Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ритуали за викане да духове
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
Cynthia
Инвокацията е призоваване на избрано същество ... в себе си,
а евокация е извън кръга! wink.gif
Ataegina
bE3cMbPtHa - няма ли да разкажеш? Мен също силно ме заинтригува.

А за случката на пътя си го представих и направо си се уплаших от идеята аз да съм там и да слушам нещо такова.


... ама аз все още си се страхувам от изчадията, които могат да ме пресрещнат в тъмното и коридора от тоалетната до хола си го минавам набегом понякога laugh.gif
†MidiaN†
Не ..
Не.
Призоваване на сили&заклинания е абсолютно избистрена проба шарлатанство
Ако имате време за губене - сигурно е занимателно
Човешкото въображение притежава огромен потенциал
Доста по - ефектно е да съумееш да разиграеш чуждото
Единствения случай, в който отричам мастурбацията ^^
spartan117
Ритуали и духове абе стига моля ви се thumbdown.gif
SharondenAdel
blackmetal.gif Събираш се с приятели на някое тъмно местенце, взимате един конец(не повече от 20см), викате 5 пъти 'бабо псувачке появи се' докато нали някой държи конеца така че да не се допира до земята и в селдващия момента в края му се появява едно малко синичко петънце (бабата) и почва да ви пусъва (ако имаш развинтено въображение и си на няколко водки наистина става smile.gif)

Като малка знаех как се викат поне 10 духчета сега поня само за 'бабата псувачка', 'сапунчо' и един от начените за викане на 'каспър' tongue.gif

blackmetal.gif Вземаш един нов сапун, неизползван, слагаш го в чинийка в някоя тъмна стая и излизаш, пред вратата на стаята извикваш 10 пъти 'съпунчо ела', а след това 'сапунчо изчезни, махай се' влизаш в стаята и на сапуна би трябвало д има отпечатаци от зъби.

blackmetal.gif Препорачително е да си сам, трябват ти два листа на единя да е написано 'НЕ', а на другия 'ДА' и една свещ. Слагаш свеща някъде изправена и от двте и страни листчетата, след това викаш 5 пъти 'каспър появи се", после путаш нещо каспър, въпрос на който може да се отговори с да и не и на където се наклони пламъка не свеща такъв е отговора smile.gif



А ако ще говорим за духове, като ангел пазител, пазителите на севера, на изтока, юга и на запада те винаги са около теб openwidehug.gif
SoulThief
На времето бях решила да тръгна да се занимавам с такова нещо (или поне да направя опит), но беше доста отдавана...тъй че не бих ти била полезна.
Mort
Леле тая тема я бях забравил, че съм я пускал изобщо. Ей на това му казвам "викане на мъртви" laugh.gif !
Iron Maiden
^Много тъпа тема , направо се учудвам че ти си я постнал.....
Vlad
Моя ритуал е да викам духа от шишето.При повече старание секви духове се появяват и след като те обсебят излизат puke.gif tongue.gif
sepulturatr
Охх мислех си да пиша някъв дълъг пост ...но няма !

На кратко:Можете да ме убедите в съществуването на подобни глупости само когато ми обясните по прост научен начин как става това (с виждане не става rolleyes.gif ).

^Подкрепям напълно drinks_drunk.gif
Mort
Цитат(Iron Maiden @ Mar 1 2007, 05:22 PM) *
^Много тъпа тема , направо се учудвам че ти си я постнал.....

