Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Христос Воскресе!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
onnellinen
Наистина възкресе!

Аман от атеисти, които боядисват яйца и ядат козунак, защото такава била традицията. Като ти се яде много, яж целогодишно, пък после ще те търкаляме по улиците.
scion_of_storm
>:O >:O >:O Evil womann!111
Няма живот без козунак...
...със стафиди...
...може и с шоколад...
...и с орехчета...
...о, и с мармалад...

wub.gif wub.gif wub.gif
Braindead
Цитат(parcaleste @ Apr 27 2008, 08:59 AM) *
Шо, шо? Нещо некрофилия ли имало? blink.gif


Не съм вервал че баш тука ще срещна такава тема, честно; но очаквах ако има, да е пусната от Десислава rolleyes.gif

За чий да е пусната от мен? boxed.gif

Честит празник на всички.
Wintersunset
Цитат(scion_of_storm @ Apr 27 2008, 02:28 PM) *
...о, и с мармалад...

wub.gif wub.gif wub.gif

козунак с мармалад?! blink.gif

иначе да, честит празник на всички, които го чувстват такъв, както каза някой по-горе. smile.gif)
scion_of_storm
Ниенор, ще се бием, как може да не знаеш и да не уважаваш този тип козунак ohmy.gif? :Р
Megadeth
Цитат(onnellinen @ Apr 27 2008, 02:20 PM) *
Наистина възкресе!

Аман от атеисти, които боядисват яйца и ядат козунак, защото такава била традицията. Като ти се яде много, яж целогодишно, пък после ще те търкаляме по улиците.

Аман от заблудени suicide.gif
scion_of_storm
Нека не започваме форумна война!

...
фокусирайте се на козунаците. wub.gif
...
_TNT_
Цитат(onnellinen @ Apr 27 2008, 02:20 PM) *
Наистина възкресе!

Аман от атеисти, които боядисват яйца и ядат козунак, защото такава била традицията. Като ти се яде много, яж целогодишно, пък после ще те търкаляме по улиците.

Аман от верующи, които си мислят, че яйцата и козунака имат общо с християнството...
---
Козунаци фтв!
Jesus Goat
Цитат(System of a down @ Apr 27 2008, 01:43 PM) *
Цитат(onnellinen @ Apr 27 2008, 02:20 PM) *
Наистина възкресе!

Аман от атеисти, които боядисват яйца и ядат козунак, защото такава била традицията. Като ти се яде много, яж целогодишно, пък после ще те търкаляме по улиците.

Аман от заблудени suicide.gif

Спокойно, човече, всеки е в правото си да бъде овца.
onnellinen
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 8 2007, 01:19 PM) *
Честит празник на всички, които го чувстват като такъв. Смисъл от гаври няма.


Цитат(Rodd1ck @ Apr 9 2007, 07:29 PM) *
Защо си пишете глупостите в тая тема, като се смятате за гениални и прозряли човешките истини, поне не занимавайте другите.

Така че - радвам се, че така усилено четете всичко, което ви изглежда антихристиянско. Да живей стадото черни овце, провиждащи бъдещия крах на християнството.
Beerzebub
^ Всъщност са прави.

Воистина возкресе.
onnellinen
Прави са, но начинът, по който някои проявяват отношението си, е гаден.
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Apr 27 2008, 02:45 PM) *
... фокусирайте се на козунаците. wub.gif ...

Чревоугодник...




ПП В България християнството, както всичко друго е силно изкривено. Някои като влязат в църквата и не знаят на коя страна да тръгнат да я обикалят, но за сметка на това се кълнат и се мислят за Великите Православни... които празнуват св. Валентин и Хелоуийн...
Ta' Zhal
Воистина Возкресе!

И не виждам защо хората, които не вярват, са решили да покажат това в тази тема. Абе хора, има си "Случайни глупости", може и друга тема да направите. Тази тема е, за да можем ние, зауханите християнски души, да се поздравим. Проявете малко благородно снизхождение към глупостта ни, о, mightiest selves bowdown.gif
Иначе това, че
Цитат
В България християнството, както всичко друго е силно изкривено.
e абсолютно вярно, да.
gadabout
Воскресе ли? Аз пък чух, че си открили тялото оня ден...
Както и да е, подигравам се с цялото си съзнание и то не на друго, а на всичкото безумно лицемерие на 95% от хората, казващи "Христос Воскресе!". По всяко друго време не се сещат и общо взето и сега не им е мн ясно какво празнуват, но важното е да има нещо за честване и най-вече повод за ядене...
Впрочем, ако искам празник, ще си го направя по всяко време, на всяко място, с всякаква причина, която няма да е и на половина толкова лицемерна, колкото тази тук...
Ta' Zhal
Ми прав си, но това не важи само за Великден, а за почти всеки друг празник. Дай ми един, който е по-"нелицемерен". Даже рождените дни са също толкова "лицемерни". То идеята на всеки празник е, да напомни на хората за нещо, както и да ги събере.
Иначе, ако имаш предвид онези прекалено набожни хора, които ритат куче, а след това влизат в църква (такова съм виждал!), пак имаш право. Но то не е от празника, нито от религията.
Mago De Oz
Воистина Возкресе!

Много щастие , здраве и късмет на всеки !

А към тези дето си изкарват простотията наяве, преди да пишете, помислете първо благодарение на какво сте все още с български имена... нищо повече няма да напиша, то само с ядене не става, трябва и акъл.
Twilightfall
Воистина Возкресе.

Живи и здрави.
zelatorr
И тази и предната година се намериха някакви дришльовци дето да плюят. По-добре ходете да си ядете яйцата и не се обаждайте!

bowdown.gif
Цитат
помислете първо благодарение на какво сте все още с български имена....

