Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Поздрави някого с песен :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55
scion_of_storm
Така...идеята на темата е ясна, но нека въведем подобно правило, като в "Оня над тебе" -> в темата ще се пише само по ВЕДНЪЖ на ден, за да не стане като с онези три теми crying.gif
Та...

Първо поздравявам гномите (особено Ники!!!!) с Korpiklaani - Beer Beer, напоследък не съм се мяркал, но ще дойда да ви видя съвсем скоро!

Нека magodeoz бъде поздравен с Elvenking - Poison Tears, и да продължава да бъде все така точен пич, и да е ценител на пауър/фолк метъла. =))

Хиляди благодарности на Aglarana за много приятните разговори, които водя с нея - Blind Guardian - Harvest Of Sorrow. И по-леко с млякото и пюрето, стават фалове ohmy.gif

Доста мерсажи и на In Death's Embrace за хубавите думи за ревюто ми, и за Lycanthropy's Spell, нищо че нещо не ги схванах както трябва o.O Leviathan - The Bitter Emblem Of Dissolve, затапването на Ноктурнуса в темата беше доста епично XD bowdown.gif

За всички от обсешъна, които щъкат и тук - Wintersun - Starchild (особено за Mangalf), време е да идвате пак ма XD

Breaking newz!111 4chan hails Mandor of Chaos, reason: He is 73h 1337 ohmy.gif Demons & Wizards - Crimson King , и копеле, не ми пращай такива снимки като на оня /b/tard, че си ебало майката =О

Boot и Antimental не пишат хич тук и ще ги шляпам, ама като знам ще има хареса сигурно rolleyes.gif Korpiklaani - Let's Drink, пак трябва полянка, но като се замисля как рояци комари отново ще ми съкват скъпоценната кръвчица =О

Малкуту Куунци също не влиза, и ще се разправяме ;p Да се връщаш по-бързо, да те видим с кака ти и с другите хора, с които те чакаме...за жалост още повече от 3 месеца =( Turisas - To Holmgard and Beyond !

traektoriq да не се ядосва много на брат си, всеки е бил (или още е , съдейки по мен) идиот ;p Omnia - Tine Bealtine!

Много благодарности и на редакторката ми, на която сигурно за година и нещо съм й разводнил неизменно мозъка с моите простотии tongue.gif Wintersun имали някаква песен Kaunis Kuolema...опа, Beautiful Death. Ми, гепвай wink.gif

Искам да поздравя още и едно от най-ценните същества за мен, и един от най-добрите и нежни хора, които съм познавал - сестричето ми, с Death - Voice of the soul. Ние си знаем... =)

За май билъвд stage нека бъде Amorphis - I of Crimson Blood, много сериозен си станал ра =((

Ще стане за жалост километрично, така че за всички други, и за тези, които се чувстват поздравени - Genesis - Land Of Confusion, посланието е ясно smile.gif)

**************************

Моля спазвайте правилото за писане веднъж на ден тук, за да не се затвори темата. Ицо и Венци, не я затваряйте, мисля че ще е полезна, особено ако се спазва правилото wink.gif
Mago De Oz
добра тема !

Да бъде така:

scion_of_storm , за теб Bathory - Shores In The Flames, нека твойте брегове никога да не видят огъня !

InsArtTure Skyclad - A Stranger in the Garden, защото ние винаги ще бъдем странниците в градината на безличието!

conguestadors - за теб наборе, има само едно Running Wild - Heads or Tails, ние сме направили своят избор !

Virgin_Steel Manowar - Number 1, защото наистина си номер едно, нищо че понякога хората не го разбират

traektoriq ти видя звяр в мен, а аз ти казвам Nightwish - Beauty and the Beast

Gamma Ray - Shine On е за Svetyl, защото се откроява сред останалите !

Стейжи към теб имам Evergrey - I'm Sorry , защото ти каза нещо хубаво,а аз не го разбрах !

Към всички бургазлий от форума, Running Wild - Under Jolly Roger !!!

Към всеки , който съм пропуснал , а не е трябвало - Manowar - Brothers Of Metal

а към всеки, който не ме харесва - Iced Earth - The Coming Curse
MadHatter
^Е, сега, .. трябва ли да не те харесвам, за да ме поздравиш с таз яка песен rolleyes.gif

Аз си връщам поздрава на Цашувицата с Battle Against Time wub.gif openwidehug.gif

`Xandria` трябва обаче да бъде поздравена с Alice In Chains - Nutshell, защото това слушам сега и отива на дъждовното време.

Месечинката Иси ще я поздравя с Aurinko Ja Kuu, че някак си емблематично стои.

