Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Христос Воскресе!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
SepulTeraHead
Хе-хе-хе!

...Блек метъли.... evil.gif
Jicata
ЕЕЕЕЕ Воистина Воскресе !!!
bounce8.gif axesmiley.png
^ това тука трябва да означава fuck you с яйца laugh.gif
_SiegfrieD_
Ама верно ли,бе!? mellow.gif mellow.gif
Peter
Hristos voskrese! - Mesri podobno!

Ne, aide stiga gluposti... Ima li naistina vqrva6ti tuk? Moderniqt 4ovek ve4e ne vqrva v takiva raboti hahahaha.
Kude e gospod? Pomagal li vi e, kogato ste imali nujda? S kakvo? Ogledaite se. Ako na gospod mu puka6e za toq svqt, 6te6e da ni pomogne pone malko... Ili ni e zabravil, ili nikoga ne e su6testvuval... Of, ne znam... ot kakto govorq nqkvi takiva ne6ta mi se slu4iha kup kofti raboti i moje bi gospod me nakazva, a? Vie kak mislite?

Mejdu drugoto se setih kakvo si mislih, kato bqh v petuk da se zaviram pod nqkva glupava masa s nqkav gaden parcal na neq. Vsu6tnost dori ne mi e qsno za6to otidoh, sled kato ne sum vqrva6t, moje bi zaradi maika mi... Ta misleh si kak moje pensioneri, deto edva kretat da se butat pod nqkva masa i da si mislqt, 4e 6te im stane po-dobre? Ili puk: za kakvo po dqvolite horata davat pari za sve6ti? S kakvo tova pove4e gi sblijava s gospod ili? A o6te po-sme6no mi stana kato vidqh nqkvi ob6ti rabotni4ki kak mahaha sve6tite i gi zagasqha, za da moje pak da gi dadat za prerabotvane i horata pak da si kupqt sve6ti i ob6tite rabotni4ki pak da gi hvurlqt... i taka dokato Sindikata na popovete (svetiq sinod) si subere kintite.
Se6tam se i kakvo be6e na Cvetnica: nqkakvi babeta qvno re6iha, 4e ne e mnogo hristiqnsko da se visi na opa6ka za vurba vse edno q davat s namalenie i predpo4etoha da ometat edna masa otstrani, koqto qvno ne be6e prednazna4ena za razdavane ot popovete... Predstavqte li si? Gledam az masata s vurbi, cvetq i t.n., pensiite q vijdat, strelvat se kato iztrebiteli po vreme na voinata v Irak i hop: masata prazna. Comment?
MountainQueen
Воистина воскресе! .... всъщност не знам дали отоговарям на някого в момента...
Да има вярващи и тук. Или вярваща... Незнам.
Честит празник
_SiegfrieD_
Цитат(Peter @ Apr 10 2004, 11:53 PM)
Hristos voskrese! - Mesri podobno!

Ne, aide stiga gluposti... Ima li naistina vqrva6ti tuk? Moderniqt 4ovek ve4e ne vqrva v takiva raboti hahahaha.
Kude e gospod? Pomagal li vi e, kogato ste imali nujda? S kakvo? Ogledaite se. Ako na gospod mu puka6e za toq svqt, 6te6e da ni pomogne pone malko... Ili ni e zabravil, ili nikoga ne e su6testvuval... Of, ne znam... ot kakto govorq nqkvi takiva ne6ta mi se slu4iha kup kofti raboti i moje bi gospod me nakazva, a? Vie kak mislite?

Mejdu drugoto se setih kakvo si mislih, kato bqh v petuk da se zaviram pod nqkva glupava masa s nqkav gaden parcal na neq. Vsu6tnost dori ne mi e qsno za6to otidoh, sled kato ne sum vqrva6t, moje bi zaradi maika mi... Ta misleh si kak moje pensioneri, deto edva kretat da se butat pod nqkva masa i da si mislqt, 4e 6te im stane po-dobre? Ili puk: za kakvo po dqvolite horata davat pari za sve6ti? S kakvo tova pove4e gi sblijava s gospod ili? A o6te po-sme6no mi stana kato vidqh nqkvi ob6ti rabotni4ki kak mahaha sve6tite i gi zagasqha, za da moje pak da gi dadat za prerabotvane i horata pak da si kupqt sve6ti i ob6tite rabotni4ki pak da gi hvurlqt... i taka dokato Sindikata na popovete (svetiq sinod) si subere kintite.
Se6tam se i kakvo be6e na Cvetnica: nqkakvi babeta qvno re6iha, 4e ne e mnogo hristiqnsko da se visi na opa6ka za vurba vse edno q davat s namalenie i predpo4etoha da ometat edna masa otstrani, koqto qvno ne be6e prednazna4ena za razdavane ot popovete... Predstavqte li si? Gledam az masata s vurbi, cvetq i t.n., pensiite q vijdat, strelvat se kato iztrebiteli po vreme na voinata v Irak i hop: masata prazna. Comment?

