Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Сериалите, но не латино
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Metallica
Еи хора гледате ли сериали но не латино-оперите.В последно време се навъдиха много яки филмчета.Prison Break,4400,Surface,Invasion,Supernatural и други подобни голяма зарибявка е.Споделете по темата.Кака ви! biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Аз следя Prison Break .. а 3те сезона на 4400 ги изгледах за 3 дена biggrin.gif
Mort
Гласувам с две ръце за Prison Break, 24, Supernatural, Battlestar Gallactica, CSI: Miami, CSI: New York, и едно ново Heroes, с моята любимка Али Лартер.
Wolfheart
Не гледам много сериали, дори и не-латино. Като дете гледах редовно Доктор Куин Лечителката и някои други бози
ThE-SaMe-IdIoT
Другата седмица започва пак Lost happy.gif
Pyjamka
"От местопрестъплението", "Криминални уравнения", "Али МакБийл", "Спешно отделение" са ми любими! Сериите от "Досиетата Х", "Полтъргайст" и... още едно с П, което даваха по БНТ в петък след Панорама, също много ми харесват. Изобщо, някаква мистика да има. И да не са свързани по между си.
Slash
First Wave
scion_of_storm
Цитат
и... още едно с П, което даваха по БНТ в петък след Панорама

Psi-Factor май беше или нещо подобно...иначе Лас Вегас е добър сериал biggrin.gif
InsArtTure
Безследно изчезнали беше доста добро. Героите отдавна са ми станали много симпатични. Истински са и в известна степен се разглеждат отношенията между тях. Сюжетите винаги са интересни. А и имаше СТРАШНА музика това сериалче.
Говря за онова с Антъни Лапалия. Не по-скорошния римейк, който е ТОТАЛНА БОЗА и прорсто жалък опит за филм.

Друго, за което се сещам е Cold Case До един епизодите бяха адски интересни. Музиката отново е на върха. Изобщо не съм гледал друго с толкова подходящо избрана музика.
Интересна беше идеята за преразглеждане на стари, затворени случаи на полицията, как са се променили замесените в дадено престъпление, как се е променила Америка през това време и т.н.

Главната роля пък се изпълнява от една дама, която има божествено излъчване. Много ми харесва wub.gif Само тя прави би спасила целия филм, ако беше тъп. Страшна мадама е.

А едно времее.....имаше един Утрешен Вестник. От всички сезони съм пропуснал един единствен епизод-13ти.
scion_of_storm
^ Еййй, съвсем го забравих "Утрешния вестник", много добър сериал беше, с котката и всичко останало, доста му се кефех като малък tongue.gif
SepulTeraHead
Всеки път като лийкнат свалям със затаен дъх новите епизоди на Family Guy, South Park, The Simpsons и Lost. Malcolm In The Middle за съжаление свърши - последният епизод на 7-ми сезон си е последен и за сериала. Всъщност гледам винаги и American Dad, защото върви в комплект със Simpsons и Family Guy. Иначе е тъпо...
blame
От някакво време гледам Prison Break и смея да кажа,че в началото ми беше много по-интересно (8 серии за един ден,пф). Сега пак е овлекателно,дори и не толкова, все пак ми се иска да видя какъв хепи енд ще му измислят.

Години съм изкарала с Приятели и още много си го обичам серялчето. Класика е.

Друга огромна слабост - Малкълм. wub.gif
stage
Tук включват ли се анимациите ermm.gif
Ако да...първо място за мен е Пчеличката \М/ая, защото от скорo пак я врътнаха по кабеларката...който е мислил епизодите е бил бати изрода. Честно!

От по новите сериали Седрик кърти мивки и копае дупки!!!!!!!!!!!!1 Лютница е!

