Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Обяви
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
falio`
e to taka se po4fa hihikz
ThrashIsNotDead

Група си търси Вокалистка ...стил Блек Метъл
важно е да е сериозна ...
и хубава

wub.gif wub.gif
Sw1tched
Цитат(HellCat @ Nov 1 2004, 10:01 AM)
Цитат(The_Rage @ Oct 28 2004, 11:17 AM)
Цитат(HellCat @ Oct 20 2004, 11:55 AM)
аз супер много искам да се записвам на барабани wink.gif....мдаа.......страхотно много се кефя!

mi zemi dfe 4etki nekfi i po4fai da si trqskash po masi i legla i tika...dam

xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxxaxax da ti kaja veche sum probvala...ne me zadovolqva dostatuchno tongue.gif

пробвай с нещо по-голямо, тръби за ВиК може да те задоволят biggrin.gif .

The_Burnt_Hell щом важното е да е хубава групата ви ше е няква яка .. голи клипове super.gif
ThrashIsNotDead
mi da ... kato iskame da ia izgonim , napravo ia zakolvame v nekoi klip i gotovo ...
bye.gif devilsmiley.gif
Nightmare
Цитат(The_Burnt_Hell @ Nov 21 2004, 07:55 PM)
Група си търси Вокалистка ...стил Блек Метъл
важно е да е сериозна ...
и хубава

wub.gif wub.gif

А поне малкоо талантлива? tongue.gif
of fading light
Група Фанагория (готик метъл) търси басист. За повече информация вижте тук: Официален сайт на групата
Също така търсим вокалистка. Който се интересува да пише на: оffadinglight@gmail.com
Death_Angel
Цитат(The_Burnt_Hell @ Nov 24 2004, 06:35 PM)
mi da ... kato iskame da ia izgonim , napravo ia zakolvame v nekoi klip i gotovo ...
bye.gif devilsmiley.gif

Венци ти пък от кога си имаш група бе..... bounce8.gif bounce8.gif ????????
falio`
toi ne se li kazva viktor?
AXE
Група Frozen Hell (от София) си търси вокал и барабанист. Стилът е Heavy / Thrash Metal. Ще се свири предимно авторска музика. За повече информация: 088 7379576 Милен и b.c.rich@mail.bg
InsArtTure
Ха-ха-дали да не дойда аз, а? Бива ме wink.gif

Тоя поуст е за двама човека дето знаят за какво става дума-те знаят колко добър вокалист и барабанист съм biggrin.gif
И все пак ако не ме вземете мен-успех в търсенето!!
alpha prime
heavy/progressive metal grupa DEFENDER (Plovdiv) tyrsqt wokalist poradi juzhbinski zanimaniq na wokalistyt im Tony ... za stila na bandata mozhe da se orientirate po pesenta sila, kachena w saita na pro-rock pro-rock.net w mp3 sekciqta skoro shte ima i drugui kacheni w internet parcheta
zasega wryzkata mai shte stawa chrez men taka che ako ima zainteresowani dase swyrzwat s pm

sorry za latinicta no w taq zala nqmakirilizaciq ranting.gif
bg_metal
ДО ВСИЧКИ БГ МЕТЪЛ ГРУПИ:



На 12.02.2005 стартира нов български метъл сайт, който е на адрес http://bgmetal.hit.bg . Основната цел на сайта е да предстявя българските метъл групи с подробна и актуална информация, да отразява новините свързани със бандите, като промени в състава, предстоящи концерти и/или албуми и др. интересни факти.

Ако проявявате интерес, бихме желали да включим и вашата група към сайта. Изискванията са: да предоставите актуална информация за текущото положение на бандата ви, и по възможност и желание своевременно да ни информирате за новини около вас.