БГ християни....
Beerzebub
Воистина возкресе!

Църквата не се нуждае от коментар puke.gif ...
Crafter
Не съм го видял... не познавам никой, който да го е виждал... начи не е воскресъл... а наздраве wink.gif

Шегувам се де. Воистина воскресе, макар, че не съм вярващ.
Warrior Of Ice
Цитат(Beelzebub @ Apr 11 2004, 02:15 AM)
Воистина возкресе!

Ще му предам... wink.gif

Инак не мога да не се съглася с Пешо, но какво пък - всеки е в правото си да вярва в каквото предпочита и да прави каквото иска за тази си вяра.
Sunforger
Цитат
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!

Хубаво е направил...
Ще се погрижим и за него. Нали така Зиги, Блъд Фрийк... evil.gif evil.gif evil.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif
Crafter
Как точно не си съгласен с мен?
SepulTeraHead
Пешо, хората се надяват да получат вътрешен мир по този начин. Не знам дали успяват... А това че го правят по типично български начин си е друго...
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 11 2004, 10:21 AM)
Пешо, хората се надяват да получат вътрешен мир по този начин.

Vsu6tnost si napulno prav... Tova e osnovnata cel na religiqta.
Ne znam... v momneta ne moga da otgovorq suvsem adekvatno, idvat mi kofti misli...
MountainQueen
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 11 2004, 03:52 AM)
Не съм го видял... не познавам никой, който да го е виждал... начи не е воскресъл... а наздраве wink.gif

"Блажени са вярващите без да са видели" wink.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 11 2004, 10:21 AM)
Пешо, хората се надяват да получат вътрешен мир по този начин. Не знам дали успяват... А това че го правят по типично български начин си е друго...

ограничеността на неограниченото към развитие човешко съзнание няма граници при някои индивиди biggrin.gif icon_headbang[1].gif

..Христос?..яйца ph34r.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Satyr_ @ Apr 11 2004, 08:54 AM)
Цитат
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!
Хубаво е направил...
Ще се погрижим и за него. Нали така Зиги, Блъд Фрийк... evil.gif evil.gif evil.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif

devilsmiley.gif devilsmiley.gif
ДА - ние се грижим за другите...
bgm
Neshto i ot men:

alpha prime
hristos woskrese ... sha qdem qica
_SiegfrieD_
Мразя яйца, но виж козунаците.. .хмммм biggrin.gif
SepulTeraHead
Внимавай с козунаците. Ако прекалиш може да заприличаш на козунак. Ти си това което ядеш, нали знаеш? tongue.gif
_SiegfrieD_
Да ама ако беше така досега да съм заприличала на картоф или лозова сърмичка с ориз tongue.gif
Ataegina
kakto i da e... hubavo e i istinata da vyzkrusva ot vreme na vreme =)

PS: dobre, che nqmashe atentati.
t0xIc
HRISTOS VOZSKRESE -GUNDI NE!!!!!!!!!!
sorry tva ne go mislq seriozno no me izkefi vednuj ..qka oligofreniq koito CSKA bqha opunali na plakat
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 12 2004, 06:33 PM)
Внимавай с козунаците. Ако прекалиш може да заприличаш на козунак. Ти си това което ядеш, нали знаеш? tongue.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

грух грух мууу
Warrior Of Ice
Точно постове като тези са визирани в правилата на форума като "спам". Хайде с мярка... wink.gif
SepulTeraHead
LMFAO!
MountainQueen
Цитат(t0xIc @ Apr 12 2004, 09:00 PM)
HRISTOS VOZSKRESE -GUNDI NE!!!!!!!!!!
sorry tva ne go mislq seriozno no me izkefi vednuj ..qka oligofreniq koito CSKA bqha opunali na plakat

Може да съм фенка на ЦСКА, но това е.... thumbdown.gif
$$Waffe
Цитат
Ne, aide stiga gluposti... Ima li naistina vqrva6ti tuk? Moderniqt 4ovek ve4e ne vqrva v takiva raboti hahahaha.
Kude e gospod?