Бях млад и неразумен тогава tongue.gif . А и темата си беше чисто забавление.
SoulThief
Помня, че в една от отдавна забравените ми пиянски вечери видях, че ми е свършила бирата и търках бутилката, та да се появи някой или нещо да ми върне бирата обратно, това брои ли се?
(в крайна сметка май я върнах сама, вече не помня)
Wolfheart
^Е, и после изпи ли си обратно върнатото?
SoulThief
Не и надали някой би го пил това...
Eddie_The_Beast
Хехех мн се радвам,че и някой др се интересува от такива неща и не мисля ,че темата е тъпа - време беше в този форум да се прокарат малко езотерични теми smile.gif Колкото до ритуал незнам наизуст но можеш да провериш в нета.Аз лично харесвам : http://www.blackarts.inchaos.org/.
Имаше и един сайт със заклинания и ритуали подробно описан, но не съм в къщи,а не го знам наизуст.Ще питам един приятел, м/у временно OUIJA дъска ... жалко,че не притежавам такава smile.gif
Aggressive Perfector
http://store1.data.bg/defcon/----------Boo...pell%20Book.pdf
http://store3.data.bg/newage/occult/al%20a...ecronomicon.pdf
Ако на някой му се чете и ако смята, че Некрономикона е реална книга... happy.gif
TerminalFrost
Много хора считат, че Некрономикон на Абдул ал Хазред е реална книга, писана от реално съществуващ човек, а не произведение, споменавано мимоходом в книгите на Х. Ф. Лъвкрафт.
Медаров
Кайте ми как да призова извънземни
Aggressive Perfector
Цитат(TerminalFrost @ Dec 17 2007, 03:53 PM) *
Много хора считат, че Некрономикон на Абдул ал Хазред е реална книга, писана от реално съществуващ човек, а не произведение, споменавано мимоходом в книгите на Х. Ф. Лъвкрафт.

Самият Лъвкравт казва, че той си е измислил Некрономикона. wink.gif
TerminalFrost
^ Да, така е, но много хора продължават да търсят книгата из библиотеките, където според Лъвкрафт има копия от книгата. Фен на Лъвкрафт... respect! Жалко е, че не сме много!
scion_of_storm
Брой и мен, донякъде. Чел съм му доста неща, и въобще харесвам стила му и всичко. smile.gif Влиза в психиката.
Battle Magic
^ Лъвкраф в действителност си е измислил тази книга. Чудя се как все още няма тема или форум, който да се занимава с призоваването на чудовищата на великия Ктхулу rolleyes.gif
sarcana
баси интересната тема! та имам един въпрос и 2 неща които мисля да кажа гахах...
така въпрос: някой опитал ли се е да свика духове и имало ли е резултат и какъв?
първо нещо: светът не може да е единствено и само нормален... със сигрност има нещо... било то сила или нещо друго което да витае без да подозираме.
второ нещо : преди години едни приятели които живеят в Хасково имат вила близо до града(забравих името на местноста ще се сетя с времето...) разправяха ни един път точно като се връщали и се загубили... по пътя някаква къща със ясното съзнание,че и тримата са я видели.след време узъзнават че са се загубили и се връщат по същия път(сигурно е че са се върнали от там от където са дошли),но къщата я нямало... баш като мираж,няма мн общо със свикването на духове,но е интересно...има някаква връзка...защото е странно...да видиш къща а после да я няма... може да ви се стори смешно но вярвам...никой не знае какво може да се появи,стане или се случва....и това със къщата е смао пример... мн често със съоченици,някой мноого вярващи сме си говорили за това и всеки път се усъзнава колко мн странности се случват на всички...
Aggressive Perfector
Цитат(Battle Magic @ Dec 17 2007, 09:40 PM) *
^ Лъвкраф в действителност си е измислил тази книга. Чудя се как все още няма тема или форум, който да се занимава с призоваването на чудовищата на великия Ктхулу rolleyes.gif

ПХ'НГЛУИ МГЛВ'НАФХ КТХУЛУ Р'ЛЙЕХ ВГАХ'НАГЛ ФХТАГН!!!

cthulhu.gif
gadniq-spamer
Мен пък ме е шубе,щото един път с братовчед ми (който се интересува от такива работи) и още 1 приятел правихме тракива опити,и на тримата часовниците ни спряха тогава,прекалено странно... sp_ike.gif
sarcana
^ blink.gif blink.gif blink.gif баси....продължихте ли после с опитите ?
gadniq-spamer
Аз поне останах още малко,иначе биричеда се интересува от вуду,духове готик и други такива глупости и си продължи там с "ритуалите"...изрод и не го знам какво е правил,не съм го питал,пък и не искам rolleyes.gif