Първоначалната изисквана информация включва:

1.Инфо за бандата:
-град
-жанр
-стил (подразделение на жанра)
-година на основаване
-статус (активна/замразена/непълен състав/разпаднала
се)
-лейбъл (име на лейбъла или "неподписали")

2.Текущ състав на бандата,по възможност във формат:
"име - инструмент (група1, ех-група2....)"
където: група1 - друга съществуваща група с участие на
дадения член (може и повече от една)
група2 - друга несъществуваща вече група
участие на дадения член,или група в която той
вече не участва (може и повече от една)

3.Основна снимка на бандата, за предпочитане колкото се може по актуална.

4.Дискография на бандата

5.Биография (история) на бандата

6.Връзки към МР3 на бандата (по избор). Може и откъси от песни. Поради съобразяване с авторското право, тази секция е изцяло по желание на групата.

7.Връзки към интернет ресурси на групата - официален сайт, ако има и неофициални и фен сайтове.

8.Е-mail за контакти с групата.

9.Допълнителни снимки на групата (по избор) - за предпочитане от 2 до 10 снимки. Може като attachment или просто като url, на който се намират.

При затруднения вижте профила на някоя от вече качените на сайта групи.

Благодарим за оказаното внимание.

С уважение,
BGMetal Team - "Подкрепете българската метъл сцена!"
Валкирия
Едни приятели,които таман бяха подготвили репертоар за Фенса и О!Шипка,останаха без клавирист.Та...ето я и обявата:
Цитат
Група МОТИВ търси обурудван/а  клавирист/ка.Стилова ориентация:алтернатив,прогресив,хард рок-Europe,Queen,Nickelback,Creed и др.Ако смятате,че сте подходящ/а ,обадете сена тел 02/944 15 33 GSM 0886 422 605 Драгомир
Дерзайте smile.gif
overmind
Продавам кожено яке:

Якето е мъжко, много запазено, почти не е носено.

- мека естествена кожа от много добро качество
- класически модел
- късо
- черно на цвят
- колан
- цип леко от едната страна
- три предни джоба от едната страна и един от другата
- метални капси
- два вътрешни джоба
- пагони
- ципове на ръкавите
- размер XL, доколкото това може да ви ориентира.

Цена: 149 лв.

За контакти:
02/278161 (вечер)
089/8791388
overmind@mail.bg
Добри
_SiegfrieD_
Направо рокерия го пиши вместо да го описваш с най-малка подробност.Ще се сетят всички за какво става въпрос:)
Skacore
moje da ne e to4noto mqsto, no tursq brass muzikanti (trompet, trombon, cug-trombon, tuba i t.n...) ako nqkoi e navit ili poznava takiva hora deto si tursqt grupa, 6te go 4erpa bira dokat sum jiv!
MorTh
Търся копувач за Wow - world of warcraft

Продавам я за 50 кинта. Оригинална, сидита, сиди кей, кутия - всичко wink.gif)
Малко ми трябват парички, а и съм си направил копие на дисковете, така, че не ми вършат никаква работа, а и не я играя на платен сървър. wink.gif)
АКо има желаещи пишете на лс wink.gif)
dark
Симфоник/Готик/Хеви група търси басист и клавирист -> стилова ориентация -> Nightwish, To/Die/For, The 69 Eyes, On Thorns I Lay, EverEve, Silent Cry, Venin Noir и т.н. За хеви групи имаме твърде специфични предпочитания, но не се притеснявайте и пишете... wink.gif Желателно е кандидатите да имат поне 1-2 години опит...
metalmaniak
Продавам 2 класически китари. Yamaha C40 - 170лв и българска безмаркова - 90лв. От Пловдив съм. Пишете на stefan1987@abv.bg
burningsoul
Търся няколко сериозни хора за групичка. headbang[1].gif Свиря на китара,ама не съм професионалист/в смисъл дрънкам си през свободното време/.Желателно е хорицата навити за това да са от Пловдив icon_headbang[1].gif И да имат желание.Останалото е dust in the wind metal.gif guitar.gif
ROSHAVIA
POMO6T help.gif
TURSQ SI EL.KITARKA KVA 6te da e samo da e evtinka
Warrior Of Ice
Цитат(ROSHAVIA @ Aug 13 2005, 10:02 PM)
POMO6T help.gif
TURSQ SI EL.KITARKA KVA 6te da e samo da e evtinka