После следва Фенцьо (а.к.а lodbrg...и не, никой не ака) с Камелотчи - Rule The World с пожелание за по-успешно мърльовстване за завладяване на света и по-бързо да си идва wub.gif

А и да не пренебрегнем Щурмъ с Knockin' On The Heaven's Door като специален трибют към вратите evil.gif whistle.gif
Mago De Oz
^текста е важен ! Но щом искаш......

И СПЕЦИАЛНО ЗА MadHatter Iced Earth - The Coming Curse
SharondenAdel
Искам да поздравява луда`калинка, Virgin_Steel и цялата рода с ManOwaR - Heart Of Steel

За MadHatter Queen - Bohemian Rapsody

За Svetyl Хиподил - Алкохолен Делириум

Искам да поздравя и барт си с Morgul - She

И най-вече искам да поздравя Гого с Alice Cooper - Poison

За всички които ме харесват Dommu Borgir - Burn In Hell

А за всички които не ме харесват Emperor - Curse You All Men
Svetyl
Леле, че яко smile.gif
За господин Сцион Hammerfall - Steel Meets Steel просто защото ми е любимата тяхна песен.

За magodeoz Saxon - Strong Arm of the Law, за тебе си мисля винаги като я слушам.

За Шапкарката Annihilator - Alice in hell smile.gif

За дъ майти уориър ъв айс ми се ще да издрънча едно Rhapsody (of fire) - March of the Swordmaster, защото ми е любима тяхна песен и съм сигурен, че и на него ще му хареса.

За SharondenAdel не може да е друго освен Within Temptation - Ice Queen.

За conguestadors хммм Masterplan - Spirit Never Die е един добър вариант.

За darga Ахат - Огнени души wink.gif

За ```````` - Queen - I Want It All.

За Dawn, която доста рядко пише тук Accept - Princess of the Dawn, защото ми е казвала, че доста й харесва.

За alpha prime - Любе - Футбол хахахах smile.gif

И последно, но не по важност, за Lodborg хмммм.... Queensryche - The Warning.
луда`калинка
The Tokens - The Lion Sleeps Tonight bye.gif Много ше ти ходи на...картинката в подписа!
`Xandria`
Хубава тема. smile.gif
Искам да поздравя целият ви екип тук, който пише материалите в сайта, страхотни ревюта, биографии и статии. Mного полезна информация. Въобще, сайта е страхотен. Timo Kotipelto- Lord Of Eternity
Един по специален поздрав с Opeth-Isolation Years,за един специален потребител-MadHatter
+ Slash, който не е писал отдавна тук, ама си е поздравен от мен -Evergrey-Мonday Мorning Аpocalypse
scion_of_storm
Днешните поздрави от мен биват следните:

За metallord с много благодарности за предоставените албуми - Sasquatch - Let It In!

За Венцислав, който ако не се върне скоро в България ще го варя в казан - Bathory - Home of once brave. Ще видиш ти tongue.gif

Лени бива поздравена с Windir - Heidra, защото думата й хареса, а пък и разбра какво исках да кажа XD

Прейърчето има много благодарности за това, че коментира и преглежда стиховете ми, печели бонус Kamelot - Soul Society smile.gif

С Щурма уж трябваше да пишем нещо заедно, ако продължаваме така да се разминаваме, нищо няма да стане. И не ми се оправдавай, че ти се спи, фуулиш мортъл!!11 Така де, Primal Fear - Seven Seals smile.gif

За сестричето ми, което винаги ми помага когато ми е зле, и винаги е до мен - Catamenia - Location:Cold =)

Множество олигофрени срещнах днес, някои ме изнервиха максимално, но за всички общо има едно Dope - Die Motherfucker Die ^^

Връщам поздрава на Светъл с HammerFall - Glory to the brave \m/

Батко Слаш наистина се затри sad.gif Eluveitie - The endless knot нека бъде за него.. smile.gif

И най-накрая за форума като цяло - Don't stop at the top. Не знам дали ще прозвучи нескромно, ама май сме ет дъ топ...и айде да не спираме, а wink.gif
Aglarana
Сашуу, айде и аз да се разпиша в страхотната ти темичка rolleyes.gif

Такамм, теб ще те поздравя със Summoning - Land of the Dead wink.gif . ТВОЯТА песен!!! А пък млякото и пюрето са доста полезни дори в големи количества w00t.gif

За другия Сашо, Mandor Of Chaos, e Fiddler on the Green whistle.gif Да се връща по-бързо!!!

Wolfheart smile.gif За теб Dark Tranquillity - Lost To Apathy , че гледам си на тази вълна!