п.п шубето е голям страх sp_ike.gif

п.п2 часовника пък още не работи,интересно ,ако го занеса на часовникар какво ли ще стане huh.gif
sodomicdream
^ ще проработи =)
Eddie_The_Beast
Aggressive Perfector, мерси за книгите.С удоволствие ще ги прочета!
ManOwaRadO
QUOTE(gadniq-spamer @ Dec 18 2007, 06:29 PM) *
правихме тракива опити,и на тримата часовниците ни спряха тогава,прекалено странно... sp_ike.gif

А в какво се състояха опитите? Удряне с чук по часовници? laugh.gif
Aglarana
Не трябва да се пускат такива теми, че може някой наистина да се впечатли и да бъде завинаги загубен за каузата devilsmiley.gif
gadniq-spamer
^^ Не,беше на обед,в хола у нас.Брадовчед ми беше донесъл някви парцалчета,разни куклички и някви малки статуетки.Той взе да пее някви глупости ,а ние трябваше да размахваме парцалките(бяха намокрени с нещо гадно и мазно..ъъъ) върху тия статуетки и куклички.След това разбрахме,че са ни спряли часовниците,гледахме се странно и аз ги оставих rolleyes.gif
sgoh
Аз досега духове не съм срещал, ма една сутрин, след като бях препил, ми се яви Господ.
Гледаше ме тъжно и говореше: "Как ще повърнеш хубавата салатка бе, знайш ли колко деца гладуват в Африка..."
sepulturatr
Цитат(Eddie_The_Beast @ Dec 17 2007, 01:10 PM) *
Хехех мн се радвам,че и някой др се интересува от такива неща и не мисля ,че темата е тъпа - време беше в този форум да се прокарат малко езотерични теми smile.gif Колкото до ритуал незнам наизуст но можеш да провериш в нета.Аз лично харесвам : http://www.blackarts.inchaos.org/.
Имаше и един сайт със заклинания и ритуали подробно описан, но не съм в къщи,а не го знам наизуст.Ще питам един приятел, м/у временно OUIJA дъска ... жалко,че не притежавам такава smile.gif

Жена, чудя се дали да те псувам до утре или просто да ти копирам написаното с червени букви на началната страница на сайта ?!

Сайтът е предназначен за лица НАД 18 годишна възраст интересуващи се от "черни изкуства". Материалите в този сайт са, за да послужат като помощник в развитието Ви, а не да определят посоката му. Преди да използвате коя да е информация, убедете се, че разбирате напълно сериозността на материала и последствията от него!
Mangalf
Ние с Пилиф редовно се събираме пред НДК към 2 часа по обед и викаме духа на Тодор Живков. После ходим да пикаем в храстите зад пилоните.
Arq
^laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif (rofl)

значи най-ефикасния метод е да се напиеш като свиня и май виждаш духове...(един приятел си лафел с Исус) така това е пример. другият ваариант е книгата Некрoномикон...найстина книгата е жестока. смисъъъъъъл можеш да убиваш хора и да отмъщаваш чрез нея, тъй като по време на ритуала в теб влиза демон(до колкото знам се чувстваш адски умъсен и прочие и отиваш право в Пъкала след като умреш, но к'во ти пука...) та така условието е да си далеч от всичко свое на близкитети, защото нещата в нея ще те преследват. Виждала съм полудял след като прочете една две страници... и така иначе може да си купиш книжката Окултен Дедектив на Боб Джонсън. Увлекателна е и има разни ритуали tongue.gif
sgoh
Цитат(Arq @ Dec 26 2007, 09:49 PM) *
иначе може да си купиш книжката Окултен Дедектив на Боб Джонсън.

Хаха. Беше ми попаднало това "произведение", обаче не можах да издържа след втората глава. Уникално тъпо беше no.gif
Battle Magic
Не се чудете защо сме призовавали Бай Тошо- Мангалф е комунист w00t.gif laugh.gif
Mangalf
хаха Пилифе, може да си педал, ама си пичага :Д
Battle Magic
Бе и ти си пич, ама на всички ни е ясно, че разни потни мангали са ти се празнили в гъза icon_headbang[1].gif (затуй си комунист)
Eddie_The_Beast
Цитат(Mort @ Mar 1 2007, 09:06 PM) *
Бях млад и неразумен тогава tongue.gif . А и темата си беше чисто забавление.