Хехе, ами той господ може да ни е сътворил и да си е отишъл на почивка. Като ония диваци на някъв остров в тихи океан. През втората световна корабокруширал някъв англичанин и ония го превърнали в бог. По- късно си отишъл, а диваците правили жертвоприношения с децата си за да се върне. Когато през 90-те гоини го модернизирали (острова) все още някои вярват, че това е отблагодаряване на тоя "бог". tongue.gif tongue.gif tongue.gif
zelatorr
Честит празник, айде да си мериме биячите devilsmiley.gif
wqwrrr
Наистина Воскресе.
sepulturatr
Koi voskresal ?!











laugh.gif devil.gif
Vermic
Малко е глупаво това през другото време на година едвали някой от вас вярва в бог и чак сега 1 ден и всички почват "ооо наистина воскресе"....Че то ако е така даите да празнуваме и на Алах и на Буда празниците...
stage
Цитат
Че то ако е така даите да празнуваме и на Алах и на Буда празниците...

icon_headbang[1].gif +1

Особено на Буда!

бтв теми от тоз сорт трябва да ги забранят със закон хах
scion_of_storm
Од-ин, Од-ин гаххахахх icon_headbang[1].gif
SharondenAdel
Воистина воскресе
dambov
наистина воскресе
Бранник
Съвестни християни...Бог казва да се яде, да се пие - да бъде.Бог казва "смърт" - убиваме бог.Ами да празнуваме и баирамите на мюсюлманите.То и тогава се яде и се пие нали?Кой ще откаже?
SepulTeraHead
Честит празник на всички, които го чувстват като такъв. Смисъл от гаври няма.
parabellum
Съскоз воскресе и се натресе.
sharon
Цитат(Vermic @ Apr 8 2007, 11:17 AM) *
Малко е глупаво това през другото време на година едвали някой от вас вярва в бог и чак сега 1 ден и всички почват "ооо наистина воскресе"....

Напълно съм съгласна. Винаги ми се е струвало доста лицемерно при положение, че да кажем от една година и повече не се сещаме за такива религиозни...хмм..*търси думи*...и изведнъж да се изсипят всички в някоя църквичка. Както и да е, има си хора, които си уважават празника и се придържат към традицията, мнението ми не е насочено към тях.
SoulThief
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 8 2007, 01:19 PM) *
Честит празник на всички, които го чувстват като такъв. Смисъл от гаври няма.

+1
И искрено моля такива да няма.
Rodd1ck
Защо си пишете глупостите в тая тема, като се смятате за гениални и прозряли човешките истини, поне не занимавайте другите.
stage
^Ти пък, да не мислиш че на сериозно се гаврим. Майтапа си е майтап hmm.gif


Цитат(SepulTeraHead @ Apr 8 2007, 01:19 PM) *
Честит празник на всички, които го чувстват като такъв. Смисъл от гаври няма.

А мен ме кефи, като чета по разни вестници "Честито възкресение. Ние от партията на К*Р, поздравяваме всички наши членове с него. Бъдете живи и здрави" анд шит

no.gif
zelatorr
Тази година пак Ви пожелавам весело изкарване на празницете (който празнува).
love_hunter
Цитат(SoulThief @ Apr 9 2007, 04:32 PM) *
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 8 2007, 01:19 PM) *
Честит празник на всички, които го чувстват като такъв. Смисъл от гаври няма.

+1
И искрено моля такива да няма.

Мда..
И все пак - Воистина Воскресе! smile.gif
scion_of_storm
Честит празник smile.gif
Догодина - пак.
SharondenAdel
Честит празник и от мен blush.gif smile.gif openwidehug.gif
pa®tci
Шо, шо? Нещо некрофилия ли имало? blink.gif


Не съм вервал че баш тука ще срещна такава тема, честно; но очаквах ако има, да е пусната от Десислава rolleyes.gif
Eddie_The_Beast
Честит празник
Megadeth
Това е мястото, форумът, в който да кажа, че т'ва е ебати и лицемерния и смешен празник. suicide.gif
Най-хубавото от всичко е яденето, много ядене!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.