А така Милене!
Aggressive Perfector
Воистина воскресе!

Аз съм атеист, но недоумявам какво толкова ви пречи това... Който не ще Великден да ходи да празнува Байрям. tongue.gif Майтапа настрана, нека всеки си вярва в каквото иска, а който мрази празника - просто да не пише.
Megadeth
Цитат(Aggressive Perfector @ Apr 27 2008, 05:43 PM) *
който мрази празника - просто да не пише.

E па откога не може да изкажа мнение, да го еба?
scion_of_storm
Можеш, ама е някак олигофренско да го правиш в темата, в която хората си честитят това.

В смисъл, направи ми тема System of a down и аз да започна да ти говоря за това колко яки ориенталски елементи вкарват Nile в творчеството си. ;р
Chimera
Во истина Воскресе! smile.gif
Eddie_The_Beast
Защо изобщо почти всички започнаха да се нападат ...всеки с религията си ебаси.
Християнството си е изкривено ,мн ясно.Но аз лично през живота си съм виждала малко хора,които ходят на църка редовно, примерно ,ако се сещате какво искам да кажа.
Всеки вярващ си носи религията и я показва по различен начин ..няма лошо.
За мен лично има мн по-смислени религии от християнството,но това е др въпрос smile.gif
Mago De Oz
^правилно, ама някой да ме нарича "овца" само заради убежденията ми...ми да ми го каже в очите......затова се ядосвам аз....
Eddie_The_Beast
^Прав си си !
Jesus Goat,приятел,мн далеч си от властта да определеш на кой убежденията му са верни и на кой грешни..осъзнай се малко.
Иначе интересно ми е ти в какво вярваш,защото някак неправилно ми се струва да избързвам с преценките ... ?
?
scion_of_storm
ХИ ИЗ ДЪ ИНКАРНЕЙШЪН ЪФ СЕЙТН ХИМСЕЛФ, Ю ПАТЕТИК МОРТЪЛС!111

dry.gif whistle.gif
Aggressive Perfector
Цитат(System of a down @ Apr 27 2008, 08:56 PM) *
Цитат(Aggressive Perfector @ Apr 27 2008, 05:43 PM) *
който мрази празника - просто да не пише.

E па откога не може да изкажа мнение, да го еба?

Глей ся.
По принцип всеки си вярва в каквото си иска. Да, религията е помия и светът е нечестен. Знам. Но има хора, които искрено си вярват в Бог, по същият начин, по който аз и ти искрено НЕ вярваме в Бог. Нямаш право да обиждаш тези хора, при положение, че (поне в тази тема) никой не е казал нищо срещу това, в което ти вярваш.
Eddie_The_Beast
^^ Да ,аз тфа си го виждам smile.gif .Ама да видим колко знае по върпоса.Чакам с нетърпение!
Midnightsun
Воистина Воскресе!

И що се карате в тая тема? Всеки да си вярва в каквото иска.
The Lion
Христос возкресе, братя и сестри! Обичайте се и хвалете Иисус!
Midnightsun
Воистина воскресе!
LordZombie
Fixed
Frik
Цитат(The Lion @ Apr 4 2010, 12:01 AM) *
Христос возкресе, братя и сестри! Обичайте се и хвалете Иисус!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
_Moonshield_
Воистина воскресе! Весели празници на всички.
krava_v_kosmosa
Во истина воскресе! Пожелавам здраве, радост и благоденствие на всички! happy.gif
beyondtheblack
Воскресе и се зачуди защо.



http://news.yahoo.com/s/ap/20100404/ap_on_..._vatican_easter
"a vigorous campaign by the Holy See to counter what it calls a "vile" smear operation orchestrated by anti-Vatican media aimed at weakening the papacy and its moral authority".........
PitBull
Воистина воскресе!
pa®tci
Цитат
Великденски обичаи разстроиха децата в Австралия
05.04.2010 10:32


Инициатива в австралийски търговски център, където на живо било пресъздадено разпъването на Исус Христос, разстроила децата и принудила полицията да се намеси. Църковната група искала да пресъздаде смъртта на Исус Христос, чествайки официалния християнски празник Великден. Гледката на прикован с пирони мъж, облян във фалшива кръв, очевидно не понесла на децата в търговския център в Джилонг, югоизточно от Мелбърн. ”Децата се разстроиха и започнаха да плачат”, заяви местен говорител на полицията. Причината за закриването не са религиозни вярвания, а многобройните оплаквания от страна на гражданите .От църквата обещаха през следващата година да променят малко организацията и да обмислят премахването на фалшивата кръв. /АФП /

ping_pong_bitches
"Воистина воскресе!" Не стига глупавият патос, с който всеки отговаря така, ами т'ва дори не е на български...
Svetyl
Прав си, на СТАРОбългарски е (rofl)
anarho punk
Това е един голям ташак, мадафакас!
The Lion
Възрадвайте се! Иисус се върна от мъртвите!
gadabout
^Баси кефа!
serem na vas
Цитат(The Lion @ Apr 24 2011, 09:31 AM) *
Възрадвайте се! Иисус се върна от мъртвите!

Фааааак оооооф!
HateBreeder
А защо и гаджето му не въскръсна,че да се радват двамцата?И сериозно ли някой вярва,че човек може да въскръсне,румънците им викат вампири на тия?
Daddy`s Girl
Воистина воскресе! openwidehug.gif
FireSoul
Воистина воскресе! ха,ха,ха.Много му здраве! biggrin.gif
PitBull
Воистина воскресе! icon_headbang[1].gif

Не преяждайте с яйца wink.gif
pungent_stench
нека
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.