Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Обяви
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
FuckMeJesus
heavy metal grupa si tursi vokal
920 06 12- velislav
SepulTeraHead
Къв стил?
Warrior Of Ice
Написано ти е - хеви метъл! Е, бих искал да се включа, но гласовите ми данни са твърде посредствени за такава музика...
SepulTeraHead
Не беше написано отначало...
t0xIc
hah
a vokala trqbva li da moje da pee?
smile.gif
Metanoia
Цитат(Warrior Of Ice @ May 24 2003, 11:26 AM)
Написано ти е - хеви метъл! Е, бих искал да се включа, но гласовите ми данни са твърде посредствени за такава музика...

offtopic.gif Вероятно просто ти е нисък гласа, но едва ли отстъпваш по нещо на повечето хеви-вокалисти... wink.gif
brickwall.gif
Sw1tched
haha twa beshe grubo...nakefi me smile.gif)
Warrior Of Ice
Айде сега, да не почваме да си говорим глупости... biggrin.gif Това го мога по-добре, отколкото подозирате!
t0xIc
hah kato si govorim za "peene" v petuk bqh na edno kupon4e i v 4 sutrinta[kato se zamislq to e bilo ve4e subota] davaha "Risk pe4eli ,Risk Gubi"
ta na pleibek na "Skakauec" na hipodil izlizaha nekvi super oligofreni
malee tva ako ste razbiti i go gledate 6te pomislite 4e sravnenie s tiq idioti deto izlizaha Kondio ima glasa na lu4ano pavaroti:)
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ May 25 2003, 01:26 PM)
Айде сега, да не почваме да си говорим глупости... biggrin.gif Това го мога по-добре, отколкото подозирате!

a taka, ne goworete glupusti, choweka si tyrsi wokal. Pyk i Ico nali weche uchastwash w pochti swetownoizwestna grupa koqto pochti e izdala album w kojto pochti ima edna pesen, shto lyzhesh...i kogo lyzhesh?

P.S. Chestit 250 post - weche si metyl punk.gif punk.gif wine.gif
FuckMeJesus
Цитат
hah
a vokala trqbva li da moje da pee?

ako ne be6e postaveno talova iziskvane, az 6tqh da sum purvata kandidatka, no uvi...glasut mi e ne6to mejdu djazovo i operno zvu4ene...trudno e da se opi6e.
Sw1tched
hah zwuchi mnogo exotichno i priwlekatelno - trqbwa da se probwash smile.gif.
t0xIc
moje da si napravite banda tip FANTOMAS+MR.BUNGLE punk.gif
FuckMeJesus
[QUOTE]Sw1tched Posted on May 27 2003, 06:37 PM
hah zwuchi mnogo exotichno i priwlekatelno - trqbwa da se probwash

hm, da.az sum navita, ama kude 6te tursqt takiva individi kato men...
t0xIc
edna grupa ot alkoholik zmeevo si tursi takuv vokal:)
Metanoia
Цитат(t0xIc @ May 27 2003, 09:05 PM)
moje da si napravite banda tip FANTOMAS+MR.BUNGLE punk.gif

Аз поддържам тази идея. biggrin.gif

Та малко по-сериозно - бугарина усфен чалгия друго немое да пее! mad.gif Изключения са другите... Просто... няма! sad.gif Е да, и добри оперни певици имаме... няколко... И до там...
Tortured_soul
Ako vi trqbva operna pevica az sym navit(a) i posle 6te mi se molite za avtograf kato stana izvesten bowdown.gif biggrin.gif
xskacorex
Цитат(Tortured_soul @ Jun 23 2003, 08:21 AM)
Ako vi trqbva operna pevica az sym navit(a) i posle 6te mi se molite za avtograf kato stana izvesten bowdown.gif biggrin.gif

Последно....тя или той?!?!
FuckMeJesus
[UHA]FLIPER, ne go/q pritesnqvai!nali znae6, 4e nqkoi hora ne sa suvsem naqsno... biggrin.gif laugh.gif smile.gif
Tortured_soul
Az se ebavam pa vednaga me vzimat naseriozno-tova vinagi mi e bilo problem. Samo kato sporq dylgo-togava e naseriozno. A 6tom sym napravil samo edno izkazvane ne e sigurno(toest VIE ne moje da ste sigurni) naughty.gif
FuckMeJesus
Цитат
(Tortured_soul Posted on Jul 3 2003, 07:25 PM )
Az se ebavam pa vednaga me vzimat naseriozno-tova vinagi mi e bilo problem

ami i az se ebavam, ama ti me vzima6 na seriozno...
Tortured_soul
Abe kakto i da e. A po temata za vokalite-poznavam heavy vokali, no zavisi v koi grad trqbva da se namirat
FuckMeJesus
za sofia stava vupros, golqmoto selo...
Crafter
А ти участваш ли в групата? Кво правиш ако участваш?
FuckMeJesus
ne, ne u4astvam...prosto sum priqtel i fen
Crafter
Цитат(FuckMeJesus @ Jul 31 2003, 12:08 AM)
ne, ne u4astvam...prosto sum priqtel i fen

ОК! Питах дали има бг метъл група с жена НЕвокал. smile.gif
Tortured_soul
Познавам heavy вокал в София, но трябва да взема GSM - a му. Ако още ви трябва - най- късно до 10 август ще го взема. Той иначе е от Благоевград, но учи в София. Вокал е и на нашата група, а на скоро записа back - вокали в една песен на Inspell. А бе с две думи - добър е!!!!!!
FuckMeJesus
ami o6te se tursi, ama vmesto da mu vzima6 gsm-a mu kaji napravo da se obadi na tel.-a v purviq post, za6toto vse pak trqbva da govori s grupata...az sum samo razprostranitel.
Sw1tched
Цитат(FuckMeJesus @ Aug 4 2003, 06:12 PM)
...az sum samo razprostranitel.