Това го оставям, но повече не пускай едно и също мнение в две или повече различни теми... Хората разбраха, че търсиш китара.
Deadruler
Група Erathia си търси барабанист. Повече инфо тук -> Инфо <- защото съм си играл да слагам линкове към записи,кавъри и т.н. иии не мога пак всичко отначало да пиша.
valdemar
Група Demenzia търси клавирист за сериозно свирене, концертна дейност и т.н. Приемаме и сешън клавирист /демек само за концертна дейност/. Спешно е, 'щото положението става напечено. Единственото условие е да е оборудван...

за повече инфо: http://demenzia-bg.com
за контакти: valdemar@abv.bg
videodrone
търся си барабанки...некакво по-бедно комплектче за около 200 кинта, и да е запазено разбира се unsure.gif
Demonium
Сформирам блек метъл група главно за авторска музика, но и за кавъри. За сега сме четирима - Аз-клавир, барабанист, вокал и ритъм китара. Аз се занимавам с пиано и синтезатор вече 11-та година и имам доста свой парчета и инструментали. От София сме. Търсим соло-китарист и басист,които трябва да са на поне задоволително техническо ниво и да им се свири Black metal. Свирим нещо като Emperor, Ancient, Dimmu Borgir, Immortal и Cradle Of Filth-(периода преди 2003г.). Искаме да направим разнообразна и контрастна музика, която да съчетава много неща в 1 и да бъде уникална сама по себеси. Ще има симфонични елементи, олд скуул елементи, чисти вокали, общо взето всичко, което има в тези групи и което ни дойде на ум(това означава да се вдъхновяваме от тях не да крадем!!!).

Ако има някой от форума който да отговаря на изискванията или познава някои който отговаря,да пише по темата или да ми прати Л.С. ICQ 291-228-294
blackmetal.gif
Lady_of_Fire
BG GRUPA "SENTENCED TO ETERNITY" tursi speshno opiten BASIST ot ili jiveesht v Sofia, za avtorska muzika i covers.
Queen_Of_Snow
аз съм басистка ама не съм от софия hmm.gif
SepulTeraHead
Що не каза бе??????
cunt
Беше споменала е.
Lady_of_Fire
Tursi se basist ( t.e. mujki pol), devoiko :-)) No po-vajnoto e da e v stolicata, che inache repeticiikite shte sa dosta slojen problem:-)
Airin Of Ancelot
Е, че какъв е проблемът да е момиче...? happy.gif
Lady_of_Fire
Vupros na principi, viziq i koncepciq v bandata, ni6to li4no... Prosto instrumentalut ni e tvorenie na mujka ruka, po tradiciq ako 6tete whistle.gif
SepulTeraHead
Извинявай, ама тва са ебати глупостите.
Demiurg
Цитат(Lady_of_Fire @ May 21 2006, 01:33 PM) *
BG GRUPA "SENTENCED TO ETERNITY" tursi speshno opiten BASIST ot ili jiveesht v Sofia, za avtorska muzika i covers.

??? А некви контакти? Телефон, адрес и голи снимки ? smile.gif

Всъщност и страница на групата, с някакви демота биха свършили работа - все пак да се знае за каква музика става въпрос и горе- долу какви са идеите и уменията на останалите...
SepulTeraHead
^ Добри са. Достатъчно доби за да заспиват докато ние репетираме. Виж в съответната секция на сайта(metal-world де...) има песни за сваляне.
Demiurg
Благодаря, Отче. Прослушах надлежно и даже критика оставих (ама не помня вече къде беше темата). Мир Вам !!!!
icon_headbang[1].gif
Lady_of_Fire
Който се интересува от мястото на басиста- тел: 0889 98 57 95.
Принципно страница няма на групата все още, но се работи по въпроса, в секцията за даунлоуд в този сайт има наши 3 парчета, доста стари записи са тва, на 2 години може би, новите ни още не са качени в нета. Иначе ако някой има желание- скайпа ми е Evils_Bride , за повечко инфо и песнички, търсете там guitar.gif
abductor
Пловдивска дет-метъл (не мело-дет) група търси басист. Изисквания - достатъчна техническа подготовка за свирене на по-бързи песни, достатъчно свободно време за репетиции и достатъчна запознатост с жанра. За контакти - аз.
dark
Търсят се клавирист и басист за готик проект, стилова ориентация: To/Die/For, For My Pain, Charon, Paradise Lost и други от този жанр.. За контакти: _dark@musician.org
Nothing to No One
Цитат(ThrashIsNotDead @ Nov 21 2004, 10:55 PM) *
Група си търси Вокалистка ...стил Блек Метъл
важно е да е сериозна ...
и хубава