И за всички останали - поздрав с една любима песничка Blind Guardian - Nightfall!!!!!
prayer4eto
^^ Оуу, мерси, трогнат съм wub.gif . Аз ще ти върна с Kamelot - Serenade - заслушай се в текста, ако не си wink.gif.

А мойте поздрави за таз вечер :

За Росен - за последните 24 години е неотлъчно до мене - Kamelot - Wander
За prayer4eto - невероятен композитор и изпълнител laugh.gif - Firewind - Oceans.
За мойта ненагледна любоф (Иби - GRX40) - Paul Guilbert - Get Out Of My Yard - с пожелание да се научи да я свири wub.gif .

За всички останали (приятели, неприятели - все тая) - Rainbow - Maybe Next Time tongue.gif biggrin.gif
traektoriq
Ще започна с поздрав за целият форум - In Extremo- Ave Maria

scion_of_storm Дребосък за тебе щото си пич smile.gif -Omnia-Tine Bealtaine

Wolfheart специално за завръщането ти в нашата губерня -Dark Tranquillity - Alone

TerminalFrost за колегите специално, нещо старо, но истинско -URIAH HEEP-JULY MORNING

prayer4eto за това , че много лесно те разбира човек-Iron Maiden- Number of the beast

Beerzebub страшно си искрен, но не съм сигурна какво харесваш за това , нещо което аз харесвам-Angra - Heroes Of Sand

magodeoz че е твърде откровен- Mago De Oz - Fiesta Pagana
луда`калинка
Поздравявам жена ми Voodoo_girl с Lacuna coil - Stars, защото тя е the only one, who loves me sleep.gif
Жина, ко ша прая без тебе в гадната смърдела София? crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
Wolfheart
За scion_of_storm, дето създаде темата, поздрава ще бъде Северные Врата - Карелия

на traektoriq отвръщам с Sonata Arctica - The Cage. Надявам се, че скоро ще се видим с нея.

На Aglarana отвръщам за чудесния поздрав с Nevermore - The Heart Collector. Ако иска, може да си избере и Нова Генерация - Ловецът На Сърца

За In Death's Embrace нека поздравчето да е Draconian - Daylight Misery. Знам, че ще се зарадва.

За Lodborg, който скоро ще се върне на родна земя, нека поздрава да е Rainbow - Stargazer.

За Braindead нека да е Angra - Time. Да продължава с култовите срещи и култовите прибиранки smile.gif

За SoulThief, която не пише много често във форума, нека да бъде Kalmah - Defeat.

За Voodoo_girl, нека поздравчето да е Mandragora Scream - Cryin' Clouds.

Айде....и за лудата`калинка, по случай хипарската и снимка на аватара, поздравчето да бъде Uriah Heep - July Morning.


Който не е поздвравен, да не се засяга... И утре пак е ден smile.gif
SepulTeraHead
Благодаря на всички, които се сетиха за мен.
stage
За нищо. excl.gif
In Death's Embrace
Daylight Misery bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif


На Wolfheart отвръщам с Dark Tranquillity-Misery's Crown или същата с която ме поздрави.

За scion_of_storm Summoning-Like some Snow White Marble Eyes да продължава в същия дух с хубавите ревюта и стихове

За целия екип Funeral-Red Moon

И за всички други Katatonia-Gateways Of Bereavement
Alekto
Стефанеее, за тебе малко west coast sound Too Short - Fuck Them.
Mort
За Violent Beauty - Kamelot - The Pendulous Fall - мерси за бронтозавърските пържоли снощи wub.gif

Парчето е и за всички останали, които се кефят на групата; за които не се кефят няма поздрав tongue.gif
ViolentBeauty
Миси

За теб поздравчи с Kamelot - Love You to Death

За всечки останали нещо по техен избор на Amorphis happy.gif по случай прекрасната новина drinks_drunk.gif
prayer4eto
Поздравче специално за г-н Захариев, който би трябвало да е някъде край Сливница в момента - Firewind - Steal Them Blind drinks_drunk.gif

И за traektoriq - благодарско за вчерашното поздравче guitar.gif - Iron Maiden - Dream of Mirrors rolleyes.gif .
enemy
Еее, наистина много добра тема whistle.gif
Така де аз като си нямам конкретен човек за поздрав, искам специално тия дето са поздравили по- нагоре да се чувстват поздравени с песен на Behemoth или на Cannibal Corpse по избор, че на съм на такава тематика drinks_drunk.gif
TerminalFrost
Поздрав за всички с целия ремастериран Surfing With the Alien на Джо Сатриани по случай 20 години от издаването му!

scion_of_storm
Днеска няма да съм продуктивен, хъхъ...

