Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: хай
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
solitary_vampi
Здрасти на всички. Аз съм Моника. На 15 години от Плевен. Викат ми Мон попринцип..*ъъъ добре,нямам идея кво да пиша*...Падам си по сякакъв метал и рок.
Любими групи: Evanescence, Nightwish, Metallica, HIM, Guns n Roses, Stone Sour, Moonspell, Iron Maiden, Rammstаin, Adema, Children of Bodom, Within Temptation, Saliva, Megadeath, Deep Purple...
Емии за тия са сещам,има и други,маа не ми се мисли (тва при мен е сложен и дълъг процес)..Сами преценявайте какво точно слушам,аз не мога да ви кажа laugh.gif
Ъъъ добре,ще се измъкна със старото "ако имате въпроси-питайте* защото наистина блокнах кво да пиша. Ко на някой му дойде музата да пише tongue.gif
LordZombie
В кое даскало учиш rolleyes.gif
solitary_vampi
Не чак толкова горда възпитаничка на ГПЧЕ Плевен ... dry.gif
LordZombie
А стига ве и аз съм там guitar.gif
TerminalFrost
Здравей!
ZawHeR
Хубав град е Плевен... с много хубави момичета... ех, ех smile.gif

Повече усмивки и повече айляк докато си във форума! smile.gif


yinyang.gif
solitary_vampi
Здрасти на всички. Зомби, още малко ще се окаже, че си и в съседния клас нали.. whistle.gif
А за писането и усмивките - не се и съмнявайте в мене tongue.gif Мене да пиша глупости ме бива smile.gif
prayer4eto
Здрасти и приятно прекарване тук smile.gif
Duh5
Здраво, да хвърляш поглед на материалите в сайта smile.gif И приятно прекарване!
Aglarana
Megadeth smile.gif

Здравей! Пожелавам ти да се задържиш тук по-дълго.
ludspamer
Здрасти.
Няма ли някой тука от ПГ по телекомуникации в София бе....
stage
Цитат(Aglarana @ Jan 28 2008, 04:48 PM) *
Megadeth smile.gif

Откъде знаеш!
Може да е чела това или пък това:
Цитат
Лидерът на Megadeath Дейвид Мъстейн: „Таекуондо промени животът ми”
 Written by Velizar, on 11-11-2007 00:00

Легендарният лидер на метъл-бандата Megadeath(Мегадет) Дейвид Мъстейн споделя, че животът му е бил променен към по-добро главно благодарение на таекуондо.


На снимката са дадени членовете на групата заели позиция, Дейвид е вторят от ляво

„Таекуондо е страхотна дисциплина. За мен тя е едно от нещата, които промени живота ми” казва Мъстейн в наскоро дадено интервю. „То (Таекуондо) ми помогна да премахна лошият си начин на живот, включващ дрога и алкохолизъм. То ми помогна да повярвам в себе си и да открия сила в себе си, за която никога не съм подозирал, че притежавам.”



Мъстейн се изказа, след като бе назначен за световен посланник на добра воля на организацията WTF в Сеул на 27 Октомври 2007.

Мъстейн и трима от членовете на групата – басист Джеймс ЛоМензо, китарист Глен Дроувър и неговият брат Шон Дроувър – пристигнаха на 27 Октомври 2007 за концерт в Сеул на 28 Октомври 2007. За Megadeath това е четвъртият концерт в столицата на Южна Корея.

„За мен това е голяма отговорност и ще опитам да представям WTF по най-добрият начин, по който мога” каза Мъстейн за своето назначение.

Мъстейн притежава 1-ви дан черен колан.

„Зная че много млади хора следят моите изяви и смятам че тази дисциплина е отлична възможност за развитие”.

Мъстейн сподели, че е започнал да тренира през 1999 в Аризона, след което се е преместил в Калифорния, където живее сега. „Преди да започна с таекуондо, тренирах кунгфу и други бойни изкуства”

Като един от първите американски траш метъл групи, Megadeath се издигат до международна слава в средата на осемдесетте, но бяха преследвани от постоянни промени на членовете, частично дължащо се на известните проблеми с употреба на наркотици. След като групата намира начин да се задържи чиста и осигуряване на устойчив екип групата създава цяла поредица от платинени и златни албуми между 1986 и 1997.

Групата бе разпусната през 2002 след като Мъстейн пострада от тежко нараняване на нерв в лявата си ръка. След седемнадесет месеца физиотерапия и интензивни тренировки по таекуондо, Мъстейн отново продължи работата на групата.


laugh.gif
Aglarana
^ Всичко е възможно! wink.gif
Dead_Girl
Привет, доста готини групи слушаш whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.