безцелно докато просто се отпусна и заспя...

И аз. Дори съм заспивал над струните. Един вид сам съм се приспивал. Това ми е методът за релаксиране. Единственият друг е в точно определена компания. wink.gif
`Xandria`
Люлея се на хамака си и заспивам под дървото, на което е вързан. Понякога и със слушалки в ушите. Препоръчително е да не е слънчево.
bear heart
Ходя навън. Някак не ме свърта на едно място - вкъщи също. Ходя и се мешам с другите, гледам ги, радвам им се, закачам се, шегувам се или се опитвам да бъда сериозна... drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Нет. Бира. StarCraft онлайн с бивши съученици. Ръш с кучета. Успешен.

Отпуска повече от всичко.
Dragontear
Цитат(ViolentBeauty @ Jul 31 2007, 06:52 PM) *
Много относително е това, аз да си кажа! Пред компа, в леглото, с хора, сред природата, зависи какво ми е липсвало много време rolleyes.gif

Ти па от какво си изморяваш че трябва да релаксираш........ ТУРУМБЕЙ



Аз релаксирам като спя!
PrincessOfDark
Това го знам бе! Пълня ваната с топла вода, слагам прилично количество ароматерапевтични глупости, пълня си една кана с нискоалкохолно коктейлче с мноооого лед току-що извадено от хладилника, пускам си уредбичката в другия край на банята, взимам си една книжка и после само се опитайте да ме изкарате от банята! Абсурд!!!
cunt
Ataegina
ям си ноктите и кожичките около тях - супер кеф! До кръв.
Beerzebub
^ До длан!!
Eddie_The_Beast
Аз към 20-ти ще ходя на вила до Елена..с приярели.Хем почивка хем забавление...
miroslava_dinova
Аз пък лягам на леглото и си пускам музика, а когато съм като разбит самолет направо лягам и след 2 минути не ме търси.
usmif
Страхотен начин за почивка след дългия работен ден е да вземеш да четеш една хубава книга на тиха музика за съпровод wink.gif Поне на мен ми действа супер отпускащо (а и приспиващо rolleyes.gif )
Aglarana
Животът ми си е един постоянен релакс.

Иначе музика, книги,фитнес, филми...
prayer4eto
Според зависи от настроението и от това от какво се опитвам да релаксирам. Понякога и от самата релаксация трябва да си почине човек rolleyes.gif
Virgin_Steel
Това ми е мнението по въпроса !
DAEMONAXIA
smile.gif Аз примерно релаксирам с рисуване...разбира се и музиката ми действа релаксиращо,но това е 24 часов релакс при мен..Най -добре релаксирам във ваната,има едни "вълшебни "масла за вана,с успокояващо"надрусващ"ефект
след това съм като нова wink.gif
Aglarana
Нямам вана hmm.gif no.gif
azoteccccc
завирам се в някви дупки(под леглото,зад други мебели) и си представям че съм....в някоя дупка laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif ,

или пещера...
Morticia Dickinson
Аз си релаксирам като си легна и си пусна някои яки песнички да ми свирукат или да се разхождам с приятелят ми,и да си разнищваме бъдещите ни планове.smile.gif
eternal_eyes
Ям,гледам ТВ,излежавам се,обикалям из къщи и си мисля за нещо,говоря по телефона с някой,правя нещо добро(примерно помагам на майка ми да полива цветята,ходя до магазина с надеждата,че ще видя някой познат и т.н. )...
wqwrrr
Слушам музика, чета книги, свиря на китара. Ходя и на планина от време на време. Играя ролеви игри, които също са доволно релаксиращи.

А така наречените 'отпускащи' аромати и ароматизирани свещички ги ненавиждам.
drinkin_park
след работа седя главно на компютъра. Преглеждам форумите и торентите, слушам музичка, свиря на китарката или играя Diablo II. Понякога и някое филмче за преспиване, което доглеждам на другия ден, освен ако не е с цел "за преспиване" - тогава го гледам следващата вечер rolleyes.gif
cherryjam
Най-често с книга и музика, а когато имам възможност ходя да къпя червеи по реки и язовири (т.е. на риба)
latzi
Слушам музика докато шофирам
conguestadors
^На мен най-често тогава ми остава време да слушам музика и затова съм си оборудвал колата с яка машина и си куфея докато карам.
noel_f
Аз пък не мога да релаксирам на музика. Предпочитам да гледам телевизия или нещо друго. Единствено chill out-ът ме отпуска. smile.gif
Mob
По мой си начин. Летейки.
Revenant
изпразвам цял пълнител на Берета-та в глуповат силует на стената
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.