Мисля,че за подобни ритуали трябва да се говори сериозно!Окултизма е сериозно нещо.По скоро го приемете като наука или ключа към магията.Толкова векове учени като Питагор и мн други са знаели древната тайна,а невежия народ е бил в невидение.Може би така е правилно.Колко хора ще се отнесатс Великата тайна сериозо?
Препоръчвам преди някой да се заеме с нещо от тази сфера да чете!Ама много да чете.В момента има толкова мн литература, която си заслужава отностнбо свръхестественото и магията.Ето линк към последната ми придобивка smile.gif Много се гордея с нея и макар,че е написано за хора с по-богата обща култура е много ценна заради обясненията даде вътре:
цък

И все пак правилото важи:
What goest around comes around
Aggressive Perfector
^Човек, не се връзвай толкова много на тези неща. В окултизма 99% са глупости. Интересно е за четене, но нищо повече.
ManOwaRadO
QUOTE(Eddie_The_Beast @ Jan 2 2008, 10:35 AM) *
Мисля,че за подобни ритуали трябва да се говори сериозно!Окултизма е сериозно нещо.По скоро го приемете като наука

Ти добре ли си?
Mago De Oz
Аз искам да науча повече за ритуали за викане на курви и за безплатно уиски...е, ако и това не е trve blackmetal.gif
sgoh
Цитат(Eddie_The_Beast @ Jan 2 2008, 10:35 AM) *
Мисля,че за подобни ритуали трябва да се говори сериозно!Окултизма е сериозно нещо.По скоро го приемете като наука или ключа към магията.Толкова векове учени като Питагор и мн други са знаели древната тайна,а невежия народ е бил в невидение.Може би така е правилно.Колко хора ще се отнесатс Великата тайна сериозо?

Toчно така. Великата тайна не е за всеки. Именно затова тя е грижливо пазена в книжки малък формат, които можеш да си купиш срещу 9 лв по книжарниците.
Aglarana
^ Които са за хора с "по-богата обща култура" или по-точно за промити мозъци happy.gif
Aggressive Perfector
ТИХО! АХМЕД МЕРЧЕВ ЧУВА ВСИЧКО!!!
Mort
Цитат(Mago De Oz @ Jan 2 2008, 06:30 PM) *
Аз искам да науча повече за ритуали за викане на курви и за безплатно уиски...е, ако и това не е trve blackmetal.gif

За целта се използват се едни специални магически свитъци наречени парични знаци или кинти на прост език tongue.gif
sepulturatr
Цитат(Eddie_The_Beast @ Jan 2 2008, 10:35 AM) *
Мисля,че за подобни ритуали трябва да се говори сериозно!Окултизма е сериозно нещо.По скоро го приемете като наука или ключа към магията.Толкова векове учени като Питагор и мн други са знаели древната тайна,а невежия народ е бил в невидение.Може би така е правилно.Колко хора ще се отнесатс Великата тайна сериозо?
Препоръчвам преди някой да се заеме с нещо от тази сфера да чете!Ама много да чете.В момента има толкова мн литература, която си заслужава отностнбо свръхестественото и магията.Ето линк към последната ми придобивка smile.gif Много се гордея с нея и макар,че е написано за хора с по-богата обща култура е много ценна заради обясненията даде вътре:

Кво ли са чудя и аз, все пак слушаш Мейдън.

Цитат(Aggressive Perfector @ Jan 2 2008, 12:42 PM) *
^Човек, не се връзвай толкова много на тези неща. В окултизма 99% са глупости. Интересно е за четене, но нищо повече.

хахах ranting.gif четенето е възможно най-безинтересното нещо в окултизма!

Както и да е, темата все пак няма общо с окултизма нали ?! Точка.
scion_of_storm
^ Ю доооооооооон'т сееееей ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.