Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: за форума
.::Metal World::. Форуми > .:: Metal World ::. > .:: Metal World ::.
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
p0w3r
искам да кажа ,че от скоро сам в тоя форум ама страшно мн му се кефя (преди тва бях в др и даже още нз що ме изритаха от там )тука сичко си е както трябва няма оплаквания админа си е админ тука новини съобщения праща ако напраил нешо (а не веднага бан както беше в др форум дет бях) ,ае биа го тоа форум

C metal.gif metal.gif L !!!
stage
^и аз съм на това мнение metal.gif само дано темата бъде преместена а не изтрита rolleyes.gif laugh.gif
InsArtTure
А пък едно време какъв беше wub.gif
Ако продължава да деградира, ще се изравни с другите. Все пак форумите са 2 неща-админи и потребители. Тук оправата си е от добра династия, но и тя е смъртна. А пък потребителите се менят и форумът страшно зависи от това.

Цитат
^и аз съм на това мнение metal.gif само дано темата бъде преместена а не изтрита rolleyes.gif

Надали. По-скоро ще бъде заключена. По принцип така става. Явно за урок на другите и за срам на създателя laugh.gif
SepulTeraHead
Форумът е номер 1. Поне могат да се провеждат и смислени дискусии.
Rolf
Форумът на Metal World е много хубаво място, доста по-цивилизовано от останалите метъл форуми в родното уеб пространство. smile.gif
`Xandria`
Цитат(InsArt†ure @ Feb 12 2006, 07:04 AM)
Ако продължава да деградира

мога ли да попитам в какво се изразява тази деградация?пример?
Slash
^ В компетентните постове на InsArt†ure на тема "музика"! tongue.gif

j/k
p0w3r
Цитат(SepulTeraHead @ Feb 12 2006, 09:03 AM)
Форумът е номер 1. Поне могат да се провеждат и смислени дискусии.

съгласен
`Xandria`
^^ деградация не е лека дума,и реших да попитами за примери rolleyes.gif
Nikola Bathory
куцоооооо
feather
Можеш ли на по-тъпите потребители (като мен) да обясниш какво искаш да кажеш за форума, Никола?! mad.gif mat.gif
p0w3r
и аз искам да знам
stage
и аз, понеже съм един от най-тъпите !
People = Shit
Форума си е супер ! мене лично много ми харесва.Доста стойностни неща има smile.gif
Blashyrkh
Цитат(Nikola Bathory @ Feb 18 2006, 12:51 PM)
куцоооооо

Поредния високо съдържателен пост -
InsArtTure
Цитат
куцоооооо
и сакатооооо......пише в тоя форум. close_tema.gif
thrash
Благодарение на тоя форум се зарибих по доста яки групи. cool.gif icon_headbang[1].gif
stage
Цитат
Най-голямата посещаемост на форума (45 потребители) беше на Feb 27 2006, 07:21 PM

lol icon_headbang[1].gif
feather
Някакви невероятни цифри се появяват и не мога да го осмиля. Трябва да се е бъгнало много. По едно време имаше 31 госта! unsure.gif Поне 10 от тях да напишат нещо тук и ще повярвам, хахаха... tongue.gif Сега разбрах, че и гостите смятало в общия кюп. Иначе това е втория рекорд за два дни. boxed.gif
scion_of_storm
Мдам а аз пропуснах рекорда.А за форума-какво да кажа,това ми стана любимия форум,прекрасно място за дискусии и всякакви подобни.Наистина съм благодарен,че ви има,хора. icon_headbang[1].gif
Rolf
Цитат(stage @ Feb 27 2006, 07:40 PM)
Цитат
Най-голямата посещаемост на форума (45 потребители) беше на Feb 27 2006, 07:21 PM

lol icon_headbang[1].gif

Сериозна цифра! metal.gif Дано някой ден успеем да я подобрим. happy.gif
MadHatter
^&^^
това бих споделила и аз. форума е icon_headbang[1].gif , макар да има моменти на tooth.gif . заслужава си по-голяма цифра потребители онлайн.
Crafter
Цитат(InsArt†ure @ Feb 12 2006, 07:04 AM) *
Ако продължава да деградира, ще се изравни с другите. Все пак форумите са 2 неща-админи и потребители. Тук оправата си е от добра династия, но и тя е смъртна. А пък потребителите се менят и форумът страшно зависи от това.