хах, гадни пласъори на смърт за дечицата laugh.gif стига бе тва хеви вокалите са 'гати садизма smile.gif , мъж с прещипани...гласни струни
FuckMeJesus
izrazqvam nesuglasie
Tortured_soul
О.К ще му кажа но не съм сигурен дали ще се навие. Все пак ще кажа да се обади,де. Пък ако ми платите ще кажа и две-три добри думи за групата naughty.gif naughty.gif naughty.gif
Zealot
Млада Рок/Метъл група търси барабанист и вокалист(от Пловдив).Желаещите да напишат двете си имена и възрастта.Кандидатите да бъдат между 14 и 17 години.
препоръчително е барабанистът да има собствен инструмент.

За контакти: rock_metal@abv.bg
falio`
shte e qko nqkfo ako temi kato taq sa slojeni v "vajni temi" ili neshto takao nz. imsylta mi e 4e primerno da stoqt nai-otgore i da ne padat nadolu v stranicite kato nikoi ne pishe v neq, shtoto shte doide nekoi rok metal barbnist ot pld sled 1 mesec i shte se preebe shtoto nqma vidi temata heh.... wub.gif
Sw1tched
Цитат(Zealot @ Sep 15 2004, 09:55 PM)
възрЪстта

aheh.. dam mozhe da se smeni imeto na temata ..mm to maj bqh prawil takawa tema predi wreme ..nz
Zealot
ако може модераторите/администраторите да направят важна темата ще съм им много благодарен!!!
SepulTeraHead
Направете го отделен форум, или 1 важна тема в която да са всички обяви.
synchu
мда бе ...направо отделен форум, отколе още се носят идеи за това...
Sw1tched
a taka hvala. sega iztriite si4ko sled posta na zealot i shte e idealno, mozhe da slozhite link "Обяви" на самия сайт който да праща към тази тема guitar.gif
SepulTeraHead
Да, ако ще е тема, нека в нея останат само самите обяви, а не тъпите ни постове tongue.gif
Zealot
ееее мерси че я направихте важна cool.gif
Nightmare
Цитат(Sw1tched @ Sep 15 2004, 09:12 PM)
Цитат(Zealot @ Sep 15 2004, 09:55 PM)
възрЪстта

aheh.. dam mozhe da se smeni imeto na temata ..mm to maj bqh prawil takawa tema predi wreme ..nz

Съжалявам, нищо лично, но не се сдържах - "възрАстта" wink.gif.
Все пак - нали добре образовани хора ще ставаме? biggrin.gif
Zealot
Цитат(Nightmare @ Sep 18 2004, 01:43 PM)
Цитат(Sw1tched @ Sep 15 2004, 09:12 PM)
Цитат(Zealot @ Sep 15 2004, 09:55 PM)
възрЪстта

aheh.. dam mozhe da se smeni imeto na temata ..mm to maj bqh prawil takawa tema predi wreme ..nz

Съжалявам, нищо лично, но не се сдържах - "възрАстта" wink.gif.
Все пак - нали добре образовани хора ще ставаме? biggrin.gif

аре стига offtopic де!!!

PS:аз го поправих иначе го бях написал с Ъ biggrin.gif
Nightmare
Цитат(Zealot @ Sep 19 2004, 01:57 PM)
аре стига offtopic де!!!

PS:аз го поправих иначе го бях написал с Ъ biggrin.gif

Съжалявам ... млъквам hmm.gif
tongue.gif Но желанието да коригирам е по-силно
jimmy page
и аз ще се радвам на едно барабанистче и вокалче ... за хард рок/хеви метъл biggrin.gif
of fading light
Edited: not relevant any more
jimmy page
само вокалче остана ... барабанистчето го уредих ... т'ва е няма връщане назад ... барабани ще да са drinks_drunk.gif
HellCat
аз супер много искам да се записвам на барабани wink.gif....мдаа.......страхотно много се кефя!
metalmaniak
Ve4e sformirana banda be6e napusnata ot vokalista si mad.gif zatova tyrsim nov 4ovek.Usloviqta sa da e seriozen i da se kefi na rock i metal.Telefon za vryzka - 0888/51-73-85.Tyrsete Stefan guitar.gif
falio`
Цитат(HellCat @ Oct 20 2004, 11:55 AM)
аз супер много искам да се записвам на барабани wink.gif....мдаа.......страхотно много се кефя!

mi zemi dfe 4etki nekfi i po4fai da si trqskash po masi i legla i tika...dam
HellCat
xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxxaxax da ti kaja veche sum probvala...ne me zadovolqva dostatuchno tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.