Иначе на времето имаше бахти откачените "детски": Алберт 5 Мускетар, Тайната на Златните градове, Смърфовете, Гумените мечета ohmy.gif
SepulTeraHead
Цитат(stage @ Sep 30 2006, 03:27 AM) *
Тайната на Златните градове

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Slash
Знаех си, че ще съм единственият, който ще спомене "Първата вълна". Да ви удари Втората вълна дано! biggrin.gif


А от анимациите... DuckTales excl.gif bowdown.gif
`Xandria`
Изпревариха ме с "Патешки истории", не е честно. sp_ike.gif
Като цяло бях голям фен на всички мини сериалчета на Дисни(Чип&Дейл,Капитан Балу,Гумени мечета ала бала хъхъхъ), имам ги на касетки. wub.gif
От другите, Alias много ми харесва, Алф wub.gif, Секса и града, Стъпка по стъпка, Досиетата Х едно време...

И много ме дразнят Али Макбийл и Приятели, получавам обрив като ги гледам. icon_headbang[1].gif
parabellum
Назовахте повечето долнокачествени сериали, които се въртят вечер, за да забавляват плоското ни население. Пуснете си CARNIVALE. В сферата на анимацията - AEON FLUX. Иначе има единствен сериал, който е най-добрият на всички времена -- ALLO 'ALLO!, веднага след него e MONTY PYTHON. Тоже, макар и не чак истински сериал, но няма как и да не споменем, BAND OF BROTHERS.

АлиМкБил, Спешно Отделение, Патешки истории. suicide.gif
`Xandria`
^ Защо долнокачествени, parabellum? Би ли ми посочил кое ги прави такива?
Niilo
Еее да, "Първата вълна" беше МНОГО ЯК icon_headbang[1].gif Трябва да потърся има ли го из нета.
Иначе, гледам One Tree Hill.
Чакам и четвъртия сезон на Orange County wub.gif
Wolfheart
Цитат(`Xandria` @ Sep 30 2006, 11:19 AM) *
Изпревариха ме с "Патешки истории", не е честно. sp_ike.gif
Като цяло бях голям фен на всички мини сериалчета на Дисни(Чип&Дейл,Капитан Балу,Гумени мечета ала бала хъхъхъ), имам ги на касетки. wub.gif

Много ги гледах, като дете. Алф също, но сега ми е адски скучен.


Цитат(`Xandria` @ Sep 30 2006, 11:19 AM) *
И много ме дразнят Али Макбийл и Приятели, получавам обрив като ги гледам. icon_headbang[1].gif

Приятели е с класи по-гнусен от Али. Въпреки че и Али не е стока.
Slash
Цитат(Niilo @ Sep 30 2006, 03:16 PM) *
Еее да, "Първата вълна" беше МНОГО ЯК icon_headbang[1].gif Трябва да потърся има ли го из нета.

Има го в Арена, но се съмнявам да има сийд. Притежавам епизодите 1-11 и 12-22 от втори сезон, не е много, но е нещо ценно. Ако проявяваш интерес, може да измислим нещо...
HeLeNa
Цитат(`Xandria` @ Sep 30 2006, 02:19 PM) *
Като цяло бях голям фен на всички мини сериалчета на Дисни(Чип&Дейл,Капитан Балу,Гумени мечета ала бала хъхъхъ), имам ги на касетки. wub.gif