Цитат
^и аз съм на това мнение metal.gif само дано темата бъде преместена а не изтрита rolleyes.gif

Надали. По-скоро ще бъде заключена. По принцип така става. Явно за урок на другите и за срам на създателя laugh.gif

Сега не е момент на деградация, дори напротив smile.gif Все пак Стефан пише рядко tongue.gif

Но наистина имаше безумни времена... а имаше и далеч по-интересни такива.
p0w3r
като цяло форума е едно приятно място за водене на смислени разговори
lelqLora
А дали па не е възможно да бишнете един spell check за български език при всичките му там шукарии в панелчето за писане на теми и отговори? Щото лелеееееееееееееееее!
InsArtTure
^ Ако искаш да се вкара и един шведско-български речник в помощ на дискутиращите шведски групи. А може и нещо друго- пауър поинт, че като четеш форума, да "пишеш" сайтове, много неща могат да се измислят. happy.gif
Man Of Sorrow
Аз откакто съм в този форум (няколко дни) савсем забравих за другите...
Много ме кефи...
Страшна работа е...
Warrior Of Ice
Отдавна не е имало такъв подем от мнения и теми. Радващо. smile.gif
dambov
форума е готин мен ме радва,дискусиите които стават са мноо приатни и важното е че няма изблици на простотия както в много други
stage
Цитат(dambov @ May 25 2006, 12:16 PM) *
важното е че няма изблици на простотия

Tака си е smile.gif
Rolf
Цитат(Warrior Of Ice @ May 25 2006, 10:44 AM) *

Ебаси, да го няма два дни човек и какво да види... В първата страница на всеки подфорум последните мнения са от днес или вчера. Нещо ви става, хора! laugh.gif
MadHatter
Лято е beer.gif
[/спам]
Airin Of Ancelot
Тук е наистина чудесно място! smile.gif Обиколила съм всички родни форуми за тежка музика, но този намирам за най-добрият. Евала на общността, че е успяла да го запази жив толкова дълго време, че и да го развие. Много добър баланс има между интелигентно обосновани мнения и жизнерадостен спам... happy.gif
stage
^Tи дай снимки пък другото са бели кахъри smile.gif
scion_of_storm
*Me чака Ролф да се появи с лопата или някакво оръжие,предназначено специално за Stage biggrin.gif
stage
offt.gif Eeeeeee....ти пък с лопата...Може да вземе назаем топора от Шапкарката biggrin.gif offt.gif
lelqLora
Цитат(Warrior Of Ice @ May 25 2006, 10:44 AM) *

Toва е заради жегите smile.gif Всички ни е напекло здраво. Кой слънцето го е напекло, кой сесия, кой студентски изпитни вълнения и теми по литература и история...
F.E.A.R
Трябваше нещо специално за днес да се организира. Все пак всички празнуваме smile.gif
А пък сесията е "гориво" и за най- ръждясалия двигател brickwall.gif
Warrior Of Ice
Съвсем случайно, ровейки се из Google, попаднах на това. happy.gif Първоначалния вариант на форума, който изоставихме заради проблемите с енкодинга и се преместихме при feb. Ако ви е интересно, можете да прочетете нещо, като минете през View/Encoding/Cyrillic.
stage
Малко ще ни е трудно без регистрация и със спрян форум wink.gif
Warrior Of Ice
Той не е спрян, ама виж, за регистрацията не бях се сетил. Мен, колкото и да е странно, ме логна автоматично.
Warrior Of Ice
Отключен е вече, можете да гледате... icon_twisted.gif
MadHatter
Като гледам, изобилства от теми biggrin.gif
Warrior Of Ice
Е, намират се няколко. tongue.gif За да ги видиш всичките, когато се намираш в даден подфорум, трябва най-долу да избереш from: the beginning.
Sw1tched
wqwrrr
WoI,
Мхм, интересно. От малкото което може да се прочете си личи едно - форума е претърпял голямо изменение към добро от тогава! Възхищавам се от всичко което сте постигнали, на всички, които са допринесли за този форум искам да кажа едно огромно Благодаря!, защото той ми отвори очите за музиката в много аспекти! (Стейдж/другите, спести си го.)
SMNV
Най-добрия БГ форум!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
stage
^Ирония навярно huh.gif
sepulturatr
Да де сериозен форум наистина ,нее някъв самозвански ....
Доста ме отворихте към музиката момчета icon_headbang[1].gif

Thanks You All openwidehug.gif
Randall Flag
Форумът определено е добър. Само факта че има 1700 регистрирани говори достатъчно за интереса към това място. По едно голямо Благодаря и Браво към модераторите за оформлението и подържането на сайта!!! smile.gif
Има обаче правила които са меко казано странни! Например към темата 'Какво се слуша в момента' не може да се поства повече от веднъж на ден??? Това е абсурд!!! Повечето от нас слушат музика непрекъснато, нали това е в основата на сайта. Даже един пич вчера пусна че е слушал три песни на Judas и почти се извинява че го е споделил??!!
Друго нещо... откъде накъде администратора ще определя дали една тема е интересна или не. Ако тя е атрактивна ще стои ако ли пък не просто ще мине на втора страница. Не може да се трие ей така за спорта!!!
На форума му липсва динамичност и потребители от така наречената средна възраст. От 1700 потребители би трябвало поне 100 - 150 да са постоянно тук. Теми има предостатъчно, при малко повече свобода това място ще кипи от живот!!!
Весели празници на всички и много успешна Нова година!!!
smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.