Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Estradasphere
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Danny47
Много добра банда. От първата песен (като изключим края) си помислих, че е Унгарска музика с фънк елементи... цялата тая работа почти във всяка песен избруталява на метъл и с характерни за дет/екстремен метъл барабани. На места има и джаз елементи. Просто правят нещо уникално и много добре са съчетали стиловете. Пичовете ще издават ДВД и ще си го взема с автограф! whistle.gif Ето сайта - http://www.estradasphere.com, цъкате аудио и слушате онлайн последния им албум! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif




П.С. Уориър Ъф Айс, не намерих тема за групата... надявам се, че не дублирам нещо!
Rodd1ck
Quadropus мисля, че съм им слушал. Честно казано слушам някои подобни неща, но тук мешавицата ми дойде в повече, а и не ме впечатли с нещо кой знае какво. Може да не съм бил и в настроение за такава музика, но принципно след като едвам изслушвам албум до края, направо го трия. ;]
Danny47
Хах... да, манджъ с грозде е, но е мн яко... поне за мен. Особено как няква Унгарска музика избруталява в метъл... мн добро изграждане! guitar.gif
\\m//
На мен това много ми допада - хората са професионалисти и умело смесват различни стилове - по-скоро мисля, че свирят нещо като етно музика, а аз доста харесвам и нея, еее, не бих си купила нещо тяхно, но са ми приятни за слушане! whistle.gif
\\m//
А между другото ще можеш ли да ми кажеш от къде да си сваля техни mp3 - особено The Return? rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.