Tях и аз ги имам и много си ги обичам wub.gif

А иначе Забравени досиета, Безследно изчезнали, От местопрестъплението:Маями, Криминални уравнения.
А от скоро проявих интерес към Изгубени smile.gif
Wolfheart
Наскоро гледах отчасти 1-2 епизода на криминалните неравенства. Обикновенно във филми, където главните герои се правят на супер-интелигентни-гении, неволно се получават екстремно-комични ситуации понеже липсват умения "интелигентния" герой да бъде представен "интелигентно". brickwall.gif
Виж, Добрият Уил Хънтинг е друга бира.
ThE-SaMe-IdIoT
Следя и Bleach ... ама е аниме
PrinceOfDarkness
СЕМЕЙСТВО СИПСЪН icon_headbang[1].gif Ей тва е най-голямата лудница. Също много се кефя на Малкълм, Напълно непознати, Алф и разни други забавни комедийки.
alpha prime
Човекът АЛ БЪНДИ е над всички освен Алф smile.gif
ThE-SaMe-IdIoT
Ал Бънди не е човек ! biggrin.gif
Revenant
Prison Break - най зарибяващия досега
Joey - по смешен ми е от "приятели"
Lost - това вече го гледам насила...стана голяма боза
One Tree Hill - да знам че е женски ама братовчедка ми ме запали
това гледам напоследък
Warrior Of Ice
От новите сериали определено любим ми е Battlestar Galactica. Има страхотна идея, персонажите са убедителни, актьорската игра е много силна, пък и личи, че е правен със средства. След това идват крайно оригиналният Prison Break и Stargate Atlantis.
Nightmare
"Prison Break"," Lost", "Friends", "Д-р Куин Лечителката" smile.gif ... кво друго "Досиетата Х" бяха яки. Също така гледам редовно и разни серийни анимацийки за разтоварване.
Ааа по-предният пост ме подсети и за "Джоуи" - да, як е!
SepulTeraHead
Чувствам се малоумно, понеже не споменах "Женени с деца"... hmm.gif
Mort
Цитат(Slash @ Sep 30 2006, 02:13 PM) *
Знаех си, че ще съм единственият, който ще спомене "Първата вълна". Да ви удари Втората вълна дано! biggrin.gif


А от анимациите... DuckTales excl.gif bowdown.gif

Що бе аз съм й фен, гледaл съм всички серии, включително финалната. Ти гледал ли си я като си единствения запален, а? Вълната си е яко сериалче по принцип, особено си личи и влиянието на сценария и продуцирането на Копола, тъй като пък не е правено с голям бюджет пък. А пък на Дисни анимацийките са култ, преди няколко месеца даже си дърпах патешките истории да си припомня Чичо Скрудж.
emerald
От гореизброените по-известни хитови и масови сериали се бях запалила най-вече LOST да гледам, най-вече защото ми беше интересно как се опитват да постигнат психологическите внушения, но не става за гледане втори път. А също така и SURFACE ми хареса. Ако някой знае да има някъде втори сезон, може да каже. Много ми се гледа продължението. Може би причината е, че много си падам по животни, дори и такива, които не изглеждат безопасни. (Не чак толкова като Ловеца на крокодили де)
А за ALLO 'ALLO просто нямам думи. Това сигурно е единствения сериал, който мога да гледам хиляда пъти, без да ми омръзне! biggrin.gif
И напоследък доста погледах едно анимационно сериалче FUTURAMA, което също е добро.
Бранник
За мен най-добрият е "Ало, ало".Други добри стари филмчета са:"Само баламите бачкат","Фолси Таъурс" или нещо подобно, имаше и един за някакви войници от Англия през ВСВ, но не си спомням името, ама беше голяма смехория!От новите няма имена достойни за първо място.Американците са способни да правят единствено бози.Напоследък гледам един руски сериал "Вратата на бурите" - доста интересно филмче.
Niilo
^ Фолти Тауърс. И наистина кърти, даммм smile.gif
TerminalFrost
Любимите ми сериали са "Приятели", "Напълно непознати" и "Женени с деца". Преди години имаше един много забавен сериал - "Новият политик", в който се разказваше за Алан Коп'ле - безскрупулен депутат от английския парламент. Голям майтап, иска ми се да го завъртят отново.
sepulturatr
Оо аз сериали само някви комедийни такива ...