Стефане, като някой поздрави целия форум, и ти влизаш в него де smile.gif) Lamb Of God - Walk with me in hell, или си избери нещо от Through the ashes of empires metal.gif

Росене, мерси, текста сякаш ми приляга...или се лъжа? tongue.gif Ти погледни Empyrium - Mourners, мисля че бандата като цяло ще ти хареса, не съм сигурен.

Count Nosferatu Kommando - L.K. Nosferat да бъде за адаша, да продължава да поунзордва усилено на пуцалките wink.gif

За ученичката ми, Eternal Tears of Sorrow - Lost rune of thunder, успехи с рисуването и всичко свързано с него smile.gif

За сестричето ми, Dimmu Borgir - Entrance, че й е любима!

О, и за любимите ми блекари, които са много, и които си мислят, че тяхната музика е най-добрата, а другото са само лайна wink.gif Светата троица DMX, Obie Trice и Eminem ви пожелава Go 2 Sleep wink.gif

Шапкарката да скита из горите с Ensiferum - Iron wink.gif


Май стига за днес... smile.gif

MadHatter
Не съм навестявала темата наскоро нещо tongue.gif

Айде първо да връщам поздравите на:

Светльо с Hammerfall - Blood Bound ...поради...незнайни точно причини.

Sharon den Adel ще я поздравя с Within Temptation - The Truth Beneath The Rose просто защото е 3тата от петте песни, които харесвам на тая група biggrin.gif

На magodeoz ще върна спешъл поздрава с Gardenian - Soulburner

И Цашу, ху ай лъф олмоус ес мъч ес ай лъф май трий, с Eluveitie - Andro

...и послееее...

За Princess Of Dark, която всички ние много обичаме: Saxon - Princess of the Night, по символични причини

и едно поздравчи за sharon - Separate Ways guitar.gif
SepulTeraHead
Цитат(Alekto @ Sep 3 2007, 11:02 PM) *
Стефанеее, за тебе малко west coast sound Too Short - Fuck Them.

{}

wink.gif
Wolfheart
Айде следващата партида поздрави....

За Gilraen нека да бъде Andre Matos - Rio. И честито и завръщане след около месец отсъствие.

За In Death's Embrace нека да бъде Dark Tranquillity - Hedon, понеже сега е на тази вълна.

...айде, утре пак ще има
Braindead
Владо, страшно много благодаря, връщам с DragonForce - Cry of the Brave
Battle Magic
За Сашу- Turisas-Battle Metal
За SepulteraHead -Soulfly-I and I, задето единствен ме подкрепи в спора, свързан с кмета на Каварна smile.gif
Уориър Оф Айс-Sonata Arctica-Kingdom For A Heart, само защото е хубава песента.
MadHatter-Kamelot-when The Lights are down
За Владо- King Diamond-Mansion in Darkness
За MagoDeOz- Manowar-Call To arms

А за Новодошлия венци- Нещо по избор от саундтрака на Старкрафт. За васкА важи същото smile.gif
П.с - Себе си поздравявам с Whitesnake - Looking For Love, за да изразя сегашното ми състояние. Забравих най-важното-специален поздрав за Щурма с Iron Maiden- Afraid to Shoot Strangers smile.gif
Braindead
Благодаря, Фелипе, да ти се връща Старкрафтът! biggrin.gif
Mago De Oz
Днес е мой ред за поздрави wink.gif

Battle Magic- Pink Cream 69 "Talk To The Moon"

Braindead - Angra "Angels Cry"

Wolfheart - Moonspell "Alma Mater"

MadHatter - Kamelot "Crossing Two Rivers"

scion_of_storm - Elvenking "The Regality Dance"

TerminalFrost -RAinbow "Stargazer"

traektoriq- Mago De Oz "Diabolus In Musica"

Stage - Dream Theater "Another Day"

луда`калинка - Edgay "King Of Fools"

Svetyl Saxon " Solid Ball Of Rock"

Ники и Нели - Skyclad "Anotherdrinkingsong"

Венци и Ицо - Running Wild "Diamonds of the Black Chest"

Боби Парцаливкото - Sodom "m-16"

всички майки от форума с Angel Dust "Beneath the Silence"

към всички , които не ме харесват Liar "I Don't Care "