wub.gif wub.gif

Ъм ... навита съм laugh.gif акооо аще си търсиш huh.gif
ама тва за хубава ... ще трябва ти да прецениш smile.gif но не мога да се сложа в графата на грозните все пак ... happy.gif
madeoffire
Значи две обяви:

1.Група Dusk Hour от Русе си търси клавирист(ка) и вокал. Става въпрос най-вече за авторска музика като работим сериозно върху две песни засега иначе се свирят и кавъри предимно на металика,мегадет,пърпъл и т.н знаете за кво става дума но вече предпочитаме да работим повече върху нашите си работи.Ако има желаещи
ГСМ-0878854963 търсете Емил
или #Dusk_hour в Мирк.

2.Аз съм китарист и търся вокал/вокалистка/китарист/китаристка(едно от всичките:) за група свиреща по-леки работи мога да дам доста различни по стил изпълнители вдъхновили ме да правя такава група като Киора,Бтр,Мери Бойс Бенд,Blackmore's night,D2,Авеню,Oasis и т.н..
за контакти
0878854963-Емил
или L[]St_S[]UL в Мирк.
Svetyl
Аз за второто не знаех, бе Емо smile.gif smile.gif smile.gif Що не си ме питал smile.gif))))))))))?
bez_alko
Емо, аз съм и китарист, и вокалист, и басист, и клавирист, и барабанист, и втори вокалист, и бек-вокалист, и кавалист, и всичко, което се сетиш. Така че, ако искаш, може да ме вземеш.
madeoffire
айде де Алко
ако не са ти много групите че не знам сега в какви си smile.gif
айде ако наистина си навит драсни едно лично че сега бързам много
то може и аз да ти пиша де само малко да отхвърля работата тука:)с
супер не очаквах да има някой желаещ
Sabbath*Stones
Tursq bass kitara wtora ruka ... koito ima ne6to da pi6e .
maidana_bg
zdravei az sam dancho ot plovdiv na 15 sam i stavam za vokal ako se intere suvate pishete mi na dany13.78@abv.bg imam jelanieto i sam gotov
bowdown.gif
madeoffire
съжалявам пич ама сме от Русе
освен ти ако не се преместиш няма начин wink.gif
Thrashy
Магазин за кафе, цигари, алкохол и захарни изделия търси момиче за работа на смени. 2 дена по от 08:00 до 21:00 , 2 дена почива. 350 лева + осигуровки, близо да Геопланпроект. Да слуша метъл!
На практика работа има през обедните и следобедните почивка на работещите наоколо, през останалото време аз лично тропам с бабарабанените палки по каквото ми падне вкл. котката , която се опитва да заживее в магазина.
Ако има заинтересувани да ми напишат лично съобщение.
Danny47
Продавам барабани Amati: малък том 12'', голям том 13'' (няма стойка), флор том 16'', малък барабан 14'', каса 22'', бонгоси 6'' и 8'' + чинели Amati (Краш, Райд и Фус) със стойки съответно, столче и педал Amati.

Цена: 450лв.

Барабаните са в добро състояние със здрав хардуер, всички бойни кожи са сменени с маслени Remo.

гр. София

Контакти: dani_besnia@abv.bg 0898 56 54 54 или на PM smile.gif!

- По-късно може и снимка да направя smile.gif!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.