Женени С Деца
Ало - Ало
Двама Мъже И Половина
Малкълм
и подобни на тези wink.gif

За анимации ...БиБиСи Бъдхед и Щастливите Дървесни приятели ,но не ги дават никаде ..Защо ли blink.gif
И достиетете Х беше страхотен сериал wub.gif
Revenant
Цитат(Niilo @ Oct 6 2006, 07:44 AM) *
^ Фолти Тауърс. И наистина кърти, даммм smile.gif

Типичен хумор за Фолти Тауърс и повечето английски комедийни сериалчета:
-Тази жена много бърза
-Да.. Сигурно е от Западен Йоркшир
хахахаха huh.gif
lodborg
Battlestar Galactica rules! Преди 2-3 месеца го почнах и го излапах за по-малко от седмица. Стана ми тъпо, че ще трябва да чакам трети сезон (от който между друго вече има 2 серии в нета, поне Морт твърди така). Prison Break малко дразни от средата на първи сезон (баш на сапунка с елементи на екшън си мязаше), но като идея е наистина оригинален.

Иначе аз винаги съм бил огромен фен на La femme Nikita, макар че филмът на Люк Бесон е къде къде по-добър. Преди време почнах да гледам Stargate Atlantis - не е лош.

@Slash - Първата вълна беше наистина култ. Останал съм с беглия спомен, че май го убиваха на края, но не си спомням точно. Това, което със сигурност си спомням, е, че имаше някакъв отворен край, който доста ме разочарова. Бих си го изгледал наново с най-голямо удоволствие
alpha prime
лелеее
бях забравил за онзи тип Копелето и новия политик
филма беше култов
Slash
Цитат(Mort @ Oct 2 2006, 11:26 AM) *
Що бе аз съм й фен, гледaл съм всички серии, включително финалната. Ти гледал ли си я като си единствения запален, а? Вълната си е яко сериалче по принцип, особено си личи и влиянието на сценария и продуцирането на Копола, тъй като пък не е правено с голям бюджет пък. А пък на Дисни анимацийките са култ, преди няколко месеца даже си дърпах патешките истории да си припомня Чичо Скрудж.

Мой човек! openwidehug.gif Гледал съм всичко, но няма да разказваме тук. Има си и БГ сайт, сигурно го знаеш... http://vulna.hit.bg/
Wolfheart
Спомням си преди време гледах един германски сериал, не се сещам името му...разказваше се за програмист, който го гонят от работа. После си намира друга работа, но гримиран, като жена. И с помоща на втората си личност се опитва да си уреди работа за първата...абе съдрах се да се хиля.
SteamOfBlood
Изгубени е един много добър филм.Всички от приятелите ми го гледат и са бая зарибени.
lelqLora
Аз преди седмица хванах да гледам един сериал с Чад Майкъл Мъри. One Tree Hill се казва. В интерес на истината аз не си падах точно по типа сериали като Dawson's Creek, но пък не можах да удържа на тоз момък напет и на пънк-рок гаджето, дето се опитва да свали.
Thrashy
Weeds - има го в Linkos.bg
и определено Masters of horror 2005 icon_headbang[1].gif всичките 13 епизода
emerald
Аз често гледам и Мистър Бийн, анимацията, дето я дават сега по канал 1. Много ме забавлява, макар че на моменти има и тотални простотии.
ThE-SaMe-IdIoT
Изгледах първи сезон на My name is Earl
Wolfheart
Цитат(emerald @ Oct 13 2006, 09:38 AM) *
Аз често гледам и Мистър Бийн, анимацията, дето я дават сега по канал 1.
Далеееееече е от класата на игралния Мистър Бийн thumbdown.gif
Бранник
Преди доста време гледах "Бригада", обаче беше много интересно филмче! smile.gif А скоро се очаква и "Бригада 2"! happy.gif Аз и книгите ги четох, последната я свърших вчера.Дано БНТ да заделят малко за новите серии. smile.gif
A million deaths were not enough
Мм от обичайните заподозрени: Женени с деца, Приятели, Алф и разните му там детски по CN+тези на Дисни.

Разни други, но не по-малко любими, даже напротив: Ghost In The Shell, Samurai Champloo, Cowboy Bebop
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.