За останалите Blind Guardian " Mirror, Mirror"
TerminalFrost
Здравейте! Ето и моите поздрави:

traektoriq - Joe Satriani, Driving at Night

Svetyl - Sting, Desert Rose

magodeoz - Jimi Hendrix, Purple Haze

Wolfheart - Kreator, Leaving Europe After the Rain

MadHatter - Steve Vai, Tender Surrender

scion_of_storm - Joe Satriani, Crushing Day

луда`калинка - Nick Cave and the Bad Seeds, Do you Love Me

Всички останали - Tony MacAlpine, Premonition'94
Mago De Oz
Мерси за поздрава, ама да знаеш , че на Джими не мога да позная и една песен...никога не съм го слушал smile.gif
TerminalFrost
^ http://youtube.com/watch?v=NXk9SvsF-I8
usmif
Поздравче за всички с Gary Moore - Out In The Fields smile.gif
Braindead
Оу, Милене, хайде един Lead or Gold на Running-че за теб! happy.gif

Сори, че действам раздробено, но като имам повечко време ще седна и ще напиша още поздравчета! rolleyes.gif
Mangalf
Поздравявам Nirolo с DJ Tiesto - Love Comes Again понеже вече не бил метъл гоеба в простия

Поздравявам Warrior Of Ice с Rhapsody - Warrior Of Ice омг как го измислих

Поздравявам Сцион с Amorphis - Into Hiding нали ще идват в София уж smile.gif

Трябва да тръгвам утре ще ви пиша още поздрави wink.gif
Eddie_The_Beast
Хайде поздрав за всички с Daath - Placenta
MadHatter
Цитат(TerminalFrost @ Sep 5 2007, 08:39 AM) *
MadHatter - Steve Vai, Tender Surrender

Трябва задължително да върна с Joe Satriani - Piece of Liquid beer.gif

А за Милен и Фюлю - един Edguy - Tears of a Mandrake guitar.gif
Mago De Oz
^wub.gif
Mandor of Chaos
за Aglarana, специално връщам с Rainbow - Street of Dreams

за сциона Dethklok - Murmaider smile.gif

за всички останали Sepultura - Territory
blame
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 3 2007, 05:32 PM) *
Благодаря на всички, които се сетиха за мен.

+1


Wolfheart - Anathema - Panic
Warrior of Ice - Sonata Arctica - Wolf & Raven
stage - Кълн - Без лице
MadHatter - Nightwish - Eva
scion of storm - Bathory - The Lake
lodborg - Therion - Ljusalfheim
Beerzebub - Pain - Bye/Die
Gilraen
Айде и аз да се разпиша тук:
поздравявам Wolfheart с Andre Matos-Separate ways
и всички дето сте на линия с Amorphis-Silent waters
scion_of_storm
Ее, мерси, адаш, избери си нещо на Nanowar Of Steel ти като поздрав, кек tongue.gif

За внучката, с която вчера се измокрихме до кости, и която изглежда не се е затрила! Chimaira - Resurrection =)

За Киро, с благодарности че ме открехна за тази (както и някои други) група - Crowbar - The Lasting Dose, радвам се, че те познавам братко smile.gif

За вчерашните, и днешните drinks_drunk.gif гномища, Amon Amarth - Valhall Awaits Me icon_headbang[1].gif

За Aglarana нека да е Cruachan - Ride On, дано кракът й се оправя, стискам палци smile.gif)

И за всеки, който иска - Empyrium - The Shepherd and The Maiden Ghost smile.gif)
miroslava_dinova
Време е за поздрави.

Поздравявам с тази песен на GUNS N ROSES -Welcome to the jungle Sturmfuhrer,
и Beerzebub със Dimmu Borgir - The Serpentine Offering, а всички които цъкат в момента из форума със Cradle of Filth Вabylon AD.
Mangalf
MadHatter smile.gif със Blind Guardian - Mirror Mirror ^^
Eddie_The_Beast
Ае чувстайте се поздравени с IRON MAIDEN - THE CLAIRVOYANT по случай празника
whistle.gif



--------------
Честит празник на всички българи!
Battle Magic
Мерси, пз за Еди тех Бийст с Iron Maiden - Rime Of The Ancient Mariner. За Манглаф- последната песен, която пяхме заедно на концерта- Blind Guardian The Bard's song
А пък Киро поздравявам с култовата композиция- My Dying Bride-The Cry of Mankind
\\m//
Хихи, благодаря Eddie зверчето! biggrin.gif Аз пък те поздравявам с Kamelot - Across The Highlands - дано да те кефи песничката! smile.gif
А за всички останали Savatage - Morphine Child! happy.gif
Кефете се всичкииии! icon_headbang[1].gif
Virgin_Steel
Morphine Child го приемам лично rolleyes.gifsmile.gif
За всички днес е специален поздрав песента на Pyramaze - Forsaken Kingdom
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.